Par mums Raksti Dzeja Galerija Saites Iespējas Venera Pasākumi Jautājumi

Atpakaļ

.DOC versija izdrukai

Raivis Bušs


Atmaskotais Eiro jeb vilks jēra ādā


Pēdējā laikā sabiedrībā nerimst diskusijas par to, vai Latvijai vajadzīgs eiro vai arī jāsaglabā sava nacionālā valūta Lats!..šeit atbildes ilgi nav jāmeklē, bet jāpaskatās uz reāliem notikumiem mums apkārt, kas redzīgajam dod skaidru un patiesu atbildi, ka Lats ir mūsu naudiņa, bet eiro ir sveša nauda!

Vēlos pastāstīt, ka Lats kā maksāšanas līdzeklis ir viens no neatkarības pamatiem un pat vairāk, bet eiro ir svešu kungu valūta, kam nav nekāda sakara ar mūsu zemi un tautu! Šiem Eiropas kungiem rūp tikai sava materiālā labklājība, tāpat kā bankām!!

Ikdienā masu medijos eiro tiek pasniegts kā kaut kāds glābējs vai laimes lācis, ko ieviešot nu visiem būs darbs, labklājība vai pilnīga leiputrija. Latvijas augstākās amatpersonas stāsta vecos stāstus par to, ka eiro ir stabilitātes garants, piemin kaut kādus kuģus (kas jau ir jūras dzelmē), bet nepasaka, ka šis pats stabilitātes garants attiecas tikai uz patiesajiem eiro saimniekiem nevis Latvijas iedzīvotājiem.

Pirms sākas šī melīgā tautas zombēšana masu medijos ar eiro slavas dziesmām, vēlos atgādināt, ka Latvijas augstākās amatpersonas veica nodevīgus gājienus jau laiciņu iepriekš pret savu tautu un savu zemi. Latvijas augstākās amatpersonas ir parakstījušas un vēlāk ratificējušas Eiropas savienības fiskālās disciplīnas līgumu. Tas ir tikai viens no soļiem, kas sagatavots, lai Latvijā varētu iznīcināt nacionālo valūtu un vēl dziļāk tautu iegremdēt verdziski bandītiskajā sistēmā. Šis līgums uzliek Latvijai ievērot Eiropas kungu norādījumus un kā kalpiem pildīt visu, ko diktēs sveši kungi. Pat visi noteikumi šai līgumā vēl nav ietverti un ir tikai tapšanas stadijā, bet Latvija jau ir ierauta baņķieru bandu slēptajos nodomos!!!..pie tam Latvijai vēl ir savas zelta rezerves, kas, ieviešot eiro, nonāks Eiropas Centrālās bankas un citu noziedznieku rokās!! Latvijas zelta rezervju veidošanā piedalījās tauta ar savu darbu un saziedotajiem līdzekļiem.

Kāpēc nav jāpieļauj eiro ieviešana Latvijā??..tāpēc, ka brīvība ir ļoti svarīga vērtība, ko nevar pārdot ne par kādu naudu!! Tikai brīvs cilvēks ir spējīgs pieņemt lēmumus pats!! Likvidējot nacionālo valūtu, Eiropas centrālās bankas ( ECB ) rokās nonāk tiesības diktēt savus noteikumus!!...pašlaik jau Latvijas vilku bandas ļoti veikli un slēpti ievieš nodokļu likumdošanā normas, kas liedz cilvēkiem veikt skaidras naudas darījumus un divu gadu laikā šīs summas jau ir samazinātas vismaz uz pusi!! Eiro ieviesēju patiesais mērķis ir pāriet uz bezskaidras (elektroniskās, neredzamās) naudas darījumiem, un pilnīgi kontrolēt katru, un lemt par viņu dzīvēm!!..faktiski tā ir pilnīga cilvēku paverdzināšana un atkarība no tehnoloģijām. Vai saprātīgs cilvēks labprātīgi piekristu šādam dzīves modelim??..protams, ka nē!!

Vilkiem vajag ļoti daudz materiālo vērtību, tie paši neko neaudzē, neko nerada, viņu iztika ir laupījums un plēsoniskais dzīvesveids, un ar to mēs atšķiramies no vilkiem!!

Atmiņā ienāca kāda sena pasaka par vilku un septiņiem kazlēniem, kur vilks, izmantodams situāciju, kad kazlēnu māte nebija mājās, ilgi un pacietīgi klauvējās pie kazlēnu mājas durvīm, solīja labumus, mainīja balsis, dziedāja dažādas dziesmas ar mērķi iekļūt mājā un apēst kazlēnus! Bet kazlēnu māte bija pateikusi, ka svešiem nevar vērt durvis vaļā!! Vilks ar viltību un meliem tomēr iekļuva mājās un tad jau bija par vēlu!..šai gadījumā vilka ieroči, mēģinot ieviest eiro, ir tautas zombēšana un meli, dziedot slavas dziesmas eiro!! Vai mēs saprotam, ko nozīmē atvērt durvis vaļā šīm plēsoņām savās mājās Latvijā??..cilvēkam ir svarīgi būt brīvam un pašam pieņemt svarīgus saprātīgus lēmumus savā dzīvē un atsijāt graudus no sēnalām, melus no patiesības!!

Nevajag vērt durvis vaļā svešiem kungiem, kas tīko jūsu dzīves, bet gan pašiem jāsaved sava sēta kārtībā, neskatoties uz to, kā rīkojas citi savās sētās, atvērdami durvis plēsoņām!!

Sargājam sevi, savus tuvākos, atbalstām viens otru, tad arī vilkiem nebūs teikšanas, un tie netuvosies pie mājas durvīm –Latvijas!!


Ar gaišām domām un mīlestību!Baltu klubs | Sociopsiholoģijas asociācija | Lielās Mātes Sapulce | Lāču kopa