Par mums Raksti Dzeja Galerija Saites Iespējas Venera Pasākumi Jautājumi

Atpakaļ

.PDF versija izdrukai

Bilde kā no gaisa!


Šovasar Ukrainas nacistu armija virs antifašistu teritorijas notrieca Malaizijas boingu, bet vainu uzvēla pretošanās kustības cīnītājiem un Krievijai, par ko visa „brīvās pasaules” prese sacēla milzu brēku. Latvijas kareivīgie zilie bāleliņi un vairveidīgās zeltenes tūlīt prasīja asus un cietus soļus pret Krieviju, jo – „to nu vairs nevarot paciest”. Uz šī notikuma pamata tika ieviestas sankcijas pret Krieviju.

Jau pirmajās dienās pēc Ukraiņu nacistu nozieguma Krievijas valdība prasīja, lai ASV publicē sava novērošanas pavadoņa foto uzņēmumus. Šis pavadonis tieši (kāda sakritība!) notikuma brīdī pārlidoja tieši to rajonu, uz kuru notriekšanai no parastā lidojuma maršruta tika novirzīts boings.

Toreiz „godīgie un taisnie” rietumi nekādus pierādījumus neuzrādīja. Tomēr laika gaitā kāds ASV izlūkdienesta darbinieks Krievijas ekspertiem atsūtīja foto uzņēmumus no notikuma vietas, kurus (protams!) bija uzņēmis pāri lidojošais pavadonis. Tagad pirms Austrālijā notikušā samita Krievijas eksperti šos uzņēmumus publicē. Vienu no tiem eksponējam arī mēs. Tajā ļoti labi redzams brīdis, kad Ukrainas nacistu bandas iznīcinātājs Mig-25 izšauj raķeti no sava kreisā spārna novietojuma.

Tagad, kad ir publicēti materiāli, kurus vieglāk iegūt kā falsificēt ekspertiem pieņemamā kvalitātē, ir redzami pierādījumi Ukraiņu nacistu bandu noziegumam, par kuru jau tūlīt pēc notikuma rakstīja visi saprātīgie Cilvēki. Toreiz brēca vairiņas un visi zilie homīši iestājoties pret normālo Cilvēku pretošanos geju un lesbiešu izvērstajam karam pret normāliem Cilvēkiem Krievijā.

Interesanti, kāpēc tagad klusē Vairiņas un Rinkēviči?!

Baltu klubs | Sociopsiholoģijas asociācija | Lielās Mātes Sapulce | Lāču kopa