Par mums Raksti Dzeja Galerija Saites Iespējas Venera Pasākumi Jautājumi

Atpakaļ


Grēta Tunberga vai Izabella Nilsone?


Kamēr visa pasaule nodarbojas ar nelīdzsvarotās Grētas Tunbergas PR taisīšanu, šī pati pasaule pilnībā ignorē Izabellu Nilsoni. Tās abas ir zviedrietes, abas ir aktīvistes. Tikai kamēr viena stāsta šaubīgas pasakas par ekoloģiju un aicina uz darbībām, kuras realizējot šī Eiropas top valsts nostāsties vienā rindā ar Nigēriju, otra protestē pret globālismu, varavīkšņoto propagandu, seksuālo izlaidību Zviedrijas skolās un aizstāv tradicionālās ģimenes vērtības. Kā arī iestājas pret nelegālo imigrāciju.

Tad kāpēc viena ir izbazūnēta pa visu pasauli, bet otru zina tikai retais?

Grēta Tunberga.

Kas tā tāda, kur radās un kādas viņai ir diagnozes, tas šoreiz mūs neinteresē- par to man ir bijuši raksti jau iepriekš. Tagad par to, kas viņu ir padarījis slavenu.

Franču žurnālists Aleksandrs Lorens, paklausoties Grētas idejās, ir piefiksējis, ka to realizācija un prasības vienai pašai Francijai nozīmē elektroenerģijas patēriņa samazināšanu 4 reizes. Tas to novieto vienā līmenī ar Nigēriju un Ēģipti. Savā publikācijā viņš raksta, ka Grētu izmanto ekoloģiskie ekstrēmisti, kuri cenšas izveidot vēl nebijušu diktatūras paveidu – ekofašismu. Ja Francija izpildītu šīs prasības un atteiktos no AES, ogļu un gāzes elektrostacijām par labu saules un vēja stacijām, tad Franciju piemeklēs Vācijas problēma, kura ir iztērējusi 500 miljardus eiro atteikšanās no AES programmai, bet rezultātā rada 9 reizes vairāk oglekļa izmešu uz kilovatstundu, nekā Francija.

Paradoksāli, bet modernās AES dod tikai 6gramus CO2 uz kilovatstundu, kamēr vēja stacija -11g uz kilovatstundu. Bet Saules paneļi rada 80g CO2 uz kilovatstundu. Līdz ar to, klimata apstākļu dēļ tik un tā bieži nāktos darbināt ogļu un gāzes stacijas – tām CO2 izmeši ir attiecīgi 820 un 420 g uz kilovatstundu. Saules un vēja stacijās tiek izmantoti reti un indīgi metāli, kā neodīmu magnēti, kuru vienīgais eksportētājs ir Ķīna. Tas viss padarītu Franciju pilnībā atkarīgu gan no ārvalstu gāzes, gan šo metālu piegādēm no Ķīnas.

https://www.lefigaro.fr/…/31003-20190318ARTFIG00121-laurent…


Izabella Nilsone

Grētas pretstats arī zviedriete, arī aktīviste, faktiski abas ir vienaudzes. Izabella Nilsone Jarvandi 2018. gada 9. decembrī uzstājās ar paziņojumu par to, ka zviedru valdība grauj kādreiz varenu valsti. Globālisma un migrantu patvaļas dēļ pastāvīgi rodas konflikti. Cilvēki, kuri atnes savu kultūru uz svešu zemi, nemaz negrasās adaptēties un traucē tiem, kas te dzimuši. Migranti pieraduši pie visa gatava, tie ir vandāļi, to dēļ strauji pieaudzis noziedzības līmenis un to ‘vērtības’ ir krasā pretrunā ar tradicionālo zviedru dzīves modeli.

https://en.wikipedia.org/wiki/Izabella_Nilsson_Jarvandi

Izabella apgalvo, ka genderiskā ‘apgaismība’ ir ārkārtīgi kaitīga ideja, kura saindē mūsdienu skolnieku apziņas. Šādas noteiktas pozīcijas uztiepšanu par vienīgo pareizo nevar nosaukt ne par ko citu, kā tikai propagandu.

Stāsti par desmitiem dažādu dzimumu, sarunas par viendzimuma attiecībām, par to, ka dzimuma maiņa ir pilnīgi normāla- vai tiešām tas ir galvenais, ar ko piesātināt šodienas cilvēku apziņas? Kāpēc skolnieku apziņas nepievērst reālām problēmām, to risināšanai, zinātnei un kultūras vērtībām? Kāpēc bērni vairs netiek informēti par pieļaujamām robežām mūsdienu sabiedrībā? Tas nemainīs faktu, ka pasaulē ir un būs visādi neformāļi, taču par tiem nemitīgi nav jāstāsta jaunāko klašu skolniekiem.

Pastāv viedoklis, ka nākotnē Izabellas idejas kļūs populārākas par Grētas. Lai arī šodien galveno vijoli publicitātes ziņā spēlē aiz Tunbergas stāvošie sorosoīdi, taču šo ideju atklātais melīgums un anti-zinātniskums nevar zombēt cilvēkus mūžīgi- tā vismaz gribētos ticēt.

Toties Izabellas idejas var iedzīvoties daudzās valstīs, īpaši Eiropā, kur iedzīvotājiem varētu beidzot apnikt nemitīgā valdību uzspiestā genderisma un welkomisma politika.

Ja Grēta, kura ir fanātiski ieciklējusies uz vienu problēmu un nav pat spējīga adekvāti izvērtēt pati savas darbības un izteikumus, tad Izabellas pozīcija ir spēcīga, aktuāla un patiesa. Eko karotāja nāk no ģimenes, kura patērē resursus tik daudz, kas vienkāršam mirstīgam pat sapņos nerādās, bet Izabella ir no vienkāršas ģimenes getto rajonā, kur aktuālas ir pavisam citas, ierindas ļaužu problēmas.

Vienas pozīciju aktīvi atbalsta pasaules politiskā elite, otru šī pati elite cenšas visiem spēkiem ignorēt un aizmirst. Viss ir vienkārši- Grēta ir propagandas instruments, bet Izabella ir šķērslis tās ceļā. Bet Zviedrijā aiz Grētas stāv kreiso partiju apvienība, kurā savākti ekosociālisti, neomarksisti, trockisti, islāmisti, LGBT aktīvisti un radikālās feministes, kamēr aiz Izabellas tur pagaidām nestāv nekas. Tāpēc viena tiek nominēta Nobela prēmijai, kamēr par otro jūs, ļoti ticams, neesat neko pat dzirdējuši.

Jo šajā greizo spoguļu karaļvalstī Grētas PR ir miljoniem vērta mašīna, kamēr Izabellu šī pati sistēma cenšas ignorēt, par cik viņas pozīcija ir krasā pretrunā ar vairumā Eiropas valstu piekopto politiku šodien.

Kuru no šīm abām izvēlētos atbalstīt Tu?


Avots:

Jenotu Sensejs

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=917122992015711&id=100011540556700Baltu klubs | Sociopsiholoģijas asociācija | Lielās Mātes Sapulce | Lāču kopa