Par mums Raksti Dzeja Galerija Saites Iespējas Venera Pasākumi Jautājumi

AtpakaļLabdien!


Drīzumā tiks izdota matemātikas mācību grāmatu „Aritmētika” (autors Andrejs Kiseļevs, mīkstie vāki, 138lpp, faksimilizdevums).


Cena – 3 Eiro ( ja jāpiegādā pa pastu: + 1,50 Eiro).


Grāmatas elektroniskā versija bez maksas pilnā apjomā ir pieejama internetā: http://host-a.net/u/ipizdevnieciba2/Kiselevs_Aritmetika_eversija_gala.pdf


Tā kā pagaidām finanšu resursi ir ierobežoti, grāmata tiks izdota precīzi tādā apjomā, kādā tā kādam ir nepieciešama. Tas ir, cik daudz iepriekš pasūtīs, tik liels apjoms arī tiks nodrukāts. Attiecīgi grāmata vismaz pagaidām nebūs pieejama arī grāmatnīcās (tad, kad būs pieejama, ja būs, tad grāmatas cena būs 3Euro + grāmatnīcas uzcenojums). Ja atbalstāt šo ieceri, lūgums pārsūtīt šo informāciju sev zināmajiem matemātikas skolotājiem un citiem interesentiem, lai viņi varētu pasūtīt grāmatu, ja ir tāda interese. Manuprāt grāmatu būtu lietderīgi izmantot matemātikas stundās vismaz kā papildus mācību līdzekli, jo Kiseļeva grāmatas tiek uzskatītas par vienām no labākajām matemātikas mācību grāmatām.


Grāmatu var pasūtīt rakstot uz e-pastu ip2500@gmail.com, norādot nepieciešamo eksemplāru skaitu, piegādes adresi un piegādes veidu. (Ja ir iespējams, lūgums pasūtīt lielākā apjomā (10 un vairāk) un tālāk tās sadalīt pašiem, bet, ja tā nesanāk, var pasūtīt kaut vai pa vienam, tad atsūtīšu pa pastu (šai gadījuma grāmatas cena būs 3,00 + 1,50 Eiro)). Tā kā esmu no Ogres, iespējams varam sarunāt citus piegādes veidus, ja jāpiegādā ir Ogrē, Lielvārdē vai Rīgas centrā.


Kad saņemšu pasūtījumu, apmēram 1 – 3 nedēļu laikā attiecīgais grāmatu skaits tiks nodrukāts, pēc tam piegādāšu (pa pastu vai savādāk) un atsūtīšu kontu.


Ja iecere realizēsies puslīdz veiksmīgi, pēc tam ir doma izdot arī Kiseļeva Ģeometriju un Algebru.


Ar cieņu,

Ivars Prūsis
Baltu klubs | Sociopsiholoģijas asociācija | Lielās Mātes Sapulce | Lāču kopa