Par mums Raksti Dzeja Galerija Saites Iespējas Venera Pasākumi Jautājumi

Atpakaļ


Ko raksta citi - 3.

Komentāri no Delfiem


Philos.lv redakcija uzskata, ka valdības rīkojumi ir jāpilda, tāpat kā notiekošo vērojot, tas jāvērtē un par to ir jādomā, jāpieņem lēmumi un tiem atbilstoši jārīkojas.


Pie raksta: Pagājušajā nedēļā Covid-19 gadījumu skaits pieaudzis par 50%; stacionēto par 32%.

Corpse

Un mirstība neatšķiras no iepriekšējiem gadiem.


Antra Kirsone

Tās ir sekas valdības noteiktajiem ierobežojumiem: jo stingrāki, jo lielāks tas %. #drauginavlabi... Ja ieviesīs pilnu karantīnu, būs vēl sliktāk. Ja par šodienas ciparu - nu mediķi Latvijā nepavisam nav līmenī!


bobbers

Un kāpēc nav neviena vārda par to cik ir izaudzis no stacionāra izrakstīto pacientu skaits????


bobbers

@Namejs Akmeņkalns Kāpēc tad delfi neraksta ziņās - visa info par covid pieejama spkc mājas lapā un viss?!


Komentārs ir dzēsts

30.11.2020 18:24:09


Eu

@Kafija19 Tu domā arī ko raksti. Slimnīcā gan pacienti gan ārsti ir maskās, neredzu ka tas palīdz. arī ir pierādījumi, ka drēbju maskā inficējas 2x vairāk kā bez maskām


ccc

Kur ir gripas statistika? Kapec Brivaja vilni Salacgriva tiem, kas neieradas uz testu automatiski atsutija zinu pozitivs? Pietiek so feiku!!! Kapec jus cilveki tadi mulki???


maska

neviens jau negrib parādīt ka dumjš,tādēļ mauc uz sejas masku un tad dumji būs visi


ekstrasenss latviskais

katru dienu no onkoloģijas mirst līdz 20 cilvēkiem. Par to klusums, tam naudas nav. Nauda ir tikai blā blā blā covidam


krā

@Jā Diemžēl būs gan augoša. Dr. Eglītis (LOĶA) jau oktobrī norādīja, ka Covid-19 pandēmijas laikā nācies saskarties ar daudz vairāk ielaistiem vēža gadījumiem. Bet nekas jau nav uzlabojies.


ir tik daudz

saslimušo, bet eksperimetni ar izglītī8bas iestādēm turpinās. Kādēļ neieiveš pavasara variantu? Jo tāds ghaoss, kā pašreiz, nudien nebija pat pavasarī. Šobrīd ir visstresainākais un debīlākais no iespējamā. Ja domā, ak saglabās izglītības kvalitāti, šādi muļļājot 5., 6.klases, jūs vispār bērniem klāt ad neesat bijuši. Tā nedrošība, stress. Pārtrauciet, lūdzu. Vai nu brīvlaiks, kā Kariņš teica, vai pāreja uz saprotamu attālināto, kā pavasarī.


Smilga

Cik daļās jāsadalās 5-9 skolotājam? Ne jau vienu klasi viņš māca! Tagad daļa ir attālināti(7.-9.kl.), daļa klasē(5.-6.kl.), kuri vēl jādala 2 daļās vai maiņās. Kaut kad ir jāsagatavojas stundām un kaut kad ir jālabo skolēnu darbi. Kā ministri to ir iedomājušies? Cik stundas reāli jāstrādā skolotājam, un kas viņam par to maksās?


Klau

Kāpēc valdībā nav neviens slims? Un Dumpis arī neslimo ko???


*****

Delfu kārtējie augstākās matemātikas aprēķini. Galvenais virsrakstus izdomāt pēc iespējas biedējošākus. Pagājušo nedēļu izdarīto testu skaits būtiski pieauga, tāpēc arī loģiski pieauga inficēto skaits!! Cietais rieksts Kariņam!!! Bet ja nopietni šis raksts nav uz labu! Jo mūsu galvenajam matemātiķim būs atkal pamats bļaut, ka visu jāklopē ciet!


nu ja

bet to jau sepciāli publicē tā pat kā vakar to pilnīgo bezsakaru extra uzrunā un 3 dīvaiņus šodien- tipa tauta esiet gatava- sāksim sū....!


Sviests.

Agràk gàju skolà pirms ziemas slimoja lielàkà daļa klases ar gripu,angìnu un saaukstèšanos,un tà bija nedeļàm!Dagat viens saslimis,bet konkrèta diagnóze vèl nav,bet aiztaisa skolu ciet!Pràtiņš tur tiešàm ne vienam valdìbà nav!Murgs!


Sd

Tātad nav efekta no ārkārtējās izsludināšanas atkal pieļauta no vadības kļūda


nu ja

Tieši tā arī ir- meloja,ka ieviešot ārkārtējo, aiztaisot ēdināšanu, atstājot cilvēkus bez algām, darba, pabalstiem, velkot maskas ( Dāņu zinātnieki pierādījā- labi ja 0.3, 0.4 aizsardzība), ka uzlabosies un???? Tieši pretēji- paliek aizvien jautrāk! Tātad- maskas nepalīdz. vai palidz ma. un tas ir 100% skaidrs! Palīdz nomālas valsts apmaksātas sllimības lapas (ja cilvēks apslimies), normāla medicīnas pieejamība! Kamēr tā. nebūs- būs lielāki cipari


Xx

Nedaudz samazinājies to cilvēku īpatsvars, kuri inficējušies darba vietās un izglītības iestādēs.///// Kur vismazāk ievēro masku valkāšanu un distances-diezgan dīvaini ...


kjg

Vakar Kariņš teica, ka valdības lēmumos nav konsekvences, šodien viņš jau maina pagājušās nedēļas lēmumu par skolām - no 3kv/m uz brīvlaiku. Nu kur tur ir konsekvence?! Vai tiešām nevar vienreiz "noturēt domu"? Un tie noteikumi vecākiem par pabalstu - esot no skolas vajadzīga izziņa. Aļļo garaž - ja skolas tad ciet karantīnā, no kā izziņa? Jau tagad vecāki paliek pie ārdurvīm un netiek iekšā...Un ja ir brīvlaiks, bet nav attālinātās mācības, vai tas skaitās, ka būs pabalsts? Utt... utt utt... kur konsekvence?!


kariņš

vai jūs deputāti dalīsieties ar to naudu, ko iegūstat par šo viltus saslimšanu???? Kur tad ir tie slimie? Aaaa atvaino visi miruši :((((


He

Infekcija izplatās pēc saviem likumiem, kurus ar lupatiņām uz mutes nevar iespaidot. Vispirms ir strauja pieauguma līkne, tad seko stabilizācija un tad sākās krituma posms. Pašlaik esam pirmajā posmā, bet atļaušos prognozēt, ka tuvojas stabilizācijas posms, kuru šīs valsteles vadītāji piedēvēs lupatiņu lietošanas efektam:)


ddd

Vācijā notika demonstrācija pret ierobežojumiem, ko izdarīja vara. Sadzina pūli laukumā un aplēja ar ūdensmetējiem, neskatoties, ka pūlī bija bērni. Jo redziet svaigā gaisā nevilka maskas. Pēc burtiski dažām dienām notiek pas;akums 250 bagātākiem vācu biznesmeņiem rūpniekiem, kur ierodas veselības ministrs, kā jums šķiet vai tas pūlis telpās bija ar maskām? NĒ! Vācu tautai ir jautājums, tie ierobežojumi sanāk ir priekš parastās tautas, bet bagātajiem, ministriem nav jāievēro! MAn jautājums, varbūt tas vīrus nav tik briesmīgs, jo ja tā būtu, tad veselības ministrs jau nu noteikti neriskētu ierasties bez maskas! Kārtējo reiz, bagātie un politiskā elite parāda, ka likumi un ierobežojumu nav priekš viņiem! Iesaku deputātiem samazināt algas, jo Latvijā ir krīzes situācija!


Nepaspilēt

Laikam labi atmaksā ja gandriz gadu uztur teatri. Visus gadus neintereseja cilveku veseliba, gadu desmitiem saucās arstē no vēža un neka. Vel jau var iestastit ka virusu veiksmigi apkaros karaspeks , komandantstunda. Smiekligi paliek, tak no visam spraugam lien laukā meli un manipulacijas. Ja vel iesaku nakstis miera stundas ieslegt sirenas un ik pec pustundas izlaist loku pa apkarti lai sabiedribu pabiedētu.....Kauns


Ieva

Latvija ir unikāla valsts - saslimušo skaits turpina augt, bet izveseļojies nav teju neviens. Ieejiet portālā Worldmeters, sadaļā Coronavirus un paskatieties uz skaitļiem. Latvija ir viena no retajām valstīm, kurā saslimušo skaits ir lielāks kā to, kuri izveseļojušies. Pat Ugandā, Senegālā un Zambijā situācija izskatās labāka. Bet Latvijā tikai nedaudz pāri 1000 izveseļojušies, toties slimo gandrīz 16 tūkstoši. Acīmredzot tie, kuri saslima pavasarī, arī joprojām slimo. Sakiet, kam ir izdevīgi uzturēt šo leģendu? Mani interesē cik cilvēku patiešām ir slimi uz doto brīdi! Tiešām visi tie 16 tūkstoši arī ir slimi? Ja tā, tad jau nabaga Latvijai jāvēršas pēc palīdzības pie nabadzīgajām Āfrikas valstīm, jo, kā izskatās, pat tur vairāk cilvēku izveseļojušies. Gribētos zināt kāds ir tas patiesais SMAGI slimo skaits, kā dēļ tiek ieviesti drastiski un pat idiotiski ierobežojumi. Nu nav tas velns tik melns kā to mālē. Jā, ja ir citas hroniskas saslimšanas vai vienkārši bail, tad sēdi mājās, bet kāpēc liegt dzīvot un strādāt tiem, kuri to grib darīt? Un kāpēc visu laiku melot, sakot, ka izveseļojušies tikai nedaudz vairāk kā 1000 cilvēki? Neticu! Kāds ir īstais izveseļojušos skaits un cik daudz patiesībā ir smagi slimi?


I

Komunikācijas kļūda. Mums visu laiku draud un dzen šausmās par covid. Māciet un stāstiet kā dzīvot labāk un kļūt veselākiem! Valdība tautu dzen panikā nevis palīdz ar šādu rīcību.


Utu bunga

Covids 19 ir visvairāk apmaksātā reklāma visā pasaulē!


Pie raksta: LĀB vadītāja kritizē ieceri piemērot kriminālatbildību par aicinājumiem neievērot Covid-19 ierobežojumus.

Komentārs ir dzēsts

01.12.2020 11:30:41Komentārs ir dzēsts

01.12.2020 11:46:46


Latvieši labākā tauta!

Puse no troļļiem ir paši delfu darbinieki no viltus profiliem


praktiķis

@Latvieši labākā tauta! Tā nu gan nebūs - pazīstus vairākus DELFI darboņus - daudzi pat vispār komentārus nelasa, tam ir atsevišķs kadrs... Bet dzēš automātiski - ja par kādu komentāru laikam bija 10 ZIŅOT spiedieni, tad komentārs tiek dzēsts


Eagle-owl

@Namejs Akmeņkalns Kāds efekts ir piespiedu auduma masku valkāšanai šīs slimības ierobežošanā? Principā empīriski pētījumi liecina, ka, ar tām ņemoties, cilvēki palielina risku paši inficēties; piedevām, sāk pierādīties, ka asimptomātiski cilvēki (pat ar bioloģiski aktīvām C19 daļām) visdrīzāk netransmitē slimību. Līdz ar to prasībai valkāt masku būtu jāattiecas tikai un vienīgi uz simptomātiskiem cilvēkiem, ja reiz viņi nevar izsēdēt mājās, ne asimptomātiskajiem, it īpaši, ja pēdējo vidū masku valkāšana palielina risku sasirgt. Bet citādi piekrītu - roku higiēna vienmēr ir bijusi vajadzīga, tāpat arī neelpošana otra pakausī.


Lucky boy

Nu bet protams, ka gan savādāk - par jebkàdu mutes atvèršanu uzreiz krimināllietas un visus vajag cietumos sabāzt.... Es vienkārši brīnos līdz kam nejēgas var aiziet savā nekompetencē un vājprātā.


Eagle-owl

Vajag Doma laukumā uz sārta sadedzināt visus, kas jautā - jo tieši šīs raganas ir vainīgas pie šī mēra izplatības, akurāt kā Viduslaikos.


zelta zivtiņa

Kāpēc tad tie suņpurni visi paši bez maskām? (foto apollo) Kariņš Viņķelis un čigāniete Petraviča? Ar viņiem tad arī jāsāk tas krimināls @@@

 

Atvars Grinins

Pirmkārt, uzbur drāmu, kur tās nav, otrkārt izdomā muļķīgus risinājumus, kas patiesībā, neko pēc būtības nerisina, tikai atliek problēmu un tad ja kāds ko iebilst, kriminālatbildība. Pirmkārt, kriminālatbildība būtu nepieciešama visiem, kas ņēmuši dalību veselības aprūpes nolaišanai līdz kliņķim, 500 slimnieku gultas, tas ir nenormāli maz priekš Latvijas 1,9 mio iedzīvotājiem. Starp 4000 cilvēkiem būs vairāki 10, kam pat niecīgākas infekcijas var izrādīties bīstamas, nemaz nerunājot par Covid-19, kas būtībā ar nemaz nav tik bīstams, ja cilvēki nenodarbojas ar muļķīgu pasūrstēšanos un ripu rīšanu...


dui8o94o1ka4wzsjx

Izskatās, ka kovidhistēriķi ir vēl psihopātiskāki nekā 5Ghistēriķi, vakcīnhistēriķi kopā ))))))) Atveram corona virus statiostiku- šobrīd pasaulē ir 18 miljoni saslimušo, no kuriem smagā/kritiskā stāvoklī 106 tūkstoši, jeb 0,6%, Latvijā no 15 000 šobrīd slimajiem- smagā stāvoklī 36...... Jā, ir jauzmanās, nav jālien pūlī- bet par ko tā milzu histērija?


dui8o94o1ka4wzsjx

@Latvieši labākā tauta! Bieži jaus pirkstu ar P? ir jāatšķir- Active case no total cases. Tad jau var teikt, ka šobrīd ar gripu ir slimi vismaz 4-5 miljardi, jo jebkurš no mums (vismaz ziemeļu puslodē) ir pārslimojis gripu. - un Active cases (jeb šobrīd slimo) - ir 18 miljoni, no kuriem TIKAI 106 000 ir smagi un kritiski. , jeb 0,6%

 

dui8o94o1ka4wzsjx

@Latvieši labākā tauta! Un vēl kas- Tev pašam neliekas dīvaini, ka no tik ļoti bīstamas un bezcerīgas slimības, kāds ir covids- no Latvijā šobrīd 15 000 slimajiem, tikai 500 ir slimnīcā, pārējie "mirst" mājās, pat lāgi neārstējoties, ar minimāliem med.līzerkļiem? iedom;ajies, ja vēžiniekus vai infarkta slimajiem ārstēšanas process būtu ir 14 dienas izolācijā un tad b;us OK ))? protams- tādam kam ir nopietnas problēmas ar veselību- arī coovids var būt letāls un tādiem cilvēkiem, protams, ka jābīut ļoti piesardzīgam.


vakars

Valdības rīcība sāk atgādināt panikas rosinātājus. Var būt likt pie sienas uzreiz nepaklausīgos.


Antra Kirsone

Kur nepatiesība teorijā, ka viss virzās uz globālu konclāģeri, Sārta kungs?


dui8o94o1ka4wzsjx

@Troļļu Mednieks Un vispārējā histērija ir labāka? Kaut vai ierobežojumi- liela daļa no tiem ir un paliek -histērijas rezultāts. Kaut vai- ierobežojumi ēdināšanas biznesā, kaut vai obligāta masku lietošana veikalos utt. drīzāk jāstrādā pie tā, lai cilvēki paši uzmanītos, nevis norādīt kā obligātu pasākumu. Atvaino, bet kāds risks bija man vakar veikalā (dzīvoju mazpilsētā), ja vakarā ieejot tajā- tur atradās 3 cilvēki pa visu veikalu )))))) Un tāpat- ja kontaktpersona skaitās tāds, ar kuru bijis kontakts mazāks par 2 metriem un vismaz 15 minūtes.... tad jautājums- ar cik svešiem cilvēkiem veikalā tev ir ciešs kontakts 15 minūšu garumā? (P.s. -priecājos, ka vismaz manā pilsētā nav tā histērija un īpaši netrako par masku lietošanu/nelietošanu un saslimušo skaits grupā 1-5 cilvēki (un pilsētā iedzīvotāji virs 10 000 )


dui8o94o1ka4wzsjx

@Troļļu Mednieks Un vēlreiz jautājums- vai ir jākrīt panikā par slimību, kur Latvijas gadījumā 97% slimnieku ārstējās mājās pie televizoru un viņiem nav nepieciešama hospitalizācija


ja kas...

"tādejādi novēršot uzmanību no galvenā – nespējas vadīt valsti un sabiedrību." Kas diemžēl šobrīd varai padodas visai labi...


Hirsch Saab

Ar šādu likumu 2020 decembrī vēsturnieki varētu officiāli reģistrēt demokrātijas galu. 1990-2020, būtu skumji


Ilze Lasinska

Tagad kļūst skaidrs, kāpēc mums kaut tādu dīvainu politmahināciju rezultātā valdības galvgalī nokļuva gandrīz nulli balsu ieguvušais Kariņš, kā arī tas, kādi spēki aiz viņa stāv. Kariņš pilnīgi ārdās savā izmisumā saimnieku diktēto prasību izpildei ierobežojumu noteikšanā.


ViktorsKrickis

Vajag lasīt klasiku, Tiem runas vīriem būs tā noteikšana!

 

NacAraNoMetala

Nu tas laikam būtu pēdējais piliens,laicilvēki saprastu,kas tas par vīrusu! Tas ir tik briesmīgs bīstams un nāvejošs,ka vēl vajag piesaistīt armiju lai cilvēki to saprastu! Mūs gatavo karam, revolūcijai? Vai kam vēl? Ja kaut viens prātā esošs armijnieks iesaistīsies šādās darbībās,tad uz viņu fona jebkurš lukašenko omonietis būs svētais!!! Tur cilvēkiem vismaz formālais iemesls ir kaut ko darīt! Bet iesaistīt armiju savas tautas iebiedēšanai tas varētu būt sākums kaut kam ļoti nelabam!

 

Realitāte

Smieklīgi gan sanāk, par maskas nenēsāšanas teikšanu tev grib piemērot kriminālatbildību, bet par 4 milijardu izshēmošanu nekas....


pilsonis

Daktere zina, ka šo epidēmiju, no kuras mirstība nav lielāka kā gripai, varēja pārvarēt arī savādāk. Tā vietā lai apturētu ekonomiku un izgrūstu 4 miljardus, varēja iedalīt pāris miljardu medicīnai, uzcelt vai ierīkot lazaretes, samaksāt ārstiem, medmāsām un brīvprātīgajiem palīgiem. Izslimotu tāpat kā gripu. Protams, ka ir arī pasākumi apdraudētajām vecuma grupām. Var piemēram veikalos noteikt laikus, kad drīkst iet tikai vecāka gada gājuma cilvēki u.t.t. Tomēr valdībai jau citas intereses.... Tauta jāiebiedē un jāsadzen pa mājām.... Ja būtu kara stāvoklis laikam uz viņiem būtu grūti paļauties....


Grieta

Jo mazāks nodarījums vai noziegums, jo lielāks sods. Laiks pierast. Šādus tā sauktos kriminālnoziegumus ir viegli izmeklēt un sodīt, neriskējot un nebaidoties ka visvarenie izrēķināsies, jo naudas vara stipru dara.


Peace

@pilsonis Neatkarīgie žurnālisti jau gada vidū konstatēja, ka netrūkst valstu, kas, aizbildinoties ar cīņu pret covid, izvēlas iet pa cenzūras, ierobežojumu un represiju ceļu. Nupat ierosinātais par kriminalizēšanu apliecina, ka arī Latvija vēlas pievienoties šim pulciņam. 21. gadsimtā demokrātija tomēr ir jāizcīna, mēs esam vienkārši saņēmuši kaut ko lielvaru vienošanās rezultātā, un tas pats lielā mērā ir izpļekarēts un nozagts. Ko vēl Latvijā politiķi varēs nozagt, ja izdosies īstenot šo prettautisko ideju?


Arī pilsonis

@pilsonis Vispār jau sen vajadzēja klausīties prātīgos un adekvātos ārstos.Klausoties pie varas esošos pamuļķos ir panākts valsti tāds bardaks ka vēl nekad.Ludzu ārsti sākat runāt.


Jēēē

@Grieta Ekonomikas demontāža iespējama... tikai ar pātagas piemērošanu.. ..Saturamies.. līdz 2025.-30.gadam privātīpašumam jāpazūd. Davosā Ekonomikas milži tā izlēma...:):) Būs tik slikti..( ja mēs necīnīsimies)...ka nebūs ar ko samaksāt NIN..un maigi.. viss pāries kāda cita īpašnieka rokās..(korporāciju?)......Uz 2030.g. Latvijā paliek 9 vidusskolas... !!!! Mums ir karš..mīļie! Tā nav tikai gripas ...(.pat ne ) epidēmija ......

(Tā priekšā un tāpēc visi tie cīniņi par masku nēsāšanu vai noliegšanu un savstarpējā apskaušanās tā sakarā ir tukša gaisa purināšana. 2025. un 2030.gadā visi būs vienā un tajā pašā bezizejā un tad šo covidēšanos atcerēsies kā jauku pastaigu. – red.piez.)


Peace

@Ņuhs Nestāstīšana sabiedrībai, ka PCR tests viens pats nevar tikt izmantots, lai kādu atzītu par slimu (vai veselu), ir vai nav dezinformācija?


aha

@ Bums>pilsonis Cik mīļi un vientiesīgi pateikts: ārstu un medmāsu nav! Un kāpēc viņu nav, ko? Mediķu atalgojums audzis par 20% trīs gadus pēc kārtas – 2017., 2018. un 2019. gadā, paziņoja veselības ministre Ilze Viņķele Saeimas komisijas sēdē. LSM ministre sacīja, ka runājusi profesionālā žargonā sagatavotai auditorijai, tāpēc nespeciālisti varējuši viņu nepareizi saprast. Pirmais algas palielinājums bija 2017.gadā.


pt

@aha Kam ir, kam nav. Pieredze liecina, ka lai cik naudas arī nepiešķirtu, tā nonāks dažu ārstu kabatās, bet pārējie saņems dažus grašus un dusmosies uz valdību. Bet vai jūs esat dzirdējuši, ka Apinis vai Aizsilniece protestē pret nevienlīdzību sistēmā?


Nost ar covidfašismu!

Kas notiek ar "sazvērestības teoriju", kad tā kļūst par realitāti?

(“Sazvērestības teorija” – CIP palaists mems – nevar būt tas, kas ir pieejams publiskajā telpā publicētajos oficiālajos dokumentos, autoru publiskās diskusijās un intervijās. OSCD neslēpj, ka tā ir uzsākusi “Pasaules pārbūves” programmu, kurā ietilpst kā ekonomiskā pārstrukturēšana caur esošās ekonomikas demontāžu, tā sociālā reforma caur iedzīvotāju un darbaspēka “demogrāfijas optimizēšanu” tāpat arī, izmantojot vispārējo “viedo” struktūru ieviešanu visos cilvēka dzīves līmeņos, optimizēt cilvēka “dzīves vadīšanu” katram saskaņā ar tam piešķirto statusu patēriņa un ražošanas attiecību ķēde, kuru veido saskaņa ar viņa spējām un ražošanas vajadzībām. Tāpēc ir izvērsta plaša “izglītības” pārstrukturēšana, kuru redzam arī Latvijā kā OSCD virzīto “kompetenču izglītību”, kura jāapskata augstākminētā kontekstā it sevišķi jautājumā par “Cilvēka dzīves vadīšanu saskaņā ar tam piešķirto saturu…. Saskaņā ar viņa spējām un ražošanas vajadzībām”.

Tur ir vēl daudz citu interesantu ziņojumu, plānu un programmu. Tie, kuri nekad par to nav interesējušies, tos nezina un tāpēc sauc par “sazvērestības teorijām”, kaut gan tie ir rīcībai un izpildei domāti interneta vietnēs pieejami materiāli. Kā var būt “sazvērestības teorija” tas, ko paši dokumentu izstrādātāji atklāti publicē un atklāti stāsta savos vēlākai apskatei pieejamos forumos!?

OSCD izpildes orgāns un “projekta vadītājs” ir Pasaules Banka (tāpēc neviens tai pretī nespirinās), bet “covid-19” mistifikācija ir ekonomiskās, sociālās un demogrāfiskās pārstrukturēšanas – “optimizācijas” procesa (lasi – destrukcijas) katalizators – “starta šāviens”, vai pareizāk sakot – šāviens pakausī.) red.piez..Pilsonis

@tā ir Interesanti a ieviest cenzuuru un ciiniities ar viirusu ar genociida metodeem, kuras rezultaataa cietiis dimyiem reizhu vairaak cilveeku no nabadziibas, stresa, sirdskaiteem un vitaam lietaam kas izriet no taam metodeem? Tad jau sanaak ka tik sadurt visiem taas vakciinas jebkaadi meerkji pieljaujami? Kur veselais sapraats?..(((


aha

Stradiņa slimnīcā ir bijuši gadījumi, kad slimnīcā citu saslimšanu vai problēmu dēļ nonākušie pacienti atsakās no Covid-19 testa, un šādā gadījumā viņus uzskata par inficētiem ar koronavīrusu un ievieto Covid-19 nodaļā, LTV “Rīta panorāmā” atklāja slimnīcas galvenā ārste Eva Strīķe. Interesanti. "Rūpēs par cilvēku" ar covid nesaslimušo... vienkārši ievieto pie infekcijas slimniekiem.


aha

@Nebūs tomēr Kas ir krīze? Krīze ir tad, kad tu iedvesmojies no preses ziņām, vai tad, kad tevi valdības radīts force majeure atstāj bez iztikas līdzekļiem? Varbūt krīze ir simtiem un tūkstošiem mirušo tur, kur tu dzīvo?


ES

Par tiesībakta LR Satversmes tiesību ignorēšanu arī jāpiešķir kriminālatbildība.


nu ja

tad jau 90% LV tiesnešu butu jāiesēdina vismaz!


Norvēģis

Izspēlējot scenāriju ar tautas nemieriem un to apspiešanu, no Briseles var dabūt papildus kāpostu.Līdzīgi kā 2009.g. 13.janvāris, ko paši politiķi caur starpniekiem izkārtoja un pēc tam ar šī menkārtībām argumentēja līdzekļu nepieciešamību.


Margarēta

@buba Un kāpēc kaut kur Suntažos jāstaigā maskās kā pārapdzīvotajā Singapūrā? Kāda no tā jēga? Un labums kāds? Ja tur vietējā bodē pa dienu ieiet 30 cilvēki un tur vispār covidinficēto šobrīd nav.


...

@hohma .. vai tapēc, ka citas valstis tā dara.


Peace

Neapstājies izdomā: ierosini sodīt ar naudas sodu tos, kas nav saslimuši ar ekspresstesta slimību, jo tā nevar būt, ka viņi vesela gada laikā tā arī nav slimojuši ar to. Noteikti ir, un ir to slēpuši, pat atrodoties par mata tiesu no covid izraisītas nāves. Vai ne?


kuru tiesās

dakteris atļāva Gobzemam masku nelietot,bet kuru tad tiesās,ja nagi niez uz tiesāšanu,tādu jau varētu būt katrs trešais vismaz


Krējums Sadais

"Aizsilniece uzvērusi, ka tikai autoritāros režīmos problēmas tiek risinātas ar aizliegumu un sodu palīdzību, tādejādi novēršot uzmanību no galvenā – nespējas vadīt valsti un sabiedrību." . Galvenais ir pateikts pēdējos 5 vārdos.


Covidiāde

Nenovērs uzmanību! Galvenais ir pateikts citāta pirmajā daļā! Bet valsti un sabiedrību vada ne jau kariņveidīgie. Viņi ir tikai raustāmleļļi.


Covidiāde

Visu cieņu Aizsilnieces kundzei! Paldies par drosmi! Cilvēks nebaidās pateikt acīmredzamo - covidafēras aizsegā notiek pasaules pārveide par autoritāru un policejisku režīmu.


Covidiāde

Aicinu ārstus sākt runāt patiesību par covid un ar to saistīto. Nebaidieties par tiem dažiem desmitiem eiro, kurus jums varbūt piemaksās. Dzīvē ir svarīgākas vērtības! Piemēram, pastāstiet, kā notiek PCR testu veikšanas. Cik ciklus veicat? Vai tagad rudenī bija pavēle palielināt ciklu skaitu, piemēram, no 35 līdz 40? Kura ciklā visbiežāk atrod vīrusa klātbūtni? Ja tauta būs informēta, covidafēru izdosies ātrāk apturēt!


aha

Jebkura PCR testa instrukcijā ir visiem testiem praktiski identiska sadaļa par rezultātu interpretēšanu. Un tur teikts, ka tikai uz viena pozitīva vai negatīva testa pamata cilvēks, bez simptomiem, bez izmeklēšanas, bez papildu analīzēm, nav atzīstams ne par slimu ar covid, ne par veselu. Skaidrā angļu valodā teikts.


aha

Uz polimerāzes ķēdes reakcijas balstīto testu instrukcijās visās apmēram vieniem vārdiem (standartizēti) teikts, ka viens pats tests, vai tā rezultāts būtu pozitīvs vai negadīvs, nevar kalpot par pamatu diagnozei slims vai vesels. Un tomēr to izmanto tikai tā.


Cilvēks

Ironiski, bet ārsti dara to, ko bija jādara juristiem. Juristi klusē... laikam aizņemti ar geju un lezbiešu legalizācijas jautājumiem...


Komentārs ir dzēsts

01.12.2020 11:56:30


Margarēta

@Nu Nu, bet vakcinētajiem tak būs imunitāte. Tā ka viss čill. Kāpēc jāuztraucas par tiem, kas apsprāgs. Zini, kas ir lielākā grupa, kas saka, ka viņi nevakcinēsies vai nu nemaz, vai vismaz ne pirmajā vilnī? Tie ir paši mediķi! Es arī nevakcinēšos ar vakcīnu, kuras radītāji vispār izmēģinājumu fāzē dozas sajauca un nesaprot, kāpēc mazāka deva ir efektīvāka. Tātad viņi vispār nesaprot, ko ir uztaisījuši un kādas reakcijas organismā tā vakcīna izraisa. paši uz pakaļas.

(Šodien tie paši vakcīnu taisītāji paziņoja, ka piegādās tikai pusi no solītā, jo ražošanas procesā notikusi tehniska kļūme. – red.piez.)


He

@Liepāja Tātad secinām, ka Latvijā covid nav palielinājis mirušo skaitu salīdzinot ar citiem gadiem un tas nozīmē, ka mirst tikai tie, kas visticamāk tāpat būtu miruši?


He

@Liepāja Kāda demagoģija ,ja mirušo skaits nav pieaudzis!!! Un pavasarī, kad katru rītu deva informāciju, vienmēr uzsvēra, ka mirušajiem bijušas vairākas hroniskās slimības ar atbilstoši dzīves ilgumu.


Komentārs ir dzēsts

01.12.2020 12:04:44


Hanna

Beidzot, beidzot sirdsapziņa ierunājās. Gaidīju cik ilgi šie parazīti Kariņa vadībā shēmos.... Bravo kundze


###

vārda brīvība ir tad, kad tu aiz restēm vari teikt ko gribi


Covidiāde

Ko mēs skaidri redzam Delfu komentāru sadaļā? To, ka covidticīgos komentārus pārsvarā raksta troļļi, katrs ģenerējot vairākus ierakstus ar dažādiem parakstiem!


He

Kur gan Jūs bijāt visus iepriekšējos gadus, kad rudenī sākās vīrusu laiks:))


Vēl kāds saprātīgs cilvēks 🙂 Par ko kriminālatbildība? Par to, ka valsts aizņēmusies lielu naudu un 250 miljoni, šogad būs nobumbulēti Airbaltic? To naudu varēja ieguldīt veselības aprūpē, ja jau ir tik traki. Vai par to, ka Eiropas atveseļošanās fonda naudu ieguldīs 5G attīstībā, īres dzīvokļu būvniecībā un citām netik svarīgām lietām? Ar 5G ārstēs cilvēkus un īres dzīvokļos izmitinās slimos?

(Dzīvokļus tomēr necelšot, bet Gejropas naudiņu izdošot zaļajai “0”-izmešu ekonomikai, 5G attīstīšanai un teritoriālajai reformai – tā Kariņš “Krustpunktā” stāstīja. – red.piez.)


Zintis

Piekrītu, ka ļaut LV kļūt par diktatoru valsti un sodīt visus kam ir vits viedoklis nav pieļaujams . Valdībai ir jāpamato covid testēšanas un infekcijas noteikšanas principus, jo kā LV laboratorijas vadītājs norādīja , ka testi nenosaka covid poz kā infekciozu , turklāt ģenētiskais tests nosaka covid 19 varbūtību 3 %, bet statistikā tas uzradās kā Pozitīvs - lūdzu šo ir jāizskaidro Latvijas tautai , nevis jāsoda tos kuriem tas nav izklāstīts ka Pizitivs tests nenozīmē covid 19 slimību , bet 3% varbūtību un 96% negatīvu !!!! Kāpēc tas netiek pateikts ?


Tāpēc, ka tad nebūs pandēmija, nevarēs ieviest ārkārtas stāvokli un nevarēs aizņemties 🙂


Komentārs ir dzēsts

01.12.2020 12:37:20


...

Agrák bija sauklis uzticies ārstam.. Tagad, tu saki, ka ārstiem ticēt nevar, faktiem nevar, bet Kariņam - var, pareizi?


Margarēta

Nu, un ko mēs darīsim, kad mediķi būs sabāzti cietumos par epidemioloģisko lēmumu nepildīšanu? Tu domā viņi visu baigi ievēro? Ne pie viena ciemos neiet, netusē, pa veikaliem neklimstās, neceļo? Nu, labi, tagad neceļo, bet slavenajā Kipras reisā skolēnu brīvdienās esot bijis krietns skaits mediķu. Laukos netālu mediķeu piederoša pirts, kur mēdz ieratsies atlaist ar kolēģiem.


Komentārs ir dzēsts

01.12.2020 12:40:58

...

Un faktiski, tas būs nebeidzams cikls, jo cik atminos no Febrūara, Marta - tad jau tad tika celti galdā ieteikumi, ka COVID būtu jāņem kā piemērs, un jau jādzīvo ar domu, par citām pandēmijām.

(Pasaules Banka un OECD (Organisation for Economic Co-operation and Development) - Ekonomiskās Sadarbības un Attīstības Organizācija to plāno līdz 2030.gadam. – red.piez.)


Komentārs ir dzēsts

01.12.2020 12:44:36


Nu nu

Nu nejau kriminālatbildību,bet naudassodu, naudu, naudu, mony, mony......


...

Kā - ir viens būtisks ieteikums.. informēt sabiedrību, un paskaidrot, pamatot lēmumus! Šobrīd, jau kopš Marta - mediji, valdība nodarbojas ar biedēšanu, un draudiem.. "Tik, šitik saslima", "Ja tauta neievēros ierobežojumus, X svētkus svinēsim izolācijā", "Jauns ierobežojums skars X nozari".. Viss - visa informācija par COVID ir šādā veidolā.. Kāpēc, nevar "Balstoties uz X rāditāju, ieviešam X, lai X rādītājs pēc X nedēļām sasniegtu X atzīmi"? Tas būtu tik sarežģīti? Manuprāt nē, bet tas būtiski mainītu skatījumu uz ierobežojumiem!


...

Kāpēc šie ārsti runā, bet citi nē? Kāpēc vēl neviens ārsts, vai augstā amatā esošs slimnīcu "virtuvi" zinošs vadītājs nav nācis klajā ne ar vienu paziņojumu? Ja šis Apinis, LĀB, Ģimenes āŗstu asociācijas utml. runā muļķības- kāpēc, ne viens viņus neaptur, kāpēc neviens nepakasa, ka viņi izplata dezinformāciju? Vienīgais, ar ko ārsti/slimnīcas ir nākuši klajā ir tas senais video, no tukšās slimnīcas.. viss! Nekas cits nav bijis.. Kādēļ? Baram cilvēķu komentāros ir 100% pārliecība, ka šie ārsti, kas runā - melo, bet nav neviens "pareizais" ārsts, kas spētu pateikt patiesību? Gribat teikt, šie "Gobzema ārsti" melo, bet pareizie ārsti klusē un cieš klusu? Kāpēc?


Pietiek

Vinreiz pietiek muļķoties. Visstingrākos ierobežojumus. Maskas utt. Galvenais....tad kad uzveiksim Covid 19 tad neatcelt ierobēžojumus. Lai varam cīnīties ar citām slimībām. Uzveiksim visas kaites un tad jau pieradīsim pie maskam un majās sēdēšanas


Real

Vīrusa galvenā vairošanās vieta - zarnās. Adekvāri - purkšķim vajag nopietnu masku. To varas vīri palaiduši garām un tāpēc neizdodas pandēmiju mazināt.


Komentārs ir dzēsts

01.12.2020 13:11:12


Biedri

Jāpiekrīt visam godātas un cienītas ārstes tektajam. Tomēr "...Latvijas valsts un sabiedrība ir pelnījusi cieņu un demokrātisku pārvaldību, kas atbilst 21. gadsimta garam un vispārpieņemtām vērtībām.."- tas gan nav Latvijas gadījums. Vismaz vēlēšanu rezultāti neko tamlīdzīgu nenorāda un rezultātā mums ir tāda saeima un valdība kādu esam pelnījuši.... nevis tādu ko ārste mus saka. Izglītība te vien ko vērta kā piemērs sabiedrībai kas tādu ministri ir pelnījusi. Ļaunprātīgus likumpārkāpējus ja nevar likt cietumā, tad jau var tā sistēmiskāk- varētu slimnīcām nepiegādāt zāles vai elektrību? Vau vismaz uz pusi samazināt ūdensapgādi, vai atslēgt kanalizāciju. Varētu slēgt ārstniecības studiju programmas- ir taču dziednieki un pūšļotāji pieejami Latgalē tautas izglītību guvuši mājskološanā.! Uz to pusi jau iet, jo Šuplinska par trešdaļu samazina bidžeta vietas māsām un ārstu palīgiem-- nevajag taču pie mums neko tādu. Pilnīgi lieki! Vajag komunikatorus, imitatorus un filozofus un politologus--- tas Latvijas slepenais ierov cis pret Covid!


vecais sams

Itālija ziņo ka vīruss pārvērties gripā. Vēl jautrāk.


nuja

@vecais sams nujau afēristi arī par gripu grib kačāt naudu un pabalstus


mega

Terorisms tiek izdarīts no 13. marta līdz šai dienai sākot ar ziņu dienestu statistikas sleju


Brīnumi

Saskaņā ar Woldometers statistiku, ar šo virusu kopumā slimoja 86 542 (vakar saslimoja 12 cilvēki). Lietuvā jau 62 515 (vakar saslimoja 1187 cilvēki), Latvijā attiecīgi 17 687 (vakar saslimoja 612 cilvēki). Vai kāds var izskaidrot, kas notiek?


Brīnumi

@... Un Latvijā iebraucējiem nevajag pašizolēties? Nav masveida testēšanas un slimiem nav jāiet karantīnā? Šī atbilde nepārliecinā. Saskaņā ar Worldometers, Ķlīnā iedzīvotāju skaits ir 1,439,323,776, Lietuvā - 2,706,174, Latvijā - 1,877,372... Par statistiku gan ir jautājumi.


novārgušais

Beigsim ņemties ar šo idiotismu, tikmēr tiešām visa ekonomika sabruks. Re Itālijā jau restorāni, viesnīcas tiek pārpirktas par sviestmaizi. Kā jums liekas ir kas neslimo.


Piekrītu

Maskas ir jānēsā, bet vai viņas mūs un jūs nosargās? Tās ir dažādas - auduma, sintētiskas, plastikāta utt., kurām nav neviena skaidrojuma kāda varētu būt cilvēka veselības aizsardzības pakāpe. Tagad aptiekās, medicīniskās iestādēs, veikalos utt. tiek pārdotas maskas dažādās krāsās-zilas, melnas , izšūtas. Vai tiešām mūsu gudrās galvas drīkst sodīt cilvēkus par to, ka viņi neliek uz savas sejas kādas tantes uzšūtās un par spekulatīvu cenu pārdotās "maskas". Arī tām "zilām" nav nekāda informācija par viņu lietderību. Kāpēc mūsu ārsti neruņā , ka masku veidi ir daudz un ar dažādu cilvēku veselības aizsardzības pakāpi? Un to ārsti zin, bet laikam viņi ir ieinteresēti, lai cilvēki to nezinātu.

(Jā, un te ir atbilde un izskaidrojums par masku nēsāšanas “lietderību” – tām nav sargāšanas funkcija. To uzdevums ir propagandisks. Tās ir psiholoģiskais, pakļaujošais spiediens un iegalvojums stāstam par “covidbīstamību”. Bez maskas klātbūtnes sabiedriskās vietās nebūtu nekādu citu “pierādījumu”, būtu tikai iebiedēšanas ziņu raidījumu skaitļi, bet, bieži dzirdēti, tie pārstāj iedarboties. Citādi ir ar vizuāliem tēliem. Jau sen ir zināms, kā video attēls, video reklāma un kino ir spēcīgākais ietekmēšanas līdzeklis. Ko Cilvēks redz, to pieņem par īstu, tam tic. – red.piez.)


Piekrītu

Kāpēc Delfi dzēš komentārus par nedeŗīgo masku piespiedu lietošanu? Kāpēc ārsti klusē , ka maskām ir dažāda cilvēku veselības aizsardzības pakāpe ? Tās populārās -zilās - maskas aizsardzības pakāpe ir minimāla.
Baltu klubs | Sociopsihologijas asociacija | Lielas Mates Sapulce | Lacu kopa