Par mums Raksti Dzeja Galerija Saites Iespējas Venera Pasākumi Jautājumi

Atpakaļ


"Esat publicējuši komentāru no delfi.lv, te ir vēlviens no lsm.lv 23. oktobra raidījuma "Kā labāk dzīvot" ieraksta vietnes "par ķirbjiem". Atradu, ka to būtu vērts zināt visiem."


Latvietis
23. oktobris, 13:03


Klausījos raidījumu tiešajā - ierakstā tas obligātais ievadsprediķis par Amerikas labumiem ir nogriezts, tāpēc te to nedzird, bet komentēju tieši uz visiem tiem sprediķiem. Mums sprediķo: "Bet Amerikā "zinātnieki" esot izpētījuši... Tikai viņi nesaka, ko ir pētījuši un atklājuši... Bet Amerikā ir izaudzis divreiz lielāks ķirbis... Tiesa gan - pirms 8 gadiem, bet toties tas ir Amerikā!" Tie tur Kerčā skolā apšautie arī gribēja dzīvot kā Amerikā. Tagad pie viņiem arī ir kā Amerikā. Amerikas šurp vedējiem jāatceras, ka reizē ar "ķirbjiem" un "zinātniekiem" viņi uz Latviju ved arī visu citu - to kas ir Amerikā. Un nekad jau nevar zināt, kuru pirmo tad ķers ripzāģa zobs. Bet zāģis būs - tas ir neizbēgami! Kad piemini Ameriku - atceries Kerču!


Avots: https://lr1.lsm.lv/lv/raksts/ka-labak-dziivot/vertiga-liela-oga-kirbis-ir-jaed-no-rita-lidz-vakaram-un-visados.a110306/Baltu klubs | Sociopsiholoģijas asociācija | Lielās Mātes Sapulce | Lāču kopa