Par mums Raksti Dzeja Galerija Saites Iespējas Venera Pasākumi Jautājumi

Atpakaļ


Nākamie simts: kādi esam, kādiem būt – Dombura viesi par Latviju un latviešiem


toANO1 komentārs: 19.11.2018 01:15


Nākamais simts?

Nu nu, es baidos, ka šis bija pēdējais simts. Domāju, ka pēc 100 gadiem vienīgie kas kaut ko atcerēsies par latviešiem būs kaut kādas mazas grupiņas, var būt, kaut kur Īrijā, UK un var būt vēl kaut kur.

Un pelnīti. Latvieši nepaspēja izstāties no vienas savienības, lai gan izstāties ir skaļi teikts, jo tā vienkārši sabruka, kā pēc 13 gadiem iestājās citā savienībā, kas ir daudz, daudz ciniskāka nekā PSRS bija. Nu nevar latvieši dzīvot neatkarīgi, esmu to teicis daudz reizes un teikšu atkal - vergu gēns ir tik ļoti izstrādāts latviešu tautā, ka tas ir kļuvis par latviešu tautas galveno vadošo spēku. Latviešiem VAJAG saimnieku nu kaut tu nosities!!! 800 gadus+ latvieši ir kalpojuši svešzemju kungiem, bez tā vairs nevar.

Tikai atšķirība starp PSRS vadītājiem un ES ir tāda, ka ja Staļins bija ģeniāls diktators, kura mērķis bija radīt spēcīgu impēriju un ko arvien neveiksmīgāk turpināja pārējie - Hruščevs, Brežņevs utt, līdz PSRS sabrukumam, tad ES īstie vadītāji ir psihopātiski, dēmoniski maniaki, kuri ir savā ziņā daudz viltīgāki par Staļinu un nesalīdzināmi ļaunāki. Teiksiet, ko nu es te pārspīlēju? Es jums pamatošu šo ļoti vienkārši.

Staļina vardarbībai bija kaut kāda loģika - iznīcināt Trockistus un citus "aģentus", jā vairums bija nevainīgi, daudzi bija vainīgi, bet doma bija kā jau teicu radīt spēcīgu impēriju. Ko dara ES vadība? Padomājiet kādas sekas būs miljoniem nēģeru un musulmaņu ievešanai ES? Paskatieties uz ES balto tautu demogrāfiju! Paskatieties uz kultūru ES, uz šo neomarksismu un postmodernismu, kas tiek grūsts visur caur Sorosa un citām organizācijām. Kāds ir tā visa mērķis? Pilsoņkarš ES ir neizbēgams un tā sēklas tiek iesētas tagad un tā mērogi ir neaprēķināmi. Un jautājums priekš kam tā arī nav saprotams. Aiz tā burtiski stāv kaut kas dēmonisks.

Tiek apzināti iznīcināta ģimene, dzimums, tautas identitāte, izglītība, rase, utt. Tas ir saprātīga cilvēka prātam neaptverams ļaunums, burtiski ļaunums ļaunuma pēc.

Staļina ļaunums bija uzreiz un acīmredzams, nevajadzēja ilgu laiku, lai cilvēki lopu vagonos saprastu ka ar viņiem tiek darītas sliktas lietas, bet šis ES ļaunums ir lēns un nemanāms, ja tam nepievērš uzmanību, bet kad tas uzplauks, tad tas sagraus pilnībā visu sabiedrību. No Sibīrijas aizsūtītie varēja atgriezties, tie kas izdzīvoja, 90%+ latviešu PSRS pat pēc visām izsūtīšanām palika Latvijā un PSRS beigu periodā bija tik daudz latviešu kā nekad. Kas notiek tagad?

Kad tu sēdi lopu vagonā, tad viss ir skaidrs, bet kad sēdi Ryanair lidmašīnā un brauc PATS "labprātīgi" strādāt uz Īriju un citām zemēm, jo Latvijā nav iespējams izdzīvot, tad tas uzreiz nereģistrējas kā tautas iznīcināšana, bet ticiet man, tur Briseles kabinetos visi visu saprot.

Beigsies tas viss ļoti slikti - Babilonas torni reiz jau cēla. Tikai šoreiz domāju, ka asinis līs stipri vairāk, jo civilizētie eiropieši ir zaudējuši lielā mērā tik vajadzīgo "dzīvnieku" sevī un kad nēģeru un musulmaņu ordas sāks cīņu par savas kārtības nodibināšanu ES teritorijā, vismaz sākumā baltie smagi no tā cietīs, piemērus jau tālu nav jāmeklē - 10000 meitenes un sievietes, pakistāņu izvarotas, tikai dažās mazās pilsētiņās vien ir ko vērtas, es nemaz nerunāju par masveida slepkavībām saduršanām utt un atcerieties īstie procesi vēl nav pat sākušies, tas ir tikai pats, pats sākums, pagaidiet, kad viņu būs 15, 20, 30 miljoni, 40, 50, tad būs īstie "svētki".

Bet cilvēki jau nesaprot vēsturi, nesaprot praktiski neko - viņi dzīvo dienu dienā domājot par sīkumiem, var jau būt, ka tā ir ērti, bet sekas tam būs katastrofālas.


Avots: https://www.delfi.lv/delfi-tv-ar-jani-domburu/raksti/nakamie-simts-kadi-esam-kadiem-but-dombura-viesi-par-latviju-un-latviesiem?id=50591855&com=1&no=0&s=1Baltu klubs | Sociopsiholoģijas asociācija | Lielās Mātes Sapulce | Lāču kopa