Par mums Raksti Dzeja Galerija Saites Iespējas Venera Pasākumi Jautājumi

Atpakaļ


Ko raksta citi.

 

Š.g. 20.novembrī vietnē pietiek.com ievietos Austra Galindoma Covid-piedzīvojuma apraksts. Pie šī apraksta atrodami komentāri.


paardomas

 20.11.2020. 15:31

Covid vai pneimonija,kāda veida pneimonija(mediķi sapratīs jautājumu)?Varu derēt ka netika veiktas analīzes par pneimonijas veidu,viss tapat skaidrs,kovid.
Tests konstatē kovid dns,pat mirušu šūnu daļiņas,kā arī visu citu tipu koronovīrusus,vi to mirušās daļiņas.
Gaidu iebildumus.


Nika

 20.11.2020. 16:20

Nu nevajag to masku zombēšanu. Citos darbos arī bez maskām neviens netika inficēts.


Ja šis idiots nosprāgtu, nekas nemainītos

 20.11.2020. 16:32

Viss ir meli. Izskatās, ka diagnoze īsti nav noteikta. Covid-19 klātesamība neko neizskaidro, jo citi no viņa nebija inficēti, kā pats saka.

Par vīrusiem un baktērijām, un 30 procentu vispār precīzi nediagnosticējamām plaušu infekcijām, kas noved pie plaušu karsoņa, viss sen jau skaidrs visrusologiem. Bet Latvijas mediji nerunā par to, jo būtu jāatklāj, ka Covid-19 ir mutējošs, kam der tikai dabiska imunitāte, vai vakcīna, kas rediģē cilvēka genomu.

Raksts atgādina amatieru pašārstēšanos un demagoģiju raksta veidā - iebaidot - nēsājiet maskas!

Visticamāk, ne autora vārds, ne foto ir īstie.


paardomas

 20.11.2020. 16:43

Neviens saprātīgs cilvēks tos koronovīrusus nenoliedz, stāsts ir par kovid afēru.


Derdz

 20.11.2020. 16:45

KĀPĒC TĀDA UZMANĪBA DĒĻ COVIDA VAI TAD NAV CITU INFEKCIJU KURĀM IR TĀDI PAŠI SIMPTOMI, GRIPA, .., DĒĻ, KURĀM BŪTU VĒRTS RUNĀT, BET IR VĒL CITAS KAITĪGĀKAS UN MOKOŠĀKAS. NEKAS JAUNS TAS NAV KAS RAKSTĪTS RAKSTĀ, JA LASĀT VĒSTURI, TAD TAS VISS IR TIK SENS UN TIK PAT JAUNS NEMAINĪGS.


Lasītājs

 20.11.2020. 17:00

Kaut kā līdzinās gripai. Nevienam Covid paveidam šitais slimnieks nelīdzinās. Nav apgrūtināta elpošana, kaut slimība bija ielaista, jo vēlu tika dota antibiotika.
Par sākotnējām sāpēm kaklā, kas izraisa tādu klepu, ka viss krūšu kurvis sāp, nav minēts. Nav drudža, bet ir laba apetīte. Būtu Covid, labi ka varētu ieēst tik, lai varētu zāles iedzert un tad pēc Linex iedzeršanas. Par to vai ir garšas sajūta, domas nenāktu.
Vajag mūsu, tā saucamajai "medicīnas" vadībai, nopublicēt Covida pazīmes, kas būtu katram pieejamas. Citādi, jeb ko sāk izdot par Covid.


paardomas

 20.11.2020. 17:02

Stāstā ļoti daudz nesakritību un pretrunu.


acīmredzams

 20.11.2020. 18:42

Čalis slimības sākumā kapitāli pārdozēja ar zālēm, kas noveda pie rezultāta.


?????????????

 20.11.2020. 18:44

pārdozēts salbutamols var dot plaušu tūsku, ne tikai tahikardiju...un tie komentāri par slimībām, tas ir nonsenss


:)))

 20.11.2020. 18:44

Uz šo dienu neviena laboratorija nevar atrast pašu vīrusu tīrā veidā! Ko var pļūtīt !


interesanti

 20.11.2020. 20:49

Kā var ārstēt no slimības pret kuru nav zāles un vēl nav simptomu, kas liecinātu par komplikācijām?


tā viš i

 20.11.2020. 20:49

nu dikti literārs un "pareizs" šis metodiski strukturētais sacerējums...
Ļaudis, bīstieties!


Pomeranču Vainadziņš

 20.11.2020. 20:49

Skaisti!
Pavisam, pavisam un vēlreiz pavisam izskatās, ka šis ir rakstīts mobilajā telefonā!

Un tāpat pavisam, pavisam un vēlreiz pavisam izskatās, ka daudzie medikamentu nosaukumi tur ir nejauši un šī nemaz, nemaz, nemaz nav farmas reklāmiņa!

Un tāpat pavisam neizskatās, ka puisis ir izmantots kā farmas un covidšausmu histērijas propagandonu influenceris.


KK

 20.11.2020. 21:04

Atgādina viduslaiku tumsoņu stāstiņus par Svētās Jaunavas Marijas parādīšanos:). Ticēja taču gan paši, gan citi, bet tos, kas atļāvās apšaubīt dievišķo, spīdzināja inkvizīcija un uz sārta dedzināja. Gan jau tagad to pašu sagaidīsim. Tāda ķecerība, kā coviddieva nepielūgšana un tā apšaubīšana taču nav pieļaujama!


Žīdu nauda

 21.11.2020. 05:59

Žīdu nauda, ebreju nauda, kas uzspiesta pasaulei,usd/€ ir vienīgā vērtība, kas oficiālā līmenī vēl ir palikusi Latvijā. Ar tādu uzpērk valsts amatpersonas, kas iznīcina latviešu tautu.

Maskas, karantizācija, diktatūra, terors mūsdienās. Lai sagrautu ekonomiku. Nespējot segt banku kredītus, izputēs daudzi, ieķīlātos īpašumus atsavinās bankas, Pasaules Bankas “filiāles”.

Paskaties, kādi naudas uzkrājumi miljonos ir E. Levitam un citām amatpersonām no valsts pārvaldes finanšu korporācijas.

Mākslīga panika ar testēšanu uz Covid-19 ir mērķtiecīga panikas radīšana, pakļaujot valstis Pasaules Bankas stratēģijai. Tad sekos “brīvprātīga”, brīvprātīgi obligāta, obligāta vakcinācija ar prasību pēc Veselības pasēm e-veselības digitālajās platformās, kaut vakcīnas vēl “formāli nav gatavas”.. Bet jau ir ražošanā. Pilnīgi neviens juridiski neatbildēs par vakcinācijas radītajām sekām. Vakcīnu ražotāji jau juridiski ir nodrošinājušies pret atbildību.

Valsts kā “bībele” katram ir sava. Man valsts vairs neeksistē. Viņa ir man naidīga visos veidos - toksiska ar piespiedu masku lietošanu un policijas teroru pārdevējiem un pircējiem, teroru starp pārdevēju un pircēju bailēs no policijas terora.

No visām vīrusu saslimšanām tikai piecpadsmit procentu ir Covid-19 mutējošais vīruss. Bet terors, diktatūra ir neiedomājams!

Man 13. Saeima neeksistē, jo tā nobalsoja par atbalstu teroram un diktatūrai kopā ar valdību un E. Levitu, kurš izsludina visus ar Covid-19 teroru un diktatūru saistītos jaunos likumus un noteikumus.

Satversmes tiesa un SAB atzīst terora un diktatūras likumus un noteikumus atbilstošus Satversmei, rupji pārkāpjot cilvēktiesības uz brīvu pārvietošanos un katra veselību. Satversme nestrādā.

Šī 4. maija valsts ir tā, kura ir ienaidnieks tautai Nr.1. Jo ir korporācija - finansu korporācija, kuru finansē Pasaules Banka. Pasaules Bankas mērķi ir samazināt bij. PSRS teritorijas iedzīvotāju skaitu. Mēs esam NATO, bet jūtamies okupēti kā kāda ASV kolonija, kurai uzspiež ekonomikas, veselības aprūpes, izglītības sistēmas sagrāvi it kā cīņā ar Covid-19. Paša Covid-19 sekas nav ne tuvu salīdzināmas ar “cīņas ar Covid-19” radītajām sekām.

Diversantiem pret Latvijas valsts ekonomiku, sabiedrības veselību, visu mūsu labklājības pamatu, ir konkrēti uzvārdi, tie ir Latvijas pilsoņi ar pilsoņu pasēm valsts amatos - viņi ir ekonomikas slepkavas - mūsu sabiedrības labklājības slepkavas. Viņi Romas kluba un Pasaules Bankas stratēģijas ietvaros mūs slepkavo!

Latvijas ekonomikas slepkavas šodien Pasaules Bankas stratēģijā ir LEVITS EGILS, KARIŅŠ KRIŠJĀNIS, MŪRNIECE INĀRA, ZNOTIŅA ILZE, VIŅĶELE ILZE, DUMPIS UGA, JAUNZEME INESE, VITENBERGS JĀNIS, REIRS JĀNIS, BORDĀNS JĀNIS, JANSONS JURIS - publisko tiesību juridiskās personas, valsts amatpersonas!

The World Bank Covid-19 Strategic ... - World Bank Document


Apr 2, 2020 · COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM. AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1.

PB 1. fāzes izstrādātā stratēģija ir spēkā no 31. marta 2020. g. līdz 31. martam 2025. gadam.

PB dokuments sabiedrībai publiski latviešu valodà nav pieejams, valstij pārkāpjot pilsoņu tiesības, kas noteiktas Satversmē - tiesības zināt savas tiesības! VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības
90. pants. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

Latvijas centrālajai valdībai dots konkrēts Romas kluba un PB uzdevums - līdz 2025. gadam iedzīvotāju skaitu Latvijā samazināt uz pusi. Lai realizētu šo plānu, ierobežojot visa veida cilvēktiesības, ar PB stratēģiju Latvijas valdībai dotas tiesības vajadzības gadījumā pat izsludināt karastāvokli, ja pati tauta saceltos pret savu iznīcināšanu.

“Veselības pase”

“Veselības pase nodrošina ātros antivielu asins testus un ātros antigēnu uztriepes testus, kas nodrošina ļoti precīzu diagnozi mazāk nekā 15 minūtēs. Testēšanas risinājumi ir izstrādāti, ražoti un klīniski apstiprināti Eiropā.”

No “Veselības pases” prasības izriet, ka testētas tiek tikai un vienīgi antivielas, antigēni, to esamība pret Covid-19 infekciju cilvēka organismā. Nevis neinficēšanās ar Covid-19 !!! Jaunajai “Veselības pasei” neder un nav prasību pēc vesela, ar Covid-19 nekad un nekad neinficēta cilvēka! Tādēļ ir pilnīgi pamatotas aizdomas, ka ar masveida testēšanu iedzīvotāji tiek masveidā inficēti ar Covid-19.

Ir tikai divi veidi, kā var rasties šīs “Veselības pases” pieprasītās antivielas. Loģiski, ka antivielas var rasties tikai pēc infekcijas dabiskas izslimošanas, vai nedabiskā ceļā pēc vakcinēšanas ar cilvēka genomu rediģējošu vakcīnu pret Covid-19, ko piedāvā Eiropas Komisija, ko iegūst, vakcīnai inficējot cilvēku un vienlaikus liekot cilvēka šūnām pašām saglabāt refleksu izstrādāt antivielas, ikreiz, kad sastopas ar jaunu Covid-19 mutācijas variantu.

Vakcinēta cilvēka sagrautajai dabiskajai imunitātei nebūs vairs spēju ikreiz, sastopoties ar kārtējo mutējošo Covid-19 vīrusu, izstrādāt antivielas, bet antivielu izstrādi pēc vakcinēšanas būšot jānodrošina cilvēka paša šūnām.

“You have no choises!”

Tā apgalvo Bils Geits, ka cilvēcei nav izvēles nevakcinēties pret Covid-19, “aizmirstot” vien piebilst, ka pret Covid-19 mutējošo vīrusu antivielu izstrādē der tikai tādas vakcīnas, kas izmaina cilvēka genomu un vienlaikus sakropļo dabisko imunitāti.

ASV vakcīnu kompānijas Astrogen vakcīna tiek izmēģināta un ražota dažādās pasaules valstīs zem dažādiem nosaukumiem, vienlaikus ceļot to cenu, lai gan būtu jābūt cenas samazināšanai konkurences apstākļos. Cilvēka genomu rediģējošās, dabisko imunitāti izkropļojošās, vakcīnas uzdevums ir inficēt vakcinēto un likt organisma šūnām izstrādāt antivielas, antigēnus pret Covid-19, saglabājot šādu refleksu ikreiz, kad cilvēks nonāk kontaktā ar mutējošo Covid-19 vīrusu un tas nonāk cilvēka organismā.

Juridiski Astrogen kompānija jau ir nodrošinājusies pret morālo un materiālo atbildību, kāda var pret to celties negatīvu seku vakcinētā cilvēka veselībai problēmu rašanās rezultātā. Vakcīnas ražošanas un pārdošanas galvenais uzdevums esot palīdzēt valstīm tikt galā ar paniku, kas radusies masveida testēšanas rezultātā.

Eiropas Komisijas pasūtītā 800 000 vakcīnu “nāves krava” sabiedrības dabiskās un kolektīvās imunitātes sakropļošanai (rediģēšanai) Latvijā ir ceļā uz Latviju. Pirmās 100 000 Astrogen vakcīnas sola nākošgad janvārī. Tās ar Latvijas vadošo virusologu, profesoru, rekomendācijām jau obligāti precizētas un paredzētas sabiedrības “riska grupām”, starp kurām obligātajai vakcinācijai ar MK lēmumu steidzamības kārtā ir jau pielemti, piemkārt, visi mediķi un pensionāri, tie, kuri par spīti genocīdam sasnieguši 65 gadu robežu, tiem, vistiicamāk, sekos pedagogi un policisti, digitālajā telpā - e- veselībā vakcinētajām personām piešķirot “Veselības pases”.

Latvijas likumdošana jau šodien paredzēja, ka policistam uzrādīta ārsta izziņa par antivielām atbrīvo no obligātas masku lietošanas sabiedriskās vietā, no karantizācijas un attālinātiem darba apstākļiem!


Skolā mācīja zinību pamatus, bet neko par tiesībām

 21.11.2020. 11:32


Tagad māca tiesību pamatus, kā bērnam izvēlēties dzimumu pašam un neklausīt vecākus. Angļu val ir pat google platforma, kurā aprakstīts, kā satracināt vecākus, kā manipulēt ar viņiem, ja neļauj darīt, ko grib. Kā apskatīties bērniem liegtus saitus savā datorā utt. ja bērna datorā iestādīts aizliegums.

Kā sūdzēties soc dienestiem. Visa rezultātā ģimene tiek iznīcināta. Bērns nonāk internātveida “pārmācības” namā, kur kultivē homosokseuālismu. Tas viss, lai samazinātu pasaules iedzīvotāju skaitu un neveidotos personības, kas varai uzdos neētrus jautājumus.

Zināms procents labi attīstītu bērnu nonāk citās skolās, kur viņus gatavo “dzīvnieku fermas” uzraudzībai un pārvaldei.


Diemžēl

 21.11.2020. 11:46

arī gudrākos par žīdiem ar likumu var piemeklēt obligāta vakcinācija ar genomu mainošu vakcīnu, no kuras var izvairīties tikai ar korupciju.

Bet korupcija arī nedos nākotnes rezultātu “gudro” pēctečiem, jo visas sabiedrības dabiskā imunitāte būs iznīcināta un dabiskā pēctecība.

Šodien ASV ir kompānijas, kuras pārņem padauli ar graudaugu modificētām sēklām - sēklas der tikai vienai reizei. Lai iesētu, sēkla atkal jāpērk jaunai ražai.

Ar Covid-19 cilvēka gēnus rediģējošo vakcīnu grib panākt to pašu, ko ar tomātu gēnu maiņu - tie ir cieti un ilgi saglabājas, bet sēklas iesētas nedīgst.

Cilvēkus paredzēts modificēt ar noslēgtu sistēmu - dažādos ceļos inficējot ar Covid-19, tostarp vakcīnām. Vakcinizācijas obligātais mērķis ir modificēt katra cilvēka genomu, lai cilvēka šūnas pašas izstrādā aizsardzību pret Covid-19 un citiem vīrusiem vienlaikus, sterilizējot cilvēku masas.

Pagaidām par to nerunā, bet pēc tam, kad visi būs obligāti vakcinizēti, “zinātnieki sajūsmā” no PVO pavēstīs, ka obligātā vakcinizācija sasniegusi labus rezultātus - samazinājušās citu vīrusu izraisītas slimības. Faktiski tie mūs kārtējie meli - sagrautajā dabiskajā iminitātē daudzi nomirs “mokošā nāvē īsā laikā”.

Kas izdzīvos, būs sterili.


LANA

 21.11.2020. 11:56

Šeit arī ir SPECIĀLISTA personīgas domas: https://www.lifesitenews.com/news/full-transcript-doctor-destroys-utterly-unfounded-public-hysteria-over-covid?utm_source LifeSiteNews.com&utm_campaign 3c2d816d43-EMAIL_CAMPAIGN_BANNED_FROM_YOUTUBE&utm_medium email&utm_term 0_12387f0e3e-3c2d816d43-407201842
FULL TRANSCRIPT: Doctor destroys ‘utterly unfounded public hysteria’ over COVID-19
'This is not Ebola. It’s not SARS. It’s politics playing medicine and that’s a very dangerous game...masks are utterly useless.'


2020. gada 20. novembris (LifeSiteNews) - Zemāk LifeSiteNews ir sniegts pilns Dr. Rodžera Hodkinsona, MA, MB, FRCPC, FCAP, “Rietummedicīnas novērtējumu” izpilddirektora un medicīnas direktora komentāru atšifrējums. Dr. Hodkinsons šos komentārus izteica pagājušās nedēļas publiskajā pilsētas sanāksmē Kanādas rietumos, nosaucot maskas par "pilnīgi bezjēdzīgām" un sakot, ka koronavīruss "nav Ebolas vīruss".

“Liels paldies. Es patiešām novērtēju iespēju uzrunāt jūs šajā ļoti svarīgajā jautājumā. Es runāšu vienkāršā valodā, kas ir pretrunā ar manas izglītības apmēriem, lai jūs saprastu, kāpēc tā daru, es sniegšu savas kompetences apliecinājumus. Esmu medicīnas speciālists patoloģijā, kas ietver viroloģiju. Es mācījos Kembridžas universitātē Lielbritānijā. Es esmu bijušais Medicīnas asociācijas patoloģijas nodaļas prezidents. Es esmu pieredzes bagāts pasniedzējs Medicīnas fakultātes docents. Es biju Kanādas Karaliskās ārstu koledžas eksaminācijas komitejas un patoloģijas priekšsēdētājs Otavā. Šobrīd esmu Ziemeļkarolīnas biotehnoloģiju uzņēmuma priekšsēdētājs, kas pārdod COVID-19 testus.

Un jūs varētu teikt, ka es kaut ko zinu par šo visu. Tāpēc jūs varat ticēt, ka es zinu, šo mēdiju un politiķu virzīto histēriju sabiedrībā. Tas ir nežēlīgi. Tā ir vislielākā mānīšanās, kāda jebkad ir notikusi ar patiesību nezinošo sabiedrības daļu. Šo vīrusu nevar ierobežot. Uz to, aizsargājot vecākus un novājinātus cilvēkus, ir jālūkojas un jārīkojas tā pat kā smagas gripas sezonā.

Šī nav Ebola. Tas nav SARS. Tie ir (Pasaules Bankas apmaksātie) politiķi, kuri spēlē ļoti bīstamu spēli dakteros.

Nav vajadzīgas citas darbības kā pagājušā gadā, kad mēs jutāmies slikti. Mēs palikām mājās, ēdām vistas nūdeļu zupu, neciemojāmies pie vecmāmiņas un paši izlēmām, kad atgriezīsimies darbā. Mums nevajadzēja, lai kāds mums to pasaka.

Maskas ir pilnīgi bezjēdzīgas. Nav nekādu pierādījumu par to efektivitāti. Papīra maskas un auduma maskas ir vienkārši signāls par ticību valdības propagandai. Lielāko daļu laika tās pat tiek nepamatoti valkāti. Tas ir pilnīgi smieklīgi. Redzot šos neveiksmīgos, neizglītotos cilvēkus - es to nesaku nicinošā nozīmē - redzot, kā šie cilvēki staigā apkārt kā lemingi, pilnīgi nezinoši pakļaujas norādījumiem uzlikt sejas masku.

Sociālā distancēšanās ir bezjēdzīga arī tāpēc, ka COVID izplatās aerosola veidā, kas pirms nolaišanās pārvietojas apmēram 30 m distancē. Karantīnas – savrupās noslēgšanās ir izraisījušas tik briesmīgi neparedzētas sekas. Rīt visam būtu jāstrādā, kā teikts Lielās Baringtonas deklarācijā, kuru izplatīju pirms šīs sanāksmes.

Par testēšanu: es vēlos uzsvērt, ka es esmu COVID testu biznesā. Es vēlos uzsvērt, ka jaunā laikā paspilgtināti pozitīvi testa rezultāti nenozīmē klīnisku infekciju. Tas vienkārši izraisa sabiedrības histēriju, un visa testēšana ir jāpārtrauc, ja vien jūs neievieto slimnīcā ar kādu akūtu respiratoro saslimšanu.

Viss, kas būtu jādara, ir jāaizsargā neaizsargātie, sniedzot visu, ko varat (tālāk seko D vitamīna tirgoņu reklāma).

Es jums visiem atgādināšu, ka, izmantojot pašas provinces statistiku, nāves risks, cilvēkiem, kuri ir jaunāki par 65 gadiem, šajā provincē ir viens no 300 000 pozitīvi testētajiem. Viens no 300 000. Jums tas ir jāapzinās.

Jūsu rīcība uz bezpierādījumu prasībām, ir pilnīgi smieklīga, ņemot vērā sekas, kādas rodas jums diktētajām prasībām. Visu veidu pašnāvības, uzņēmumu slēgšana - bēres, kāzas utt. Tas ir vienkārši nežēlīgi! Un jums ir jāsaprot, ka tā ir tikai kārtējā sliktā gripa.

Ļaujiet cilvēkiem pašiem pieņemt lēmumus. Jums vajadzētu būt pilnīgi ārpus medicīnas uzņēmējdarbības. Šīs provinces galvenais medicīnas darbinieks jūs ved pa kapu taku.

Esmu absolūti sašutusi, ka tas ir sasniedzis šādu līmeni. Tam visam vajadzētu apstāties rīt.

Liels paldies.”


Paldies LL

 22.11.2020. 04:07

Noderīgs raksts. "Caurspīdīgi" uzrakstīts. Tikai duraks noticēs, "ārstēsies", indēsies ar medikamentiem un nosprāgs, tuda jemi i doroga... Saprātīgs cilvēks ņems šo dezu vērā un darīs visu lai ieturētu distanci no šīs banku "medicīnas" un banku propagandas.
Ja kas, ir jākrāj naudiņa lai atpirktos vai citādi izvairītos no piespiedu vakcinēšanās. Kaut vai ar šaujamo kabatā, ja kāds "medicīniskais" slepkava mēģinās tuvoties. Ceru ka to drīz sāks saprast konkrēti apdraudētie (ar "obligāto" vakcinēšanos) armijnieki, policisti un specdienesti. Arī paši mediķi. Kas nesapratīs, pats vainīgs, te nu tāda "dabīgā" selekcija. Ciniski, bet kautkur pat pozitīvi. Pārāk daudz stulbeņu pasaulē saradies. Tā saucamais "demokrātiskais" vairākums, kas automātiski pakļaujas varu sagrābušajiem žīdmasonu kontrolētajiem propagandas bandītiem. Nekad nav ļaunuma bez labuma.


sodien atskārtu

 22.11.2020. 13:12

Tagad atceros. pirms gadiem 7 mira radineice, kurai pēc sirds operācijas,pielipa gripa ar komplikāciju plaušu karsoni. Paziņas tēvam pirms gadiem 5 strauji un pēkšņi piemetās plaušu karsonis, aizveda uz slimnīcu, kur viņš pēc pāris dienām mira. u.t.t. u.t.jpr.
covid keisi pa pirmo. tikai bez sausmu sova un propagandas.


Metodes!!

 22.11.2020. 13:17

Un tās publiskās raganu medības pastiprina aizdomas. Tīrām dabiskām, lietām nav nepieciešams mehānisku komplekss - neredzēta propagandas mašinērija sazobē ar morālo vardarbību viduslaiku ķeceru iznīcināšanas stilā.


Fosdyke

 22.11.2020. 14:11

Loti laba ilustrācija, kā savas nezināšanas/muļķibas pēc ar Covid-19 tikt slimnīcā... labi, ka paveicās un netika līdz kapiem. Bet nu plaušas gan jau ka sačakarēja uz visu atlikušo mūžu...


Kristīna

 22.11.2020. 19:45

Jūs izjutāt visu to simptomu buķeti ,kuru izjūtam ik mēnesi mēs,saņemot rēķinus, kredītkantoru terora zvanus, ziņas par nodoklu paaugstināšanu (oik), lai jums, ofisu planktonam iznāktu algas un piemaksas un lai varētu salūtu sprakšķos nelietīgi izlietot nodokļu maksātāju naudu.
Ak jā ,vēl jau visas ierēdņu telpu apkures ,veselības apdrošināšanas u.c ekstras.


hans

 22.11.2020. 19:52

Viss jaunais ir labi aizmirsts vecais, sāksies jauns biznesa paveids, ārsta zīmju tirgošana par covid antivielām.


Pircējs un pārdevējs atrodas publiskā telpā

 22.11.2020. 22:07


Teroru starp viņiem realizē likumdošana caur policijas uzraudzību un sodiem.

Masku piespiedu lietošana arī publiskā telpā ir terors pret masku lietotāju veselību, jo maskas neaiztur baciļus un vīrusus, caurmasmu cilvēks saņem par 25 procentiem mazāk skābekli un pakļauts inficēšanās riskiem. Un tad ministre Viņķele brīnās - nav izsekojami inficēšanās avoti.Baltu klubs | Sociopsihologijas asociacija | Lielas Mates Sapulce | Lacu kopa