Par mums Raksti Dzeja Galerija Saites Iespējas Venera Pasākumi Jautājumi

Atpakaļ


“Neapēd zemeslodi” – kam to vajag?


Pavērojot cilvēku reakciju uz iepriekšējo rakstu par Grētas Tunbergas projektu kā depopulācijas procesa iesākumu, priecē tas, ka daudzi saprot, uz ko tas tēmēts, taču nebūt ne visi.

Parādījās jautājumi – kāds tad sakars visām tām labajām lietām, par ko runā Grēta ar kaut kādu depopulāciju? Ir taču labi nepiesārņot planētu, pāriet uz vegānismu, atteikties no fosilā kurināmā? Un jā, mīļie cilvēki – tas patiešām teorētiski ir labi – es arī pats nelietoju gaļu uzturā jau sen.

Bet tādus jautājumus uzdod tikai tie, kuri nespēj domāt tālāk par to, ko redz deguna galā. Ir skaidrs, ka kapitālisma sistēma ir plēsīga un parazitāra savā būtībā. Ir skaidrs, ka pie esošās sociālās iekārtas nav iespējams saglabāt esošo biosfēru.

Un tāpēc šķiet, ka katru ekoloģisko kustību ir jāuzņem atplestām rokām. Tā arī domā pilsonis parastais, kuram nav vēlmes izzināt notiekošos procesus, bet dzīvot mākslīgi radītajā informatīvajā laukā, kur viņam pastāsta visu tā, kā vajag saimniekiem.

Globālās kustības, kā Greenpeace un WWF tiek izmantotas hibrīdkaram, ekonomikas nospiešanai tajās valstīs, kas kaut kādu iemeslu pēc nepatīk globālistiem, kā arī cilvēku skaita samazināšanai.

Dažnedažādi ‘zaļie’ un ekoloģiskās partijas izmanto politiskā spiediena īstenošanai dažādu valstu iekšienē, kā arī globālu un reģionālu procesu vadīšanai.

Protams, vadīt šo procesus vajag. Taču jautājums ir sekojošs - arī šīs strauji uzpūstās Tunbergas kustības sakarā – kādu mērķi ir uzstādījuši visu šo ekologu patiesie saimnieki? Vai viņi grib uzbūvēt taisnīgu sabiedrību, kura nebūs konfliktā ar ekosfēru? Vai arī viņi grib likvidēt ievērojamu sabiedrības daļu, lai īstenotu jau sen izskanējušo Jauno Pasaules kārtību, kurā visi resursi piederēs tikai šai elitei, bet atlikusī populācijas daļa ciešā kontrolē apkalpos izredzētos?

Gadījumā ar Tunbergu šeit ir jāsaredz vairāki mērķi, kā tas parasti ir daudz slāņainos sociālos procesos. Pirmkārt, tas ir politiskais spiediens uz noteiktām valstīm un reģioniem.

Otrkārt, tā ir vēl lielāka kapitālistisko valstu jaunatnes debilizācija, kuri jau tāpat neizceļas ar īpašām prāta spējām.

Tā visa rezultāts- lielgabalu gaļas masas formēšana, kuru viegli varēs virzīt nepieciešamai globālai tīrīšanai. Represiju upuri būs tie, kurus ekoloģiskais fašisms nozīmēs par vainīgiem planētas sasildīšanā.

Pasaules vēsturē jau ir piemēri, kad šādi aptaurētie studenti Francijā sāka savu izvirtību revolūciju, kas noveda pie patiesa patriota De Golla atstādināšanas un valsts aizgāja pa multikulturālisma un welkomisma ceļu.

Rietumi izkropļotā patērētāju filozofija un ‘kompetenču izglītība’ ir radījusi labu augsni dažādiem manipulatīviem sociāliem protestiem un kustībām – metoo, radikālais feminisms, lgbt praidi, karojošais vegānisms, tagad klāt nācis ekoloģiskais fašisms- ja pēkšņi izrādīsies, ka planētai draud ledus laikmets, jūs šos pašus partizānus redzēsiet ielās ar lozungiem dedzināt vairāk ogles un prasībām Saulei sildīt vairāk.

Un tagad atgriežamies pie sākotnējā jautājuma. Kāpēc tad pasaulē tik strauji uzņem apgriezienus gan šis ekoloģiskais tracis, gan vegānisms kopā ar dzīvnieku brīvību, gan saucieni izmanto ‘zaļās enerģijas’, apturēt ražošanas jaudas, pārtraukt dedzināt ogles? Kas tajā visā ir nepareizi, ja pašas par sevi tās ir pozitīvas lietas? Un kur tajā visā liekams 5G?

Sāksim ar vegānismu. Tas tagad kļūst aizvien populārāks, parādās neskaitāmas kustības, Briselē pat luksofori ar simbolu Go Vegan, dažādas slavenības, ieskaitot to pašu Arnoldu Švarcenegeru un Džeimsu Kameronu par to runā savā pēdējā darbā Game changers – filma pēc būtības par to, ka gaļas proteīni ir fufelis, visu var iegūt no augiem utt. https://www.youtube.com/watch?v=iSpglxHTJVM&t=52s

Tiek formēta jauna informatīvā telpa un tam pieslēdzas pati Holivudas industrija, kas jau nozīmē ļoti nopietnu pavērsienu. Tad rodas jautājums – bet kas tur slikts?

Taču monētai ir divas puses. Problēma ir tā, ka rāda tikai vienu. Otra paliek nepateikta – proti, vegānisms pats par sevi nevar būt mērķis un modes lieta. Tad, kad tas ir garīgās attīstības blakusprodukts, tad apzinīgs cilvēks pie tā nonāk dabiskā veidā, kad organisma šūnas ir pārstrukturizējušās un ģenētiski ieliktā vajadzība ēst gaļu ir izņemta- tad šūnas dabiski spēj uzņemt Saules enerģiju un organisms kļūst pašpietiekama sistēma. Taču par tādām lietām nekur jums nestāstīs – tāpēc ir pilns to, kuru organisms vispār nav piemērots vegānismam un viņi arī nezina, kas ir garīgā attīstība un tāpēc pēc laika izrādās, ka organisms patiesībā ir sabeigts. Tādus stāstus bez mitas var lasīt dažādos medijos.

Masveida pāriešana uz vegānismu pirmkārt nozīmē milzu daudzumu šādu cilvēku, kuri sev būs sabojājuši organismu, otrkārt, gaļas industrijas un vispār ražošanas samazināšana nozīmē simtiem miljonu darba vietu zaudēšanu visur pasaulē tiem, kam tas ir iztikas avots, jo pirmām kārtām likvidācija skars tieši mazāk attīstītās valstis un to fermerus.

Un tagad uzdodiet sev vairākus jautājumus- kas notiks ar šiem cilvēkiem? Indijā jau tagad katru gadu pašnāvības izdara ap 20.000 mazo zemnieku, jo viņus tur izputina lielie agro kultūras monstri, kuri ir patentējuši sēklas, šķirnes un kuri uzsāk tiesvedību pret jebkuru, kurš kaut nejauši ir savā laukā iesējis kādu no viņiem piederošiem augiem- par to jau raksta arī lielie mediji.

Tas mūs noved pie nākošā jautājuma. Ja masveidā notiek atteikšanās no gaļas produkcijas, tad kas būs tie, kuri nodrošinās strauji pieaugošās prasības pēc augļiem un dārzeņiem? Pareizi, tās būs lielās ĢMO kompānijas. Un tagad esam nonākuši pie galvenā jautājuma – kāds sakars te vēl ar 5G?

Nu lūk – tā kā bišu jeb dabisko apputeksnētāju skaits pasaulē pēdējos gados ir katastrofāli samazinājies, tad vietā tiek piedāvāts ieviest dronus –par to jau es rakstīju vienā no iepriekšējiem rakstiem. Kas varēs atļauties tādas tehnoloģijas un tā saukto ‘precīzo agrikultūru’ ar droniem, robotiem un sensoriem augsnēs?

Pareizi- atkal lielās ĢMO kompānijas. Un lai tas viss darbotos vienotā tīklā, vajadzīgs planetārs 5G tīkls ar milzīgo datu apstrādes ātrumu, kas vienlaicīgi ir arī militāra tehnoloģija atlikušās populācijas stingrai kontrolei. Tur principā cilvēku darba spēks arī nav vajadzīgs- tas nozīmē vēl miljoniem bezdarbnieku. Ja jūs domājat, ka vegānisms jums būs savā dārziņā audzēti gurķīši, tad aizmirstiet- 5G pilnībā nobeigs atlikušās bites, bez apputeksnēšanās neizaugs pilnīgi nekas un nekur – izņemot kontrolētos un apsargātos ĢMO laukus, kur izmantos robotizētas tehnoloģijas, kuras būs pieejamas tikai izredzētiem.

Ja gribat redzēt, kāda ir nākotne pie šāda scenārija, tad varat apskatīt ‘gudrās saimniekošanas’ vīzijas jau 2017. gada Holandē notikušajā konferencē – gan dronus, gan sensorus, gan uz printeriem drukāto pārtiku – dabiskās ekosistēmas iznīcināšanu un aizvietošanu ar 5G. https://smartfarmingconference.com/2017-2/

Tāds ir šo ekoloģisko un citu kustību organizētāju galvenais nolūks un mērķis – novelt savu vainu planētas piecūkošanā uz cilvēku populāciju, likvidēt liekos, atstāt palikušos resursus sev, bet atlikušo apkalpojošo personālu barot ar modificētu ĢMO vai vispār mākslīgu, sintētisko pārtiku, kas ir vēl viens virziens šobrīd pasaulē, ko dara ķīnieši – mākslīgie rīsi, salāti un citas lietas.

Realitāte ir tāda, ka arī nekādas aizvietojamas 'zaļās enerģijas' pasaulē nav - viss tas ir krāpšana un muļķības- par to arī skaidri un gaiši nupat pateica Austrālijas senatore - tur jau Saules gan netrūkst. Un tomēr - nav. https://www.skynews.com.au/details/_6087578098001

Tas viss nozīmē tikai to, ka pasaulē būs miljardi cilvēku, kuriem vienkārši nebūs ne ko darīt, ne ko ēst. To tad arī sauc par depopulāciju - paralēli jau esošām metodēm, pidarasingam, nodzirdīšanai, indēšanai ar vakcīnām un citām lietām, kas acīmredzami nedarbojas pietiekoši strauji, klāt nācis jauns ierocis - meitene ar bizītēm un viņas ekoterorisms.

Gribat tādu nākotni? Tad bastojat skolu piektdienās un pērciet 5G tālruņus pokemonu ķeršanai, ja negribat, sāciet domāt ar galvu un rīkoties atbilstoši. Pretējā gadījumā pasaulei draud vēl neredzēta apjoma sociālā un ekonomiskā katastrofa, bads un izmiršana, kāda pieredzēta tikai mēra laikos. Bet tieši tas ir globālo sātanistu plāns. Un tas uzņem apgriezienus.


Avots:

Jenotu Sensejs

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=834056796988998&id=100011540556700Baltu klubs | Sociopsiholoģijas asociācija | Lielās Mātes Sapulce | Lāču kopa