Par mums Raksti Dzeja Galerija Saites Iespējas Venera Pasākumi Jautājumi

Atpakaļ


Kā nepakļauties manipulācijām?


Ir redzams, ka cilvēki tiek pakļauti pastāvīgam cietsirdīgam psiholoģiskajam spiedienam no dažādu reklāmu puses, agresīvām ilustrācijām – dizaineru ilūzijām, kas projicē produktus, idejas un politiskos viedokļus uz jūsu dvēseles domu ekrāna. Tas viss ir ap jums: uz ielas, metro, autobusiem, masu medijos, jūsu mājās un birojā.

Uzmācīgās reklāmas un sociāli-politiskās propagandas, kuras veido tie, kas vēlas pakļaut cilvēku prātus, ir sastopamas visapkārt un ikdienā iekļūst katrā jūsu dzīves sfērā. Spēki, kas jūs kontrolē, uzspieda jums patēriņa varu. Tie katru dienu sūta miljoniem komerciālu ziņu, izmantojot televīziju, radio, internetu, reklāmas stendus, un drukātos plašsaziņas līdzekļus, – jūsu uztvere tādējādi tiek stimulēta katru dienu, katru stundu.

Bet jums ir jātic, ka jūs varat mazināt šo kompāniju agresīvo ietekmi – tiklīdz sāksiet saprast to un apzināti pētīsiet to motīvus un reklāmu industrijas metodoloģiju, kura ar melīgiem n viltīgiem paņēmieniem veido sabiedrības viedokli.

Jūsu atbrīvošanās no tumšās varas ietekmes sākas ar vēlmi apzināti pievērst uzmanību mūsdienu civilizācijas briesmīgajām problēmām.

Katras civilizācijas personīgā brīvība un garīgā attīstība tiek balstīta uz fundamentālu izpratni par to, ka katra doma ietekmē realitāti un rada to, tāpat kā reālā pasaule atstāj pēdas uz katru indivīdu.

Beidziet sevi uzskatīt par bezspēcīgiem varas rokās!

Jums skaidri jāsaprot reklāmas mērķis - elites vara, bagātība un kontrole pār jums, izmantojot manipulējošus tēlus un skaņas, kas notrulina jūsu saprātu.

Jums jāapzinās, ka plašsaziņas līdzekļi pamatā pastāv tikai tāpēc, lai kalpotu milzu korporācijām kā mehānisms, ar kura palīdzību tās var nodot ziņu jūsu saprātam, radot vietējā, valsts un starptautiskā mēroga tirgu. Jūs redzat, kā viņi pārspīlē un rada konfliktus un apokaliptisku informāciju, lai bailes jūs vienkārši paralizētu, lai jūs kā piekalti sēdētu pie televizoriem, avīzēm, un kļūtu par vieglu laupījumu viņu sponsoriem.

Ir ļoti svarīgi, lai jūs saprastu vienu no galvenajiem pamatprincipiem: tā kā reklāma ir sponsors plašsaziņas līdzekļiem, tā nosaka, ko jums jāskatās un jāklausās, lai jūs zaudētu savu neatkarīgo redzējumu uz lietām un izpratni par to būtību. Mūsdienu reklāmas galvenie centieni ir pakļaut un izmainīt jūsu libido, aktivizējot dzīvniecisku reakciju un notrulinot jūsu intelektu.

Galvenā prasība, lai izveidotu patērētāju iedzīvotāju grupu – „vienreizējās lietošanas” sabiedrību: tāda stāvokļa uzspiešana, kad visas vēlmes pieaug, bet paša indivīda pašvērtējums kļūst zemāks… un parādās nepiesātinātības sajūta. Jūs piespiež domāt, ka jums vienmēr kaut kā ir par maz. Un jūs turpināt pirkt, domādams, ka tas liks justies jums drošāk, un nepilnvērtības sajūta pazudīs.

Manipulējošās reklāmu kompānijas strādā ne tikai ar korporācijām, kas ražo patēriņa preces izplatīšanai visā pasaulē. Jūsu valdība arī veido reklāmas, lai jūs piespiestu piekrist viņu filozofijai, arī tās balstās uz tirdzniecības principu pamatnoteikumiem: radīt vēlmi, ka vienmēr kaut kā pietrūkst, un stimulēt jūsu prātus , lai jūs šo iluzoro tukšumu ar kaut ko aizpildāt. Pārliecinošas uzspiestās idejas un vēstījumi zemapziņai – lūk, tie ir šo cilvēku instrumenti, kas gatavo politisko līderu – marionešu runas, organizē viņu kampaņas un veido reklāmu, lai „iedvesmotu” jūs nacionālai degsmei un patriotiskajiem ideāliem.

Ja jūs pārliecina, ka valstij draud „ienaidnieki”, tad jūs arī uzķersieties uz ideju par to, ka konkrētās raķešu sistēmas kosmosā pasargās jūs - un jūs kā nodokļu maksātāji, finansēsiet šo projektu. Ja jūs var pārliecināt par to, ka enerģijas avoti tiek izsmelti un to vairs nepietiek, jūs piekritīsiet nepieciešamībai izsmelt pēdējās Zemes svētvietas, lai tikai tiktu atrastas jaunas ieguves vietas, kaut arī tas draudētu ar vides samaitāšanu un izmirstošo dzīvnieku sugu bojāeju, ūdens krātuvju piesārņošanu un mežu izciršanu.

Reklāma – tā ir māka iedvest nepieciešamo pārliecību, radot ilūziju. Jums rāda bildītes, kas apziņai šķiet nekaitīgi vilinošas, provokatīvas, vai vienkārši izklaidējošas, bet zemapziņas līmenī tās ietekmē jūsu brīvo gribu. Šī vienkāršā manipulēšana ar jūsu spēka un gribas centriem var kaitēt jums daudz vairāk, nekā jūs spējat iedomāties.
Reklāma paredzēta tam, lai pamodinātu jūsos vēlmi, kas gadiem tiek stimulēta zemākajos jūsu mentālā, fiziskā un emocionālā ķermeņa līmeņos, - liekot jums pirkt preci, kas tikai vairāk palielina jūsos disharmoniju.

Reklāma jums iedveš arī stereotipus … dogmas vai uzskatu sistēmu. Tas var likt Jums pieņemt kādu politisko doktrīnu, atrast attaisnojumu karam, un īstenot pasaules korporāciju prasības. Kontrolējot jūs ar reklāmas palīdzību, tie, kam pieder vara, ir jūs pilnīgi pakļāvuši. Viņi zina, ka to atklātie vēstījumi un to doma, kas tajos apslēpta, var mainīt jūsu zemapziņas vēlmes, ietekmējot ekonomiskos, kultūras un seksuālos standartus jūsu sabiedrībā.

Reklāmveidotāji izmanto arī slēptos kadrus, skaņas, simbolus, tēlus, kas viegli ietekmē zemapziņu.

Modes industrijas līderi ir gatavi uz visu, lai jūs sāktu ticēt nereāliem skaistuma standartiem, kur kā tēli tiek izmantoti vēl nenobrieduši jaunieši un jaunietes. Tas jums liek pirkt dažādus kosmētikas produktus, farmācijas preparātus, ķīmiskās vielas un zema tauku satura pārtiku. Paralēlajā realitātē komerciālā pārtikas produktu nozare piebāž jūs un jūsu bērnus ar ķīmiski „uzlabotu”, treknu ēdienu un cukuriem.

Lai panāktu to, ka jūs noticat tam, ka jums jābūt tādiem, kā rāda reklāmās, tajās tiek iekļauti zemapziņu rosinoši grafiskie attēli, kas kalpo kā spēcīgi stimulatori.

Atveriet jebkuru žurnālu un apskatiet reklāmas tajā. Atslābiniet acis un pajautājiet sev, ko redz jūsu zemapziņa, apskatot šos tēlus. Ieskatieties aiz reklāmas malām un kontūrām (ar kuru palīdzību cilvēka acs nosaka formu), reklāmas ēnās, kas redzamas attēlā. Ieskatieties dziļāk – fonā. Pajautājiet sev – ko man mēģina pārdot? Ar kādiem psiholoģiskajiem paņēmieniem man liek noticēt tam, ka man noteikti ir vajadzīgs šis vai cits produkts? Kāds ir slēptais vēstījums? Kādas motivācijas tiek izmantotas reklāmā?

Vērīgi sekojot līdzi, drīz vien jūs sāksiet pamanīt slēptos simbolus, tēlus, kompozīcijas, burtus reklāmās. Tie tur tika ielikti tīšām, lai tos uztvertu jūsu zemapziņa, kamēr apziņai „kavē laiku” paši spožākie tēli.

Iedomājieties, kādu varu iespējams iegūt, ja ir iespēja, nodot hipnotiskus vēstījumus un komandas miljoniem skatītāju, kas pat neko nenojauš par to eksistenci.

Pārbaudiet un izanalizējiet piecu minūšu reklāmu televīzijā. Lai tas ir kā apzināts eksperiments – apmācības process. Pievērsiet uzmanību tam, cik reize atkārtojas viens un tas pats, saskaitiet, cik reklāmas klipi tiek demonstrēti vienā reklāmpauzē. Jūs uzreiz sapratīsiet, ka reklāmu ir vairāk nekā televīzijas programmu. Pievērsiet uzmanību tam, ka reklāmas laikā skaļums tiek palielināts, bet atsākoties raidījumam, tas tiek samazināts.

Ir svarīgi, lai jūs nepakļautos šai agresīvo reklāmu tehnoloģiju ietekmei, ja vēlaties sasniegt patiesu prāta brīvību, koncentrējoties uz sirds gudrību un prāta skaidrību, veicinot vispārēju labklājību.

Daži padomi, kas veicinās jūs domāt līdzi.

Uzmanīgi analizējiet visus masu mediju informācijas līdzekļus. Ar pilnu apziņu pievērsiet uzmanību atklātiem vēstījumiem, kas parādās reklāmās un to atbilstību produktam, ko ražotāji grib pārdot. Izanalizējiet un pierakstiet savus iespaidus. Ko jūs jūtat pēc redzētā? Kur ir vēstījuma jēga? Kā jūs pārliecina un kā ar jums manipulē, un ar kuru apziņas līmeni jūs uz to reaģējat?

Pierakstiet savus atklājumus. Tas palīdzēs jums atšifrēt un atmaskot kontroles tehnoloģijas pār jūsu apziņu, kā arī iemācīt citus paplašināt savu apziņu.

Kad vien tas ir iespējams – pievērsiet uzmanību apslēptiem, iekodētajiem vārdiem (sekss, karš utt.), maskētiem tēliem, dzīvnieku tēliem un naidu izraisošiem tēliem un skaidri apzinieties to. Drīz vien jūsu uztrenētā acs bez kavēšanās spēs uztvert vēstījumus zemapziņai un jūs sapratīsiet, ko konkrēti mēģina uzspiest jūsu kolektīvajai apziņai.

Rakstiet un iesniedziet pieteikumu TELEVĪZIJAS KOMPĀNIJĀM, iebilstot pret manipulācijām un slēptiem reklāmu vēstījumiem, paziņojiet, ka neskatīsieties viņu kanālus, protestējot pret viņu sponsoru reklāmām, kas pielieto kontroli caur zemapziņu. Atcerieties, ka mūsu ir miljardi, bet to, kas valda ir tikai divi tūkstoši.

Rakstiet reklāmdevējiem, kuri izmanto slēptus vēstījumus reklāmās, lai viņi zina, ka jūs zināt un atsakāties tā dēļ pirkt reklamētos produktus. Uzrakstiet cilvēktiesību aizsardzības biedrībām un politiķiem.

Rakstiet kompānijām, kas ražo produkciju un pakalpojumus un sakiet, ka boikotēsiet viņus, kamēr viņi nenovāks slēptos vēstījumus no savām reklāmām.

Un visbeidzot ierobežojiet vai vispār neskatieties televizoru, un obligāti pieskatiet savus bērnus, jo viņi ir visneaizsargātākais mērķis un viņiem ir vajadzīga jūsu pamācība un atbalsts viņu saprāta attīstībā.

Ja jums tik ļoti nepieciešams skatīties televizoru, tad boikotējiet visas reklāmas, izslēdzot skaņu un izejot ārā no istabas, kad to rāda.

Atsakieties no dzeltenās preses un citas bezjēdzīgu un aprobežotu tekstu lasīšanas, pievērsieties labāk daiļliteratūrai un grāmatām, kas attīsta veselo saprātu.

Neļaujiet savam saprātam atrofēties, padodoties televīzijas degradējošajai ietekmei, kas pašlaik izplatās mūsu sabiedrībā.

Mazāk pērciet dažādas preces; pārstrādājiet un labojiet to, ko var vēl neizmest.

Pērciet tādus produktus, uz kuriem netiek liktas citu firmu reklāmas.

Esiet sirdsgudri, esiet vērīgi, pievērsiet uzmanību tam, kam jūs ļaujat mierīgi ienākt jūsu apziņā. Zināšanas tā ir jūsu brīvība.

Dalieties ar saviem novērojumiem un secinājumiem ar citiem. Noturiet cilvēciskās apziņas uguni sevī.

Aizstāviet savas tiesības uz neatkarīgu pastāvēšanu un vadieties pēc savas brīvās gribas nevis uzspiestās.

Tas viss attiecas arī uz tiem, kas izmanto internetu.Avots:

Jenotu Sensejs

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=807263383001673&id=100011540556700Baltu klubs | Sociopsiholoģijas asociācija | Lielās Mātes Sapulce | Lāču kopa