Par mums Raksti Dzeja Galerija Saites Iespējas Venera Pasākumi Jautājumi

Atpakaļ


Papēti rusofobu – atradīsi izvirtuli


Nezinu, ar ko tas ir saistīts, bet katru reizi, kad izdodas dziļāk papētīt kārtējo rusofobu, tad izrādās, (bez tam, ka viņš jau pēc noklusējuma parasti ir nekrietns un melis) ka tas ir kaut kāds izvirtulis. Sakritība? Domāju, ka nē.


Vai atceraties, ka bija tāds disidentu līderis, „cīnītājs pret padomju iekārtu” un „laikmeta sirdsapziņas balss” Vladimirs Bukovskis? Izrādījās – pedofīls, kas kolekcionē bērnu pornogrāfiju.


Nesen bija skandāls vēl ar vienu pavecu Krievijas opozicionāru – pedofīlu (uzvārdu neatceros), kas arī daudzus gadus cīnījās par „brīvību”.


Pazīstamajam „māksliniekam” Pavlenskim, kas ārstējās Francijas psihiatriskajā slimnīcā, arī bija nopietnas problēmas ar dzimumdzīvi, slimīga nosliece uz sado-mazo.


Es pat nerunāju par angļu eliti. Tad viņiem premjerministrs uz jahtas izvaro un nogalina nepilngadīgas meitenes, bet pēc tam līķus slīcina jūrā.


Tad cits premjerministrs izvaro beigtu cūku.


Boriss Džonsons, starp citu, arī nodarbojas ar kaut ko tamlīdzīgu, pie kam regulāri. Un, iespējams, „kādu vielu” ietekmē.


Klintonu klans ASV arī ir slavens ar netiklību un izvirtību, Hilarija, piemēram, ir zināma kā lesbiete. Bet viņas tuvākais palīgs Džons Podesta – ir pārliecināts sātanists.


Aktieris Morgans Frīmens, kas nesen vainoja Krieviju agresijā pret ASV un stāstīja par „amerikāņu demokrātijas mirdzošo piemēru”, tiek apsūdzēts par audžu mazmeitas Idenas Hainsas izvarošanu (kuru, savukārt, nesen nogalināja viņas puisis-narkomāns).


Kas ar viņiem notiek? Kāds ir sakars starp rusofobiju un pedofīliju? Vai tiešām Krievija viņiem traucē izvarot bērnus? Vai arī kaitina kā vieta, kut izvirtušas vēlmes, fantāzijas un rīcības joprojām tiek uzskatītas par noziegumu?


Var mēģināt stāstīt daudz riebeklības par mūsu valsti un elitēm, bet pie mums neviens un nekad nav peldējies asinīs (kā Elizabete Batori), nav žņaudzis savas sievas un bērnus (kā Žils de Re), nav izvarojis bērnus – ne Krievijas impērijas laikā, ne padomju laikā, ne mūslaiku Krievijas Federācijā.


Ja pedofīlija un zoofīlija ir „civilizācijas” un „demokrātijas” raksturiezīmes, tad, goda vārds, labāk mēs turpinām būt barbari.Aleksandrs Rodžerss

https://news-front.info/2018/04/24/poskrebi-rusofoba-najdesh-izvrashhentsa-aleksandr-rodzhers/Baltu klubs | Sociopsiholoģijas asociācija | Lielās Mātes Sapulce | Lāču kopa