Par mums Raksti Dzeja Galerija Saites Iespejas Venera Pasakumi Jautajumi

Atpakal

Interviju pavadošais dokuments oriģinālvalodā [.PDF]


Uzmanību! “Viltus ziņa” – tā ir ar oficiālo viedokli nesakrītošās un varas noklusētās zināšanas!


https://www.youtube.com/watch?v=s5mli8a1ooc


Bijusī Pasaules veselības organizācijas darbiniece par galveno 5G mērķi.


Intervija ar ļoti interesantu cilvēku no Kanādas – viņas vārds ir Olga Šin. Viņa ir daudzu grāmatu autore, publiciste, pētniece, ārste-terapeite un bijusī Pasaules Veselības organizācijas (PVO) darbiniece.

Kas patiesībā pašreiz notiek pasaulē?

Daudzus gadus esmu pētījusi bezvadu apstarošanu un mikroviļņu izstarojumu. Tāpat esmu strādājusi PVO tajā laikā, kad tās direktore bija doktore Brunklenda. Viņa pameta šo amatu, kad mobilā telefona mikroviļņu izstarojuma rezultātā saslima.

Tātad, viena no labākajām PVO vadītājām bija lietas kursā par šo bīstamību. Šī bīstamība tika fiksēta 1973.gadā konferencē Polijā, kur PVO apstiprināja, ka izstarojuma kaitīgums ir pierādīts. Bet pēc tam šo informāciju noslepenoja.

Tātad PVO zina patiesību, bet slēpj to. Un PVO turpina sadarboties ar bezvadu tehnoloģiju industriju pret mums. Sanāk, ka viņi nestrādā planētas veselības aizsardzībai, kā norādīts viņu mērķos. Tātad PVO ir lietas kursā, ko apstirpina daudzi zinātnieki, tai skaitā arī es.

Jau pirms vairākām desmitgadēm šajā jautājumā ir nopublicēti milzīgs skaits zinātnisko darbu, bet šī problēma ir tikai daļa no globālā plāna, ko pašreiz cenšās realizēt. Šis plāns ir datorizēta visu planētas iedzīvotāju kontrole – datorizēta novērošana, datorizēta diktatūra – tagad tas viss jau notiek, piemēram, Ķīnā. Šodien 5G un visas krīzes, ar kurām mēs sastopamies, ir vienas lielas problēmas simptomi, bet šo problēmu mēs nemanām.

Mēs dzīvojam bailēs, un šīs bailes mums ir uztiepušas mūsu valdības, lai mēs pārstātu domāt. Bet mums pašiem jāaizdomājas un jāsāk saprast, kas patiesībā notiek.

Ja runājam par 5G – kas tas ir par procesu?

Mēs, zinātnieki, jau ļoti sen zinām, ka 5G ir augstas frekvences milimetru viļņi, kas ir ļoti bīstami. Mēs to zinājām vēl ilgi pirms Covid-19 parādīšanās.

5G nav vienkārši viļņu, kuros mēs jau dzīvojam, palielināšana. Jau 4G paaudze ir ārkārtīgi kaitīga. Es zinu, ko tā nodara organismam, un es esmu redzējusi tās sekas daudziem cilvēkiem no visas pasaules. Tomēr vairums nenojauš par sekām, jo mēs savstarpēji nesaistām 4G un tā sekas. Un arī ārsti nestāsta par saistību.

Ir zināms, ka jebkurš bezvadu izstarojuma veids kaitē katram dzīvam organismam uz Zemes. Un mēs pamazām esam pieraduši pie šīs idejas, un tajā pašā laikā mēs arvien vairāk pierodam pie bezvadu ierīcēm. Mēs vairs nedomājam.

Kad runā par apstarošanu, mēs zinām, ka tas ir kaitīgi. Bet mēs neapzināmies faktu, ka nepastāv nekaitīgs izstarojuma līmenis – tāda vienkārši nav. Radiācija ir kaitīga jebkurā daudzumā.

Organisms var paciest kaut kādas lietas, bet mēs esam sasnieguši šīs pacietības maksimumu. 5G izstarojuma frekvence ir daudz spēcīgāka.

Mēs nevaram sevi no tās pasargāt. Mums tas arī nav jādara. Mums nav jābūt situācijā, kad mums sevi jāsargā no mūsu valstu valdībām. Ir skaidrs, ka mūsu valdības ļoti labi apzinās visu „G” (3G, 4G, 5G) radiācijas kaitīgumu. Bet valdības turpina to virzīt, jo tām ir lieli plāni.

Es uzskatu, ka vīruss Covid-19 eksistē. Es nedomāju, ka to ir izraisījis 5G. Bet pilnīgi noteikti saikne ir, un tas ir zinātniski apstiprināts - vietās, kur ir izvērsts 5G, saslimšana ir krietni augstāka. Tāpat mēs zinām, ka ārstiem ir pavēlēts „uzpūst” ar Covid-19 saslimušo un nomirušo statistiku. Daudzi ārsti par to paši ir atzinušies daudzajos video, kuri vēlāk tika dzēsti. Tātad – kopējais plāns par Covid ir zināms.

Pats Bils Geitss ne vienreiz vien oficiāli ir paziņojis, ka viņam ir vakcinācijas programma, kas ļaus samazināt pasaules populāciju. To viņš ir teicis vismaz 10 oficiālos paziņojumos: Ja bērni tiks pareizi vakcinēti, tas ļaus samazināt planētas populaciju par 15-20%. Viņš to ir teicis tieši, un tas nav noslēpums.

Vīruss ir „uzpūsts” līdz tādiem apmēriem, ka cilvēki ir sākuši baidīties. Bet, kad mēs baidāmies un esam panikā, mēs nevaram normāli domāt. Mēs gaidām, ka mums piedāvās risinājumu, un mūsu valdības mūs mierina, ka drīz tiks izveidota vakcīna un “jūs būsiet drošībā”. Un lai jums “nodrošinātu vēl lielāku drošību”, tiks ieviesta 5G sistēma. Tā būs absolūti visur – un jums būs pastāvīga pieeja visam, kas jums vajadzīgs, lai jūs justos drošībā. Bet patiesībā viņiem ikkatru sekundi būs pieeja jums, jūsu dzīvei.

5G un vispār interneta galvenais mērķis ir totāla kontrole. Mēs tuvojamies tai elektroniskajai diktatūrai, kad mūs izseko ar ļoti vienkāršas sistēmas palīdzību – to dara mobilie telefoni, it īpaši smartfoni.

Ja jūs nēsājat līdzi mobilo telefonu, tad jūs nēsājat līdzi raidītāju, kas kaitē personiski jums. Lūk, kas notiek.

Kad cilvēki nav brīvi vīrusa dēļ, tad tie lieto telefonus, lai būtu sakari. Es arī esmu lietojusi telefonu šim mērķim. Bet man ir vadu telefons un vadu internets. Mobilo telefonu es nelietoju jau daudzus gadus, un to nenožēloju. Es neesmu kļuvusi atkarīga no mobilā telefona, bet daudzi cilvēki ir atkarīgi. Un šī atkarība neļauj viņiem atzīties, ka mēs dzīvojam bailēs.

Mēs uzskatām, ka dzīvojam riska zonā, ka mums jānēsā maskas. Bet maskas tikai kaitē. Ja jūs palasīsiet, kas rakstīts medicīnisko masku instrukcijā, tad ražotājs tajā paziņo, ka maska nepasargā ne no Covid, ne no jebkura cita vīrusa. Maskas traucē normālai elpošanai. Tās samazina skābekļa uzņemšanas daudzumu, tās nobeidz imūnsistēmu. Pie tam jūs dzīvojat bailēs. Šis stress arī ietekmē. Rezultātā viss šo apstākļu kopums nobeidz jūsu imūnsistēmu.

Ja mūsu valdības par mums rūpētos, mīlētu mūs un rūpētos par mūsu veselībām, tad viņas ieteiktu lietot vitamīnus, īpaši vitamīnu „C”. Tas palīdz un var izārstēt. Bet viņi liek jums sēdēt mājās ar draudiem pielietot spēku. Tās nav valdības, bet teroristi. Mums ir jāizdara solis atpakaļ no bailēm un jāuzdod jautājums – kas te notiek?

Tāpat ir zināms, ka baiļu stāvoklī mūsu ķermenis nobeidz imūnsistēmu. Visa imūnsistēma atrodās trauksmes stāvoklī. Tādā veidā, mēģinot vienkārši palikt drošībā, jūs izmantojat milzīgus organisma resursus, kaut gan risks ir minimāls un saslimstība ir ļoti niecīga, bet vietās, kur nav 5G, tā ir vēl mazāka.

Tagad mēs zinām, un arī neatkarīgie zinātnieki ziņoja, ka 5G, jo īpaši augstās frekvencēs (tagad mēs vēl neesam pašās augstākajās frekvencēs), tas ir 60 gigaherci, un es domāju, ka arī tai skaitā 4G, rada organismā skābekļa badu. Tātad notiek imūnsistēmas bendēšana un ir skābekļa bads – viens no vīrusa Covid-19 simptomiem. Es neapgalvoju, ka vīrusu rada 5G apstarojums, bet 5G viennozīmīgi situāciju pasliktina.

Jebkura radiācijas forma sarežģī uzdevumu jūsu organismam palikt veselam. Mūsu senči baidījās no varas, tāpat ir ar mums – mēs baidāmies pateikt kaut ko pretī. Mēs paliekam statiski un ceram, ka problēma atrisināsies. Ceram, ka kāds cits to atrisinās vai problēma pati izzdusīs. Mēs klusiņām pasēdēsim mājās un viss būs labi. Mēs ceram, ka kāds to paņems savās rokās, un tāpēc nerīkojamies. Tajā pašā laikā – visproduktīvākā rīcība, ko varam veikt, ir pārraut kontroles ķēdi. To mēs varam izdarīt, atsakoties no mobilā telefona. Cilvēkiem grūti to izdarīt ne tikai tāpēc, ka viņi ir atkarīgi un domā, ka tas ir veids, kā palikt drošībā, bet tāpēc, ka nav nekas, kas varētu to aizvietot. Tomēr es domāju, ka atteikšanās no smartfoniem ir mūsu vienīgais ceļš, lai mēs atkal varētu kļūt atbildīgi par savu dzīvi. Kad mūs ierobežos pilnībā, tad jūs vairāk neko nevarēsiet padarīt.

Tauta nesaprot, ka tiklīdz radiācija sasniegs savu maksimālo līmeni, viņi neko nevarēs mainīt. Viņi nevarēs normāli domāt un rīkoties. Viņi pat nesapratīs, ka ar viņiem kaut kas nav kārtībā, jo nevarēs saprātīgi domāt. Es zinu, kā radiācija ietekmē smadzenes un grauj domāšanas procesu. Mums steidzami jāapzinās, ka mēs paši esam par šo kaitīgo tehnoloģiju, ja izmanotjam mobilos telefonus. Tāpēc tiem, kas ir brīdināti par briesmām, atbilstoši jārīkojās. Mums ir jābūt vienotiem.

Mans vīrs pātrauca lietot mobilo telefonu. Cilvēki, kas ir mums apkārt un kas saprot problēmu, arī atsakās no mobilajiem. Un ziniet – mēs to pārdzīvojām. Tas ir lieliski! Bez mobilajiem telefoniem dzīve ir daudz labāka un mēs paši esam labāki.

Mums ir jāsamazina kaitīgo tehnoloģiju pieprasījums un jāpalielina pieprasījums tam, kas ir derīgs mūsu veselībām. Jā, protams būs pārejas periods. Bet nemainīsies nekas, ja jūs ieķersieties jūsu telefonos un teiksiet, ka nevarat bez tā iztikt, ka tas ir vajadzīgs darbam, ka tas ir vajadzīgs kontaktu uzturēšanai. Un pie tam jūs cerēsiet, ka kāds cits atnāks un atrisinās šo problēmu. Bet šī shēma nestrādā. Tāpēc cilvēku galvenais uzdevums tagad ir tikt skaidrībā, kas notiek. Uzdevums ir saredzēt, kā mūsu bailes tiek izmantotas pret mums, un kā mūsu valdības ir nostājušās pret mums. Un ko darīsim mēs, kad mūsu valdības rīkojās pretlikumīgi? Mums ir pienākums būt aktīviem. Mums ir jāatrod ceļš.

Es nodarbojos ar izstarojuma jautājumu izpēti vairāk kā 10 gadus. Esmu sadarbojusies ar daudziem zinātniekiem, ārstiem, īstiem profesionāļiem. Pastāv milzīgs pierādījumu un neatkarīgas zinātniskas dokumentācijas kopums par šo kaitīgumu. Es ne vienreiz vien esmu ierakstījusi video – tas viss nestrādā. Mēs nesaņēmām tās reakcijas, uz kurām cerējām. Pašreiz nepietiek ar runāšanu vien, mums ir jādara. Mēs nevaram runāt un cerēt, ka valstu valdības atsāks darīt to, pateicoties kam tās tika ievēlētas.

Intervijas sākumā jūs minējāt PVO. Jūs tur strādājāt?

Jā, esmu strādājusi Apvienoto Nāciju Organziācijā, tai skaitā PVO. Es tur strādāju laikā, kad ģenerāldirektore bija doktore Brunklenda, kas publiski paziņoja, ka bezvadu apstarojums nav nevainīga tehnoloģija. Viņa ļoti labi to zināja, bet viņas teiktais tika noignorēts.

Ko jūs uzzinājāt par PVO, kamēr tur strādājāt?

PVO ir ļoti korumpēta un funkcionēt nespējīga organizācija. Patiesi svarīgos jautājumos PVO atsakās rīkoties. Ir tikai fasāde, tikai šķietamība, ka tiek veikts kaut kāds darbs. Ja jūs apskatīsieties PVO mājaslapu, tad tur aprakstītie projekti, darbi un rezultāti ir iespaidīgi, un jūs sāksiet tam ticēt. Bet es saku, ka tā nav taisnība, jo zinu to no iekšpuses.

Ir dokuments, kuru mēs esam sastādījuši kopā ar zinātniekiem, ārstiem un cilvēkiem, kas ir pētījuši PVO darbību. Šajā dokumentā es runāju par to, ka PVO departamentu, kam jānodarbojās ar bezvadu izstarojumu drošības un nekaitīguma standartiem, vada inženieris-elektriķis, kas iepriekš veiksmīgi darbojies mobilās industrijas pētniecības un izstrādājumu jomā priekš.

Tagad ir pieejama patiesība par vakcīnu tēmu un cilvēki saprot, kas tas patiesībā ir. Vakcīnas ir nodarījušas milzīgu kaitējumu cilvēkiem un to dēļ ir gājuši bojā simtiem un simtiem bērnu. Un PVO par to ir lietas kursā. Un tomēr PVO turpina virzīt šīs vakcīnas, jo tādā veidā viņi saņems savu finansējumu. Sanāk, ka finansējums šobrīd ir svarīgāks par humānismu. Un viņu prioritātes nepavisam nav veselība.

Ir plaši zināms fakts, ka tagad tiek strādāts pie PVO jaunā imidža, kas it kā jums palīdz un atbalsta jūs šajā biedējošajā laikā. Patiesībā tas tā nav. No vienas puses tas ir traģiski, no otras puses tas liecina par to, ka mums pašiem jārūpējās par sevi, pašiem jārīkojās. Un mums nav jāgaida no valdībām kaut kādu pareizu rīcību.

Pastāv milzīgs skaits dokumentētu pierādījumu par korpuciju, interešu konfliktu. Tur nav nekā kopīga ar veselību. Tas vienkārši ir lielais bizness. Mums ir jāpalūkojās, kas notiek ar mums kā ar cilvēkiem – ar mūsu humānismu, ar mūsu veselību. Paskatieties, ko dara mūsu valdības un pieņemiet lēmumus. Daudzi cilvēki negrib neko dzirdēt, jo tad viņiem kļūst slikti, bet viņiem nāksies atteikties no gadžeta, no kura viņi jau ir atkarīgi. Es piedāvāju nepievērst uzmanību pasaules līmeņa likuma pārkāpējiem, bet rīkoties situācijas mainīšanai.

Aptuveni pirms 2 mēnešiem mēs ar lielu paziņojumu vērsāmies pie PVO. Mēs to publicējām internetā un nosūtījām viņiem pa pastu. Šis paziņojums visur tika izdzēsts.

Tas ir jūsu pašu pierādījums. Tas pats ir noticis ar lielu skaitu cilvēku, kas mēģināja vērsties pie PVO. Esmu sastādījusi vēstuli par neuzticības izteikšanu PVO un tūkstošiem cilvēku to paraksta joprojām. Attiecībā uz 5G petīcija savāca 300 tūkstošus parakstu. Tas ir liels skaits, bet tas nekādā veidā nemainīja situāciju. Cilvēki parakstīja šo petīciju savos mobilajos telefonos. Lūk, kur ir pretējās puses spēks. Mēs it kā esam pret šo industriju, bet tajā pašā laikā turpinām lietot mobilos telefonus, maksājam par tiem katru mēnesi - tas uztur industriju, tā turpina attīstīties un mēs pilnībā ļaujam viņiem rīkoties.

Ja jūs atteiksieties no visām bezvadu ierīcēm, un, ja jūs attieksieties no vakcīnas, kas, pilnīgi iespējams, var saturēt ID mikročipu jūsu izsekošanai, tad jūs nevarēs izsekot un kontrolēt, un viņu sistēma sāks brukt. Ja pietiekams cilvēku skaits to izdarīs, viņu sistēma nevarēs strādāt – tas ir visspēcīgākais cīņas veids – patērētāja izvēle. Vai nu mēs atbalstām nozari, ar kuru cīnāmies, vai nē.

Vīruss ir ne tikai novērsis mūsu uzmanību no 5G, bet ir mūs arī sadalījis. Princips „skaldi un valdi”. Sadali cilvēkus un neļauj viņiem satikties, runāt, rīkot konferences, demonstrācijas, un citus kolektīvos pasākumus.

Mums objektīvi jāvērtē situācija, mēs nevaram turpināt attaisnot smartfonu izmantošanu.
Baltu klubs | Sociopsihologijas asociacija | Lielas Mates Sapulce | Lacu kopa