Par mums Raksti Dzeja Galerija Saites Iespējas Venera Pasākumi Jautājumi

Atpakaļ


Astra Zeneka un britu eigēnikas kustība.


Vai esat padomājuši, kāpēc pasaulē šobrīd ir atšķirīgas kovid vakcīnas? Ir Pfizer un Moderna, kuras izmanto eksperimentālo mRNA metodi, kuras prasa sarežģītu loģistiku ar sasaldēšanu ļoti zemās temperatūrās un ir nosacīti parastā Astra Zeneca, kuras loģistika ir daudz vienkāršāka un kuras izmaksas arī ir daudz mazākas.

Pievērsiet uzmanību tam, ka šo iemeslu pēc tā tiek reklamēta kā plaši pieejama un tiks izplatīta tieši nabadzīgajās pasaules valstīs.

Bet satraucošāk ir vēl kaut kas cits. Tā ir šīs vakcīnas izstrādātāju tiešā saikne ar organizācijām, kuras pārstāv britu eigēnikas kustību. Profesors Adrians Hills ir viens no galvenajiem tās arhitektiem un vienlaicīgi viņš ir iesaistīts arī Galtona institūtā. Viņš tur lasa arī lekcijas.

Kā redzat, tad šis institūts šodien formāli nodarbojas ar medicīniskās ģenētikas jautājumiem – tā to sauc tagad. Dzimstība, auglība, ģenētiska cilvēka modifikācija un protams, populācijas kontrole caur to visu. Jau tas vien ir gana interesanti. Bet kas ir Francis Galtons? Viņš ir viens no britu eigēnikas ‘zinātnes’ pamatlicējiem vēl 19.gs beigās, saukts par eigēnikas tēvu. Starp citu, arī Darvina radinieks.

Un tieši viņam pieder pārākās rases teorija, kas paredz mākslīgu pārākas sugas izveidošanu, kad pārojas tikai noteiktām īpašībām apveltītie un ģenētiski nodod tālāk šīs labākās kvalitātes. (Eigēnikas uzdevums nav veidot “pārāko rasi”, kura Galtona izpratnē jau eksistē, bet “pārākajai rasei” derīgu specializētu strādnieku, apkalpotāju un izklaidētāju izveide. Nevajag ļauties ilūzijām, ka tādu “zinātnieku” publiskās runās un rakstos ir pateikts viss un pateiktais ir īsts. Publiski atklātais vienmēr maskē īsto. Šauram lokam zināmo un šaurā lokā runāto. Visu te minēto personu vārdi ir viņu īstos vārdus sedzoši pseidonīmi tāpat kā viņu tautietim K.Marksam – īstajā vārdā Haiman Mordehaja. Ir jāsaprot, ka eigēnika ir daļa no cionisma ideoloģijas. – red.piez. ) Šo ideju viņš prezentēja Londonā zinātnieku grupai un tas arī kļuva par pamatu visai eigēnikas kustībai 20. gs sākumā. 1907. gadā ar viņa iniciatīvu tika nodibināts Eugenics Educational Society, kas 1926. gadā kļuva par Eugenics Society. Tā arī radīja un izplatīja visas šīs pseidozinātniskās teorijas, kuras bija ļoti populāras tajā laikā gan Eiropā, gan ASV, kur gadsimta sākumā bija pat sterilizācijas programma.

Un protams, mēs visi zinām, kas notika tālāk – visneprātīgākajos augstumos šīs idejas pacēla nacistiskajā Vācijā, kur sāka veidot āriešu rasi, likvidējot visus nepilnvērtīgos. Bet Britu eigēnikas asociācija 1989. gadā vēlreiz tika pārdēvēta un šodien tas ir Galtona institūts.

Bet tas vēl nav viss. Adrians Hills vienlaicīgi darbojas arī Wellcome Trust organizācijā. Formāli tā ir bezpeļņas organizācija, kuru apmaksā tādi Farmas giganti kā Glaxosmithkline grupa, kuras dibinātājs ir Henry Wellcome. Tā tika izveidota Londonā 1936. gadā un nodarbojas ar cilvēka genoma pētīšanu un dažādu dzimstības kontroles mehānismu izstrādi kopā ar Bila Geitsa fondu.

Un tagad, zinot šos faktus, padomājiet vēlreiz – kā Jums šķiet, kāpēc šī vakcīna tiks izplatīta tieši tajos pašos reģionos, kuros šī eigēnistu sabiedrība ir plānojusi un atstrādājusi savas depopulācijas teorijas? Vai šie depopulatori un dzimstības kontrolētāji patiešām tur visus grib vakcinēt tāpēc, ka viņiem rūp šo cilvēku veselība?

Tai skaitā arī Latvijā, kas ir viena no retajām valstīm Eiropā, kur šī vakcīna vispār ir atļauta vecuma grupai virs 65. Par ko mūs vēsturiski uzskatīja briti un vācieši, kas mēs viņiem esam, ārieši vai zemcilvēki un bauri? Gribat zināt nākotni, mācieties un atcerieties vēsturi. Viss ir skaidri redzams kā uz delnas, tad kāpēc cilvēki to nespēj saskatīt?


Avots: https://aivisvasilevskis.info/.../astra-zeneka-un-britu.../
Baltu klubs | Sociopsiholoģijas asociācija | Lielās Mātes Sapulce | Lāču kopa