Par mums Raksti Dzeja Galerija Saites Iespējas Venera Pasākumi Jautājumi


NATO sammita laikā domājot

par Cilvēku, kurš iet pie Kalna.

 

Dievs

Cilvēks un Kalns

 

Dievs ir Viss.

Dievs dzīvo vienmēr.

Dievs nekad nesteidzas.

Dievam pietiek laika visam.

Dievs rada Cilvēku.

Dievs bīda Kalnu.

         Cilvēks dzīvo reti, tādēļ dzīvo ātri un viņam ir jāizvēlas, kam veltīt sava mūža dienas, tādēļ meklē Dievu, kurš bīda Kalnu, lai uzzinātu no Dieva, kurš bīda Kalnu, labāko, kam ziedot savu laiku.

         Cilvēks zina, ka Dievs bīda Kalnu, tādēļ satikt Dievu, kurš bīda Kalnu, var tur, kur Dievs bīda Kalnu. Kad Cilvēks meklē Dievu, kurš bīda kalnu, viņš skatās uz Kalnu, kuru bīda Dievs, tādēļ neredz Dievu, kurš bīda kalnu un saka:

         „Kalns ir nemainīgs. Kalns stāv uz vietas. Man jāiet pie Kalna, kuru bīda Dievs.”

         Kad Cilvēks skatās uz Dievu, kurš bīda Kalnu, viņš redz, kā kustas Kalns, kuru bīda Dievs un saprot, ka, dzīvojot tik ātri, var nesagaidīt Dievu, kurš piebīda Kalnu, tādēļ ir jāiet satikt Dievu pie Kalna, kuru bīda Dievs.

         Dievs rada Cilvēku, ja grib dzīvot ātri.

         Dievs rada Kalnu, ja grib sevi bīdīt pretī Cilvēkam, kurš dzīvo ātri, tādēļ meklē Dievu, kurš bīda Kalnu, lai uzzinātu, kam veltīt savu mūžu.

         Vai labākais, ko var darīt Cilvēks, kurš meklē Dievu, kurš bīda sevi kā Kalnu pretī Cilvēkam, kurš dzīvo ātri un grib no Viņa uzzināt, kam veltīt sava īsā mūža dienas, ir bīdīt sevi kā Kalnu, kuru bīda Dievs pretī Cilvēkam, kurš meklē Dievu, kurš bīda kalnu, sev pretī, kad ir Cilvēks, kurš meklē Dievu?

         Kad Dievs grib redzēt sevi kā Kalnu, kuru bīda Dievs, vai Dievu, kurš bīda Kalnu sev pretī, Viņš rada Cilvēku, kurš redz Viņu kā Kalnu, kuru bīda Dievs un kā Dievu, kurš bīda Kalnu sev pretī.

         Kad Dievs grib saprast sevi, Viņš rada kalnu ko bīdīt un Cilvēku, kurš skatās uz Kalnu, un redz Dievu, kurš bīda sevi kā Kalnu sev pretī, kad ir Cilvēks, kurš meklē Dievu.

Dievs ir vienmēr.

Dievs ir visur.

Viss ir Dievs.

Dievs ir mēs, kas ejam satikt viens otru.

 Baltu klubs | Sociopsiholoģijas asociācija | Lielās Mātes Sapulce | Lāču kopa