Par mums Raksti Dzeja Galerija Saites Iespējas Venera Pasākumi Jautājumi

Atpakaļ

.DOC versija izdrukai

Jautājums no www.philos.lv

505.

No: Jasmīnas       Temats: Notikumi Ukrainā

?←      2014. gada 04. marts 11:05:48

Patreiz domas nodarbina tas, kas notiek Ukrainā. Ziņas ir pretrunīgas. Gribētos skaidrību par to, cik tiesīga ir Krievija iejaukties Ukrainas notikumos. Kādi ir iespējamie risinājumi?...Lībija – Sīrija – Ukraina...

(vai Latvija vēlreiz grib būt karalauks?)

 

 

            Patiesība nekad nav acu augstumā.

            Patiesība vienmēr skatāma laika distancē.

            Patiesība nekad nav patīkama.

            Patiesībai vienmēr ir vairākas sejas.

            Patiesību vienmēr savā labā izmanto meļi.

            Katri meli ir melīgi samontēti patiesības elementi.

Patiesība noslīkst personiskos vērojumos.

            Aculiecinieku stāsti ir vismelīgākie.

Patiesībā varu sagrābj padibenes.

           

Ap katru vardarbību vienmēr kūsā ekonomiskais, diplomātiskais, informatīvais un psiholoģiskais karš.

            Kara taktikā ietilpst maldināšana.

            Karā nav neitrālo.

            Ja kāds nav ar vienu, tad tas tāpēc ir ar otru.

           

Kurā pusē esi Tu?

 

***

 

            Par šo planētu cīnās divi lieli spēki un to radītas hierarhijas. Viens spēks veido nākotni. Otrs grib apturēt vēstures gaitu un paturēt zemi savā varā. Pirmo spēku pārstāv attīstībā ieinteresētu Garīgi augsti attīstītu Cilvēku kopa. Pret viņiem cīnās sātanisti. Sātanisti, tāpat kā attīstītie Cilvēki, ir visās valstīs, tautās un valdībās, bet tomēr ir valstu grupas, kurās kāda no karojošajām pusēm ir vadoša.

            Sātanistu bloku (NATO) vada ASV.

            Augsti attīstīto cilvēku brālība darbojas caur Krieviju un tās sabiedrotajiem. Sātanistu hierarhijas augšējie ešeloni un vadība ir sakauti pirmajā un otrajā Armagedona lokā. Tagad notiek cīņa par pilnīgu Zemes atbrīvošanu no sātanisma. Tāpēc cīņa izvēršas acīmredzamajā fiziskajā līmenī, un tā sātanistu vadoņi ir redzami šo valstu valdībās.

            Vēsturiskā un Garīgā gaita nosaka to, ka Krievija ir nākotnes attīstības šūpulis. Tāpēc sātanisti ģeopolitiski apkaro Krieviju un tās sabiedrotos. Sātanistiem der viss, kas nāk par ļaunu Krievijai. Tai pat laikā nevajag domāt, ka Krievijas vadītāji tieši ir Brālības vadībā. Katrs no viņiem rīkojas tā, kā to no viņa prasa tā brīža vēsturiskā situācija, viņa vieta tajā un viņa reālās iespējas. Katra tāda darbinieka vērtējums ir secināms no tā, cik viņa rīcība nāk par labu vai kaitē Krievijai. Tieši ar to pašu sevi vienai vai otrai pusei pievieno katrs šodien dzīvojošais Cilvēks. Tie, kuri šos notikumus skata no personisku pārdzīvojumu viedokļa, vienmēr maldās, jo šie pārdzīvojumi nāk ar patīkamo vai nepatīkamo sajūtu, kam nav nekāda sakara ar vēstures gaitu un katra paša īsto atbildību par notiekošo vai iepriekš darīto.

            Brālība vienmēr ir stingru likumu saistīta, bet sātanisti darbojas nodevīgi un noziedzīgi. Tāpēc izskatās, ka tie ir varenāki, tomēr vēstures gaita tos virza pretī pašu radītai politiskai, ekonomiskai un arī fiziskai bojāejai. Nostājoties pret dabisko kārtību vienā vietā, viņi izraisa haosu un pretreakciju arī visās citās sfērās. Tagad pret viņiem jau ir arī Dabas spēki. Iekarojot vienu vietu, viņi zaudē divas citas ekonomiski, politiski vai psiholoģiski. Cīnoties par varu ārpus savas zemes, viņi ir neglābjami zaudējuši Cilvēkus savā zemē.

Sātanisti lielās ar saviem sasniegumiem, bet tie visi ir iegūti izlaupot Cilvēku smadzeņu, entuziasma un darbaspēka resursus no citām zemēm, vienlaicīgi sagraujot šo zemju Cilvēku kultūru un morāli – to, uz kā un pateicoties kam veidojas sātanistiem vajadzīgās Cilvēku kvalitātes un spēki. Ar to pašu viņi ir sev izrakuši savas vēstures kapu. Nekādi citi viņu sagrābtie resursi viņus no bojāejas nevar paglābt. Bet tieši to viņi nesaprot. Viņi nesaprot, ka viņu esamība ir atkarīga no nākotnē vedošā spēka darbības, kuru viņi paši cenšas vājināt. Taču arī nākotnē viņiem nav vietas, tāpēc viņi cenšas palikt tur, kur ir pašlaik – izzūdošajā naudas pasaulē.

            Cīņa starp NATO un Krieviju ir par resursiem. ASV vadās pēc savas sirdszemes (heartland) doktrīnas. Tajā planēta tiek uzlūkota no vienpusīgas kundzības viedokļa. Tajā pār planētu valda tas, kurš pārvalda Eirāziju, bet Eirāziju kontrolē tas, kura rokās ir Krievijas teritorija. Tāpēc cīņa notiek par Krievijas teritoriālajiem, dabas bagātību un Cilvēku resursiem. NATO šajā cīņā ir sātanistu militārās organizācijas veids un darbības rīks. Tādā kārtā Latvija kā NATO dalības valsts ir iestājusies vēsturiski zaudēta kara zaudētāju – sakāvē ejošo sātanistu rindās.

            Kā šī kara dalībniece, Latvijas valsts ir nodevusi sātanistiem visus savus resursus – zemi, teritoriju, ekonomiku un iedzīvotājus (darbaspēku) – tautu. Latvija piedalās arī informatīvajā, psiholoģiskajā un diplomātiskajā karā, atbalstot ASV. Tajā tā (V.Vīķes-Freibergas un viņas komandas personā) attiecībā pret Eiropas valstīm ir ieņēmusi vagara lomu un aktīvākā „Baltijas pūdeļa” – sīka, bet skaļa vaukšķa vietu.

            Tādas lielas ģeopolitiskas cīņas tiek gatavotas un vestas gadu desmitu mērogos. Tika sagatavota „Alkaeda”. Ar tās rokām un uz tās bāzes izvērsts „Arābu pavasaris”. Tika savervēts Gorbačovs un viņa apvienība, ar kuras rokām sagrauta PSRS, kā sekas mēs tagad redzam Latvijas ekonomiskajā sabrukumā un visā, ko tas ir atnesis sev līdzi – bagātnieku saujiņu un nabadzībā iedzīto tautas vairākumu. Ar Ziemeļu kara agresoru – Zviedrijas, Polijas un Lietuvas rokām tika sagatavota „Austrumu partnerības” līgumu ideja un saturs.

            Vienlaicīgi ar to tiek veikta vispārēja pasaules kārtības pārveide. Cilvēki tiek izstumti no pasaules, ar ko tā no Cilvēku dzīves vides tiek pārveidota par tehnoloģiju, automatizēto (robotizēto) sistēmu un mākslīgo bioloģisko organismu vidi, kurā sevi grib uzturēt sātanisti. Visu sātanistu bieds ir Cilvēku apziņa un tajā notiekošā attīstība. Tāpēc viņu esamība prasa Cilvēka apziņas dzēšanu, personību pārvēršanu bezpersoniskā masā un visu Cilvēcisko vērtību – kvalitāšu izskaušanu.

Šī mērķa sasniegšanai ir izdomāta pasaciņa par Zemes pārapdzīvotību, ko varot labot ar piespiedu līdzekļiem. Šie piespiedu līdzekļi ir izklāstīti Maltusa projektā. Tie ir: karu uzturēšana, veselības aizsardzības pasliktināšana, kultūras un izglītības likvidēšana, atkarību radīšana, tai skaitā no farmaceitiskajām kompānijām, totāla pārtikas ražošanas (un piegādes) kontrole bada izraisīšanai(gemo), demoralizēšana un populāciju samazinoša dzīvesveida (homoseksuālisma un ģimeni iznīcinošu teoriju) uzspiešana un iedzīvotāju pakļaušana totālai elektroniskai kontrolei (bezskaidras naudas norēķini, čipizācija).

            Ir radīta ideoloģija, sagatavota tās pasniegšanai atbilstoša „mācību iestāžu” sistēma un tajās ir apmācīti visu līmeņu izpildītāji, kuri realizē šo programmu katrs savā nozarē tajā apjomā un izpratnē, kāda tam ir atvēlēta. Mūsu „ministru kabinets” labi zin, ko dara, kad pieņem jūsuprāt nepareizus lēmumus, kuri vienmēr pasliktina iedzīvotāju lielākas daļas stāvokli. Caur TV, radio, presi, skolu, „kultūras namiem”, jaunatnes interešu organizatoriem, nevalstiskajām organizācijām un valsts institūcijām tiek translēta viena un tā pati iznīcinošā programma un tās elementi.

            Viss, ko jūs dzirdat un lasāt no oficiālajiem avotiem un to ruporos TV, radio un presē, ir sātanistu propaganda – meli un dezinformācija!

            Viss, ko jūs no viņiem dzirdat par Ukrainas notikumiem, ir sātanistu propaganda – meli un dezinformācija!

            Ar melu un dezinformācijas palīdzību sātanisti jūs ievelk savās rindās informatīvajā karā.

 

***

 

            Pašlaik galvenais ir saglabāt mieru.

            Laiks strādā mūsu labā.

            Sātanistu pasaule sadilst.

            Nauda aiziet.

 

***

 

            NATO mērķis Sīrijā nav sasniegts. Tur viņu algotņi (intervence!) cīnās pret opozīciju un valdības (likumīgās!) karaspēku. Sātanisti pret to ir atsituši zobus. Tāpat viņiem zobus ir izsituši Afganistānā, no kurienes ar kaunu ir jāaizvācas. Irānai pat nevar sataisīties uzbrukt. Rokas par īsām.

            Sātanistiem rokas „saīsina” Krievija un Ķīna. Sātanistiem pa rokām sit Sevastopoles jūras karabāze Krimā. Tāpat Ķīna 2013.gadā ir sākusi sarunas ar Ukrainu par ekonomisko un militāro sadarbību (bāzes izveidi). Ķīnai vitāli svarīgi nepieļaut Sīrijas un Irānas iznīcināšanu. Tāpēc NATO savukārt jādabū projām Krievijas kuģi no Vidusjūras, tas ir – no Sevastopoles. Vienlaicīgi ar to pašu tiktu vājināta Krievijas aizsardzības spēja plašā laukā.

            Tāpēc NATO jau gadus divdesmit Ukrainā veido un uztur savu triecienvienību – benderiešu šovinistiski fašistisko kustību. Viņi tiek par tādiem veidoti jau no skolas sola, iepotējot tumsonīgus uzskatus (tāpat kā Latvijā latviešiem) par Ukrainas vēsturi, tendenciozi pasniedzot pasaules kopainu un Ukrainas vietu tajā. Ukraiņu jauno paaudzi mērķtiecīgi audzina naidā pret Krieviju. NATO mērķis ir pievienot Ukrainu sev, pietuvoties Krievijai vēl par vienu soli un no turienes intensīvāk šķelt Krievijas veselumu. Ukraiņus NATO izmanto par triecienspēku pret Krieviju.

            Nemiers Ukrainā ievērojami destabilizē stāvokli Eiropā, kas rada kapitāla aizplūšanu uz mierīgāku zonu Ziemeļamerikā – ASV un Kanādu. Kanāda un Japāna pašlaik ir lielākie ASV atbalstītāji.

            Savulaik Ukrainā, tāpat kā citur, lielu daļu bērnu nosēdināja pie datoriem, kur viņi spēlē dažādas asiņainas kara spēles. Tāpat tika mākslīgi uzsildītas un „brīvlaistas” futbola un hokeja fanu (alus dzērāju) kaušļu bandas. Tiem jāpievieno visāda veida ekstrēmistu grupas un tie, kuriem, saskatoties filmas par „mentiem” un „krutajiem”, pašiem gribas izmēģināt savas rokas šaušanā un slepkavošanā. Tāpat tam pievienojas atklātas kriminālnoziedznieku bandas. Tie visi meklē iespējas kautiņos nesodīti pazemot policiju. Ir vienkārši oligarhu uzpirktie un viņu „apsardzes struktūru darbinieki”, kuri izpilda viņu „īpašos norādījumus” „maidanā”.

            Ukrainā „valdība” neko nepārvalda. Visu kontrolē bruņotas bandas – tie, kam ir ieroči un NATO caur saviem „opozicionārajiem” ielikteņiem. Jarošs uzstāda ultimatīvas prasības „valdībai”. Tie, kam ir ieroči, nekādu valdību un tās norādījumus neatzīst. Pilsētā valda kriminālu bandu patvaļa. Pašlaik sātanistu mērķis ir izraisīt Ukrainā pilsoņu (Etnisku?) karu, ievest tur ārzemju algotņu bandas (Sīrijas notikumu gaita) un savu specvienību vadībā tad to visu pārsviest uz Krievijas teritoriju. Jarošs (vietējo fašistu vadonis) tieši tā definē Ukrainā notiekošā jēgu un mērķi. Nacionālfašisti jau ir izvirzījuši teritoriālas pretenzijas pret Krieviju. Tas ir – (arī ar Latvijas dalību) sātanisti Ukrainā cenšas izraisīt karu pret Krieviju.

            Turpat Ukrainā ir izaugusi arī viņu tautas nodevēju – īsprātiņu eiromīļu jaunā paaudze. Tiem liekas, ka Eirosavienībā kliņģerlietiņš līst un piena upes tek ķīseļa krastos. Viņiem vienalga, ka šie notikumi posta viņu īstās mājas, ka tikai varētu kādu no Eiropas atbraukušo kara kurinātāju uzklausīt un kādu vienošanos ar to parakstītu redzēt. Viņu prātiņi ir tik īsi, ka viņi nesaprot to, ka tādas „Austrumu partnerības” asociācijas līgums ir nāves cilpa Ukrainai – Eiropa tai neko nedod, bet pieprasa Ukrainai iznīcināt visu, kas tai vēl ir. Nemieri sākās tajā brīdī, kad Janukovičs atteicās tādu līgumu parakstīt. Tai pat laikā tas deva iespēju pievienoties citai ekonomiskai apvienībai ap Krieviju, kas to stiprinātu, un to jau nu sātanisti nekādi nevar pieļaut!

            Trešā Ukrainas nelaime ir tāda pati kā Latvijai. Pēc PSRS sagrāves uz turieni sāka braukt ārzemju padomdevēji ar naudas čemodāniņiem. Viņi aktīvi korumpēja vietējos varas pārstāvjus, mācīja varu sagrābušos izlaupīt savu zemi un dzīt postā savus tautiešus. Katrā tautā ir nodevēji un laupītāji. Eiromīļi, NATO draugi un ASV pakalpiņi ir savas tautas nodevēji un zemes izlaupītāji. Sātanisti Ukrainā (tāpat kā Latvijā) attīstīja „pilsonisko sabiedrību” (atomizēja sabiedrību), demoralizēja tautu, nostādīja konfrontācijā ukraiņus pret krieviem, atņēma darbu vīriešiem, bet sievietes izdzina prostitūcijā uz Eiropas bordeļiem (fiktīvās laulības!). Sātanisti korumpēja eliti un selekcionēja vietējos oligarhus, kuri nepiesegti un bezkaunīgi aplaupa savu (?) tautu (tāpat kā Latvijā).

Tad sātanisti Ukrainā sāka pielietot „krāsaino revolūciju” tehnoloģijas – „maidanus”. „Maidanos” oligarhi savām spēlītēm izmanto apmuļķoto tautu. Arī tagad oligarhi Janukoviča bēgšanu izmantoja Ukrainas pārdalei savās interesēs un savas varas nostiprināšanai.

Tā ir oligarhu revolūcija, kurā varu sagrābj fašisti.

Tauta no „maidana” neko nav ieguvusi.

Ukraina ir zaudējusi visu, kas tai vēl bija.

Sātanisti Ukrainā mērķtiecīgi radīja sociālu problēmu, kuru tagad virza savos mērķos, par triecienspēku izmantojot visāda veida bruņotas bandas.

Sava daļa viņu uzvedībā ir arī „maidanā” plaši pielietotajiem psihotropajiem līdzekļiem un narkotikām.

Ukrainā tagad plaši darbojas NATO valstu specvienības.

 

***

 

            Rietumu sātanisti (ir arī tādi paši austrumos) Ukrainā jau no paša sākuma veda nodevīgu un netīru spēli. Viņi visus šos gadus veidoja un apmācīja galēji radikālu kaujinieku vienības, kuras bija paredzējuši izmantot tieši tādos apstākļos. Tos var uzskatīt par NATO spēku Ukrainas daļām. Rietumnieki izmantoja Janukoviču (viņa prettautisko dzīvi) kā savas spēles elementu, un kad tas neattaisnoja stulbo eiromīļu cerības, tad caur sev paklausīgām un vadāmām sabiedriskām organizācijām – „opozīciju”, sasauca „eiromaidanu”. Tur izstādīja viltus līderus, kuriem bija paredzēta lupatleļļu loma. Tie kalpoja sabiedrības uzmanības novēršanai.

Rietumu sātanisti (arī no Latvijas) atklāti un bezkaunīgi jaucās Ukrainas lietās – braukāja uz „eiromaidanu”, tur aģitēja par asāku cīņu – musināja tautu uz nemieriem, bet valdībai uzstādīja ultimatīvas prasības un bremzēja tās pūles nodibināt kārtību Kijevas ielās. Tai pat laikā slepus tika pulcinātas kaujinieku vienības, kas pārņēma „maidanu” savās rokās, un tas beidzot pārvērtās par atklātu fašistisku valsts apvērsumu, kam ar sākotnējo „eiromaidanu” un tā mērķiem nekā kopīga nav un nekad nav bijis.

            Sātanisti visādi vājināja Janukoviča (vienīgā leģitīmā prezidenta) varu un pozīcijas. Spieda viņu panākt vienošanos ar opozīciju, kuru paši un opozīcija nekad nebija domājusi ievērot. Tūlīt pēc vienošanās kaujinieki („labais sektors”) paziņoja, ka viņiem nekāda sakara ar „opozīciju” neesot un viņiem ar valdību (tobrīd un vēl joprojām vienīgo leģitīmo valdību Ukrainā) un Janukoviču nekādas vienošanās nav un, kad valdības rokas bija saistītas ar vienošanās noteikumiem, pārgāja bruņotā uzbrukumā neapbruņotās policijas kordonam un vardarbīgi sagrāba iestāžu ēkas. Tad, kad policiju sāka apbruņot, jau bija par vēlu. Sātanisti ziņo par milzīgu cietušo skaitu, bet neko nesaka, ka lielākā daļa cietušo (un smagi cietušo) ir tieši policisti, kurus apšaudīja ar kaujas ieročiem un apmētāja ar degmaisījumiem. Ir daudz videomateriālu, kuros redzams kā atsevišķas uzbrucēju vienības slepus apšauda citus, lai tā palielinātu cietušo skaitu. (Tagad  K.Eštone ir ierosinājusi izmeklēšanu šo snaiperu noskaidrošanai.)

 

***

 

            Rietumu sātanisti izmantoja pašu radīto tautas nelaimi un tās postu, lai tagad Ukrainas situāciju un tās iedzīvotājus pavērstu pret Krieviju.

 

***

 

            Tā „valdība” (tas, kas neko nepārvalda, nav valdība), kāda tagad ir Ukrainā, nav leģitīma – neatbilst nekādām Ukrainas likumdošanas normām un akli izpilda visus sātanistu norādījumus. Reālā vara Ukrainā ir ielu bandām un Rietumu specvienību vadītā „labā sektora” kaujinieku rokās. Stāvoklis ir tieši tāds pats, kā Vācijā, 33.gadā, kad tur pie varas nāca Hitlers. Hitleram „vainīgie” un tāpēc iznīcināmie bija žīdi, bet tagad Ukrainā „labais sektors” par tādiem ir pasludinājis krievus.

 

***

 

            Krievijas atbildes solis uz šo savas pastāvēšanas apdraudējumu ir labi pārdomāts, adekvāts un, jāsaka, ļoti efektīgs. Sātanisti brēkā par „iebrukumu”. (Latvijas televīzija rāda Krimā iebraucošās armijas automašīnu kolonnas. No kurienes? Krimai nav sauszemes robežas ar Krieviju.)Tāda nekad nav bijis, nav pat dota tāda pavēle. Ir domes deputātu lēmums par to, ka vajadzības gadījumā Ukrainā dzīvojošo krievu dzīvību aizstāvībai VAR TIKT ievests Krievijas karaspēks. Tā līdzīgos un arī tam pilnīgi neatbilstošos (ASV iebrukums Grenādā, Panamā, Irākā, Lībijas iznīcināšana, Sīrijas nemiernieku apbruņošana un iesūtīšana u.c.) gadījumos rīkojas visas valstis.

            Ar to Krievija (sātanisti saka – Putins) panāca vairākas būtiskas lietas:

1.      Pieteica sevi kā spēcīgu valsti ar stingru pašcieņu.

2.      Mobilizēja un apvienoja Cilvēkus Krievijā.

3.      Deva pārliecību un rosināja pašaizsardzībai Ukrainā dzīvojošos krievus.

4.      Piebremzēja „labā sektora” benderiešus.

5.      Vājināja sātanistu varu pasaulē.

 

Janukovičs, būdams liels laupītājs (nav gan zināms, vai lielākais no visiem turienes oligarhiem ar Timošenko priekšgalā), tomēr paguva izdarīt labu darbu – izveda valsts kasi uz ārzonām. Tagad sātanisti ir spiesti atvērt paši savus naudas makus un „pirkt” Ukrainu. Tas ir vēl viens sātanistu dabu atmaskojošs trieciens. Sākumā viņi „eiromaidanam” solīja visu atbalstu, bet tagad pamūk kur kurais. Tagad, kad jāmaksā no savas kabatas, jāapmaksā pašu izraisītais posts, tagad viņi skaita kapeikas. Tagad neviens negrib rēķinus maksāt. Tagad meklē atkāpšanās ceļus.

Līdz ar to, Ukrainā ir:

1.      Fašistiskā apvērsumā gāzta valdība.

2.      Neleģitīma valdība un tās izdotie neleģitīmie likumi.

3.      „Valdība”, kura (savu iespēju robežās) realizē rietumu sātanistu diktatūru.

4.      Šī „valdība” sātanistiem apsolījusi samazināt pensijas un algas, bet pacelt gāzes, elektrības un komunālo maksājumu cenas, nodokļus.

5.      Vienīgais leģitīmais prezidents Janukovičs, kurš uzturas Krievijā un var atgūt valsts kasi.

6.      Janukovičs ir vērsies ar leģitīmu lūgumu Krievijai ievest Ukrainā savu karaspēku.

7.      Ekonomiski bankrotējusi valsts.

8.      Teritorija, kurā siro bandīti.

9.      Valstī darbojas NATO specvienības.

10.  Ukraina ir sašķelta naidīgās austrumu un rietumu daļās, kur rietumu daļas fašisti uzvedas kā bruņots agresors pret austrumu daļas krieviem un tai līdzjūtīgajiem ukraiņiem..

11.  Valstī ir liels skaits cilvēku, kuru dzīvības ir reāli apdraudētas.

12.  Krimā ir Sevastopoles jūras kara bāze ar tur (pēc līguma noteikumiem) dislocētajiem 25 000 karavīru un vietējo zemessardzi.

13.  Krima gatavojas pievienoties Krievijai.

14.  Rietumu sātanistiem nav nekādu juridisku argumentu, lai vērstos pret Krieviju. Viņi sazvanās, sasauc, apspriežas, iedrošina...

15.  Sātanisti (NATO) gatavojas ievest savu karaspēku Ukrainā.

16.  Ukrainas Rada (Saeima) atcēla fašisma slavināšanas aizliegumu...

 

***

 

            Krima nekad nav bijusi Ukraina. 1954.gadā (administrēšanas vienkāršošanai) Hruščovs to „uzdāvināja” Ukrainas PSR. Tagad tā ir Ukrainas sastāvā ar autonomās republikas statusu. Krimā ir pilnīgi leģitīma valdība, kurai uzticību zvērējušas visas Krimā dislocētās Ukrainas karaspēka daļas, policija, muita, robežsardze un drošības dienesti, kā arī tās teritorijā esošā tautas zemessardze. Ukrainas jūras spēki Sevastopolē, un tāpat arī gaisa karaspēka bāzes sastāvs (4 lidot spējīgas lidmašīnas no 40 tur izvietotajām) pievienojušās Krimas valdības kontrolētajiem spēkiem (ir pārgājuši Krimas dienestā). Krimā pašlaik ir mierīgi. Tur gatavojas referendumam par tālāko Krimas autonomijas statusu. Ukrainas austrumu apgabali tiecas dibināt attiecības ar Krimu un pievienoties tai administratīvi teritoriālā vienībā.

            Benderieši pieprasa atvērt ieroču noliktavas un izdalīt tur esošos ieročus viņu „karaspēka daļām”.

            Benderieši, „labais sektors” ar NATO specvienību atbalstu gatavojas uzbrukumiem krieviem austrumu apgabalos un Krimā, kā to dara pie sevis rietumos.

Četri Ukrainas karaspēka korpusi (acīmredzot to autokolonnas Latvijas TV rāda kā Krievijas armiju Ukrainā) un reaktīvie mīnmetēji „Grad” („Katjušas”) sapulcināti pie Krimas zemes šauruma.

Amerikāņiem „olimpiādes apsardzei” Melnajā jūrā stāv divi ASV karakuģi.

Uz turieni sūta vēl citus kara kuģus.

NATO gatavojas ievest savu karaspēku Ukrainā.

Sātanistiem vajag lielu karu Eiropā.

 

Vai Jums vajag lielu karu Eiropā?

 

07.03.2014.

 

                                                                                    Pauls Stelps

                                                                                    Sociopsiholoģijas asociācijaBaltu klubs | Sociopsiholoģijas asociācija | Lielās Mātes Sapulce | Lāču kopa