Par mums Raksti Dzeja Galerija Saites Iespējas Venera Pasākumi Jautājumi

Atpakaļ

.DOC versija izdrukai


Obama gaužas, ka Amerikai vēl neesot pilnas kontroles pār pasauli.

 

Lidmašīnas.

Lidmašīnas lido.

Lidmašīnas krīt.

 

           

Lidmašīnu dzīve savā ziņā ir līdzīga Cilvēka dzīvei. Uz katru Cilvēka piedzimšanu ir viena nāve. Neviens dzimušais nav te palicis nāves aizmirsts. Ap katru Cilvēka nākšanu pasaulē, katrs savā veidā, pulcējas daudzi citi Cilvēki. katram ir izvadītāju pulciņš. Katrs Cilvēks sevī nes daudzus citus Cilvēkus viņu ietekmju un likteņa saišu veidā. Ir Cilvēki, kuru dzimšana, darba dzīve un aiziešana ir kārtējais citiem nemanāmais notikums tikai viņiem pašiem un viņu dzīvē tieši iesaistītajiem notikumu dalībniekiem, bet ir tādi, kuru dzīve un nāve atstāj pēdas vēsturē.

            Tāpat ir ar lidmašīnām. Ir tādas, kuras tikai ar savu sērijas numuru (personas kodu) atšķiras no citām savā klasē (tautā) un ir tādas, kuru dzīve kļūst leģendāra un kalpo par ceļa rādītāju vēstures krustcelēs. Tās sevī nes daudzu Cilvēku dzīves, konstruktoru un tehniķu rūpes un izvadītāju pūliņus šo lidmašīnu dzīves ceļa beigās.

            Uz katru lidmašīnas pacelšanos ir viena piezemēšanās. Neviena lidmašīna nav palikusi gaisā. (Arī „pazudušais” Malaizijas reisa Nr. MH-370 Boings atrodams Sandjego salā ASV karabāzes aerodroma angāros, par ko ir labi informēti visu ieinteresēto valstu speciālie dienesti. Šī reisa lidojuma un „pazušanas” apstākļi un iemesli tiem ir labi zināmi un ir šo valstu dienestu „spēles” elements.) Lidmašīnas ir būvētas ar domu par nolaišanos pēc attālumu pārvarēšanas. Lidmašīnas paceļas tādēļ, lai nolaistos citā vietā, bet tomēr atpakaļ uz zemes, no kurienes tās ir pacēlušās. Cilvēks piedzimst, lai nomirstot atgrieztos savā īstās dzīves vietā – Debesīs. Cilvēks ir Debesu būtne – no Debesīm nāk un tur atgriežas. Lidmašīnas ir zemes radījumi. Tāpēc tās no zemes paceļas un pie zemes atgriežas. Lidmašīnas nes Cilvēkus tuvāk Debesīm. Tāpēc katra iekāpšana lidmašīnā ir Nāves vārtu virināšana.

 

***

 

            Lidmašīna ir ļoti stingri reglamentēts priekšmets. Lidmašīnas lido tikai tāpēc, ka pakļaujas stingrai kārtībai to projektēšanā, ekspluatācijā un lidojumu vadības noteikumu ievērošanā. Bez tādas kārtības ievērošanas lielākā daļa lidojumu beigtos bēdīgi – piezemēšanās būtu nāvējoša. Lidojums nav bīstams, pacelšanās ir apšaubāms pasākums, bet piezemēšanās – saskarsme ar zemi ir bīstama vai nāvējoša. Stingrā kārtība (lidmašīnā iebūvētā lidaparāta ideja) paredz lidmašīnas piezemēšanos stingri kontrolētos apstākļos tam speciāli aprīkotās vietās uz zemes – aerodromos. Tāpat ir stingri kontrolēta katra pacelšanās un lidojums. Katras lidmašīnas lidojums ir stingrā aviodispečeru un militāro dienestu (pretgaisa aizsardzības sistēmu) kontrolē. Lidmašīnas pilots vada lidmašīnu pakļaujoties aviodispečera norādījumiem, bet aviodispečers izpilda visas viņa atbildības zonā esošās armijas prasības. Lidmašīnas lido tur, kur armija tām liek lidot.

            Katra lidmašīnas vai tās daļu un pasažieru piezemēšanās ārpus aerodroma ir katastrofāls notikums tajā iesaistītajiem.

            Lidmašīna var ciest katastrofu kādu ārēju vai iekšēju cēloņu un apstākļu dēļ.

            Ārējie apstākļi var būt meteoroloģiski, aerodinamiski (gaisa plūsmu īpatnības), konceptuālas konstrukcijas nepilnības vai kļūdas konstruēšanas procesā, neatbilstība apstākļiem, kuros lidaparāts tiek ekspluatēts vai zināšanu trūkums par šo vidi. Pēdējais attiecas uz Cilvēka darbību un mijiedarbību ar lidaparātu. Tāpat tādi ārējie apstākļi ir aviodispečeru rīkojumi, sadursmes ar citiem lidaparātiem, putniem un objektiem gaisā, un militāri uzbrukumi no zemes un gaisā. Visas lidmašīnas stingri ievēro aviodispečeru rīkojumus, zinot, ka pretējā gadījumā tās cietīs sadursmē vai tiks pretgaisa aizsardzības sistēmu notriektas.

            Iekšējie apstākļi ir pilotu kļūdas, ekspluatācijas reglamenta neievērošana, konstrukcijas elementu bojājumi, nesaprātīga pasažieru uzvedība, diversijas akti – ļaunprātīga destruktīva iedarbība uz lidmašīnas sistēmu vai pilotu darbību (tā ir iekšējo un ārējo apstākļu kombinācija) vai arī kāds šim lidojumam pāri stāvošs apstāklis, cēlonis, mērķis – citu, lidmašīnā neesošu Cilvēku lēmums par to, ka šai lidmašīnai ir jākrīt.

            Pati lidmašīna sevī nes TO – to kravu vai Cilvēkus, kuru dēļ kāds cits, ārpusē esošs, ir nolēmis šo lidmašīnu katastrofai.

            Lidmašīnas katastrofas cēlonis ir meklējams šī reisa vēsturiskajā, ekonomiskajā vai militārajā nozīmībā.

           

Noteikti ir tādi latvieši, kuri vēl atceras Vairas Vīķes-Freibergas patikšanai Rīgā sarīkoto NATO samitu un īsi pirms tā (1 nedēļu) notikušo pasažieru un kravas lidmašīnas sadursmi virs Bodenezera Šveicē. Toreiz gāja bojā abas lidmašīnas. Pasažieru lidmašīnā lidoja čečenu bērni, bet kravas lidmašīna uz Rīgu NATO samitam veda samita apsargāšanai (sīvā divu tādu apsardzes firmu konkurencē) nolīgtās firmas tehnisko aprīkojumu. Tā kā nolīgtā firma pēc aviokatastrofas nedēļas laikā nevarēja iepirkt, izmēģināt, noregulēt un uzstādīt tādu NATO samita apsardzībai „vajadzīgo” (da kam citam tie samitieši ir vajadzīgi, kā vien paši sev!) aparatūru, tad samits steidzīgi savai apsardzei „pieslēdza” konkurējošo firmu. Tā Vairiņai tika NATO samits Rīgā, konkurējošajai firmai NATO naudiņa, bet lidmašīnā bojā gājušā čečenu bērna tēvs aviodispečeru, kurš vadīja lidmašīnas uz sadursmi, nogalināja uz viņa paša mājas sliekšņa.

 

***

 

ASV pasaules kundzība balstās uz trim vaļiem.

Pirmais valis ir ASV dolāra drukāšana.

Otrais valis ir ASV militārā iejaukšanās.

Trešais valis ir ASV graujošā darbība, ar kuru tā pārtrauc, bremzē vai izkropļo citu valstu ekonomisko, sabiedrisko un kultūras dzīvi.

ASV uztur sevi, izpostot citus.

 

Katras valsts valdība to zin un izvēlas piepulcēties tās vadītajam šakāļu baram vai saglabāt savu neatkarību un tā būt par ASV graujošās darbības un uzbrukumu mērķi.

Ķīna izvēlējās būt neatkarīga (Latvija ielīda pie šakāļiem ASV nacistiskajā koalīcijā), tāpēc tā ir spiesta atvairīt visu treju ASV vaļu uzbrukumus. ASV militārais spēks ir modernajās tehnoloģijās, datoru un radioelektroniskajā aprīkojumā. ASV karavīrs ir mirla, kurš ar vienu pirksta kustību no attāluma nogalinās Cilvēkus, bet kurš nav spējīgs tiem stāties pretī kā līdzīgs, vienādos apstākļos. Amerikānis uzbruks no stūra, nakts aizsegā un vājākam, bet cietīs sakāvi, ja satiksies ar savu pretinieku apstākļos, kādos mīt un cīnās viņa slepkavotie Cilvēki.

 

Amerikāņi godīgā cīņā vienmēr zaudē.

Amerikāņi nav spējīgi godīgai cīņai.

Amerikāņi iznīcina godīgumu, tikumu un Cilvēcisku labklājību.

 

ASV attīsta savas augsti tehnoloģiskās iekārtas, bet Ķīna attīsta sistēmas, ar kurām neitralizēt šīs augstās tehnoloģijas. ASV (pentagons) bija savācis zinātnieku grupu, kuri izstrādāja radioneredzamības iekārtas (aizsardzība pret ķīniešu prettehnoloģiju iedarbību). Šī grupa paveica uzdevumu un izstrādāja iekārtas prototipu. Zinātnieku darbībai sekoja Ķīnas (un ne tikai) speciālie dienesti. Kad zinātnieku grupai tika dots uzdevums pārtraukt darbību un virzīties uz ASV pusi, tā nopirka biļetes uz reisu MH – 370, iekrāva lidmašīnā konteineru ar savām iekārtām un izstrādājuma prototipu un pacēlās gaisā. Lai pārvadājumam pieņemtu šo kravu, tika nopirktas vēl 50 pasažieru vietas, kuras palika tukšas.

Lidmašīna reiss MH – 370 pacēlās gaisā, pārstāja pildīt dispečeru norādījumus, pacilpoja vairākkārt mainot virzienu un augstumu, un tad, uzņēmusi kursu uz ASV Sandjego karabāzi, izzuda no aviodispečeru radaru ekrāniem.

 

Lidmašīna kļuva radioneredzama.

Lidmašīnu meklēja tālu prom no Sandjego līdz pat Austrālijas krastiem.

Ķīnas karakuģi līdz šai dienai rūpīgi pēta okeānu un tā dibenu virzienā uz Sandjego karabāzi.

 

Šādos pētījumos svarīgi saglabāt slepenību, panākt izsekošanas ceļa pārrāvumu. Tieši to paveica reiss MH – 370. Tagad šī zinātnieku grupa slēpjoties aiz citām identitātēm var strādāt citā vietā. Visai pasaulei šie Cilvēki ir gājuši bojā, tomēr ieinteresēto valstu dienesti zina par viņu darbību un lidmašīnas atrašanās vietu.

 

***

 

            Kad 17. jūlijā virs Ukrainas notrieca Malaizijas reisu MH – 17, kuru no zemes vadīja Harkovas (tātad, pēc ASV paklausīgās Kijevas nacistu šaikas rīkojumiem) aviomezgla dispečeru dienests, visiem NATO līderiem un viņu pakalpiņiem bez jebkādas izmeklēšanas un tās rezultātu saņemšanas tūlīt bija skaidrs, ka šī lidmašīna esot gājusi bojā ārējas iedarbības rezultātā – tā esot notriekta ar zeme-gaiss tipa raķeti, kura esot palaista no „Buk” sistēmas, kuru antifašistiem (tie, kuri cīnās pret Kijevas nacistu huntas soda ekspedīciju Dienvidukrainā, cīnās pret nacistisko huntu un tās saimniekiem NATO un ASV) esot piegādājusi Krievija, tāpēc tūlīt vēl pirms jebkādas katastrofas apstākļu izmeklēšanas tika paziņots „vainīgais” – Putins, un sākta „vainīgā” sodīšana – sankciju gatavošana pret Krieviju.

            Tad, esot arī daudziem citiem novērojumiem un jautājumiem. Piem.:

– Kāpēc Krievija „ieveda” tieši novecojušu „Buk”, bet ne kādu citu stingrāku sistēmu?

- Un kā Porošenko tūlīt pārdesmit minūtes pēc notikušā zināja, ka tas ir tieši „Buk”, bet ne „S-300”? Vai „S-400”?

- Un kādēļ tie būtu jāieved Ukrainā?

Krievija ar tiem varētu darboties arī no savas teritorijas. Viņu sistēmas nosedz visu Dienvidukrainu.

- Kāpēc jāieved „Buk” sistēma – vairāku automašīnu komplekss, ja var „ievest” tieši raķeti tās lidojumā?

- Kur ir, kāpēc neuzrāda tos „pierādījumus”, kuri it kā esot pie šakāļiem?

- Kāpēc balstās tikai uz huntas video un audio viltojumiem un montāžām?

- Kāpēc nepārtrauc karadarbību rajonā (koridorā), pa kuru varētu pārvietoties aviokatastrofas izpētes komisijas eksperti?

 

            Pasaule tik cītīgi apsprieda pašu notriekšanu un „vainīgo vainīguma neglītumu”, tik cītīgi metās „vainīgā” nosodīšanā un līdzpārdzīvojumā cietušajiem, „visiem viss” bija „tik ļoti skaidrs” šajā aviokatastrofā (pat bez jebkāda kompetentu speciālistu slēdziena), viss bija tik „acīmredzams”, ka neviens neuzdeva jautājumu:

- Kāpēc šī lidmašīna tika notriekta?

Apmierinājās ar huntas NATO un ASV versiju par „antifašistu kļūdu” – „kazaki” esot gribējuši notriekt huntas kara lidmašīnu (huntas nacisti bombardē Ukrainas dienvidu pilsētas), bet esot kļūdas pēc trāpījuši Boingam reisā MH-17.

Lidmašīnas notriekšana virs karadarbības zonas šķita tik acīmredzami pašsaprotama, ka neviens tobrīd neuzdeva jautājumu

- Kāpēc šī lidmašīna gāja bojā?

- Ar ko reiss MH-17 atšķīrās no citiem?

- Pie kā noved šī reisa katastrofa?

- Kam tā ir izdevīga?

 

Tas, ka „reiss” bija paredzēts tādai „acīmredzamai” notriekšanai, ir redzams pēc tā, ka Harkovas aviomezgla dispečeri (saskaņā ar Kijevas huntas armijnieku norādījumiem) šo Malaizijas lidmašīnu virzīja (pretēji visiem kārtības noteikumiem!) ārpus stingri noteiktā civilās aviācijas lidojumu koridora uz vietu, kur bez jebkādas vajadzības (antifašistiem nav aviācijas) Kijevas hunta iepriekš bija izvietojusi savas „Buk” sistēmas raķešu iekārtas. Un īsi pirms notriekšanas deva vēl absurdāku (tādā situācijā) rīkojumu radikāli samazināt augstumu.

Ja ir iepriekš zināms, kādi Cilvēki ar kuru reisu lidos, tad, ja vajag šos Cilvēkus „novākt”, var sagatavot lidmašīnas katastrofas apstākļus. Tas prasa sagatavošanās darbus un izpildītājus.

Tātad, lai redzētu to, ka šai lidmašīnai bija jākrīt, ir jāredz:

1)      Šī reisa atšķirība visu citu reisu vidū;

2)      Aviodrošības kārtības pārkāpumi;

3)      Katastrofas apstākļu sagatavošanas pēdas;

4)      Maskējošas darbības pēdas;

5)      Izpildes mehānisms;

6)      Motīvs.

 

 

1. Reisa atšķirība. Ar šo reisu uz konferenci Austrālijā lidoja daudzi ārsti imunologi un infektologi. Reiss MH-17 bija šīs nozares speciālistu sakopojums. Ar šī reisa katastrofu tika mainīta zinātnes gaita šajā medicīnas jomā. (Šajā lidmašīnā noteikti bija cilvēki, kuri daudz ko zināja par Ebolas vīrusu.)

 

2. Ir acīmredzami aviodrošības pārkāpumi. Gaisa telpa virs Ukrainas nebija slēgta. Harkovas aviodispečeri reisu MH-17 novirzīja tālu ārpus apstiprinātā un lidojumiem noteiktā civilās aviācijas lidojumu koridora un īsi pirms notriekšanas deva rīkojumu samazināt augstumu zem tādiem pārlidojumiem nepieciešamā un drošā. „Buk” sistēmas raķetēm šis augstums nav tik svarīgs, bet tam ir nozīme, ja Boingam 777 MH-17 uzbrūk huntas iznīcinātājs Su-25! Ir aculiecinieku liecības par to, ka reisu MH-17 notriec iznīcinātājs Su-25, tāpat to apstiprina objektīvās novērošanas dati, kuri konstatē Boinga pārtveršanas faktu, ko veic Su-25.

 

3. Sagatavošanas pēdas. Uz notriekšanas rajonu tika pārvietotas Kijevas nacistu huntas „Buk” sistēmas. Tūlīt pēc katastrofas bez jebkādas izmeklēšanas tika paziņots par katastrofas faktu, apstākļiem, cēloņiem un vainīgajiem. (Pēc huntas tradīcijas viņiem vajadzēja teikt, ka tas ir bijis pasažieru pašnāvības akts. Šādu versiju mēģināja „piekarināt” reisa MH-370 pilotam.). Vienlaicīgi NATO valstu oficiālās personas, viņu melu kanāli un oficiālās struktūras ārkārtīgi vienoti kā pēc iepriekš zināma scenārija ķērās pie „vainīgā sodīšanas”. Bija redzams, ka visi darbojās pēc viņiem jau iepriekš zināma scenārija (un huntas aktīvists Porošenko izlielījās, ka hunta visiem antifašistiem esot sagatavojusi pārsteigumu). Visi ļoti saskaņoti „spieda uz politiku” (pirmais, kam šī katastrofa bija izdevīga) – sankcijām un psiholoģiju.

Pirmajās dienās tika izplatīta melīga informācija (kas ir psiholoģiska klišeja ASV – „cietušie bērni”). Tika paziņots, ka lidmašīnā bijuši daudzi bērni (vairāk kā 80). „Cietušie bērni” ir ASV vidusšķiras klišeja, ar kuru NLP izslēdz viņu domāšanas aparātu. Šīs klišejas pielietošana vienmēr norāda uz scenārija rakstītāja atrašanās vietu un mērķauditoriju. Skandināvijā tā nedarbojas. Pēc Breivika akcijas norvēģu pārtikušie sev notikumu rezumēja tā – „Jā, bet tie jau bija nabago un imigrantu bērni. Nav jau liela bēda.” Arī citās pasaules daļās šī klišeja „nestrādā”. Tā strādā tikai ASV NLP speciālistu darbības zonās. Pēc „cietušo bērnu” klišejas palaišanas klausītāju galvās var bāzt visnejēdzīgākos „batonus”. Vēlāk gan atzina, ka lidmašīnā bijuši tikai trīs pusaudži. „Cietušo bērnu” klišejas palaišana ir skaidra norāde par iepriekš sastādīta scenārija esamību.

4. Maskējošas darbības. Jau pieminētā vienprātīgā „spiešana uz politiku”, norādes uz „visiem zināmo vainīgo” – pilnīga atkāpšanās no tiesiskajām normām par notikuma – izmeklēšanas – sprieduma pasludināšanas un izpildes secību – pilnīgu nevainīguma prezumpcijas atmešanu un atkāpšanās no „rietumu demokrātijas ideāliem, normām, standartiem un tiesībām”. Kijevas hunta pielika pūles, lai nepieļautu avionotikumu izmeklēšanas speciālistu izbraukšanu uz notikuma vietu un darbu tajā. Hunta visiem spēkiem slēpa sava nozieguma pēdas. Ukrainas drošības komiteja, pārkāpjot avionotikumu izmeklēšanas kārtību, izņēma aviodispečeru un reisa MH-17 sarunu ierakstus, kas atradās un kuriem bija jāatrodas pie aviodispečeriem Harkovā. (Huntas militāristiem vienmēr ir viņu tādu sarunu ieraksti, kurus izdara viņi paši. Tādus pat ierakstus izdara arī citu valstu speciālie dienesti, kuri gan savas datu bāzes nekad neatklāj, jo ir viņu savstarpējo spēļu elementi.) Tas tagad ļauj izdarīt vajadzīgās korekcijas kā vajadzīgās korekcijas kā dispečeriem izņemtajos, tā arī „melno kastu” ierakstos, kurus pašlaik „pēta” un „analizē” šakāļi Londonā. Visi „pierādījumi”, visi materiāli ir apsūdzētāju rokās.

Melu akcijas laikā hunta fabricēja lielu skaitu viltotu ziņu, „ierakstu” un „attēlu”. Huntas darboņi internetā izlika fotogrāfiju, kurā esot redzama „krievu” Buk palaišanas iekārta bez vienas raķetes.

- Ar ko tāds krievu „Buks” atšķiras no ukraiņu „Buka”?

Jebkurai iekārtai var uzlīmēt krievu karodziņu, nofotografēt un pasniegt par faktu.

Vēlāk pēc fotogrāfijas izdevās noskaidrot, ka tā ir izdarīta pavisam citā pilsētā, kura jau no maija ir nacistu huntas rokās. Šajā fotouzņēmumā patiešām redzama palaišanas iekārta, kurai trūkst vienas raķetes. Šīs „Buk” sistēmas komandieris tika aizvests uz drošības komiteju un pēc tam atrasts mežā – esot izdarījis pašnāvību. „Nezināmā virzienā” devušies dispečeri, kuri strādāja ar MH-17.

Šim Boingam par katru cenu bija jākrīt Ukrainā!

Tikai nokrišana Ukrainā atceļ jautājumu – Kāpēc šī lidmašīna krita un nepieļauj objektīvu izmeklēšanas komisijas ekspertu darbu.

Jā tā kristu citā vietā, tad tās nogāšana radītu tehniskas problēmas – spridzekļa ievietošanu vai citu tehnisku defektu radīšanu, kurus izmeklēšana noteikti atklātu un tie neizbēgami paceltu jautājumu

- Kāpēc nogāza MH-17?

 

5.Acīmredzot „visi” (arī Porošenko) zināja, ka Malaizijas Boings reisā MH-17 tiks notriekts ar „Buk”. To pēc ASV rīkojuma izdarīs paklausīgā Kijevas nacistu hunta, bet atbildības uzkraušanu Krievijai varēs vēl arī izmantot karā pret Krieviju.

 

Divi zaķi ar vienu šāvienu!

Aiz viena zaķa noslēpj otru zaķi!

 

Tāpēc jau iepriekš uz notriekšanas vietu „karadarbības” (nacistu genocīda un etniskās tīrīšanas akta) zonā tika izvietotas Kijevas huntas „Buk” sistēmas. Tāpēc Kijevas huntas militāristi deva rīkojumu Harkovas aviomezgla dispečeriem pārkāpt visas normas un noteikumus, un aizvirzīt reisu MH-17 ārpus lidojumu koridora uz šīm iekārtām notriekšanai. Taču acīmredzot „Buks” aizšāva garām, un tādēļ steidzami tika pacelti gaisā iznīcinātāji Su-25, no kuriem viens nogāza reisu MH-17.

Šim Boingam bija jākrīt par katru cenu!

Šie ārsti bija lemti nāvei jau pirms iekāpšanas lidmašīnā.

 

6. Nozieguma motīvs. Ebolas vīruss Āfrikā nav jaunums. Katru gadu ar to Āfrikā mirst vidēji ap 1000 cilvēku. Savulaik ar to strādāja Pentagons, tātad bija tādi speciālisti, ārsti, infektologi, virusologi, kuri zināja ASV un NATO valstīm nepatīkamus faktus no „Ebolas vīrusa vēstures”. Vakcīnas (pēc vieniem vārdiem) pret to neesot – esot nerentabli mazs slimojošo skaits, lai farmācijas firmas nodarbotos ar tādas vakcīnas izstrādi un ražošanu. Visus šos gadus Ebolas vīruss nekādu ažiotāžu ap sevi neradīja. Šogad Ebola esot sevišķi sasparojies, šogad tas draud izplatīties ārpus Āfrikas kontinenta. Šogad paši amerikāņi dara to, ko no epidemioloģijas viedokļa darīt nedrīkst – ved slimniekus uz ASV un (brīnums!) izrādās viņiem tur nupat esot parādījusies neesošā vakcīna! Vakcīnas radīšanai vajadzīgi 5-6 gadi. Rudenī viņiem ir tas, kā pavasarī nebija! Slimnieki ar Ebolas vīrusa infekcijas pazīmēm „parādās” arī citās pasaules daļās. Starptautiskajai veselības aģentūrai ir dots uzdevums izvērtēt vai Ebolas vīruss rada pandēmijas draudus. Ja tā dos apstiprinošu atbildi, tad tas ļaus ieviest stingrus iedzīvotāju pārvietošanās un tirdzniecības ierobežojumus.

Tā būs sava veida epidemioloģiskā diktatūra pasaules mērogā.

Tam, kurš tiecas pēc globālas diktatūras, ir vienalga, no kuras vietas sākt – viņš vienmēr pratīs to paplašināt arī uz citām jomām. Ar tādas diktatūras palīdzību var lieliski apkarot savus konkurentus.

Tam, kurš tiecas pēc globālas kontroles, ir plāns, kā to sasniegt. Mēs vienmēr redzam tikai izdarīto soli un šī plāna aisberga virsotni. Nezinot visu plānu un neredzot visus (kaut kur vienmēr kaut kas notiek, par ko mums melu ziņas nestāsta) un visur notiekošos plāna realizācijas soļus, ir grūti spriest par tā virzību. Tomēr dažreiz atsevišķas detaļas sakrīt kopā un, ja kaut kas „noiet greizi”, tad šīs kļūdas atklāj lielāku kopsakarību esamību un darbību.

 

ASV visiem spēkiem un līdzekļiem laužas pēc globālas kontroles pār visu pasauli. Tāpēc tiek iznīcinātas kultūras, valstis un tautas. Tāpēc cilvēki tiek iegrūsti trūkumā, postā, slimībās un savstarpējos karos.

Tāpēc ASV visiem spēkiem un līdzekļiem apkaro tos, kuri stāv ceļā viņu pasaules kundzības iekarošanai. ASV nacistiem ir savs „Drang nach Osten

Tāpēc lidmašīnas lido un krīt.

Tāpēc padomājiet pirms kāpjat kādā Boingā un ceļaties gaisā, lai lidotu kaut kur, kur jūs var aizsniegt Amerikas kaulainā roka!

Tāpēc padomājiet par to, ka piezemēšanās var būt cieta un sāpīga.

Mūsdienās pacelšanās ir ceļš uz Debesīm vistiešākajā nozīmē.

 

 

                                                                                    AntiņšBaltu klubs | Sociopsiholoģijas asociācija | Lielās Mātes Sapulce | Lāču kopa