Par mums Raksti Dzeja Galerija Saites Iespējas Venera Pasākumi Jautājumi

Atpakaļ

.DOC versija izdrukai


Maidana saldais skurbums.

 

 

            Kā atbilde uz rakstu „Lībija – Sīrija - Ukraina” ir iesūtīta ļoti gara Maidana atbalstītājas propagandas vēstule. To pilnībā citēt nevaram – mēs nedodam telpu profašistiskai aģitācijai NATO informatīvi – psiholoģiskā kara darbībā. Tomēr atsevišķus, uzmanību fokusējošus izteicienus ir vērts aplūkot tuvāk.

            „...Jo varētu kalpot par pamatu izvērstai diskusijai.”

            „...Mani, piemēram, līdz asarām aizkustināja atsevišķas runas un dziesmas, lūgšanas, kas tajās kritiskajās dienās skanēja no Maidana skatuves, arī Jūlijas Timošenko tik ļoti emocionālā uzruna.”

            „...nekad nevarētu visus šos tik ļoti gaišos cilvēkus nosaukt par fašistiem...”

            „...Jā, nu protams, revolūcijas arvien plāno romantiķi...”

            „...Pēc Jūsu raksta gandrīz varēja saprast...”

            „...Vai Janukoviča varas turpināšanos, ja vien tas nāk par labu Krievijai?”

            „...Vai Jums.., būtu arī zināms, kā no tā (kara) varētu izvairīties?”

 

***

 

            Izeja no situācijas ir turpat, kur ieeja tajā.

 

 

***

 

„...Pēc Jūsu raksta gandrīz varēja saprast...”

            „Gandrīz” un „saprast” nav tie vārdi, kurus varētu attiecināt uz maniem rakstiem vispār un uz šo „Lībija – Sīrija – Ukraina...” it īpaši. Es rakstu kategoriskā izteiksmē bez eirosavienības zilo mīkstmiešu ieslidinātajiem „gandrīz” un „varbūt”! Tas nozīmē, ka katrs teikums nozīmē tieši to, kas tajā ir pateikts. Ne vairāk un ne mazāk. Tajā nekas nav jāmeklē ārpus tā, kas tajā ir rakstīts. Ja es būtu gribējis pateikt vēl kaut ko pie tā, kas ir pateikts, tad es to būtu darījis. Nešaubieties! Es neesmu kautrīgs. Un bailīgs arī nē. Tāpēc tur ir jālasa tas un tikai tas, kas tur ir rakstīts. Nevajag manos teikumos likt savu saprašanu, skatījumu un domāšanu. Vajag lasīt to, ko es esmu rakstījis. Bez „gandrīz”, tieši visu to, ko es esmu uzrakstījis. Ar „gandrīz” saprašanai nepietiek. Ar „gandrīz” iznāk tenkas, klačas un murgi.

            - Tātad Jūs sakat, ka Jūs šo rakstu neesat sapratusi?

            - „Gandrīz” dzīvs vai „gandrīz” beigts?

            - „Gandrīz” nozīmē „neizdarīts” vai „neizdarāms”?

 

***

 

            „... revolūcijas arvien plāno romantiķi...”

            Nu, paldies vismaz par to, ka atzīstat – šī „revolūcija” (valsts apvērsums) ir tikusi plānota. Tomēr visā citā man Jūs atkal jāapbēdina. Revolūcijas neplāno. Revolūcijas notiek. Tāpat kā Zolitūdes jumta iebrukums. Tur, kur ir sanācis kopā pārāk daudz, tur vadzis lūzt. Vadža lūšanu neplāno. Var plānot vadža bojāšanu, laušanu, pārkraušanu, pārslodzi vai vājo vietu izmantošanu sev vajadzīgā efekta sasniegšanai sev vajadzīgajā brīdī, vietā un veidā. Bet tad tā vairs nav revolūcija.

           

Revolūcija ir sabiedrības bojāšanās – pūšanas rezultātā uzkrāto destruktīvo spēku spontāna izlaušanās nekontrolētā virzienā un apmēros.

           

Plāno valsts apvērsumus. Romantiķiem revolūcijas un apvērsumi nav vajadzīgi. Romantiķiem ar to nav nekāda sakara.

            Vašingtonas spiediena ietekmē (tika piedraudēts iesaldēt viņu banku kontus) oligarhi apmaksāja Maidana skatuvi, lūgšanas, runas, dziesmas un režisorus, kuri to visu vadīja. Dažus pīrādziņus atnesa Nolande no ASV vēstniecības, bet pārējo ēdināšanu un Maidana uzturēšanu oligarhi apmaksāja paši. ASV finansē opozīciju, specvienības un „sabiedriskās organizācijas”, caur kurām tiek pulcināti Rietumukrainas nacisti. Es saprotu, ka sievietēm patīk emocionāli sakāpināti skati un notikumi, tomēr pieaugušam cilvēkam tā kā vajadzētu spēt atšķirt bēres no kāzām vai raudzībām.

            Jūsu zināšanai – Jūlija, „Juļa”, kura Jūs tā tur uzrunāja, ir viena no tām oligarhēm – savas tautas aplaupītāja, kura apmaksāja šo Maidanu „cīņai ar oligarhiem”...

     Jā, tas ir interesanti: romantiķis Bušs,

  romantiķe Klintone,

  romantiķis Bzežinskis,

  romantiķe Olbraita

  romantiķi Makkeins un Obama,

  romantiķi NATO štābā un pentagonā.

  Romantiķis Ādolfs ar draugiem SS divīzijās un Osvencimā.

  Romantiskais pārītis – Pabriks un Rinkevičs...

  Romantiskā kapitālisma pasaule...

  Maidana romantiķi un viņu snaiperu šautenes...

 

***

           

„...Jo varētu kalpot par pamatu izvērstai diskusijai.”

Jūsu ideja par diskusijas izvēršanu manā atmiņā spilgti atmodināja Klintones sajūsmināto izsaucienu: „Wow!”, kad viņa tiešraidē noskatījās Lībijas līdera Muammara Kadafi spīdzināšanā un nogalināšanā.

Jā, tā tik bija diskusija!

Klintone pret Kadafi!

Jums patīk Klintone.

Man – Kadafi.

Acīmredzot tā ir Jūsu prognoze – Jūs sagaidat, ka arī Timošenko Jūsu acu priekšā teiks tādu pat „wow!”. Galvenais, lai būtu nodrošināta tiešraide no diskusijas vietas, ap kuru sapulcējušies visi tie „gaišie cilvēki” un aktīvi piedalās diskusijas gaitā, kā tas bija „diskusijā” ar Kadafi.

Tādas diskusijas Jums sagādā baudu.

Tādas diskusijas Jūs līdz asarām aizkustina.

Jūs taču arī gribat piedalīties tādā diskusijā?!


Nevaru cienīt cilvēku, kuru līdz asarām aizkustina nacisma restaurācija, kurš jūt līdzi tiem, kuri atkārto 1933.gada scenāriju Ukrainā. Toreiz arī viss sākās ar aizkustinājuma asarām Hitlera runu laikā., bet beidzās ar koncentrācijas nometņu kūpošajiem skursteņiem, gāzes kamerām un 45.gada 9.maiju.

Nevaru cienīt Cilvēku, kurš aizstāv atklāti nacistisku režīmu, kāds nācis pie varas vardarbīga valsts apvērsuma gaitā. Ja Jūs to atbalstat Ukrainā, tad to pašu Jūs atbalstat arī Latvijā, pret ko es savukārt kategoriski iebilstu.

 

***

 

„...Vai Janukoviča varas turpināšanos, ja vien tas nāk par labu Krievijai?”

            KRIEVIJA (tāpat kā LATVIJA tās senatnē – vieta pie jūras bija ievērojama un tālu slavena Āriešu valsts) bija sen pirms varjagiem, Krievijas kristīšanas, Romanoviem, revolūcijām, perestroikām un tā, kas tur tagad notiek un ir pie varas. (Ja Jūs kaut mazliet gribētu saprast KO ES RAKSTU, tad redzētu, ka es domāju to, ka tie krievi (tāpat kā latvieši), kādi ir izveidojušies pēc PSRS iznīcināšanas Gorbačova nodevības rezultātā, ir krieviski runājoši amerikāņi (latviski runājoši amerikāņi)).

            TĀ KRIEVIJA (tāpat kā TĀ LATVIJA) pastāv par spīti valdībām un ierēdņiem, tirgoņiem, bankām un privatizācijām.

            TĀ KRIEVIJA būs arī tad, kad tur nebūs nekā no tā, kas tur tagad saimnieko.

            TĀ KRIEVIJA, kurai par labu nāk saprātīgu Cilvēku darbība, nav tā, kuru šodien redzat, bet TĀ, kura šodien neredzama ir, pastāv un aug šodien esošajā, kā tās visdziļākā būtība, kuru jūs neviens neZinat un Zināt nevarat, jo jums nav to Sirds Avotu, ar kuriem to Zināt.

            Tieši Janukoviča un viņa bandas (tāpat kā visu oligarhu, arī Timošenko) rīcība ir dunča dūriens mugurā TAI KRIEVIJAI, jo amerikāņiem deva iespēju sanaidot divas brāļu tautas, kuru pastāvēšana ir svarīga TĀS KRIEVIJAS nākotnei. Tādā kārtā Jums tagad Janukovičs būtu jāieskaita savu tuvāko draugu un sabiedroto lokā.

 

***

 

            Ir tādi Cilvēki un tautas, kuras labi vai slikti, bet pašas veido savu dzīvi un atbild par savu likteni. Viņi Zin, ko ir darījuši, kāpēc to ir darījuši un vai tas viņiem ir labi, vai slikti. Viņi Zin, kas ir viņu draugi (tie, kuri palīdz grūtā brīdī) un kas ir viņu ienaidnieki (tie, kuri dienu un nakti skauž un grauž). Tās ir īstas tautas. Tās veido vēsturi, kurā pašas dzīvo. Labi vai slikti, bet viņu plāni un darbi ir lieli. Viņi dzīvo ar aprēķinu vai pēc dvēseles aicinājuma, bet vienmēr to dara no visas Sirds, jo zin, ka viņu vietā neviens nedarīs to, kas ir viņu dzīves saturs un pienākums sava likteņa priekšā. Katrs miers ir viņu miers un katrs karš ir viņu karš, neatkarīgi no tautas lieluma, draugu vai pretinieku skaita, un katru karu sāk viņi paši, un katru mieru izcīna paši.

            Savējos neatdodam!

            Tas ir reizē tautas lieluma mērs un lieluma avots.

            Turpretī ir tādi Cilvēki un „tautas”, kuras visu laiku dzīvo īsto tautu „pieliekamajā kambarī”. Tādiem visi viņu dzīves mērķi ir sasniedzami tuvākajā lielveikalā vai aizbāžot kaimiņam muti. Tādiem viņu dzīvi vienmēr veido kāds cits, tādi vienmēr dzīvo citu izkarotā mierā vai karo svešos karos. Tādi vienmēr pakalpīgi pieliecas katra garāmejoša kunga priekšā un iet izsmelt kunga atejas bedri.

            Tādiem vienmēr vainīgs kāds cits, kādi apstākļi un kāda cita tauta. Tās nav īstas tautas. Tādas vienmēr gaida, kad kāds viņiem kaut ko piešķirs, dos iespēju, norādīs, paskaidros, iesaistīs... Tādas pašas savā labā neko darīt nav spējīgas un negrib. Tādas var tikai nogremdēt savu tuvāko. Tādas var pateikt: „Čemodāns – stacija – Krievija!” un pašas to izpildīt maršrutā „čemodāns – lidosta – Brisele” vai „čemodāns – lidosta – Īrija”, atkarībā no maciņa (ieraušanas spēju) lieluma.

            Labāk ar Putinu, bet nekad ne ar TĀDU Klintoni, Freibergu, Dombrovski, Pabriku un visu to jūsu homoseksualizēto samazgu bedri!

            Tādiem savējo apsišana ir ieradums un dzīves nespējas cēlonis.

            Es esmu ar pirmajiem.

            Man žēl otro.

            Otrie vienmēr apkaro pirmos.

            Jums visā vainīgi krievi tāpēc, ka negribat atzīt katram acīmredzamo – savās nedienās vainīgi esat tikai paši un jūsu pašu provinciālisms. Mucā augat – pa spundi pasauli redzat!

            Kur 3 latvieši, tur 5 partijas!

Jūsu savstarpējā kašķēšanās izlaužas ārā kā nespēja uzturēt normālas kaimiņattiecības. Jūs ļaujaties katram, kurš vairo jūsu naidu pret kaimiņiem. Ja jūs pagrieztu pret leišiem, tad jūs nīstu leišus, ja pret poļiem vai zviedriem, tad lamātu poļus vai zviedrus. Neviens no apkārtesošajiem nav sliktāks vai labāks par citiem – vienkārši jūsos mītošais naids atrod kādu, ar ko naidoties. Naids pret Krieviju ir cieša kaklasiksna, aiz kuras jūs turēt kalpībā un neļaut strādāt savā labā pašiem savā zemē!

            Un tagad atkal negribat atzīt, ka tā vietā, lai veidotu paši savu dzīvi, atkal lienat svešā karā.

            Tāpēc, ka ir vieglāk iet kāda pavadā, nekā veidot savu dzīvi pašiem.

            Vieglāk meklēt vainīgo – grūtāk uzņemties atbildību.

            Verga dvēselei vieglāk būt verdzībā.

            Vergs vienmēr atradīs kādu vergturi, kuru apbrīnot, apčubināt vai nīst, atkarībā no tā, cik patīkams ir vergturis.

            Vergiem vergu dzīve un ieradumi.

            Vergi Brīvos nesaprot.

            Brīvajiem mednis kokā.

            Vergiem zīle lielveikalā.

            Krievija grib būt LIELA un tāpēc tāda būs.

            Krievija meklē savu mērķu veidolus un ceļu kā kļūt par KRIEVIJU.

            Krievija kļūs par KRIEVIJU, neatkarīgi no nedraugu pūlēm to pazemot un grūtībām, caur kurām sevi sasniegt. Tieši grūtības, kādas būs jāpārvar, Krieviju padarīs par KRIEVIJU.

            Bija latvieši, kuri gribēja labi dzīvot un tūlīt. Tie latvieši negribēja pārvarēt grūtības, tāpēc maršrutā „čemodāns – lidosta – Īrija (vai Brisele)” pazaudēja savu LATVIJU. Tie, kuri skatās tālāk par lielveikalu, savu LATVIJU ir saglabājuši, un tiem būs viņu LATVIJA.

            LATVIJA un KRIEVIJA sapratīsies.

            LATVIJA būs liela ar to, ka pratīs nostāties blakus citiem lieliem un kļūt par valsti EIROPĀ, ar to, ka beigs būt amerikāņu vaukšķis un atejas poda mazgātāja. Amerika, kura grib būt liela pazemojot citus, savu lielumu zaudēs un būs pazemojusies. Pasaules acu priekšā Amerika noslīks pati savos mēslos, kopā ar tiem, kurus būs parāvusi sev līdzi.

            Pasaule kļūs tīrāka, mierīgāka un dzīvāka. Pasaule pati dzīvos savu dzīvi, tai nebūs vairs jādzīvo „revolūcijās”, kuras tai būs ieplānotas, lai plānotāji paši dzīvotu uz citu bojāejas rēķina.

 

***

 

„...Vai Jums.., būtu arī zināms, kā no tā (kara) varētu izvairīties?”

 

Jā, man tas ir zināms.

Nevajag plānot tādas „revolūcijas” un „arābu pavasarus”!

Nevajag apmaksāt tādus Maidanus!

Nevajag jaukties valstu iekšējās lietās!

Nevajag visus smērēt pēc viena (sava) prāta, ģīmja un līdzības!

Nevajag Cilvēkiem atņemt viņu dzīvi!

Nevajag melot un sagrozīt Cilvēku prātus!

Nevajag naidu dvēselē turēt!

Nevajag kūdīt Cilvēkus uz vardarbību!

Nevajag dzīvus dedzināt policistus!

Nevajag šaut uz policiju un savējiem!

Nevajag palielināt upuru skaitu!

Nevajag atdzemdināt nacismu!

Nevajag sarīdīt tautu pret tautu!

Nevajag vilkties amerikāņu pavadā!

 

 

            Vajag Īstas Zināšanas un patiesu izglītību!

            Vajag Brīva Cilvēka Garu!

            Vajag Augstus mērķus!

            Vajag Dedzīgu Sirdi!

            Vajag kaimiņam Palīdzīgu Roku!

            Vajag pašam savu Tīru Dvēseli turēt!

            Vajag pašam savu dzīvi veidot un dzīvot!

            Vajag savos bērnos tīru un labu prātu turēt!

 
                                                                        Pauls Stelps

                                                                        Sociopsiholoģijas asociācijaBaltu klubs | Sociopsiholoģijas asociācija | Lielās Mātes Sapulce | Lāču kopa