Par mums Raksti Dzeja Galerija Saites Iespējas Venera Pasākumi Jautājumi

Atpakaļ

.DOC versija izdrukai


Sīrija – Rietumu „sarkanā līnija”.            Latvijas radio savā iknedēļas tviterapskatā melš, ka tviterī tikai tukšus salmus vien kuļot...

Fukušimā atkal radioaktīvā noplūde, kura rāda, ka tās katastrofa nebūt nav beigusies un liks to konstatēt vēl un vēl. Katastrofa, sākusies Okeānā, par savu ieroci izvēlējās Fukušimu. Fukušima nesīs atbildes triecienu Rietumiem. Fukušima ir Rietumu mests bumerangs, kurš atgriežas Rietumos, tur atpakaļ nesot viņu pašu postošo enerģiju.

- Kāpēc Japāna?


Tāpēc, ka tā ir kontinenta Austrumi, kuri ir pavērsti pret cita kontinenta rietumiem. Tā ir vieta, kura ir nonākusi Rietumu ietekmē un sākusi iet Rietumu pavadā, gribējusi ar to „draudzēties”, domājot, ka Rietumi par to tai ļaus realizēt pašai savu dzīvi. Tā nenotiek. Aitu draudzība ar vilkiem vienmēr noved vienā vietā – vilku zobos. Tā ir Austrumu visopozicionārākā teritorija Rietumiem. Tikai ūdens – Okeāns to šķir no sava pretpola. Japāna ir ciešā militārā un militāri rūpnieciskā savienībā ar ASV. „Fudži” fotoaparātiņos izmanto tās pašas tehnoloģijas, kādas „Fudži” piegādā uzstādīšanai āmurikāņu „Tomahaukos”, „plēsoņās”(bezpilotu lidmašīnas) un citās robotizētās kara mašīnās, kādu ASV bruņojumā ir apmēram 40 000.

Tādā veidā Japāna piedalījās acīmredzami negodīgā uzbrukumā Lībijai un Lībijas iznīcināšanā. Tādā cunami viļņa un Fukušimas katastrofas veidā Japāna maksā par savu piedalīšanos ASV karā. Fukušima apkalpoja Rietumu dzīvi Japānā. Fukušimā gatavoja atomieročus. Tāpēc ģeogrāfisko, militāri rūpniecisko un citu okultu cēloņu dēļ Okeāns savu zīmi Rietumiem deva caur Japānu.

Ar to Okeāna atbilde tikai sākās... tā ilgs okeāniskos mērogos okeāniski ilgi. Šāgada plūdi Krievijas Tālo austrumu apgabalos un Ķīnā ir Okeāna atbilde Krievijai un Ķīnai par abu šo valstu sadarbību ar ASV un jau notikušo nodevību pret Lībiju. Visām alianses dalībniecēm nāksies iepazīties ar Okeāna spriedumu. Okeānam ir daudz līdzekļu. Visi ūdeņi ir Okeāna ūdeņi. Kā virs zemes, tā pazemē. Okeāns tos var dot un var arī atņemt. Ar ūdeni var barot, bagātināt un nopostīt, izmērdēt visu Okeānam apriebušos. Kā plūdi, tā sausums ir Okeāna rokās. Tāpat pārtika, kuru lietojat un gaiss, kuru elpojat.

Okeāns ir vairāk, kā daudz ūdens. Okeāns ir Planētas dvēseles emocionālākā daļa. Vispirms uzbango Okeāns, bet prāts – Gaisa stihija un ugunīgā vulkānu daļa nāk pēc tam.

Rietumiem būs jāuzklausa Vulkāni.

            Mērs ir pilns.

            Visi termiņi ir izsmelti.

            Visas robežas ir pārkāptas.


Lībija nebija vienkārši (tikai) kāda valsts Āfrikas ziemeļos. Lībija bija visas Cilvēces sadzīves un saprašanās modelis, solījums, pierādījums par tādas iespējas esamību. Lībija bija Cilvēka un Planētas sadarbības zīme. Iznīcinot Lībiju, Rietumi iespļāva Planētas dāsni pastieptajā plaukstā. Kadafi nebija vienkārši kāds patriots – pulkvedis un savas zemes iedzīvotāju Līderis. Kadafi bija Augstāko pasauļu Sūtnis, kurš pieņēma mocekļa nāvi, ar to izgaismodams Rietumu ķēmīgo viepli visā tā īstumā. Kadafi norāva masku Rietumu meliem.

Lībiju vajadzēja lasīt simboliski. Kādreizējo seno kultūru teritorijā veidojās jauna sociāla struktūra. Tas bija ceļš un solījums. Kādreizējo noziegumu vietā – tuksnesī, pateicoties darbam, cilvēciskām attiecībām un pazemes ūdeņiem, veidojās jauna dzīves telpa. Planēta saka, ka tagadējā zeme ir tuksnesis, salīdzinājumā ar to, kāda tā ir bijusi un būs nākotnē. Kadafi apvienoja un prata savienot normālā sadzīvē mežoņu ciltis un no šī maisījuma izveidot valsti. Visi šodien dzīvojošie Planētas iedzīvotāji Planētas acīs ir pagrimuši mežoņi, kuru dzīve var tikt uzlabota, ja tie ļaujas augsti attīstīto Sūtņu vadībai. Katrs Lībijas dzīves notikums un Kadafi solis bija lasāms simboliski.

Cilvēce prāto un apjūsmo pagātnes dižgaru darbus to sagrozījumu pilnajos aprakstos un aprakstu pārstāstos. Sauc tos par mācībām un evaņģēlijiem. Cilvēce neredz to pašu tad, kad tas notiek viņu acu priekšā reālajā pasaulē un reālajos dzīves notikumos. Tāpat Cilvēce savulaik pagāja garām un neredzēja savus šodien apjūsmotos Dižgarus.

Lībija ir melnā kontinenta (tas ir burvju, šamaņu un maģijas pārņemts) ziemeļu (Saprāta) daļā. Lībija tika iznīcināta tad, kad tā bija izcietusi nepatiesu apmelojumu slogu (Lokerbija. Tas bija Sīrijas darbs), un uz to atbildēja ar palīdzības sniegšanu Rietumu „kristīgajai” elitei. Rietumu elite visu laiku zināja vainīgos un pieņēma palīdzību, bet no visa melīgi atkāpās tad, kad pienāca parādu atmaksas un patiesības laiks – parādīja savu šakāļa dabu. Lībija atmaskoja mītus par Rietumiem. Kadafi visas pasaules acu priekšā „online” pieņēma mocekļa nāvi. Tā Cilvēce izrīkojas ar visiem Augstāko pasauļu Sūtņiem. Viņus nogalina mokošā nāvē, bet viņu nogalināšanas iedvesmotājus un benžu audzinātājus ieceļ svēto kārtā. Augstāko pasauļu mērs ir ļoti ietilpīgs, bet ārpus tā ir arī Taisnīguma un Līdzsvara Likums, kurš darbojas neatkarīgi no tā, ko viens otram piedod vai nepiedod Cilvēki un Augstāko pasauļu būtnes. Šo Likumu priekšā visi ir vienādi.

            Planēta savu vārdu caur Lībiju ir teikusi.

            Augstākās pasaules savu iespēju ir devušas.

            Cilvēce ir tām atbildējusi.

            Tālāk darbojas Likums.

Likums iedarbina Planētas spēkus, kuri tobrīd ir visatbilstošākie taisnīguma un līdzsvara atjaunošanas ceļam.

Katras būtnes formas stāsta par tās īpašībām. Planētas seja nav nejauša. Tās kontinentos var lasīt, kā tās patreizējo stāvokli, tā kontinentu vēsturi un savstarpējās attiecības. Kontinentu siluetu un krasta līniju atbilstības nav to kādreizējās vienotības, bet tajos notiekošo vēsturisko procesu vienotības un savstarpējo sakarību (papildināšanas) zīmes. Lasot krastu un upju līnijas, novietojumu sakarības, var daudz zināt par tur dzīvojošo Cilvēku dzīvi. Tāpēc pastāv okulta sakarība starp Lībiju (Japānu), Vidusjūru (Okeānu), Europu (ASV), Latviju, Baltijas jūru un Skandināviju.

Aplūkojot Vidusjūras un Baltijas jūras baseinus un atrodot tur esošās ģeogrāfiskās, vēsturiskās un sociālās analoģijas, jūs redzēsiet iemeslu, kāpēc „latvieši” ir žīdu sliktāko iezīmju nesēji, un kāpēc, kādu lomu Latvijas „žīdismā” spēlē un spēlēs Skandināvija. Arī to, ka Okeāns Latvijai atlīdzinās caur Skandināvijas pār jūru nākošo ietekmi. Okeāns Latvijai pieprasīs tādu pat maksu, kādu par savu noziegumu nesīs Izraēla. Pēc tām abām nāks Vulkāns ar savu daļu.

Europa maksās savu daļu Rietumu atbildībā par Planētas postīšanu un Cilvēces apziņas gremdēšanu mēslainē. Katram Cilvēkam, tautai un valstij tajā ir sava daļa un mērs, kurš būs jāapmaksā. Citi ir jau maksājuši, maksās vēl, bet citi tikai vēl gaida savu kārtu. Arī caur Lībiju mežoņi maksā savu daļu, neskatoties uz to, ka viņu vidū dzīvoja Sūtnis, kuru tie nodeva, uztverot uzbrukumu savai valstij un tās aizsardzību kā armijas darīšanu un tiecās pēc Rietumu „dzīves labumiem”. Caur Lībiju Cilvēcei tika dota Iespēja, kuru tā savas kroplības dēļ nepieņēma. Ar to tā iedarbināja (atbrīvoja) Likuma bardzību pilnā mērā, no kura varēja iziet ar mazākām ciešanām.

Lībija bija pirmā „sarkanā līnija” un drošinātājs. Tā ir pārieta un drošinātājs noņemts. Ar algotņu uzrīdīšanu Sīrijai (kura kopā ar Irānu maksā un maksās par Lībijas atdošanu saplosīšanai) pašnāvnieciskie Rietumi ir pielādētu un uzvilktu ieroci pielikuši pie savas galvas. ASV, Izraēlas un Francijas uzbrukums Sīrijai būs ieroča gaiļa nospiešana, pēdējās „sarkanās līnijas” pāriešana un Rietumu pašnāvības akts. Ar to tie atbrīvos spēkus, kuri iznīcinās Rietumus. To zinādama, Europas saprātīgākā daļa cenšas no tā izvairīties, kaut gan neviena ķermeņa daļa nevar palikt dzīva tad, kad tā galva ir sašķaidīta.

Te būtu lieki apspriest ASV iepriekš safabricētos, gatavotos un īstenotos apzināti melīgos apgalvojumus par ķīmisko ieroču pielietošanu Sīrijā. Tie ir tieši tādi pat meli, kā Hitlera sarīkotā „Reihstāga dedzināšana” Berlīnē, „11.septembris” Ņujorkā, Irākas „masu iznīcināšanas ieroči” un „atomieroči” Irānā. Protams, ka Reihstāgs tika pašu dedzināts, dvīņu torņi tehniskās nojaukšanas ceļā, kā novecojuši, aizvākti, bet ASV izlūkošanas ievāktie „pierādījumi” demonstrēti un gribētie kari uzsākti – Cilvēki tika viņu aizsardzības un labklājības vārdā slepkavoti.

Tas pats notiek Sīrijā. Tur „demokrātisko brīvību” vārdā tiek slepkavoti Cilvēki. To dara Rietumu uzpirktie algotņi par viņu naudu ar viņu ieročiem un vispusīgu Rietumu atbalstu. Viņi to sauc par pilsoņu karu, kaut gan tā ir Rietumu agresija, kurā par sauszemes karaspēku tiek izmantotas viņu pašu radītas un apbruņotas algotņu – teroristu bandas.

Protams, tad, kad pirmā iebrukuma daļa ir realizēta, valsts vājināta un nav nesusi cerētos panākumus, ir jāsāk nākošo daļu – tiešus gaisa uzbrukumus Sīrijas armijai. To, ka tādi būs, bija zināms jau sākumā. Tas ir tas pats Lībijas scenārijs. To, ka par ieganstu tam būs „ķīmisko ieroču pielietošana” (kas Asadam veiksmīgi cīnoties ar iebrucējiem nebija vajadzīgs) arī bija zināms. Paši ASV līderi to jau bija nosaukuši runājot par savām „sarkanajām līnijām”. Ja agresija tiktu atsista ātrāk, tad Obamji tagad runātu par „kādu agrāku ķīmisko ieroču lietojuma atklājumu”, par kuru esot „jāsoda Asada režīms”. Tādi „atklājumi” jau ir sagatavoti, safilmēti un atrodas interneta dzīlēs ar visu aculiecinieku liecībām. Obamju meli vienmēr ir tehniski labi noformēti.

Tas, ka notiks ASV uzbrukums, bija zināms tad, kad viņi sāka evakuēt savas vēstniecības. Tas nozīmē, ka tas, ko viņi taisās darīt, nebūs parastas bombardēšanas Sīrijā. Tas, kas notiek Sīrijā, ir sīriešu daļas apmaksa kopējā Cilvēces atbildības daļā. Tas, ko dara ASV, nebūtu tādas darbības atmaskošanas un tās nelikumības pierādīšanas vērts. Katrs saprātīgs un dzīvs Cilvēks to redz, zin un saprot pats. Šī raksta mērķis nav to pierādīt un par to diskutēt ar meļiem vai tiem stulbeņiem, kuri tiem tic. Katrs savu striķi ieziepē pats, bet prātiņā galīgi tizlajiem to palīdz kāds masu mēdiju darbonis.

Fašisms sākās Vācijā, tur jūdi to pirmoreiz palaida pasaulē. Pēc tam jūdi fašismu pārveda uz Ameriku un tur tas ir pieņēmis tā tagadējo – Āmurikāniskā nacisma seju. Tagad fašisms dzīvo ASV. Tā galvas mītnesvieta ir Baltais nams un tā priekšgalā vienmēr stāv „tā saimnieks”, kurš ir marionete jūdu rokās. Caur ASV un tās sabiedrotajiem tiek realizēts jūdu nacisms. Viņiem ir taisnība. Viņi ir izraudzītā tauta. Viņus viņu dievs – Ēzeļgalvainais Sets izraudzījās par posta nesējiem 5.rasei un tās varenības grāvējiem. Viņi pilda baltās rases kapraču un bendes lomu.

Ir skaidrs, ka bombardēšana un vajadzības gadījumā arī sauszemes iebrukums, tāpat kā Irākā, bija iecerēti, ir ieplānoti, sagatavoti un tiks realizēti. Ir skaidrs, ka Sīrija kā valsts tiks pilnīgi sagrauta. Tas nebūtu diskusiju vērts temats – ir zināms, ka izvirtulis uzdzīvo, zaglis zog, bet ASV uzbrūk, iznīcina un slepkavo Cilvēkus visā pasaulē. Ar to tā savu vēsturi (indiāņu iznīcināšana) sāka, ar to arī beigs. ASV pasaules vēsturē tiks ierakstīta kā slepkavotāju un iznīcinātāju nācijas valsts. Apspriest tās darbību ir tas pats, kā rakņāties cilvēces atkritumu un fekāliju kaudzē. Katrs tās esamības un darbības pieminējums uzvēdī smirdoņu un izraisa visdziļāko riebumu. Pasaule uzelpos, kad ASV būs beigusi savu „dzīvi”. Un tas būs jau drīz. Par to pat nebūtu vērts runāt, ja vien ar Sīrijas bombardēšanu netiktu pārieta pēdējā „sarkanā līnija” – nospiests pie pašnāvnieka galvas pieliktā ieroča gailis.

11.septembrī ASV uzspridzināja savus torņus Ņujorkā, ar ko ierāva pasauli jaunā iznīcības ciklā. Tas beidzās ar Lībijas iznīcināšanu. Pēc 11.septembra pasaule nekad vairs nebija, nebūs un nevar būt tāda pat, kā pirms tam. Pēc Reihstāga dedzināšanas un Otrā pasaules kara pasaule nekad vairs nebūs tāda, kāda tā bija pirms tam un būtu bez tā. Ar ASV triecienu Sīrijai pasaule vairs nekad neatgriezīsies laikā pirms tā. Tāpat, kā iepriekšējais cikls bija Otrais pasaules karš un pārmaiņas pēc tā, kurš nekā neuzlaboja uzbrucēju stāvokli, bet noveda pie viņu sistēmas krīzes un sabrukuma (ko ierosināja, vadīja un baudīja jūdi), tāpat šis uzbrukums nāk no tā paša centra, ir tā inspirēts, vadīts un realizēts caur ASV bruņotajiem spēkiem, un beigsies ar jūdu izmantoto censoņu bojāeju.

Uzbrukums Sīrijai ir Rietumu gals. Ir žēl sīriešu, tāpat kā visu citu dzīvo būtņu, bet, ja tāda ir cena par Rietumu vājprāta apturēšanu un viņu mēslu bedres likvidēšanu, tad tā ir jāmaksā pilnā mērā. Dzīvība un Cilvēce ir tā vērtas, lai par to maksātu augstu cenu. Tikai tie, kuri ir gatavi to maksāt, ir Dzīvības un Dzīves vērti. Protams, ne jau sīriešu armija satrieks ASV. Tāpat kā Kadafi vīri sadega savos tankos, tāpat sīriešu karavīri varoņu nāvē (uz ko nav spējīgi Nato karavīri, arī latviešu nobarotie bāleliņi ne...) ies bojā savu zemi aizstāvot.

Protams, tas ir divu hierarhiju karš, kurā tumsas būtnes iznīcina Gaismas hierarhijas kultūras telpu, ieviešot tajā subkultūras, haosu un vardarbību. Protams, ka tumsas būtnes – ASV un viņu pakalpiņi nesaprot pret ko viņi kā dumpinieki saceļas. Protams, ka viņi domā tikai par savu masu mēdiju, cilvēku idiotizēšanas pasākumu, kultūras graušanas un militāro spēku varenību, pret ko viņuprāt nav nekādu pretlīdzekļu, spēku un varenības. Viņi nesaprot, ka iestājas pret Spēkiem, kuru darbības mehānismu realitāti neapzinas. Viņi neapzinas, ka viņu kuģi peld Okeānā, viņu lidmašīnas lido Gaisā, bet viņi paši staigā pa Zemi tik ilgi, kamēr šie spēki to viņiem ļauj. Viņi nesaprot, ka iestājas pret to, kas viņiem dod un ņem.

Viņiem ir NATO, bet citiem ir tornado... Viņiem ir aviobāzes kuģi, bet citiem – vētras, cunami un lietusgāzes, zemestrīces, mežu uguns un vulkānu izvirdumi. Viņu NATO, kuģi un raķetes ātri vien beigsies, bet citu spēki ir neizsmeļami. Katra viņu pilsēta ir citu spēku un rīku varā. Katra no tām var piedzīvot savu „NATO uzlidojumu”. Viņiem liekas, ka tā ir nesaprātīga stihija un klimata izmaiņas, bet mēs zinam, ka visi šie spēki ir ar apziņu, savu Taisnīguma un Patiesuma sajūtu bagātu būtņu rokās, ka pati Planēta ir Saprātīga būtne, kura noliek robežas un mērus savu dzīvo būtņu dzīvei un darbībai.

Viņiem (arī Latvijas labi ģērbtajām kundzītēm un kundziņiem) liekas, ka viņi aizbrauks uz turieni, „kur vienmēr spīd saule” uz kādu savu namu „mierīgā vietā”, noslēpsies kādā pazemes patvertnē, kādā valstī, kura viņus neizdos, dzīvos no sazagtās naudas un pēdējā brīdī aizlidos helikopterā, aizbrauks džipā... Viņi nesaprot, ka nekur nevar paslēpties no Gaisa, Ūdens, Zemes un Uguns. Viņi nesaprot to, ka tad, kad tie visi ir pret viņiem, tad mēs visi esam pret viņiem visur, lai kur arī viņi būtu noslēpušies... nekur nevar paslēpties no mūsu visu gribas un domām. Nekur nevar paslēpties no tā, ko Planēta par viņiem domā. Tieši Planetārā doma ir visaptveroša un esību nosakoša. Tieši Sūtņi dod un ņem, paver un slēdz.

Lielīgie un sevi visgudrus esam domājošie, mūsdienīgi informatizētās, augsti tehnoloģizētās un dzimumvienādotās (bezdzimuma) modernās Rietumu dzīves propagandētāji un baudītāji domā, ka Ūdens ir tikai H2O, ka Uguns ir tas, ko viņi novēro matērijas sadegšanas procesam esot, ka Gaiss ir tikai tas, kas pūš kā vējš un Zeme ir tas, kur aug vai no kuras var izrakt, izpumpēt to, ko viņi var pārdot.

Lai atceramies tās Bībeles stāstus, ap kuru daudzi no viņiem koķetē, piemin vai noliedz, bet neviens tomēr savā „kristīgi” rietumnieciskajā dzīvē neņem par pilnu, jo nekā no tur esošā nepielieto. Lai atceramies stāstu par Mozu un viņa sekotājiem, kas 40 gadus esot klīduši tuksnesī. Lai atceramies tur stāstus par Debesu mannu, no kuras pārtikuši tuksnesī esošie, ugunīgajām čūskām, no kuru dzēlieniem miruši visi, kuri nav bijuši spējīgi pieskārienā gūt Mozus zižļa aizsardzību, un šo zizli, ar kuru Mozus no Akmens (zemes) Ūdeni avotā izsaucis. Tumsoņas stāsta niekus par mannu, ar kuru esot vēderi baroti, un kādās mašīnās tā esot gatavota. Viņi stāsta niekus par Mozus brīnumdarbiem, visur rietumnieciski saskatot Cilvēka vajadzības apkalpojošu un viņu pateicību un pielūgsmi gaidošu šamaniskas dabas pilnu un greizsirdīgu dievu.

Bībeles stāstos pieminētie tēli un pati dzīves vide – tuksnesis ir Cilvēka iekšējā pasaule, tajā notiekošais un tie Mātes Dabas un Tēva Radītāja spēki, kuri tur – Cilvēka apziņā darbojas. Rietumnieciskās apziņas pārņemto tautu vadītāji nesaprot to, ka visas viņu zemes, ekonomikas un tautas piemeklējošie postošie spēki ir viņu tautām uzspiestās rietumnieciskās domāšanas rezultātā notikušas apziņas izmaiņu sekas. Uguns, Ūdens, Gaiss un Zeme kā savos radošajos, tā arī ārdošajos aspektos darbojas Cilvēku apziņā un ir tie radošie vai postošie iekšējie spēki, kuri piesauc ārējo, redzamo vai neredzamo spēku darbību.

Tornado pārceļas uz Eiropu tādēļ, ka tos piesauc izmaiņas te dzīvojošo Cilvēku apziņā. Plūdi un sausums, cunami ir tur, kur to piesauc izmaiņas apziņā. Zemestrīces ir Cilvēka apziņā notiekošo procesu sekas. Cilvēks pats nosaka laika apstākļus, zemes auglību un uz tās notiekošo. Klimata izmaiņas ir Cilvēka apziņā notiekošā sekas un viņa tehniskā darbība ir tikai tur notiekošā atspoguļojums. Pat, ja Cilvēks neko nedarītu, neveidotu izmešus, nepārēstos gaļu un netaisītu HAARPus, tad tomēr klimats mainītos. Klimats cikliski mainās, sekojot tādām pat globālām apziņas maiņām, kuras daļa ir Cilvēka apziņa.

Rietumnieciskās apziņas postošā daba ir tas magnēts, kurš pievelk, pulcina un rosina postošo spēku darbību, kā Cilvēka apziņā, tā arī viņa dzīves teritorijā. Var noslēpties no bumbām, raķetēm, plūdiem un vētrām, bet nekur nevar paslēpties no tām bumbām, kuras bombardē apziņu tās dzīlēs, no raķetēm, kuras spridzina apziņu, no Uguns, kurā sadeg apziņa, no plūdiem, kuri aizskalo visu apziņas auglīgo slāni līdz ar tā darba augļiem. Nekur nevar paglābties no tā, ka pats esi visu savu nelaimju piesaucējs.

Rietumu pasaules gals ir tādas postošas apziņas nesēju gals un tādas apziņas izplatības un kundzības gals. Apziņas stāvoklis būs tas, kas rosinās Cilvēku veikt postošas vai sevi saglabājošas darbības un pievilks tādas pat postošas vai saglabājošas ietekmes un dabas spēkus savā dzīves vidē. Rietumnieciskais nopostīsies, veselīgais paliks un atradīs sev piemērotus dzīves apstākļus.

ASV nesaprot, ka Rietumi ir pārkāpuši „sarkano līniju” savās attiecībās ar Dzīvību un šo Planētu. Planētai nav vajadzīgas debates un balsojumi senātos, saeimās, kongresos un parlamentos. Planēta negaida referendumu rezultātus. Planētu neietekmē Stendzenieka reklāmas kampaņas.

Okeāns, Gaiss, Zeme un Uguns ir vienprātīgi, vienoti un saskaņoti. Viņi saprotas bez vārdiem un rīkojas Augstākā Saprāta vadībā. Visspēcīgākais Cilvēka palaistais „tomahauks”, raķete vai bumba vienmēr atgriežas un ķer viņu pašu šo lielo Spēku darbības veidā. Planētai ir resursi, ar kuriem kādu atbalstīt vai beigt viņa dzīvi. Planēta atstāj derīgās tautas un izravē nezāles...

Dievs soda atņemot spēju redzēt savas kļūdas.

Ar to brīdi, kad ASV sāks bombardēt Sīriju, pasaule mainīsies. Tad nolieciet malā savas mierīgās dienas. Nolieciet labās dzīves sapņus un cerības. Sāksies rūgtās dienas. Tie, kuri gaidīs pēckrīzes uzplaukumu, to nebaudīs. Tie, kuri nopietni gatavosies izdzīvošanai, dzīves vietas maiņai, Cilvēcisko vērtību saglabāšanai un mobilizēsies savstarpējai palīdzībai cīņā par izdzīvošanu, tie dzīvos. Tie, kurus saistīs tieksme saglabāt savu materiālo stāvokli, to zaudēs. Tie, kuri tieksies atjaunot savu Cilvēcisko dabu un būs spējīgi uz to, tie iegūs jaunu iespēju dzīvot. Tā nebūs politiskās vai ekonomiskās sistēmas maiņa (būs arī tā), tā būs dzīvesveida un dzīves pamatu maiņa. Tas, kurš būs spējīgs izdzīvot Rietumu bojāejā, tas būs nerietumnieciskais Cilvēks un dzīvos neRietumos un ne Eiropā.

Dzīvos tikai no Rietumiem brīvie.

Tas notiks tuvākās desmitgades laikā.

Par to ir šis raksts.

Kad sāks bombardēt Sīriju, tad sāciet gatavoties.

Tad sāksies pārmaiņas.

Tad notiks vecās pasaules beigas un Jaunās Sākums.

 

 

                                                                        Pauls Stelps

                                                                        Sociopsiholoģijas asociācijaBaltu klubs | Sociopsiholoģijas asociācija | Lielās Mātes Sapulce | Lāču kopa