Par mums Raksti Dzeja Galerija Saites Iespējas Venera Pasākumi Jautājumi


SŪTIET SAVAS ESEJAS PAR LATVIJAS NĀKOTNI!
SŪTIET IEROSINĀJUMUS TIEM PROCESIEM AR KURU PALĪDZĪBU VARĒTU VEIDOT LATVIJAS VALSTI.


  ’

Katrs no mums, reiz, mākoņos vai tāpat vien, pa logu ārā skatoties, ir domājis – kā būtu, ja būtu ..., vai iztēlojies to vietu, kur varētu būt tā, kā tas būtu Jūsu varā. Katrs no Jums noteikti ir gribējis kādam teikt – KĀDA BŪTU MANA LATVIJA, ja tas būtu manā varā. Kāda būtu mūsu zeme, kurā mēs gribētu dzīvot.

Ja Jūs to aprakstīsiet savās esejās un iesūtīsiet mums tāpat kā jautājumus, esejas mēs ievietosim mājas lapas foruma sadaļā, bet saturā bagātākās un formā skaistākās publicēsim atsevišķā almanahā. Latvijai ļoti vajag, lai par to Labu Domātu.


  ’

Sūtīt ar e-pasta programmu

vai

'No:', 'type' => 'name', 'require' => 1), array('name' => 'E_pasta adrese:', 'type' => 'email', 'require' => 1), array('name' => 'Temats:', 'type' => 'subject', 'require' => 1), array('name' => 'Eseja:', 'type' => 'textarea', 'require' => 1), array('name' => 'Drošības kods:', 'type' => 'turing', 'require' => 1, 'url' => 'jautajumi/kods.php', 'prompt' => 'Ievadiet skaitli, kas redzams augstāk')); $contact_form_encoding = "windows-1257"; $contact_form_default_subject = "Temats"; $contact_form_message_prefix = "Sūtīts no www.philos.lv eseju sadaļas\r\n\r\n---------------------------------------------------------------\r\n"; include_once "jautajumi/jautajumu_forma_eseja.php"; ?>