Par mums Raksti Dzeja Galerija Saites Iespējas Venera Pasākumi Jautājumi

Atpakaļ

.DOC versija izdrukai

Jautājums no www.philos.lv

498.

No: Tomass       Temats: Jaunības kļūda

?←      2014. gada 11. janvāris 15:07:32

Sveicināti Cienijamie philos.lv veidotaji!

Paldies par izglītojošiem rakstiem un atbildēm uz jautājumiem!
Vēlos Jums palūgt padomu (iespējams arī citi ir saskarušies ar ko tamlīdzīgu) svarīgā jautājumā!

Lasot „Caur Uguni, Ūdeni un Vara caurulēm” un citus rakstus, tomēr nespēju rast atbildi! Bet,protams, paldies arī par šo izsmeļojoso un kārtējo izglītojošo rakstu! Par to,ko vēlos Jums pajautāt!

Dzīvoju vairāk kā gadu kopā ar jaunu sievieti, esmu nedaudz vecāks par viņu! Man 28 un vinai 24! Mūsu jūtas un simpātijas ir abpusēji stipras, daudz runājam par Laulībām,Ģimenes veidošanu un protams Bērniem! Bet mani personīgi nomāc viena svarīga lieta! Nesen man draudzene atzinās, ka viņai pirms dažiem gadiem ir bijis aborts.... Ikšēji man tas bija tāds liels satricinājums! Vienmēr esmu nosodījis šādas lietas! Savu skatījumu par to arī izteicu draudzenei! Bet daudz maigākā veidā, kā iekšēji tajā brīdī jutos, bet ne par to velos runāt! Par šo viņas dzīves kļūdu domāju tikpat kā katru dienu, jo kā nekā dzīvojam kopā un domājam par kopīgu nākotni...par ko tad arī īsti šaubos, vai tas būtu pareizi no manas puses, jo cik pēc viņas redzu, ka viņa tam tikusi pāri(kā arī pati apgalvo)!!! un vēlas dzīvot tālāk it kā tas nekādīgi turpmāko dzīvi neietekmētu!!! Bet visu laiku jautāju sev! Vai šī viņas Lielā kļūda(ja aborts ir apzinīgi izdarīts) var ietekmēt nākamos bērnus, mūsu Laulību un kopdzīvi? Vai par šo viņas karmu būs jāmaksā ari nākošajiem bērniem un man kā Vīram, un šo bērnu Tēvam? Vai viņa ar šo ir aizvērusi savas sievišķās/mātes enerģiju man, kā iespējams, topošajam vīram un nākamajiem bērniem?! Jo cik zināms, sieviete ir tā, kas ienes un uztur majās Mīlestību,Siltumu un mūsdienās ne mazāk svarīgu lietu, kā Labklājību!
Pieņemot, ka viņa var vēl palikt stāvoklī un dzemdēt(kaut arī mūsdienās ir lasīti un dzirdēti neskaitāmi gadījumi, kas tas nav dabīgā ceļā iespējams)!! Bet pats esmu tikai Par šo Dabīgo procesu, nevis mākslīgām apaugļošānām un tamlīdzīgām nejēdzībām! Kā vispār šāda sievietes kļūda ietekmēs un mainīs turpmāko viņas un tuvāko dzīvi, ja viņa ļoti vēlas ieņemt un dzemdēt bērnus?!!

Cerot uz Jūsu palīdzību,Patiesā cieņā, Tomass!
Gaišu un Mīlestības pilnu Jums šo Jauno Gadu!            Ak, Tomas!

         

            Labdien, Tomas!

            Paldies par laba vēlējumiem un mūsu darba derīguma zīmēm!

            Jūs daudz domājat par Jūsu kopdzīves biedrenes karmu un tās ietekmi uz sevi un savu (bērnu) nākotni, kā arī par to, kā tas ietekmēs viņas spējas Jums dot to, ko no viņas sagaidāt.

            Tas ir labi, tomēr – Tomas, padomāsim labi.

            Jūs par to domājat tagad, kad esat kādu laiku baudījis šīs Sievietes tuvību un devis viņai cerību kļūt par Jūsu Sievu. Tagad Jūs par to šaubaties. Tieši šī iemesla un apsvēruma dēļ normāli būtu, ka Jūs šo Sievieti būtu iepazinis kopīgā ārpusmājas dzīvē bez intīmas tuvības un tādu cerību priekšlaicīgas došanas. Normā Cilvēki vispirms iepazīst viens otru, pēc tam pieņem lēmumu par kopdzīvi jebkuros apstākļos – priekos un bēdās, slimībā un veselībā, tad precas un tikai pēc tam nododas seksuālās tuvības baudīšanas priekiem. Tagad tas izskatās pēc atkāpšanās ceļa meklēšanas.

            Viņas atkāpe no normas – tāda pat neapdomīga tuvība, kā ar Jums, radīja citu atkāpi no normas – šīs tuvības augļa abortu. Tie abi ir viena vesela daļas. Jums patīk pirmā daļa – seksuālās tuvības pieejamība, bet nepatīk tās rezultāti! Ja gribat baudīt pirmo, tad pieņemiet arī otro! Jūsu priekšlaicīgās tuvības karmiskās sekas nav mazākas par viņas izdarīta aborta sekām – pat vairāk, jo Jūs abi viņas vīrieši viņai dodat cerības, kuru dēļ viņa Jums ļaujas, bet Jūs to izmantojat, kad gribat, bet kad apnīk, tad tieši to izmantojat par ieganstu savai bēgšanai.

            Viņas rīcību vada Ticība, Cerība un Mīlestība, bet Jūsu rīcību – vēlme iegūt sviestmaizi, kurai desa ir abās pusēs! Mīlestība ir labākais karmas attīrītājs. Tāpat kā nesavtīga kalpošana un palīdzība paklupušā piecelšanā un atveseļošanā ir labākais veids kā attīrīt pašam savu dvēseli un karmu. Ja Jūs, Tomas, mīlat šo Sievieti, tad mīliet – pieņemiet viņu tādu, kāda viņa ir. Ja Jums ir kādi noteikumi, tad uzstādiet tos vispirms un galvenokārt pats sev tajās jomās, kuras Jūs pasargā no tādu situāciju rašanās iespējām. Pieņemiet tās tradīcijas, kuras eksistēja pirms „brīvās mīlestības”, „izmēģinājuma laulībām” un pirmslaulību kopdzīves, bet, ja gribat to visu baudīt, tad samierinieties ar to, ko tas nes sev līdzi! Tāda nu ir tā pasaule, kādu jūs gribat baudīt un ar savu gribēšanu to veidojat.

            Labs nāk ar gaidīšanu!

            Gribat labāko – esiet pacietīgs!

            Bijāt pārsteidzīgs – atbildiet par savas rīcības sekām!

            Tālāk – vairāk!

            Jūs neesat viņas pirmais vīrietis. Viņa sevī nes jūsu abu dvēseles. Tas Jums (un bērniem) rada daudz smagākas sekas, nekā iepriekšējais aborts.

            Jums arī ir karma. Jūs nezinat tās smagumu un tās ietekmi uz Sievieti, kura ir Jums dāvājusi savu Mīlestību, dvēselisko un miesīgo tuvību – savu Siltumu. Varbūt, ka jūsu abu karmu izsvēršanā šī „grēciniece” ir tas glābšanas riņķis vai salmiņš, kurš ir Radītāja Jums pēdējā brīdī pasniegts.

- Ja Jūs pats pārkāpjat normas, tad kāpēc domājat, ka Jūsu glābšanas riņķis būs tīrs un nevainīgs kā zelta un briljanta kronis?

Tāds ar tādu satiekas, tāds ar tādu sader!

- Vai Jūs tiešām esat tik labs?

- Vai esat tādu pelnījis?

Es domāju, ka vienmēr ir vērts saskatīt zeltu un briljantus tajos, ko Radītājs vai paša griba ir Jums pietuvinājuši. Tas vienmēr izrādās labāk, pareizāk un Godīgāk!

            Un visbeidzot, Tomas, ir jautājums:

            - Vai šī Sieviete Jums ir pirmā un kādas sekas Jūs esat atstājis citu Sieviešu dzīvēs un dvēselēs?

            - Vai esat pārliecināts, ka nākošā būs labāka par šo, ka tajā neatradīsies cita Jums nepatīkama zīme?

            - Vai domājat, ka pats būdams ar „zīmēm”, spēsiet dzīvot ar to, kura būs tīra un bezgrēcīga – bez jebkādām „zīmēm”?

            - Vai viņa Jūs, „apzīmētu”, pieņems?

            - Vai būsit tādai derīgs un interesants?      

 

 

                                                                                                            AntiņšBaltu klubs | Sociopsiholoģijas asociācija | Lielās Mātes Sapulce | Lāču kopa