Par mums Raksti Dzeja Galerija Saites Iespējas Venera Pasākumi Jautājumi

Jautājums no www.philos.lv

Atpakaļ

.DOC versija izdrukai


408.

No: Jānis       Temats: Par ANO deklarāciju 1973

?←      2011. gada 28. marts 19:32:05

Vēlos vērst Jūsu uzmanību uz to, ka lidojumu aizliegumu zonas noteikšana ir tikai daļa no rezolūcijā noteiktā. Rezolūcijas 4.punktā skaidri noteikts pilnvarojums veikt visas nepieciešamās darbības civiliedzīvotāju un to mājokļu aizsardzībai no uzbrukumiem. Uzmanīgi pārlasīju rezolūciju (ar veiktajām militārajām operācijām gan neesmu detalizēti iepazinies) un neatradu kā tieši šī rezolūcija tiek pārkāpta. Nez vai par pārkāpumu pēc būtības var uzskatīt notriekta pilota vai atsevišķu ārvalstnieku evakuāciju. Un arī par pašas lidojumu aizlieguma zonas noteikšanu. Būtu naivi domāt, ka to sekmīgi var nodrošināt neiznīcinot pretgaisa aizsardzības līdzekļus, radarus un militārās komunikācijas. Šādi objekti mēdz atrasties arī pilsētās, sevišķi tas raksturīgs totalitāriem režīmiem.


„Visas nepieciešamās darbības”...

 

 

1.      „Visas nepieciešamās darbības”.

2.      „.. neatradu kā tieši šī rezolūcija tiek pārkāpta.”

3.      „Šādi objekti mēdz atrasties arī pilsētās..”

4.      „..raksturīgs totalitāriem režīmiem.”

 

1.         „Visas nepieciešamās darbības” nozīmē jebko. Tas jau sākotnēji dod aliansei pilnīgas rīcības brīvību. Ar to šī rezolūcija jau savā būtībā pārkāpj pati savu mērķi un eksistences jēgu. Katra dokumenta pieņemšanas jēga ir iezīmēt tā darbības mērķus un nospraust darbības robežas, arī laikā un telpā. Ja dokumentā ir ietverti vārdos nepateikti noklusēti mērķi, tad dokuments ir melīgs, un tādēļ prettiesisks savā būtībā, jo runā pretī pats savas eksistences jēgai. Ja dokumentā nav ieliktas tās darbības, kuras ir dokumenta saturs, darbības robežas, tad tādam dokumentam nav tā deklarētās eksistences jēgas. Tas ir maldinošs.

            Šis ANO dokuments pēc sava satura un jēgas nav tas, par ko uzdodas. Tas ir brīvbiļete karam, par ko mēs arī runājam rakstos. Uzmanīgi, advokāta kungs, pārlasiet rakstus kontekstā! Tādas „lidojumu aizliegumu” rezolūcijas nav. Tas ir melīgs paziņojums, ar kuru vēlāko diskusiju ievilkt situācijai pilnīgi neatbilstošā gultnē. Ir kara sākšanas rezolūcija. Meli ir pašā ANO darbībā. Meļi rada melus un darbojas melu uzturētā pasaulē.  

„..nākotni pasaulei ir iespējams būvēt vienīgi uz meliem.” – Armands Hamers.

„..noklusēšana nav nekas cits, kā viena no melīguma izpausmēm.” – R.Reigans

            ASV ārpolitikas kursu nosaka Haosa doktrīna. Šī doktrīna ir formulēta ļoti vienkārši – „Haoss dod iespējas” (tas ir raksta „Lībija. Stihiskais un tradicionālais.” rakstīšanas cēlonis). ASV ir Haosa menedžeris, virzītājs un attīstītājs. Šī „rezolūcija” ir ASV Haosa doktrīnas instruments. Haoss ir pretējais dzīvei un dzīvībai. Tāpēc ASV darbība ir vērsta pret dzīvību uz Zemes un uz tās iznīcināšanu.

Sīkāk apskatot, ir tā – ja ASV būs vajadzīgas plašākas iespējas pie Baltijas jūras, viņa tās radīs. ASV izjauks visu, ko Jūs ceļat un radāt tagad. ASV te ienāk ar Haosu.

 

2.         „..neatradu kā tieši šī rezolūcija tiek pārkāpta.”

Ir tas, kas nav apspriežams.

Ir tas, par ko nav jāspriež, kas nav jāpierāda, kas vienkārši ir, vienkārši tāpēc, ka tas ir ārpus apspriešanas un apspriežamā loka.

Ar aliansi nav vērts diskutēt par būtību. Ne jau papīrs aizsedz acis, bet šīs būtības trūkums cilvēkā liek veidot tādas alianses un tālāk par papīru neredzēt. Alianse nav tikai bankas, viņu politiķi, ģenerāļi, lidotāji un lidotāju apkalpotājas. Alianse ir arī tās advokāti, militāri rūpnieciskais komplekss, informatīvā aizsega un ideoloģiskās apstrādes nodaļu darbinieki. Alianse ir visi tie, kuri kaut kādā veidā gūst labumu no tās darbības, to apzinās un turpina to atbalstīt. Alianse ir visi tā domājošie. Tāds domāšanas veids radīja aliansi. Alianse ir tumšās hierarhijas redzamā daļa.

Alianse, tās veidotie dokumenti ir ekonomisko veidojumu interešu pārstāvniecība, realizācija un aizstāvība – tukša čaula bez cilvēciskā satura. Nacionālo, valsts un ekonomisko interešu saturam jābūt:

1)      Tikumiskajai un Ētiskajai pozīcijai.

2)      Nacionālajai un valstiskajai stājai šajā pozīcijā.

3)      No šīs pozīcijas un stājas izrietošām interesēm.

 

No šīm pozīcijām, stājas un interesēm raugoties, var redzēt visu to, ko alianse un tās darba orgāni neredz. Tāda neredzēšana ir raksturīga anglosakšu mentalitātes iezīme (vai tik cienījamais Jānis nav studējis Vestpointā? Tur jau daudzi no Latvijas tagad studē – būs aliansei laba jaunā maiņa. Latvieši esot vareni karotāji.) Admirālis Nelsons, pielicis tālskati pie aklās acs, teica: „Signālu neredzu”.

 

3.         „Šādi objekti mēdz atrasties arī pilsētās..”

            Sazinieties ar savu militāri – tehniskās informācijas nodaļu. Tur Jums pastāstīs, ka nav pretgaisa aizsardzības objektu ārpus sistēmas – ir tikai vienota pretgaisa aizsardzības sistēma un tās elementi, kuri tiek izvietoti, vadoties no sistēmas (arī pilsētu) aizsardzības mērķa, reljefa un līdzekļu veida, kurš diktē izvietojuma shēmas. Nav tā, ka „te ir sistēma”, bet „te tās nav”. Lielā pilsētā obligāti jābūt tādiem objektiem. Viens tāds ir tieši uz Baltā nama jumta – vai tagad arī teiksiet, ka tā ir totalitārisma iezīme?

            - Interesanti, ko gan jūsējie centās „aizstāvēt” Tripolē un citās teritorijās, kurās jūsu labi bruņoto „mierīgo iedzīvotāju” vienību nemaz vēl nav?

            - Vai arī uz turieni jau esat tos nogādājuši?

            - Kāpēc gan Jums jālidinās virs Tripoles un citām Lībijas teritorijām, kurās nav jūsu „civiliedzīvotāju”? (gaisa desanta un specvienību)

            Tātad – sekojot Jūsu loģikai, Jūs nonāksiet pie tā, ka vērsīsieties pret Alianses teritorijās esošiem Kadafi aviācijas lidojumu vajadzību uzturošiem objektiem, kas tad arī būs labākais „zonas radīšanas un uzturēšanas” nodrošinājums. Bombardēt pašiem sevi – tas ir absurds, bet tāda ir Jūsu (slimā) loģika.

Alianse un Lībija ir uz vienas planētas. Lībija uztur Dzīvību. Alianse to patērē. Lībija ir koks. Alianse ir tārps. Ja nav koka, tad tārpam nav ko grauzt. Iznīcinot koku, alianse iznīcina pati sevi.

Uzbrukums Lībijai metafiziski ir saistīts ar notikumiem Japānā. Attīstot uzbrukumu Lībijai, pasliktināsies situācija Fukušimas reaktoros. Pārtraucot uzbrukumus, normalizēsies kodolkrīze. Iznīcinot Lībiju, Fukušimas reaktori iznīcinās Lībijas pretiniekus.

Jūs, advokāta kungs, aizstāvat pats savas nākotnes iznīcināšanu. Profesionāliem ieradumiem ir robeža. Tā ir tur, kur šie ieradumi kļūst par aprobežotību.

            Ieejot absurda zonā, tur atrodamais ir tikai absurds. Tā ir slima loģika, kāda nāk no slimas psīhes. Noziedzīga rīcība ir slima gara un bieži vien arī slimas psīhes pavadone. Ir diagnozes, kurām raksturīgs pilnīgs līdzjūtības trūkums – tikai auksta prāta konstrukcijas.

           

4.         „..raksturīgs totalitāriem režīmiem.”

            Lūdzu, sazinieties ar savu datoru. Uzklikšķiniet – Lībija. Tad Jūs uzzināsiet, ka tā ir džamahīrija. Uzziniet, ko tas nozīmē. Beidziet izplatīt melus! It kā inteliģents cilvēks, bet izliekaties nezinām, ka Lībija ir tieši uz pretējo pusi no totalitārisma. Jums personiski tādu tautas pašnoteikšanās brīvības formu savā dzīvē pieredzēt neizdosies. Alianse Jums to neļaus.

           

- Cik maksā opijs tautai?

 

Jums liekas, ka mēs ar Jums sarunājamies par „rezolūciju”, bet patiesībā mēs runājam par hiēnu baru, kurš saplosa daļu no Cilvēces – valsti – labu Cilvēku dzīves un laimīgas nākotnes sapņus. Lībiešu vidējais vecums ir 24 gadi! Padomājiet par to – alianses advokāta kungs no ideoloģiskās apstrādes un informatīvā aizsega nodaļas! Padomājiet par to! Padomājiet, ja nevarat just!

 

 

                                                                                    Pauls Stelps

                                                                                    Sociopsiholoģijas asociācija