Par mums Raksti Dzeja Galerija Saites Iespējas Venera Pasākumi Jautājumi

Atpakaļ

.DOC versija izdrukai

Jautājums no www.philos.lv

476.

No: Teimāra       Temats: Romas pāvesta atteikšanās no amata

?←      2013. 11. februāris 23:43:14

No amata atteicies Romas pāvests. Kā Jūs to komentējat? Vai tas ir uz labu, vai atkal kristīgo pasauli gaida juku laiki?Zīmīgs notikums.

Tagad ir tāds „aiziešanas laiks”. Karaliene atsakās no troņa... „Vectēvs Hasans” – krievu mafijas līderis nošauts... Romas pāvests atteicies un viņa krēsls gaida nākošo un droši vien pēdējo tā lietotāju. Neņemšos komentēt ar to saistītās baznīcas un baznīcēnu problēmas, bet gribu norādīt uz kādu sakritību virkni.

Domājot par Vatikānu, parasti prātā nāk pāvests, kardinālu sarkanie apmetņi, Pētera laukuma baloži, baznīcu zvani un arhibīskapu saldās runas. Tomēr Vatikāns vispirms ir valsts ar savu varu pār šīs pasaules laicīgo dzīvi, kuru tas realizē caur saviem slepenajiem ordeņiem un to dibinātajiem klubiem, „lūgšanu brokastīm” un savu darbinieku iefiltrēšanu varas un ekonomiskajās struktūrās. Vatikāns ir pasaulē lielākais tikai tam vien zināmu mērķu un meklējumu vadīts zinātnisko pētījumu pasūtītājs un apmaksātājs. Vatikāns ir lielākā finansu impērija uz Zemes.

Tagad, kad ASV dolārs tūlīt, tūlīt var „nolēkt no klints”, eiro šūpojas un var izlaist krietnu porciju no sava „gaisa”, arī Vatikāna finansu impērija ar to pašu zaudē savu saturu. Arī Vatikāna bankās valūtas krīt vērtībā un var pārvērsties makulatūrā. Arī Vatikānam aizvien tuvāk nāk tas brīdis, kad tas nevarēs slēpt savas finanšu mahinācijas, kad atklāsies tur esošā „netīrā” nauda un tās atmazgāšanas shēmas. Tāds negaiss jau ir savilcies pār Vatikānu un pērkons jau ir ducinājis. Kurš gan grib būt tas pāvests, kura laikā viņa reprezentētā impērija brūk? Tad jau labāk aiziet īsi pirms pēdējā zvana un ar to ieiet vēsturē.

Es ieteiktu eiro ieviesējiem Latvijā to uztvert kā zīmi par tuvo dolāra un eiro krahu! Vācija ir atsaukusi savu zeltu no ASV atpakaļ uz mājām... Maijā beigsies Obamas parakstītais dolāra „klints” atbīdīšanas termiņš...

Ir divi, ar trešo apstākli saistīti pareģojumi. Pirmais attiecas uz to, ka šis no amata aizgājušais būšot priekšpēdējais pāvests. Tātad nākošais iznāk pēdējais... Otrais pareģojums attiecas uz ASV prezidentiem un saka, ka tagad pie varas esošais Obama esot pēdējais ASV prezidents, kurš savu valsti novedīšot līdz pilnīgam sabrukumam. Kā Vatikāna, tā ASV vara balstās uz finansēm un politisko ietekmi. ASV to var papildināt ar savu armiju militāro spēku tāpat kā Vatikāns ar slepeno ordeņu un klubu aizkulišu darbību. Pie tam tie abi stāv uz vienas finansu klints bezdibeņa malas...

Trešais apstāklis ir Armagedons. Ir beigusies tumšās hierarhijas pretošanās. Tās vara balstījās uz finansu, politisko un militāro spēku. Tas viss zūd un kūst kā pērnais sniegs marta saulē! Tumsas brāļi cer vēl kādu laiku izdzīvot tagad intensīvi veidotajā šamanisma, homoseksuālisma un juku valstībā, kurā cenšas ieraut pēc iespējas vairāk cilvēku, it sevišķi skolās idiotizētos jauniešus.

Vatikāns ir viens no septiņiem tumsas brāļu sēdekļiem. Pārējie seši ir lielākajās ASV pilsētās. Tad nu iznāk, ka abi pēdējie savos sēdekļos esošie pie varas nāk vienā laikā un savu ceļu iet kopsolī! Ir analītiķi, kuri izsaka iespēju, ka par pēdējo pāvestu kļūšot nēģeris. Tas būtu zīmīgi un interesanti. Šis laiks ir bargs un pārmaiņu pilns. Pār Zemi nāk attīrošs negaiss... Vēl tumsa var vienu pasaules karu sākt... Tas ir laiks, kurā notiek skriešanās ar laiku. Ar katru dienu Saules ir vairāk, ar katru dienu tumsas spēku ir mazāk. Ja tumsa to nesāks šogad, tad nākošgad tās spēku būs vēl mazāk. Ir jāpārdzīvo šis mulsuma laiks, ir jāpacieš cilvēku trakošana. Tā, kā ir tagad, nekad vairs nebūs. Māte Daba to apturēs.


Būs grūti, bet būs labāk.

Tumsa mazumā ies.


Nesen pāvesta palaistajam balodim uzbruka kaija un tūlīt pēc pāvesta paziņojuma Vatikāna galvenajā tornī esot iespēris zibens.


Debesis zina ko dara!

Debesis savu Uguns zīmi liek!Foto: AFP/LETA

AFP fotogrāfs Filips MonteforteBaltu klubs | Sociopsiholoģijas asociācija | Lielās Mātes Sapulce | Lāču kopa