Par mums Raksti Dzeja Galerija Saites Iespējas Venera Pasākumi Jautājumi

Atpakaļ

.DOC versija izdrukai

Jautājums no www.philos.lv


445.

No: pēteris       Temats: sīrija

?←      2012. gada 17. februāris 09:38:19

Kas īsi notiek Sīrijā? Cik daudz var ticēt tam, ko par to stāsta angļu-latviešu valodīgajiem ziņotājiem?Žurku ceļš.

Vai Lībiju atceraties? Bija tāda brīva un neatkarīga (kāda nav un nu jau nekad vairs nebūs Latvija) valsts Ziemeļāfrikā, kurā bija īsta tautvaldība (kādas nav un nu jau nekad vairs nebūs Latvijā) un valdība, kura rūpējās par savas tautas labklājību (kādas nav un nu jau nekad vairs nebūs Latvijā). Šai brīvajai un neatkarīgajai valstij uzbruka žurku un šakāļu bars hiēnu vadībā (un Latvijai par kaunu, postu un mācību arī tā bija to skaitā), kuras to nopostīja, sagrāva un iznīcināja, bet tās līderi par prieku lielākajām hiēnām publiski nomocīja. Hiēnām, šakāļiem un žurkām ir nosprausts maršruts Lībija-Sīrija-Irāna-Krievija-Ķīna.

Sīrijā notiek tas pats, kas notika Lībijā. Zilie Euro Savienības cilvēktiesību mīlētāji sametušies uz vienu roku ar totalitārajiem Arābu Līgas šeihiem, bet ASV iet roku rokā ar saviem „torņu spridzinātājiem” – Al Qaedas bruņotajām vienībām. Zilie NATO ģenerāļi nepacietībā gaidīja „lidojumu aizliegumu”, kuru šoreiz tiem atņēma Krievija un Ķīna. Bet nekas – gan jau viņi iztiks arī bez tā. Izdomās kaut ko vai vienkārši darīs kas jādara. Francija, tāpat kā Lībijas gadījumā, ap dumpiniekiem pulcē „Sīrijas draugu pulciņu” – veido jaunu aliansi cīņai pret Sīrijas likumīgo valdību, konstitucionālo kārtību, valdības piedāvātajām reformām un izsludināto referendumu par jauno konstitūciju, pret tautas lielāko daļu. Plēsonīgais bars ir iedzinis bailēs visus džungļu iemītniekus, kuri ANO cirka arēnā iztapīgi balso tā, kā plēsoņas tos diriģē. Plēsoņas klusējošo bailuļu acu priekšā izdarīs ko gribēs – lai baidās vēl vairāk.

Terors ir iebiedēšana. Plēsoņas iebiedē – terorizē pasauli. Tieši viņi ir tie, kuri pasaulē ievieš un uztur teroru. Tā ir teroristu alianse, kurā sev par lielu kaunu ir arī Latvija. Sīrijā notiek teroristu karš pret tās likumīgo varu, valsti, tautu un tās valdību.

Pašlaik tur pret tās likumīgo valdību vietējo dumpinieku un no visas arābu pasaules saplūstošo padibeņu – „protestējošo” kriminālnoziedznieku atbalstīti (atkal dedzina policijas iecirkņus un krimināllietu materiālus) karo apmēram 2000 NATO un Arābu Līgas specvienību slepkavnieku. Viņi karo pilsētu ielās un tādēļ tur cieš šo pilsētu iedzīvotāji. Viņi dedzina un nogalina to veikalu īpašniekus, kuri neslēdz savus veikalus un nogalina iedzīvotājus pilsētu ielās. Šīs ciešanas un postījumus filmē informatīvā kara „aktīvisti”, lai hiēnas to varētu demonstrēt kā „Asada režīma zvērības”.

Caur Izraēlu (arī no Lībijā izlaupīto ieroču noliktavu krājumiem) notiek plaša ieroču un materiālu piegāde dumpiniekiem. Dumpinieku kaujas vienības papildina Al Qaedas teroristi ASV CIP inspektoru vadībā un uzraudzībā. Viņi (tāpat kā nupat Latvijā) uzkurina nesaskaņas starp iedzīvotāju grupām, šķeļ un sanaido tur, kur dažādu reliģisko un etnisko vienību piederīgo vidū ir atrodamas atšķirības. Viņi rada, uztur un vairo haosu. Francija atkal par vienīgo leģitīmo atzīst kādu dumpinieku komiteju, bet H. Klintone tiekas ar tās vadoņiem un sola vislielāko atbalstu.

Valdība ir izteikusi virkni piedāvājumu apmierināt opozīcijas sākotnējās prasības par politiskajām reformām Sīrijā, bet dumpinieki tās visas noraida un neļauj opozīcijai stāties dialogā ar valdību. Patiesībā Sīrijā tagad ir tās likumīgā valdība, kuru cenšas iznīcināt ārvalstu interventu un vietējo dumpinieku bruņotās vienības un opozīcija, kurai dumpinieki neļauj risināt Sīrijas iekšpolitiskās dzīves reformas. Interventiem – aliansistiem nevajag reformas. Aliansistiem vajag iznīcināt šo zemi.

Alianses teroristi uzbrūk armijas vienībām, pilsētām, grauj infrastruktūru, rūpnieciskos un sabiedriski nozīmīgos objektus, spridzina gāzes un naftas vadus, posta elektrolīnijas. Sīrijā jūtams degvielas, pārtikas un elektroenerģijas trūkums. Jau ir notikuši uzlidojumi Sīrijas militārajiem objektiem, bez kādiem „lidojumu aizliegumu noteikumiem”.  Lidojumus izpilda ASV bezpilota lidmašīnas. Šajā aliansē piedalās arī Latvija – tātad nes pilna mēra atbildību par šīs suverēnās valsts postīšanu.

Latvija ir Euro Savienības un NATO dalībvalsts un Vašingtonas pakaļlaiža, un, kā tāda, piedalās šīs pasaulei naidīgās teroristu bandas noziegumos. Uzbrukums suverēnai valstij vai dalība šādā uzbrukumā ir noziegums. Tādā kārtā Latvija ir noziedzīga valsts. Latvijas ziņotāji piedalās šīs bandas izvērstajā informatīvajā un psiholoģiskajā karā pret Sīriju. Latvijas ziņotāji izplata dezinformāciju, melus un apmelojumus, sagroza faktus, jēdzienus, notikumu jēgu un nomaina jēdzienus attiecībā uz notikumiem Sīrijā tāpat kā attiecībā uz valodas referendumu Latvijā. Abos gadījumos mērķi un līdzekļi ir vieni un tie paši. Tikai otrajā gadījumā postīta tiek pašu zeme un māja. Tas ir likumsakarīgi.

Katram karam ir tā izraisītāji – agresori, upuri un sekas. Latvija ir agresors attiecībā pret Sīriju tāpēc tai pienākas šī kara seku agresora daļa. Agresors vienmēr saņem kara seku smagāko daļu. Tādēļ Latvijā šis karš atnesīs lielākas ciešanas nekā Sīrijā. Gatavojieties rūgtam biķerim! Jūs to esat sev pilnībā piepildījuši.

Vienu tā malku zinu jau tagad.

NATO no Afganistānas savus tur sakautos spēkus evakuēs pa dzelzceļu caur Latviju un Rīgas ostu. Tas nozīmē, ka Latvijā uzplauks korupcija, prostitūcija, vardarbība un narkomānija. Reizē ar bēgošo armiju no Afganistānas šurp plūdīs ieroči (to iztirgošana vietējiem noziedzīgajiem grupējumiem) un narkotikas. Tas būs vēl viens heroīna ceļš no Afganistānas uz Eiropu. Liela daļa no tā tiks izkrauta un izplatīta tepat Latvijā.

Uzziniet, kas tagad ir Albānija, un zināsiet kā klāsies Latvijā. Uz to jau tagad gatavojas narkotiku izplatītāji. Latvijas radio jau aktualizē narkotiku tēmu – veic narkotiku reklāmu – stāsta par slaveniem narkotiku lietotājiem „mūziķiem” un pat ASV prezidenta tuvumā esot noķerta ar to piekrauta lidmašīna. Tā ir klasiska narkotiku reklāmas tehnoloģija, kādu pielieto narkotiku izplatītāji.

Demoralizēta armija noposta to zemi caur kuru pārvietojas un kurā nogulst tās atkritumi. Un tas vēl ir tikai sākums. Īstais posts nāks tikai pēc Irānas kara posma.

Latvijas ciešanu laiks būs ilgs.

Latvijai būs jāizpērk savu „varonīgo algotņu” un pakalpīgo ziņotāju noziegumi.

Dievs svētī Latviju!


                                                                                   Pauls Stelps

                                                                                   Sociopsiholoģijas asociācijaBaltu klubs | Sociopsiholoģijas asociācija | Lielās Mātes Sapulce | Lāču kopa