Par mums Raksti Dzeja Galerija Saites Iespējas Venera Pasākumi Jautājumi
                                             Temats: Agni Joga Diskutēt

No: Sāras - Elīnai Harjai   2008. gada 29. janvārī 11:35:03

Agni Joga-tas tomēr ir svēts vientulības ceļš.Cilvēkam,kas paceļas pāri vispārējam līmenim,kļūst aizvien grūtāk pielāgoties cilvēku domāšanai.Grūti sarunāties atbilstoši sarunbiedru apziņai,jo tas prasa briesmīgu sasprindzinājumu.Ugunīgā cilvēka garam,kas ar visu būtību tiecas dāvāt citiem lielās mācības prieku un laimi, ir jāklusē un jāpielāgojas apkārtējo apziņai-tā arī ir lielā vientulība. Neberiet pērles cūkām un nedodiet svētumu suņiem,ka tie atgriežoties jūs pašus nesaplosa... Agni Joga-ugunīgā kristība un šis Ugunīgais laikmets ir atnācis,to mēs redzam ik uz soļa, cilvēks pats izdara izvēli-iet tumsas vai gaismas virzienā.

No: Guntas - Sārai   2008. gada 31. janvārī 17:46:27

Svēts vientulības ceļš...kā Tu to saproti? Vai tad Gaismas ceļš, var būt tikai vientulībā? Piekrītu, ka ir pagrūti kontaktēties, sarunāties, bet nekur nav rakstīts, vai teikts, ka šo ceļu iet ir viegli. Nepiekrītu, ka jāpielāgojas apkārtējai apziņai, tad tas ir solis atpakaļ, ja vienīgi, tā rezultātā; no grāvja kāds uz ceļa stāsies... Iekšējo vientulību cilvēki ļoti daudzi sajūt un apzinās, mazāk saprot tā jēgu un iespējas.

No: A.Dēls -   2008. gada 03. februārī 15:10:58

Labdien, meitenes! Publiskajai telpai piemīt īpatnība - būt piejamam visam, kas tur notiek. Ir prieks parunāt ar Agnijogiem. Kāds, jūsuprāt, ir vientulības cēlonis un pāri pacelšanās saturs? Par pērlēm. Ja ir dzīves gudrība, zinātniskie atklājumi, mistiskās atklāsmes un iesvētību zināšanas, tad uz ko attiecas šīs pērles? Un ko nozīmē Agnijogā pieminētais Agnijoga varoņdarbs?

No: Anastasijas - Paulam Stelpam   2008. gada 3. februārī 15:18:12

Par jaunāko rakstu \"Ziemeļmeitu lūkojot\". KUR to atrast un KĀ mācīties??? \"...par pārpasaulīgo un pārlaicīgo uz zemes interesēties, zināšanas krāt, tad Sirds brīvības brīdī arī domas no zemes rūpēm atbrīvosies, Sirdsdomas līdzi pie Debesu tēliem kāps...\".

No: Guntas - A.Dēlam   2008. gada 4. februārī 20:57:04

Sevi gan ar Agnijogu neapzīmēju, bet parunāt var. Saprotu divus vientulības veidus. Arējo- kad cilvēks ieraujas sevī, nekontaktējas, vai to ļoti grūti darīt. Te droši varētu runāt par psiholoģisko cēloni tādai rīcībai, kas katram būs individuāls. Iekšējo- cilvēks dzīvo sabiedrības normām atbilstošu dzīvi, bet jūtas iekšēji vientuļš. Domāju,iepriekš rakstot, par šo variantu; var ļoti labi veikt sevis veidošanas darbu. Jo šī vientulība atbilst tam, kas ir cilvēka ES. Cēlonis? Viens piedzimsti un viens no šās dzīves aizej. Pāri pacelšanās saturs? Kad skatoties redzi, klausoties dzirdi. Arī šo ne visi iemācās. Patiesībā, neesmu domājusi, ka ar to kaut kur var celties...:) Tā tikai paplašinās uztvere un ieraugi dzīvi daudzpusīgāk. Pērles? Ja tik daudz jau ir, tad uzdod sev šo jautājumu, vajadzētu būt arī atbildei. Par Agnijoga varoņdarbu nezinu. Esmu izteikusi tikai savas domas par minēto tēmu. Iespējams citi domā savādāk.

No: Guntas - Anastasijai   2008. gada 12. februārī 0:59:33

Nezinu, ko atbildēs Pauls Stelps, es teiktu; Dabā rast un no Dabas mācīties. Skaties Ūdens lāsi pavasarī rasaskrēsliņa lapā, varbūt Saule Tevi iepriecēs un Tu ieraudzīsi to varavīksnes krāsās. Ieklausies, ko šobrīd jau svilpo strazds...mēģini sadzirdēt par ko ir dziesma... Un kārkliem jau pūkaini veras pūpoli, mazliet vēl snauž...Saulīti gaida! Un tā katru reizi ko jaunu,... ar katru reizi redzīgāka un dzirdīgāka kļūsi.

Temats: Par grāmatu Diskutēt

No: Vikas - Paulam   2008. gada 11. februārī 15:47:09

Manās rokās nejauši nonāca Maikla Ņutona grāmata \"Dvēseļu ceļojums\"- dzīve starp dzīvēm, apgāds \"Atēns\",2006. Labprāt gribētu dzirdēt Jūsu domas par šo darbu. Pēc grāmatas izlasīšanas šķiet, ka nekas mūsu dzīvē vis nenotiek nejauši, un arī šī iespēja runāt ar Jums caur mājas lapas starpniecību nav nejauša. Labprāt uzklausīšu Jusu viedokli.

No: Paula - Vikai   2008. gada 19. februārī 19:16:12

            Izlasot grāmatas anotācijā vārdus “hipnoterapeits”, “regresīvā hipnoze”, “stāsti par dzīvi pirms dzimšanas”, ir skaidrs, ka steidzīgi jāiet meklēt siltu ūdeni un ziepes, lai kārtīgi nomazgātu rokas. Šīs “grāmatas” saldenais spīdums domāts neuzmanīgu naktstauriņu ķeršanai. Tās melu mērķis ir padarīt Jūs par paklausīgiem tumšās hierarhijas gribas izpildītājiem. Tas ir klasisks melnās hierarhijas izdevums. Var izmantot par uzskates līdzekli. Ja Jūs, Vika, nerakņātos papīra tirgoņu un tumšo hierarhiju kolektīvi uzturētājā miskastē, bet palasītu ieteicamajā literatūrā atrodamo, ja lasītu to, ko paši Skolotāji saka par hipnozes kaitīgumu, to kādu postu tas atstāj pacienta apziņā, apziņas transformācijām, tad saprastu pati, kas ir šis M.Ņūtons un kur liekama viņa un citas tamlīdzīgas “grāmatas”. Tad Jums nebūtu man jājautā, ko es par to domāju tad Jūs Zinātu to, ko Skolotāji par to stāsta un pati šādas “grāmatas” varētu vērtēt. Tad Jūs Zinātu to, ka Skolotāji tikai vienam avotam ir pielikuši roku – Mahātmu vēstulēm Hjūmam un Sinnetam, bet pārējie viņu vārdā izdotie sacerējumi ir viltojumi un meli. Tad Jūs, Vika, zinātu to, ka Blavatska bija vienīgais Viņu sūtnis, kāpēc viņa bija vienīgais un kāpēc līdz šim brīdim Viņa ir vienīgais Skolotāju sūtnis. Tad Jūs pati zināsit, kāpēc jālasa sūtņa nesto, bet ne viņa vārdu pārstāstu. Tad zināsiet, kā Blavatskas darbs ietilpst Dzīvajā Ētikā un pati atšķirsiet viņas darbus no viņai pierakstītiem viltojumiem. 99 % no tā, kas ir atrodams “ezotērijas” plauktos un tirgotāvās, ir viltojumi, astrālās pasaules atkritumi, slimu apziņu murgi, māgu izliktas lamatas un meli, bet 99 % no tā, ko ir vērts lasīt, tur nav atrodams. Beidziet izniekot laiku, naudu un savu dzīvi.

            Nevaru piekrist arī tam, ka nekas nenotiek nejauši. Atkarībā no realitātes realizācijas līmeņa un apziņas skaidrības, nejaušība šai apziņai ir no 100 – 18 procentiem. Tātad arī visskaidrākā apziņa uz mūsu planētas ir spiesta rēķināties ar 18 procentiem nejaušības. Bez tam, ņemot vērā tumšās hierarhijas un paša Cilvēka iespējamo muļķīgo, neapzināto vai kļūdaino darbību, viņa labvēlīgo vai postošo karmu, ir stipri jāpiedomā – kāds ir šo vārdu - “nekas nenotiek nejauši” saturs.

            Var piekrist tam, ka daudz kam ir savs cēlonis un tas mums uzliek pienākumu vai vismaz atbildību vērīgi ielūkoties apkārt notiekošajā, lai nenokļūtu stihisku vai ļaunprātīgi radītu plūsmu varā, ar kuru palīdzību tie, “kuri neeksistē un kuri, nekādā gadījumā neapvienojas nekādā sazvērestībā”, vada lētticīgu aitu pūli turpat, kur reizi trijos gados dodas arktisko lemingu populācija – uz krauju jūras krastā. Visu labu! Pēc “grāmatas” izmešanas atkritumos rūpīgi nomazgājiet rokas un visu, kam tā pieskārusies, kārtīgi izvēdiniet telpas un noteikti paklausieties labu mūziku.


Temats: Sapņi Diskutēt

No: Silvijas -   2008. gada 11. februārī 17:55:08

Nupat izlasīju atbildi par sapņiem. Man tā ir bijis- es guļu, zinu, ka jāceļas,bet ir ļoti grūti pamosties. Ar spēku piespiežu sevi atvērt acis, kaut kā pieceļos, kustos, kaut ko daru, bet visu laiku gribas gulēt. Pēc kāda laika pamostos pa īstam. Likās, ka tas ir kautkā savādi, bet nebija kam par to pajautāt.

No: Guntas -   2008. gada 19. februārī 14:12:34

Tā drīzāk tā sajūta, kad vēl astrālais nav savienojies ar fizisko ķermeni. Vai aizķēries, sapinies pa ceļam:). Tad ir tāda sliktuma sajūta, cilvēks var pat streipuļot, kā koordinācijas trūkums. Tas gan biežāk notiek, ja sanāk ļoti strauji uzmosties. Nobīstoties sapnī, vai kāds strauji modina. Tad vislabāk un vēlams, aizmigt otreiz uz īsu brīdi. Šai sakarā, vienmēr modinātāju uzlieku, lai zvana tā, ka vismaz min.10 ir, lai mierīgi atmostos.

Temats: Pārtika Diskutēt

No: Māris Lindermanis - Tel. 26646939   2008. gada 20. maijs 13:45:11

Dobeles raj. zemnieku saimniecība "Kaijas" pārdod pašu audzētus kartupeļus "Laura" un sīpolus. Vasaras sezonā iespējams iegādāties zemenes, avenes, upenes.

No: Rutas Gailītes - Tel. 26523047   2008. gada 21. maijs 17:44:24

Bioloģiskajā saimniecībā "Kalnennes" Vidrižu pag. var iegādāties pienu, biezpienu, mājas sieru. Sezonas laikā var iegādāties tomātus, gurķus, burkānus un citus produktus (pašceptas tortes, ruletes, pīrāgus, ...).

No: Aivars - Tel. 28662123   2008. gada 24. maijs 20:12:54

Siguldas pag. Nurmižos, piedāvā kazas pienu, biezpienu un sieru.

No: Māris - Tel. 26565129   2008. gada 24. maijs 21:30:08

Siguldas pag. Jūdažos, piedāvā govs pienu.

Temats: Vietas internetā Diskutēt

No: Velga   2008. gada 03. oktobris 23:45:08

strateger.net Šī ir ukraiņu lapa, bet starp viņu pašu politiskajām padarīšanām laiku pa laikam sadaļā -jaunumi- parādās ļoti interesanti raksti. Arī svaigākais no Laruša. Tiem, kas lasa krieviski, varētu būt interesanti. Ja interesē, vismaz paskatiet paši. Man ar angļu mēli diezgan švaki, tad nu vismaz šeit uzzinu, kas notiek pasaules politiskajā ķēķī.

Temats: Svētki Diskutēt

No: Guntas   2008. gada 11. novembris 09:32:21

Svinīgs sveiciens LĀČPLĒŠA dienā! Svētki, kā mēs tos svinam, vai atzīmējam? Kas mums katram ir svētki, ko saprotam ar šo jēdzienu? Ģimenes svētki,bērniem svētki, Valsts svētki, Tautas svētki, Dabas svētki, mani svētki,draugu un paziņu svētki,pilsētu svētki u.c. Kuri ir mums tuvāki, nozīmīgāki? Kāpēc cilvēkam vajag svētkus?

Temats: Gaisa jonizators un ozonators Diskutēt

No: Ilzes   2008. gada 22. novembris 10:48:27

Labdien! 263.jautājuma beigās ir ieteikts izmantot jonizatoru un ozonatoru gaisam BALLU AP250. Mana pieredze, ka tiem ļoti labs un derīgs, lai uzturētu možu prātu, domu skaidrību un ļauj justies saulaini arī bez saules tiešās klātbūtnes. Meitai pat uzlabojies ādas stāvoklis un pazūd dažādi pumpveidīgie izsitumi uz sejas. To iegādājos NEOSHOP interneta veikalā un ar piegādi mājās man tas izmaksāja Ls 118.00.