Par mums Raksti Dzeja Galerija Saites Iespējas Venera Pasākumi Jautājumi
                                             

Nosūtīt jautājumu
Jautājumi un atbildes

Atgādinām, visi ienākošie sūtījumi tiek cenzēti!

Trīs princesītes jautājumi pretendentiem.
Es, kā tikko modusies, gribu zināt -
   - Kur es atrodos?
   - Kas te notiek?
   - Kāpēc tā tagad ir?
Uz jaunāko jautājumu
551. No: gunta      Temats: vai tā ir vienlīdzība? ... ?←      2016. gada 10. janvāris 12:14:51

Ziniet kas tika pamanīts? Jūsu cēlais mērķis darīt sievietes ideālas. Bet interesanti ir tas, ka nedrīkst būt trauku mašīnas, veļas mašīnas u.c. sadzīviskās tehnoloģijas, jo sievietēm viss jādara ar rokām. Bet kur tad palikusi visbrīnišķā vienlīdzība? Sievietēm viss jādara ar rokām, jo tā tiek iegūts lielāks labums, un kur ir piemirsti vīriešu pienākumi? Nav tā ka vīrietim ir jaizrok aka un jāsanes ūdens, lai drēbju mazgāšana iet vieglāk un ar mīlestību? Vai vīrietim nav jauztaisa galds uz kura sievietei taisīt ēst? Bet jūs tikai par sieviešu trūkumiem un nepilnībām. Jūs sākat - sievietei jābūt apaļīgai un smaidīgai. Bet kur paliek vīrieša parametri? Kur paliek tas ka vīrietim jābūt garam un spēcīgam, un veselīgam, un ar labu redzi?


Nemelo! Es nekur nerunāju par Sievietes trūkumiem, bet par viņas Dievišķo dabu, kura caur Sievieti visu Labu dara. Par Vīriešiem jautājumi nav uzdoti, tādēļ par to nerakstu.

552. No: Rasa      Temats: sieva un vīrs ... ?←      2016. gada 16. februāris 01:56:19

Labdien!
Varbūt atbildi jau zinu, kaut kur dziļi sirdī tā ir, tikai dalīties vēlos savās pārdomās, par vīrieša-sievietes lomu uz šīs pasaules (šīs pašas, ne tās, kas kādreiz ir bijusi un ir kā cēla ugunīga atblāzma mūsu esībā, mūsu dievišķajā apziņā un dvēselē). Kā mūsdienu sievietei sevi jāpozicionē, lai šī pasaule tomēr neietu uz pašiznīcināšanos? Kā lai „atkaro” savu vietu, savu īsto vietu šodienas sociālajā vidē? Vai tiešām Zemei mūs ir jānokrata no sevis nost? Vai tiešām viss ir tik bezcerīgi, jo uz puvušiem pamatiem taču nevar celt kaut ko jaunu, cēlu? Kristieši atkal gaida... [bla... bla... bla... bla... bla... un tā 31 rindu ar burtu lielumu 12pt uz A4 lapas].


Labdien, Rasa!

Ir vērts domāt par to, kas ir mūsu ugunīgās esamības pamatā, kas mīt mūsu dievišķajā apziņā un dvēselē. Nav vērts rakņāties tajā atkritumu izgāztuvē, kas ir “mūsdienu pasaule”. Uz katru mērķi ir viens taisnākais, pareizākais ceļš. Visi pārējie ir atkāpes no tā un tātad neveiksmīgie, nepilnīgie, melīgie, slinkotāju vai tukši muldoņu ceļi. Pravietis Muhameds ir brīdinājis, ka Islāms izklīdīs 72 ceļos, kuri visi, izņemot vienu, būs nepareizi. Auglis ir svaigs tikai vienā veidā, bet kad sāk bojāties, tad tajā var saskatīt bezgala daudz puvuma stadiju. Tomēr nekādi puvuma pētījumi šo augli nevar padarīt atkal svaigu.

Viena no kolektīvās un katra personīgās dvēseles pūšanas stadijām ir neauglīga un slimīga tieksme rakņāties savos un sabiedrības dvēseles atkritumos. Ja kaut kas ir beidzis būt derīgs (attīstīties), tad tajā sāk darboties pašiznīcināšanās mehānismi. Sieviete, kura domā sevi šai pasaulei piederīgu esam, ir šīs (nederīgās) pasaules daļa un tādēļ arī viņa ir visam citam nederīga. Kā izaugsmei nederīga tā nekā nevar pozicionēties nederīgā pasaulē, lai nederīgo pasauli padarītu derīgu. Tāda Sieviete var iekļauties nederīgās pasaules destruktīvajos procesos un tā kļūt par tādu pasaules sastāvdaļu, kura uzturēs, veicinās un virzīs sabrūkošās pasaules iznīcības gaitu. Nederīgā pašiznīcināšanās ir Dabas veselības pazīme un process, kurā tā atbrīvojas no slimajām un nederīgajām daļām, bet pretestība Dabas izveseļošanās mehānismiem pierāda piederību destrukcijai un destruktīvo spēku nešanu sevī.

Nederīgu pasauli nevar padarīt derīgu. Šodienas sociālā vide ir atkritumu izgāztuve, tāpēc tajā nav “īsto”, “neīsto”, “savu” vai “svešu” vietu. Katrs atkritums atkritumu kaudzē ir savā īstajā vietā. Man nav saprotamas šaubas par mazgāšanās un izveseļošanās vajadzības pamatotību. Protams, ka Zemei ir jāatbrīvojas no slimajām būtnēm un viņu atkritumiem. To nosaka Mīlestības iedibinātā Dabiskā Kārtība un tās Normu Sistēma, kura rūpējas par veselo – attīstībā esošo labklājību, un, atbalstot veselos viņu attīstībā, atbrīvo viņus no slimo, kroplo un slinko traucējošās klātbūtnes. Tieši Mīlestība uz Dzīvo, derīgo un izaugsmē esošo – Dievu Cilvēkā, dabiski iznīcina visu kroplo, nepilnīgo un izaugsmei nederīgo.

Jā, šī pasaule nav glābjama.

Jā, ar to, paldies Dievam, ir cauri!

Jā, tā aiziet un, aizejot, atbrīvo vietu jaunai un labākai.

 

Nē, nekas nav bezcerīgi.

Nē, Rasa, atsakoties no vecajos graustos uzkrātajām nepilnībām atgūstam dzīves pamatu tīrību un izaugsmes telpu.

Jaunais jau tiek būvēts uz veseliem pamatiem.

Tās Sievietes, kuras zina jaunās pasaules pamatus un jaunceļamo pasauli, ir derīgas jaunajai pasaulei. Viņas tur brīvi ieņem savas vietas. Viņām nekas nav “jāatkaro” vai “jāiekaro” – Viņām ir iespēja uzņemties tos pienākumus, kuri viņām dod tiesības ieņemt šīs vietas. Derīgās Sievietes nerakņājas atkritumos. Viņas aiziet no tiem un ceļ jauno uz tīriem un veselīgiem pamatiem, kuri nekad nav bijuši aizmirsti veselo un derīgo Cilvēku vidē. Jums tur atkritumos ir šausmas un izmisums. Derīgajiem viss ir kārtībā un dzīve, jauncelsmes grūtību pilna (aiz mākoņiem ir Saule), iet savu dabisko izaugsmes gaitu.


553. No: Sanija      Temats: Azartspēļu atkarība ... ?←      2016. gada 16. februāris 22:52:12

Labdien! Ļoti ceru uz Jūsu padomu. Saprotu, ka aizraušanās ar azartspēlēm un spēļu zāļu esamība ir sociāla problēma, ka tādām vispār nevajadzētu eksistēt. Tomēr vēlos pajautāt, vai ir iespējams kaut kā palīdzēt cilvēkam, kurš no azartspēlēm ir atkarīgs. Viņš saka, ka gribot to pārtraukt, bet esot grūti. Ja tā ir garīga slimība un tās ir tikai atrunas, vai vispār ir iespējams kaut ko darīt viņa labā, vai arī viņš būtu jāpamet likteņa varā? Nezinu ko man darīt - vai mēģināt kaut kā palīdzēt, esot blakus, vai pareizāk būtu iet prom? Viņa dzīve ir kā noslēgts aplis spēles - parādi - parādu atdošana - spēles utt. Tas, ka viņš dažreiz arī vinnē, viņu motivē to turpināt. Viņš manipulē ar saviem tuviniekiem. Ir tā, ka viņu nekas cits neaizrauj, izņemot to un vēl datorspēles. Vienīgi vēl makšķerēšana viņam patīk. Taču tajā droši vien arī lomu spēlē šis adrenalīna saņemšanas moments. Daudz par to domāju, mēģināju pati saprast ko šādā situācijā darīt, jo man nav vienalga. Tomēr dazreiz šķiet, ka nekas nemainīsies. It kā sievietei ir jābūt tai, kas vīrietim palīdz kļūt labākam. Vai tas šādā situācijā ir iespējams? Ja nē, tad vai nepadaru visu tikai sliktāku esot ar viņu kopā, jo laikam jau sanāk, ka tad kaut kādā veidā atbalstu to visu? Kam ir jānotiek viņa dzīvē, lai cilvēks to pārstātu darīt?


Jā, tādiem azartspēļu atkarīgajiem var palīdzēt.

Pirmais solis ir padzīt tādu Vašingtonas un Gejropas ielikteņu varzu un viņu valdību, kura Latvijā uztur azartspēles, ātros kredītus, naktsklubus un “Gejropiskās vērtības” – izvirtību, nāves kultu, visa veida visādas muzeju, teātru, baznīcu un kādas vēl tur citas naktis.

Otrais solis ir iecelt tādu valdību, kura rūpējas par tautas fizisko un psihisko veselību, apkaro dīkdienību, noziedzību un izvirtību. Iecelt tādu valdību, kura rūpējas par Cilvēku izglītību un piepilda Cilvēku dvēseles ar Cilvēka dzīvei derīgo.

Trešais solis ir dot Cilvēkam viņa īstajai dzīvei vajadzīgo – piepildīt viņa dzīvi ar Cilvēciskas dzīves saturu, rūpes un pienākumus, atbildību par līdzcilvēkiem un sevi pašu. Beigt viņu “atbalstīt viņa cīņā” ar savu un savas dzīves tukšību. Nav jāuztur cīņa ar tukšību – ir jāpārtrauc tukša dzīve – jālikvidē tukšas dzīves iespējas, apstākļi un uzturošā vide. Ir jāapkaro morāla kroplība – „īpašās vajadzības” morāles telpā. Tikai morāli kropļi un tukši Cilvēki grib saņemt bez darba – “laimēt”. Normāliem Cilvēkiem “nagi niez” darboties, pielietot savas spējas un intereses. Ja atkarīgajam vajag adrenalīnu, tad lai pamēģina izdarīt kaut ko patiesi derīgu savā un sabiedrības labā. To darot viņš saņems tik lielu Gejropiešu pretestību un adrenalīna devu līdz ar to, kādu nekad savā spēļu klubā iegūt nevarētu.

Azartspēles ir Cilvēka saskarsme ar procesu, kuram nav gatavs - varonības perversais izkropļojums, mehānisms ar kuru atklāj (provocē) dzīvei nederīgos (tukšos) Cilvēkus, tautas un sabiedrības. Azartspēlēs iesaistās tie, kuriem nav patiesas varonības. Tie, kuri iekāro „laimestu”, nav derīgi dzīvei. Tas, kurā nav varonības, nav derīgs dzīvei. Ar nederīgu dzīvot nevar. Tautas, kurās piekopj azartspēles, nav dzīvei derīgas. Tādas tiek izskaustas. Sabiedrības, kuras nepretojas azartspēļu ieviešanai un samierinās ar to klātbūtni (ir tolerantas un atvērtas), ir zaudējušas varonību un tādēļ ir mirušas un iet savu iznīcības ceļu. Tās nevar atveseļot. Tās vienmēr meklēs kādu mēslu bedri, kurā izvārtīties. Tās nepieņems jauncelsmē vedošus līderus un valdības. Normālie Cilvēki atstāj tādas viņu liktenim un veido savu varonīgo normālo Cilvēku sabiedrību, kurā nav viņu atkarību.

Atkarīgos atkarībās ieved viņu pašu tukšums vai citu negodīgu un ļaunprātīgu Cilvēku mērķtiecīga rīcība dvēseļu iztukšošanai. Pirmos ārstēt nevar. Otros ārstē patiesās dzīves īstās grūtības un Zināšanas.

Jā, Sievietei ir jāpalīdz Vīrietim kļūt labākam. Tomēr palīdzība nozīmē pienācīgu līdzdarbību tam un tajā, ko par labāku kļūt gribošais pats jau dara pilnā savu spēju mērā. Labāks kļūst labais. Sliktais labāks kļūt nevar. Labāks uzlabojas tas labais, kas tiek uzlabots labos apstākļos ar labiem līdzekļiem. Tukšais, atbrīvojies no atkarības, tāpēc pilnāks – labāks nekļūst. Tukšo piepildīt no ārpuses nevar. Tukšajam pašam ir jāgrib piepildīt savu tukšumu, bet tukšais nezina, kas ir pilnums. Tukšais, atteicies no viena surogāta, atradīs citu – baznīcā, karjerā vai citā izvirtībā.

Tikai nonākot aci pret aci ar kaut ko īstu, tukšais sevī atradīs to īsto, ap kuru varēs sākt krāt savu pilnumu. Tad Sieviete var Vīrietim tajā palīdzēt. Tomēr jautājums ir cits.

Ko Sieviete darīja agrāk, kad vīrieša tukšums un “laimesta” kāre sevi rādīja citā, Sievietes labklājību neapdraudošā veidā?

- Kā normālas un piepildītas Sievietes tuvumā kāds Vīrietis varētu būt tukšs?

- Vai tad Sieviete to neredzēja?

- Kā Sieviete neredzēja galvenās Vīrieša vērtības – varonības trūkumu savā vīrā?

- Vai arī tas nebija viņas Vīrs, bet tikai „draugs”, „partneris” – piedzīvotājs?

- Kāpēc Sieviete nepiepildīja Vīrieti agrāk, kad vēl atkarība nebija sevi rādījusi?

- Vai varbūt tā, ka Sieviete pati baidās būt īsta?


554. No: Vasudeva      Temats: notikumu analīze ... ?←      2016. gada 01. marts 21:19:20

Labdien, philos!
Pazīstu jūs kā tiešu un atklātu "sarunu biedru", kurš nelaipo, neizdabā konjunktūrai un nedomā par savu reitingu. Zinu, ka philos nemeklē popularitāti, ir tiešs un atklāts domās, vārdos un spriedumos. Atskatoties pagātnē un salīdzinot philos'ā lasīto ar reāli notiekošo, var redzēt, ka philos nemaldās. Tāpēc gribu saprast, ko nozīmē izteiciens "ar šo pasauli paldies Dievam ir cauri", kādu lasīju atbildē Rasai. Tāpēc lūdzu jūsu redzējumu par notiekošo "Krievijas savaldīšanu", "bēgļu krīzi" (G?)Eiropā un Latvijas vietu tajā (atkritumu izgāztuvē?), Latvijas perspektīvas (attīstības alternatīvas?) un ko philos domā ar "jaunais tiek būvēts uz veseliem pamatiem"? Pēdējā laikā vairs neredzu philos'ā (Antiņa un Paula) rakstus - notikumu analīzes, tāpēc gribu rosināt uz tādu man ļoti vajadzīgo rakstu publicēšanas atjaunošanu philos'ā.

Vasudeva

P.S. Šodienas Latvijā nevaru parakstīties ar savu vārdu - būšu bezdarbniekos par tādu domu un atbalstu izteikšanu.


Atbildi uz šo jautājumu lasiet rakstā - Par dinozauriem un Eņģeļiem..
1. turpinājums

555. No: Inga      Temats: Ugunszīmes ... ?←      2016. gada 27. marts 18:53:14

Vai tas ir iespējams,ka ugunszīmes izveidojas cilvēkam vidējos gados? Man kaut kas tāds ir uzradies uz muguras. No sākuma padomāju,ka uzsists zilums,bet neatceros, ka tas būtu noticis,un tā vieta nemaz nesāp. Ar pāris dienu starpību uzradās otrs "zilums" turpat uz muguras,tāds kā Dienvidamerikas kontinets.


Jā, tā var būt. Cilvēka apziņas stāvoklim seko viņa fiziskais veidols. Mainoties apziņai, mainās veidols. Attīroties vai piesārņojoties zūd vai parādās dzimumzīmes. Atdodot karmiskos parādus (attīroties), Cilvēka mati sirmo. Virzoties izzaugsmes ceļā nonākam jaunos apstākļos, stājamies iepriekšnoteiktās, tagad iespējamās attiecībās ar realitātēm un par apstiprinājumu tam atklājas līdz šim slēptās, šo brīdi gaidījušās ugunszīmes. Mūsdienu smagajos karmiskajos apstākļos Cilvēks var izdzīvot vairākas mierīgos apstākļos dzīvojamas dzīves, piedzīvot nobriedušas karmas elementu ienākšanu vai apziņas izmaiņu rezultātā panāktu karmas maiņu, kura atklāj jaunu iespēju ienākšanu jau šajā dzīvē. Tiek atvērta jauna lappuse. Krustcelēs izvēlēts cits virziens.

556. No: Biruta      Temats: vārda nozīme ... ?←      2016. gada 08. maijs 10:16:07

Vai mūsu valodas veidotāji tādos vārdos, kā vald-nieks, priekš-nieks,amat- nieks, zem-nieks un daudzos citos ar galotni nieks, nav jau iekodējuši mums mazvērtības sajūtu?


Labdien!


            Ir īstas valodas un ir neīstas – mākslīgi veidotas, valodām līdzīgas saziņas sistēmas (kā piemēram angļu runa). Pie mākslīgi veidotām jāpieskaita arī nekoptās vai tīši maitātās (kā Indruvieši tagad saka – valoda dzīvo savu dzīvi ...) valodas, kurās saglabājas sākotnēju valodu elementi. Normā valodu veido Muzikālās Iesvētīšanas augstākās pakāpes – Vārda Mākslās Iesvētītie. Viņi veido Kosmiskajiem (Kultūras) Likumiem atbilstoši apziņu organizējošu valodu. Visi citi mēģinājumi noved pie destruktīvas apziņas ievirzes. „Latviešu” valodu veidoja tā paša iemesla pēc un tādā pat ceļā, to pašu spēku inspirācijā kā „Ukraiņu” valodu. Tas (Jaunlatviešu) bija anglosakšu (Palmerstons) Krievijas vājināšanas un saskaldīšanas projekts, kā vārdā un vadībā viņi samusināja Jaunlatviešus sākt procesu, ar kuru pierādīt kādas īpašas – no Krieviskās atšķirīgas Latviskās kultūras esamību. Tā vārdā tika veidota tā šīs populācijas apziņu destruktīvi virzoša valoda, kura šodien Indruviešu vadībā tiek mērķtiecīgi tālāk maitāta. Ko vērti ir izteicieni – „tilti pār mazām un ne tik mazām upēm...”, „audzēknim bija labi, bet citiem citādi rezultāti...” murgaina (nepatiesa – melīga) valoda liecina par slimu – melīgu dvēseli. Tāda dvēsele skata neīstu – iluzoru pasaules ainu un pieņem īstenībai neatbilstošus un tādēļ destrukcijā vedošus lēmumus.


557. No: Aija      Temats: BREXIT ... ?←      2016. gada 04. jūlijs 11:52:14

Vai varētu sagaidīt komentāru par BREXITu?


Atbildi uz šo jautājumu lasiet rakstā - BREXIT. Izeja ir augstāk par ieeju..

558. No: Inta      Temats: Irākas karš ... ?←      2016. gada 08. jūlijs 01:33:15

Labdien! Kāpēc Latvijas presē un ziņās tiek pilnībā noklusēts Lielbritānijas Irākas Kara Komisijas rezultātu atspoguļojums? paldies


Atbildi uz šo jautājumu lasiet rakstā - Trešais pasaules karš. Latvija. Noziegums.

559. No: Iveta      Temats: par alkšņiem ... ?←      2016. gada 29. jūlijs 19:35:51

Labrīt! Pastāstiet man lūdzu par alkšņiem. Pie mana jaunā dzīvokļa netālu ir birzs, kurā lielākoties ir alkšņi un kārkli (zema vieta, tur ir arī upe). Alkšņu manā rajonā "Zaļā Birzs" vispār daudz. Un vai mēbeles no alkšņa ir labas? Paldies


Atbildi var atrast iepriekš publicētajās atbildēs uz jautājumiem - http://www.philos.lv/juna07_06.html#34 un http://www.philos.lv/juna01_09.html#295

560. No: Santa      Temats: par gaļas ēšanu ... ?←      2016. gada 30. jūlijs 11:23:58

Vakar Rīgas radio atkal diskutēja par gaļas ēšanu. Vieni runāja par ēšanas vajadzību (kāda bērna atkarību no gaļas), bet citi par iespēju dzīvot bez gaļas. Skanēja viedokļi, ka tam nav nekādu morālu vai garīgu seku un ietekmes uz Cilvēku un viņa dzīvi. Lūdzu beidzot sniegt skaidrojumu par šo jautājumu un to kāpēc aizvien dzimst tādi, kuri izjūt riebumu pret gaļu un tādi kuri ir iekārīgi gaļēdāji!
Un otrkārt - kāpēc tagad teroristus vienmēr nošauj, bet neņem gūstā un nenopratina?
Man ir daudz tādu jautājumu uz kuriem pati nerodu loģiskas atbildes. Tagad viss notiek kaut kā pilnīgi idiotiski vai melīgi - to īsti nevaru nodalīt vienu no otra.


Atbildi uz šo jautājumu lasiet rakstā - Par līķu ēšanu.

561. No: Lita      Temats: Daudzsievība ... ?←      2016. gada 05. augusts 16:55:20

Labdien! Vai ir metafizisks izskaidrojums tam, kādēļ uz Zemes attiecībā uz daudzsievību ir kopumā ņemot diezgan pielaidīga attieksme? (Salīdzinot ar “daudzvīrību”) Sāksim ar to, ka musulmaņiem tā vispār ir norma. Labi, par musulmaņiem varbūt var teikt, ka tas, iespējams, ir tāds kā darījums vairāk, ne kas emocionāls... Tāpat daudzsievība tiek piekopta visādās sektās (mormoņi u.c.) Bieži vīriešiem patīk vērot lesbiskas ainiņas (šķiet, tādu sievieti, kas vēlētos vērot attiecīgi divus vīriešus, būtu grūti atrast). Tāpat daudzus vīriešus vilina sekss trijatā (ar divām sievietēm) vai arī dzīvošana “zviedru ģimenē”. Taisnības labad jāsaka, ka arī daudzām sievietēm nav pret to lielu iebildumu. Dzīvnieku pasaulē mātītes “savāc” alfa-tēviņš, jo, lūk, pēcnācējiem jābūt stipriem. Bet vai tiešām tas pats būtu jāattiecina arī uz cilvēkiem? Nepamet sajūta, ka tas kaut kā nav īsti labi. Kāpēc vīriešiem tik bieži nepietiek ar vienu sievieti? Sanāk, ja vīrietis grib vairākas sievietes seksā, turklāt lai vēl viņas savā starpā būtu “draudzīgas”, bet viņa sievai pietiek tikai ar vīru un nav pieņemami trijatā, tad ir jāšķiras un jādzīvo vienai? Un ja vīrietim nepietiek ar vienu sievieti, vai viņai būtu jāvaino sevi, ka viņa nepilnīga, vai arī jāskaidro tas ar vīrieša baudkāri un asāku emociju meklējumiem?


Atbildi uz šo jautājumu lasiet rakstā - Nepazemo Vīrieti.

562. No: Brunhilde      Temats: Uzticība ... ?←      2016. gada 10. augusts 12:45:30

Savējais ir tad, kad Cilvēki viens otram uzticās, vai ne?


Atbildi uz šo jautājumu lasiet rakstā - Nāc pie Savējiem!

563. No: Juris      Temats: Skola ... ?←      2016. gada 25. augusts 15:11:08

Labdien! Būtu ļoti pateicīgi par rakstu, kurš ir domāts tieši skolotājiem, par to, kādai būtu jābūt priekšmeta pasniegšanas metodei, kādam jābūt pašam skolotājam, ko skolotājs nedrīkst darīt, kas vispār ir skolotājs, kādam jābūt viņa mērķim. Jau iepriekš sirsnīgs paldies Jums par to, ko darāt!


Atbildi uz šo jautājumu lasiet rakstā - Par tīru, gudru un derīgu tautu.

564. No: Liene      Temats: iemidzināšana ... ?←      2016. gada 16. septembris 13:34:29

Sveicināti, Man ir jautājums par dzīvniekiem. Mūsu suns no vecuma vairs nevar paiet, izskatās, ka mokās, būtu tak pareizi viņu iemidzināt vai nē?


Sveicināta, Liene!


Senatnē, tad kad Cilvēki bija Saprātīgi – Zinoši un tādēļ Mītiski pasauli jūtoši, uztveroši un redzoši – viņi domāja par to, ko dara. Tagad Cilvēki ir nezinoši un tādēļ nesaprātīgi, pasauli nejūtoši, neuztveroši un vienkāršas lietas nesaprotoši. Viņi par sevi lielīgi saka, ka esot racionāli, izdomā bagāti un spējīgi. Kaut gan patiesībā Zināšanu un Mītiskās uztveres trūkums rada dzīves iracionalitāti.

Zināšanas un Saprātīgums bez Mītiskā nav iespējami. Mītiskais uztverē dod uztveres un mirkļa “dziļumu” – vispārinājumu un ieaudumu laika dimensijā  - Bezgalīgā un Bezrobežīgā cēloņu un seku ķēdē un turpinājumā. Nekas nav tikai te un tagad. Viss ir izsenis - sen sācies, notiek caur šo brīdi un turpināsies tāl-tālā nākotnē. Tikai tāda var būt Zināšana un no tās izrietošā racionālā – saprātīga domāšana un darbība.

No otras puses, tie, kuriem trūkst īstu un patiesu Zināšanu, kuri sagrābstās akadēmiski modernas teorijas un maldīgus izdomājumus, saskaroties ar Bezrobežīgo, pārlaicīgo un pārpasaulīgo, apmulst Tā priekšā un apmaldās Mītiskās domāšanas daudzslāņainībā un daudzpusībā. Tad viņu pasaules uztvere un dzīve kļūst murgaina.

Vide veidojas tur, kur saskaras daudzas dažādas un brīžiem atšķirīgas apziņas. Viena apziņa ar otru runā caur zīmēm un notikumiem tik daudz, cik vērīgi mēs ielūkojamies vidē – ļaujamies citu apziņu pieskārieniem. Tad nejauš notikums, dzirdēts vārds vai kustība kļūst par zīmi, pamudinājumu vai brīdinājumu, kurš mums ir tik saturīgs, cik plašs ir mūsu pārlaicīgās pieredzes lauks. Mūsu (arī kolektīvā) pārlaicīgā pieredze apziņā realizējas kā uztveres spēja – mītiskā uztvere un simboliskā sapratnes valoda. Simboliskā sapratnes valoda ir saziņas forma, kurā divas atšķirīgas (bieži vien dažādos esamības līmeņos esošas) apziņas sazinās caur kopīgiem arhetipiem vai pirmtēliem.

Tad vienkārši notikumi iegūst pārpasaulīgu un pārlaicīgu vispārinājumu. Mēs jūtam, ka esam kaut kā milzīga daļa un šis milzīgais dzīvo caur mums un mūsos. Šis milzīgais runā un uzrunā mūs, dodot un aicinot būt un darboties nākotnē, kā mūs uzrunājušā mantiniekiem un daļai. Tad tādi dzīves mirkļi iegūst piepildījumu. Tad katra ceļmalā satikta sieviņa ir pati Laima – Laimes māte un katrs ābols ir Cilvēces nākotnes sēklu nesējs. Ir Cilvēki, kuri to kādreiz sajūt, ir tādi, kuri to ir sajutuši biežāk un ir tādi, kuriem katrs viņu dzīves mirklis ir piepildīts.

Tad viņi saka, ka jūt dzīves piepildījumu, ka viņu dzīves ir piepildītas. Viņi jūtas Dzīves Mistērijā ieausti, kurā viņiem ir vieta un loma tieši šim laikam, dzīvesvietai un notikumiem citu Cilvēku starpā. Viņiem nekas nav jāizdomā. Viņi ir Vadīti un dzīvo Vadībā, kura dod vislabākās dzīves iespējas, tādēļ ka Esamība vienmēr meklē un iespēju robežās realizē labākās iespējas.

Ir šaurs Īstenības ceļš Zināšanas un Mītiskās uztveres Vadībā caur murgu džungļiem un nezinoša, iracionāla prāta izdomājumu tuksnesi – nepiepildītas dzīves intelektuālās plaknes neauglīgo vienpusību.

Tur, kur racionālais piepildīti Zina un Jūt, tur tukši iracionālam ir jāizdomā. Tur, kur racionālais Zinoši, Saprotoši un Jūtīgi ļaujas Vadībai, tur iracionālais augstprātīgi un aukstprātīgi izdomā.

Tad, kad Cilvēki bija Saprātīgi, tad mežā ejot, viņi redzēja katra koka likteni būt par nama spāri, loga aili, grābekļa kātu, gultas vai šūpuļa gabalu, bet citā redzēja dvēseli atveldzējošu sarunu biedru, putna ligzdas balstu vai sargājamu mežu turpinātāju. Tad mednieks mežā redzēja briedi kara gājienā karali barojam vai vilku, savu ādu kažokam dāvājot. Tad zināja, ka dāvātājs pats pretī iznāks, bet dzītais ir nevainīgs un neaizkarams upuris, bet jāvajā ir tikai ļaundaris un likuma pārkāpējs.

Katram šajā pasaulē ir sava vieta un savs laiks. Katram ir Dzimšana un Aiziešana. Katram savs ceļš un veids. Arī katram dzīvniekam ir sava vieta mītiskajā dzīves audumā. Arī šķiršanās sāpēm, kuras pārdzīvo mirstoša suņa draugs, ir sava loma viņa dzīvē. Ar savām ciešanām suns māca savu draugu un caur savām sāpēm draugs mācas sajust to, ka suns nav priekšmets vai nedomājošs lops – saimnieka īpašums, bet dzīva un saprātīga būtne, ar kuru jādzīvo sapratnē un cieņā vienam pret otru.

Un tā tas ir attiecībā uz visiem dzīvniekiem. Dzīvnieki nav vienkārši “tas, kuru ņemam izklaidei, aizsardzībai, meklēšanai vai… ”, “tas, kas būs kotletes, desas vai maltās gaļas mērce”. Dzīvnieki, esot Esamības audumā ieaustie raksti, reizēm ir ar mieru būt par kādu vajadzību izpildītājiem, bet nekad nav lemti tam, lai tukši un augstprātīgi divkājaiņi viņu vietā izdomātu, kad un kur kādam dzimt, tikt apēstam vai, izdomātāju atvieglojot, “tikt iemidzinātam”.

Tā tikai no ārpuses nejūtīgam liekas viegla nāve – “iemigšana”, bet patiesībā ir suņa apziņai ciešanas nesoša slepkavība. Suns pats zina, kad un kā mirt, un mirst tad, kad pienāk viņa laiks – vieta mistiskajā Esamības audumā, jo ar savu nāvi suns rada citas esamības cēloņus – savas dzīves piepildījuma rezumējumu, bet no sava laika raksta izrauts, zaudē savas dzīves jēgu.

Tikai tie, kuri ir izkrituši no Esamības mītiskā raksta un kā gruži pie stellēm uz grīdas šķirbās mētājas, kuri uz visu esošo raugās caur tonnu, kubikmetru un naudas zīmju, caur desu, konservu un karbonāžu atslēgas caurumu, tikai viņi augstprātīgi iedomājas, ka ir tiesīgi izlemt, kad kam būs būt vai mirt. Tikai tādi iedomājas, ka tas, ko viņi dara, nav noziegums un tās nav slepkavības. Tikai viņi domā, ka nav par to atbildīgi un netiks sodīti.

Visi citi Esamības mītiskajā audumā esošie Zin to, ka Esamība katram iedala viņa mēru, nastu un algu – zelta sauju vai rīkšu saišķi.


565. No: Pēteris      Temats: žults ... ?←      2016. gada 16. septembris 16:28:07

Atvainojos, ja nelieku mieru ar jautājumiem, bet kam vēl lai labāk paprasu.... Vakar uztaisīju gastroskopiju, jo bija man aizdomas, ka čūla piemetusies. Čūlas nav, bet kuņģis pilns ar žulti. Tai būtu jāiet uz leju, bet iet uz kuņģi. Man jau tā ir kādus gadus 15 vismaz. Ļoti bieži jūtu rūgtu garšu mutē. Man ieteica dzert zultsdzenošo - kaķpēdiņas. Kāpēc man tā un ko tur vēl varētu darīt?


Labas dienas Pēterim.


Ir Sakrālais un profānais.

Ir Augšā un Lejā.

Ir liels un mazs.

Ir Labais un Sliktais.

Ir Pareizais un Nepareizais.

Nav tāda – ne-te, ne-tur.

Nav tāda – “gandrīz augšā” vai “varbūt lejā”.

Nav tāda – “ne tik mazs” vai “ne tik liels”.

Nav tāda – “baltmelni labs” vai “ne vislabākajā veidā”

Nav tāda – “jūsu viedoklis” un “katram savs pareizais”.

Cilvēka ķermenis ir viņa apziņas projekcija materiālajā vidē. Kas un kā notiek viņa apziņā, tā darbojas viņa ķermenis. Ķermeņa slimības un kroplības ir apziņas nepilnību zīmes – signatūras. Paskatāmies uz Cilvēka miesu un redzam viņa dvēseles dzīvi. Gremošanas trakts atspoguļo to apziņas daļu, kura uzņem iespaidus, novērtē un sadala pēc nozīmības un derīguma. Derīgo uzņem, asimilē un inkorporē sevī – iespējas pārvēršas spējās. Nederīgo izmet ārā, kur tas noder par resursu zemākām dzīvībām un apziņas formām.

Mute (jutība) ar zobiem (analīze)  pārtiku (iespaidu plūsmu) – kopumu sadala faktos. Labi zobi ir tiem, kuriem fakti ir nozīmīgi, bet tie, kuri tos nenovērtē, nav spējīgi tos uztvert vai lielāku nozīmi piešķir emocionālai uztverei, zobus zaudē. Kuņģis (fragmentācija) faktus sadala tos veidojošajās ietekmēs. Divpadsmitpirkstu zarna novērtē ietekmes – saprot labā atšķirību no sliktā.

Te ir stingra vertikāle. Ir stingra augša un apakša. Ir labais un derīgais. Ir nederīgais un tāpēc sliktais.

Žults ir tas rūgtais “Īstenības aģents” - atbildība, kurš uzrāda dzīves patieso labumu. Atbildība nošķir labo no sliktā un dod tā sapratni. Bībeles valodā “dzert vērmeles” nozīmē atbildīgi saņemt patiesas zināšanas (Kristus bija Iesvētītais) un “Patiesība ir rūgta” nozīmē tās Īstumu – pienākumu izpildes (aknas) Dievišķo izcelsmi. Zināšanas uzliek atbildību.

Starp kuņģi (veseluma sadalīšana, kurā ietilpst arī citu un sevis kritizēšana, aprunāšana, noniecināšana) un divpadsmit pirkstu zarnu (novērtējumu) ir stingrs gredzenveida muskulis – sfinkteris (normas apziņa), kurš atdala vienu no otra to, kas ir augšā un to, kam vieta ir lejā.

Acīmredzot Pēteris negrib pieņemt šo stingro dalījumu, kārtību un normas, bet grib dzīvot kaut kā aptuveni, pats pēc sava prāta kā nu kuro reizi izdevīgāk tulko labo un slikto. Pēteris ir saindējies ar maldīgo un melīgo teoriju (maģisko prakšu cēloni), ka labs katram ir  tas, kas ir labs viņam pēc viņa prāta, ka “cik cilvēku, tik viedokļu” un “nav jau tādas absolūtas Īstenības”, “kurš tad būs tas, kurš to noteiks”.

Tad tavs “noteicējs” – sfinkteris nu ar to pašu arī ir paralizēts. Un tāpēc, ka nesaproti un negribi atzīt, ka ir stingri noteikta augša un apakša, kurā katram ir sava vieta un katram ir jābūt un jāpaliek savā vietā, kurā tas pilda tam nolemto, tavu zarnu saturs atplūst kuņģī, bet kuņģa nesagremotais nonāk zarnās. Tavas patvaļības un iegribas rada sajukumu un darbības traucējumus.

Tu negribi pieņemt to, ka ir stingra lietu kārtība, kuru nedrīkst pārkāpt.

Tu nesaproti, ko nozīmē “pieņemt dzīvi tādu kāda tā ir”.

Tu domā, ka esi tiesīgs patvaļīgi pārkāpt normas.

Tu ignorē normas, pienākumus un atbildību.

Tāpēc savas veselības labā:

Pieņem negrozāmo esošo kārtību.

Aizmēz Gejropejiskos murgus, sāc runāt skaidrā valodā un tiešās domās.

Nedzīvo ilūzijās – neuzdod vēlamo par esošo.

Pieņem savu dzīvi tādu, kāda tā ir.

Piepildi to ar patiesību.

Pieņem to, ka atbildība ir attīroša un patiesa dzīves labuma nesēja.


566. No: Dairas      Temats: Dzemdības ūdenī ... ?←      2016. gada 17. septembris 11:30:33

Esmu lasījusi, ka arvien vairāk sieviešu izvēlas dzemdēt ūdenī. Daudz dzemdību speciālistu to iesaka, popularizē. Vai ir labi sievietei dzemdēt ūdenī? Paldies.


Labdien, Daira!


Ir Dabiskā Kārtība un tās Normu Sistēma.

Ir cēļoņi un sekas.

Ir tas, kā tam ir jābūt, un tas, kas notiek tad, kad kaut ko dara nepareizi.


Cilvēce savā kopumā ir zaudējusi Garīgo Tīrību un kā sekas tam ir dvēseļu vibrāciju kritums, zināšanu un sapratnes zudums un atkāpes no Dabiskās Kartības Normu Sistēmas. Šīs atkāpes ir redzamas dzīves nesakārtotībā, kroplībās, karos un slimībās – ciešanās, kuras rodas līdz ar atkāpi no Normu Sistēmas. Maldos iegrimuši Cilvēki meklē ceļus kā, neatgriežoties pie Normas un nelikvidējot cēloņus, varētu atvieglot vai mainīt sekas. Tāda veidā viņi rada aizvien jaunas sekas un ciešanas. Tādi apmaldījušies aizmaldās aizvien tālāk – ir kā mušas zirnekļa tīklos vai medū iestigusi lapsene – jo vairāk rosās, jo dziļāk iestieg. Cilvēce ir tik tālu no Īstenības un Tīrības, ka ir aizmirsusi pati savu vēsturi – tos cēloņus, kuri ir izsaukuši tās tagadējās grūtības –to, ko “atvieglotāji” grib atvieglot.

Tagad domā – “jo vieglāk, jo labāk”, kaut gan Esamība nosaka – “labāk ir tā, kā derīgāk un pareizāk”, bet tiem , kuri to neievēro, tiem – “labāk ir grūtāk”. “Labāk ir grūtāk” tāpēc, ka atkāpjoties no Normām, ir izjaukts Dabiskās Kārtības līdzsvars un tādā veidā ir izsaukta Vides reakcija bremzējošās ietekmes – “negatīvās” Karmas veidā, bet ciešanas un grūtības ir “negatīvās” Karmas dzēšanas veids. Jo grūtāk, jo ātrāk – tāpēc jo labāk!

Viegli ceļi ved postā.

Grūtības ved Kalnā.

Ātrākie ceļi ir grūtākie.

Sirmā senatnē – 4. rasē Sievietes ir zaudējušas savu Sievišķīgo Misiju, pievērsušās pašlepnībai, patmīlībai un sacensības izraisītai sāncensībai arī seksualitātes un bērnu radīšanas jomā. (Izlasiet rakstu “Caur Uguni, Ūdeni un Vara caurulēm”.) Tāpēc tagad Sievietes kolektīvi izbauda tādas rīcības sekas, kuras vēl vairāk pasliktina mūsdienu Gejropiskās perversijas, iejaukšanās dabiskajā apaugļošanās, grūtniecības un dzemdību gaitā, genderisma murgi un juvenālās justīcijas noziegumi, par ko būs dārgi un sāpīgi jāmaksā nākotnē.

Nekādi tehniski jauninājumi neko uzlabot nevar. Ir jāpieņem to kas ir, tāds, kāds tas ir, apzinoties, kāpēc tas tā ir. Ar apziņu pieņemtais palīdzēs ātrāk dzēst “negatīvo” Karmu un atgriezties Normu Sistēmas aizsargātajā labklājībā. Ir jāatgriežas pie Dabiskās Kārības Normu Sistēmas Vīriešu un Sieviešu attiecībās, lomu, pienākumu, iespēju, atbildības un brīvības pielietojumā.

Sievietēm jāatgriežas pie Sievietes, Mātes un Garīgās Vadītājas, pie Zinātnieces –Sofijas iemiesojuma un līdzgaitnieces uz Zemes Misijas.

Sievietei jābūt Pasaules Mātes – Dzīvības vadītājai un nesējai – Pasaules Mātes sūtnim un līdzstrādniecei.

Sievietei jāatgriežas savā likumīgajā vietā – jābūt Dievu un pasaules starpniecei – Vīriešu un Bērnu audzinātājai – Gaismas un uz Gaismu vadītājai.


567. No: Austris      Temats: Dalīties priekā ... ?←      2016. gada 31. oktobris 19:00:57

Sveiki, Sakiet, no kurienes cilvēkā neaprakstāma vēlme dalīties savās jūtās, pie kam, tieši prieka un laimes mirkļos?


Atbilde uz šo jautājumu ir raksts - Sveiki, sveiki, priecīgais!

568. No: Jānis Gulbis      Temats: kaķi... ?←      2016. gada 15. novembris 07:34:53

Vai pilnmēness naktī kaķiem parādās spēja hipnotizēt?


Atbilde uz šo jautājumu ir raksts - Par tīru pasauli!

569. No: Zara      Temats: Vēlēšanas ASV ... ?←      2016. gada 16. novembris 11:55:40

Labdien!
Nupat notika ASV prezidenta vēlēšanas, kurās par lielu nepatiku un šausmām Demokrātu partijas un Klintones atbalstītājiem, uzvarēja Republikāņu partijas kandidāts Donalds Tramps.
Pirmkārt, kāpēc tādas Republikāņu ausīm tīkamas vaimanas Latvijā no Demokrātu atbalstītāju puses (Streipa, Tomsona, Vīķes-Freibergas utt.)? Otrkārt, viņu vaimanu dēļ varētu domāt, ka Trampa ievēlēšana varētu nest kādu labumu Latvijai, jo šie vaimanājošie ļautiņi, Klintones atbalstīti, Latvijai ir atnesuši tikai postu un nelaimes.
Paldies!


Atbilde uz šo jautājumu ir raksts - Zagari labi deg!

570. No: Lauras      Temats: Mūzika ... ?←      2016. gada 30. novembris 11:17:02

Mūzikas spēlēšanas procesā radās jautājums. Ir liela atšķirība, starp to, kurš mācās spēlēt, to, kurš brīvi pārvalda instrumentu un to, kurš mūziku rada. Vai mūzikas spēlētājs, piemēram, skolnieks, kurš mācās spēlēt klavieres, spēlēšanas procesā ir augstākās vibrācijās par klausītāju? Un kā ar profesionāļiem, ņemot vērā, ka ir dažādi klausītāji, dažāda mūzika un dažādi mūziķi?


Atbilde uz šo jautājumu ir raksts - P. Stelps, Dārza darbi - Dvēseles Mūzika

571. No: Klausītājs      Temats: mūziķi ... ?←      2016. gada 02. decembris 17:34:07

Labdien! Jau sen gribēju pajautāt, bet tieši izlasot pēdējo jautājumu, kas Jūsu lapā iesūtīts, nolēmu uzrakstīt. Vienā no rakstiem tika minēti dziedātāji, kurus der klausīties, jo viņi dzied no sirds, tur bija minēts Džo Desens, Valentīna Tolkunova, Anna German utt., jā tie ir tie izpildītāji, kurus var klausīties un klausoties nepagurt, liekas, ka pats labāks paliec, bet vai mūsdienās ir kāds populārs izpildītājs, kuru varētu paklausīties?


Atbilde uz šo jautājumu ir raksts - P. Stelps, Dārza darbi - Dvēseles Mūzika

572. No: Zara      Temats: Latviešu valoda un cittautieši ... ?←      2016. gada 08. decembris 13:49:14

Labien! Sanāca dzirdēt LR1 raidījumu, kurā runāja par latviešu valodu un kāpēc cittautieši (krievi) nerunājot latviski. Raidījumā izteica domu, ka "viņi neciena latviešu valodu un neciena latviešu kultūru". Kā arī pilnīgi samulsināja izteiktā frāze, priekštats par latviešu valodu: "latviešu valoda esot sarpkultūru saziņas līdzeklis". Vai varētu palūgt Jūsu domas, viedokli par šo tematu? Paldies.573. No: Sizandra      Temats: Gaiļa gads ... ?←      2016. gada 16. decembris 01:26:32

Lūdzu, pastāstiet ar ko raksturojas Gaiļa gads, ko mums no tā gaidīt, uz ko jabūt gataviem? Kādas ir raksturīgākās īpašības cilvēkiem, kuri dzimuši Gaiļa gadā?


Atbilde uz šo jautājumu ir raksts - P. Stelps, Saturna_sirpis.

574. No: Rasa      Temats: "Kompetenču izglītība" ... ?←      2017. gada 10. janvāris 18:12:26

Pirms kāda laika Latvijas Radio bija diskusija par gaidāmo reformu izglītības sistēmā - būšot "uz kompetencēm balstīta izglītība", daudz runāja par un pret; tika nosaukti arī piemēri kā citās valstīs no tā cenšas atbrīvoties (Vācija, Šveice), bet citās, turpretī - viss esot ļoti labi un skaisti (Zviedrija), beigu beigās nonāca pie slēdziena, ka jāseko tiem pozitīvajiem piemēriem un kompetences Latvijā jāievieš, izskaužot citu valstu negatīvo pieredzi un pieņemot citu valstu pozitīvo. Viss jau izklausās skaisti un jauki, bet nepamet šaubu ēna, ka iznākums (tuvākā vai tālākā laikā) būs ar negatīvu rezultātu... Kā Jūs no savas puses varat komentēt šīs "kompetences Latvijas izglītībā"? Kā saka - no kurienes tam visam "aug kājas" un uz kurieni tās ved? Pateicos par veltīto laiku!


Atbilde uz šo jautājumu ir raksts - Antiņš, Gojropas mācība.

575. No: Sizandra      Temats: Donalds Tramps ... ?←      2017. gada 26. janvāris 0:13:13

Ko Jūs domājat par jauno Amerikas prezidentu Donaldu Trampu? Vai viņa nākšana pie varas nāks Amerikai un visai pasaulei par labu? Paldies!


Atbilde uz šo jautājumu ir raksts - P. Stelps, Saturna_sirpis.

576. No: Māra Ābeles, kurš dziedina      Temats: Sociums. ... ?←      2017. gada 05. marts 11:50:24

Kādēļ domājat, ka pastāvošo iekārtu var vērst par labu, to uzlabojot? Es zinu, ka tas izdarāms veidojot paralēlu "savu" sistēmu un pēc iespējas ignorējot pastāvošo?


Labdien, dziedinātāj (ar tādu “niku” vēl neviens nebija pieteicies)!

Jūsu jautājums rada iespaidu, ka esat kļūdījies ar e-pasta adresi. Liekas, ka šo jautājumu esat domājis nosūtam tādam kantorim kā “ES māja” vai ASV Valsts departamenta filiālei Latvijā, kuru te dēvē par Ministru kabinetu, bet tad tajā vārdi “vērst par labu” un “uzlabojot” ir lieki. Novešanu postā, nodevību vai sanaidošanu var pilnveidot, paplašināt vai citādi piemērot apstākļiem un mērķiem, bet uz to nevar attiecināt neko, kas ir jēdziena “labs” saturā. Līdz šim biju domājis, ka es domāju pavisam citu – ne to, ko piedēvējat man. Ja nu tomēr Jums ir taisnība un esat manās domās atradis tādu Jūsu man piedēvēto domu, tad es ar interesi iepazīšos arī ar tādām savām domām. Būtu priecīgs saņemt kādu Jūsu norādi, kur, kad es tā būtu domājis, to izteicis, vai pat rakstījis. Man tas būtu interesants jaunums. Jūsu zināšana nav tālu no mana pēc Muamāra Kadafi nāves “Boadīkē” paceltā lozunga “Nekādu attiecību ar Impēriju”, un, liekas, ka manas grāmatas “Saules zeltīts kuģis” pašrocīgi rakstītajā ievadā kā arī visās citās publikācijās esmu izteicis pavisam citas domas, kā tās, ko piedēvējat man. Tāpēc domāju, ka esat man atsūtījis kādam citam sūtīto e-pastu.


577. No: Ingas      Temats: Matu izkrišana... ?←      2017. gada 03. aprīlis 12:49:22

Labdien, Paul! Vēršos pie Jums ar man jau ilgus gadus sasāpējušu problēmu. Aptuveni gadus 14 atpakaļ man pastiprināti sāka izkrist mati, visu šo gadu laikā tie pakāpeniski ir kļuvuši ļoti plāni, agrāk man tie bija skaisti, biezi. Izkritušie mati ataug, bet tie ir smalki un trausli. Mani kā jaunu sievieti tas ļoti uztrauc, mati tomēr ir mūsu rota. Pagājušajā gadā gāju cauri ļoti smagiem notikumiem manā dzīvē, izteiktai psihoemocionālai spriedzei, pēc tā mati sākuši krist ārā vēl intensīvāk. Nezinu ko darīt, sāku apdomāt tos apgriezt daudz īsākus, lai izskatītos normāli, kaut gan apzinos, ka sievietei būtu jābūt gariem matiem.. Trihologa(matu speciālista) konsultācija, izmeklēšana maksā ļoti dārgi, kur nu vēl ārstēšana, turklāt zinu, lai piemēram cīnītos ar sēnīti galvas ādā ārsts iesaka dzert spēcīgu pretsēnīšu līdzekli, kas ir ļoti kaitīgs aknām. Jūtu, ka manu matu izkrišanas galvenā problēma ir biežā spriedze un stress, diemžēl kaut ko uzlabot arī šajā jomā man ir ļoti grūt i... Vai Jūs, lūdzu, varētu man ko ieteikt? Jau iepriekš pateicos. Ar cieņu, Inga.


Atbilde uz šo jautājumu ir raksts - P. Stelps, Ar katru matu.

578. No: Ingas      Temats: Ēku siltināšana... ?←      2017. gada 14. aprīlis 19:30:31

Labdien vēlreiz! Liels paldies par veltīto laiku un atbildi uz manu iepriekšējo jautājumu! Zinu, ka esat kompetents daudzās lietās un zinat atbildes uz daudziem jautājumiem, tāpēc vēlos Jums jautāt par tādu lietu kā šajos laikos populāro padomju laikos celto daudzdzīvokļu namu siltināšanu/renovāciju. Mūsu pilsētā tā norit īpaši strauji un ar pilnu jaudu, bet diemžēl tā ir arī daudzu māju kaimiņus tuvu vai sanaidojusi, jo viedokļi par siltināšanas lietderību atšķiras. Viena daļa uzskata, ka padomju laika mājas nav piemērotas tādām pārmaiņām, jo būs ventilācijas problēmas, tās sāks pelēt, be citi apgalvo, ja kvalitatīvi darbus veic, tad problēmu nebūšot. Arī šīs jomas profesionāļu viedoklis šajā jautājumā atšķiras... tāpēc netieku īsti gudra. Pati dzīvoju tādā padomju laika mājā, nesiltinātā, bet vērojot šo straujo siltināšanas/ renovācijas vilni, raizējos par sava mājokļa nākotni.


Atbilde uz šo jautājumu ir raksts - P. Stelps, Iespējot funkciju.

579. No: Artemīda      Temats: Kontinenti... ?←      2017. gada 20. aprīlis 18:37:45

Labdien! Ja katras rases attīstībai bija viņas kontinents un Eiropa ir 5. rases kontinents, tad man ir jautājums. Vai ir tādas kontinenta daļas, kuras ir bijušas citu rasu laikā? Vai ir tāda/s pasaules daļa/s, kura/s ir saglabājusies/šās visu laiku un nav nogrimusi/šas vai ir pārvietojusies/šās? Paldies!


Visu cieņu, Artemīda!


Ceru, ka bultas Tev asas un Brieži arvien paklausīgi! Nupat stāsta, ka amīši tomēr neesot skāruši Tavu dievišķi daiļo vaigu…

Ar tiem kontinentiem ir tā. Katrai rasei ir ne tikai tās pamatkontinents, bet arī atšķirīga sauszemes izvietojuma struktūra. Katra rase ir tā strukturētās Zemes kolektīvās apziņas daļa – attīstības cikla elements. Tā Lemūrija bija pasaules daļu izvietojums, no kura ir palikušas dažas salas (Šrilanka, Jaunzēlande u.c.) un Austrālija, ko vēlāk saviem eksperimentiem izmantoja Atlanti. Atlantīda bija jau cits sauszemes izvietojuma princips. Sauszeme stiepās gar paralēlēm. 5. rasei par mājvietu kalpo Eiropa, bet izvietojuma raksturs sauszemei ir meridionāls. To sauc par Aatriju, bet Cilvēki tagad ir Aatreidi.

Zemes virsmai pārkārtojoties no Atlantiskā uz Aatrisko, ievērojami sauszemes apgabali grima, citi pacēlās no zemes dzīlēm, bet citi palika, kur bijuši. Zemes virsma pārkārtojās. Tāpēc visi biologu spriedelējumi par līdzīgo vai atšķirīgo sugu izvietojumu un tāpēc sauszemes iespējamo formu, “kontinentu dreifu” ir muļķības. Reizē ar to cēlās Okeāna līmenis. Zemes Centrālā Šūna piematerializēja tādu ūdens daudzumu, lai līmenis celtos par 300 metriem. (Ūdens daudzums uz mūsu planētas (un Okeāna līmenis) nav atkarīgs no “komētu krišanas”, “ledāju kušanas” un citām tādām pat “acīm redzamām” parādībām. Planētas ķermenī ir milzīgs daudzums tukšumu, kuri ir piepildīti ar ūdeni, var to uzņemt vai atdot zemes virsmai. Tāpat Centrālā Šūna var materializēt vai dematerializēt visu sev vajadzīgo jebkurā vajadzīgajā daudzumā. Centrālā Šūna dod un ņem. “Zinātnieku” Zemes masas un tātad arī gravitācijas mijiedarbību ar Sauli un citām planētām aprēķini ir kļūdaini. Tagad tie ir izdarīti no maldīga pieņēmuma par to, ka Zeme ir blīvs ciets ķermenis, ar blīvu kodolu. Tā tas nav. Zemes ķermenis, zem relatīvi monolītākas čaulas ir poraina (cirkulācijai piemērota, kaula uzbūvei līdzīga) struktūra, kuras centrālās - šķidrās daļa centrā ir Zemes Centrālās Šūnas mājvieta – “pirmatnējais gāzu mākonis” – centrālais ķermenis un Šūnas ietērps – “pirmatnējais vakuums”.) Tādi izmaiņu procesi ilga apmēram 750000 gadu. Atlantīdas grimšana “vienā naktī” ir mīts, kurā “nakts” nozīmē starprasu obskurāciju.

Tāda pārkārtošanās kādas teritorijas atstāja bez izmaiņām, bet citas mainīja. Eiropas daļa iznira no dzelmes (Eiropas nolaupīšanas mīts) un pievienojās Atlantīdas neskartajiem apgabaliem. Tā, piemēram, Kurzeme un Zemgale ir Atlantīdas “jūrmala”, bet Vidzeme ir pacēlies jūras dibens. Skotija un Īrija ir Atlantīdas zemes, bet nu jau tagad atkal grimstošā Britānija, ir bijusī jūras gultne.

Ir relatīvi nemainīgas teritorijas. Piemēram, Centrālāzija, Sibīrijas dienvidi, Himalaji. Visumā Āzija visu laiku ceļas, tāpēc pieaug arktiskā teritorija. Centrālāzija vienmēr ir bijis relatīvi stabils apgabals, tāpat arī Ziemeļāfrikas daļas, daļas no Amerikas. Amerika ir nevienmērīgi cēlusies un “griezusies no vieniem sāniem uz otriem”. Zeme ne tikai maina virsmu, bet arī ļoti lēni maina rotācijas ass slīpumu – poli mainās vietām. Tāpēc stāsti par apledojumu ir naivi.

Nākošo pārmaiņu laikā, kuras jau ir sākušās, zemes virsmu izmainīs vulkāniskā darbība un zemes virsmas plātņu kustība. Aktīvas vulkāniskās darbības rezultātā intensīvi izmainīsies visa virsma. Stabila būs neliela daļa ap Himalajiem un Rietumsibīrija. Stulbie Cilvēki mēģina karot tagad, kad jau ķeblītis no kājapakšas ir izsists. Labāk būtu atlikušos mirkļus veltījuši pūļu apvienošanai, lai paglābtu to, ko vēl var pagūt saglābt. Pretējā gadījumā atkal būs jāsāk no ugunskura alā, apgrauzta kaula un akmens cirvja, bet citu neko laikam jau nav pelnījuši…

Cilvēces pirmais kontinents - 1. rases ziemeļu polārais kontinents – “mūžīgā pavasara zeme” vienmēr paliks nemainīgs. Tagad zemes griešanās ass izmaiņu dēļ, tas atrodas dienvidpolā. Cilvēce ir tik veca – sena – jau tik ilgi Zemi apdzīvo Cilvēks, ka viņa pirmā mājvieta, līdz ar planētas griešanās ass maiņu, ir nokļuvusi pretējā polā.

Kontinents ir pabijis visās klimatiskajās zonās un glabā visu Zemes un Cilvēka kopdzīves vēsturi.


580. No: Zara      Temats: Politiskā dzīve... ?←      2017. gada 01. maijs 22:46:08

Labdien! Kāpēc Jūs, ar tādām zināšanām, nepiedalaties valsts politiskajā dzīvē?581. No: Artemīda      Temats: Vārdadienas... ?←      2017. gada 16. maijs 15:30:51

Paldies, bultas ir asas un Brieži klausa. Jūs un sabiedriskie mediji tagad ir ļoti aktualizējuši valodas tematu. LR raidīja raidījumu, piemēram, par personvārdiem. Jautājums proti šāds - kāpēc ir tautas, kuras svin vārdadienas, piem., latvieši, poļi, bet ir tādas, kuras nesvin?


Esi sveicināta, Ātremīda!


Lūdzu, piedod ilgo atbildes kavēšanos. Biju citos darbos (vietās), citās Debesīs. Tagad, pēc 9.09. atkal esmu te un varu rakstīt atbildes. Pēc š.g. 9. 09. tāpat kā pēc “tā” gada 11. 09. pasaule vairs nebūs tāda pati. Tagad Cilvēki, Okeāns un Saule kopīgi ievada jaunu laiku, ar kuru aizvada veco pasauli. Jaunas Debesis ir tuvu, tuvu klāt un tāpēc vecās ēnas aiziet tālāk un tālāk. Tagad tie, kuri domā, ka viņiem te ir problēmas un viņi tās risina, sapratīs, ka problēmas ir “tur ārā” un to risinājumi ir pavisam citur, citos viņiem nepieejamos mērogos. Tas ir kā skudrupūžna atrašanās vietā, kurā caur viņu mežu būvē autostrādi…

Bet nu – pie lietas!

Visupirms jau vārda dienas svin tie, kam neko citu nav ko svinēt – kam nav citu svinamu svētku un slavas vainagotu dienu, tautas bez Evolucionāras vēstures un sasniegumiem.

Tautas, kurās svin vārda dienas, vai Svēto dienas ir tās pašas, kuras gaida pasaules galu – tās ir “kristīgās” zemes. “Kristīgās” baznīcas sākumos tai nebija nekā, kā vienīgi tieksme pēc politiskās varas, kā dēļ tā misiones (aģitācijas un propagandas) ceļā neizglītotām sabiedrības padibenēm sludināja sagrozītus tām nesaprotamo apkārtējo filosofisko un reliģisko doktrīnu stāstus. Tādā veidā jauntopošā baznīcā (bīskapu orda) mobilizēja neizglītotu, slinku un izlaidīgu tumsoņu masas un vadīja tās sev un politiķiem vēlamajā virzienā. Tā dēļ bīskapi ņēma jau apziņā un vidē esošus, bet tumsoņām nesaprotamus tēlus un norises, un tos sagrozītā (bet tumsoņām patīkamā) veidā pasniedza savu sekotāju masām. Tā tapa baznīcas stāsti, no kuriem vēlāk 11. gs. trīs žīdi Vatikānam uztaisīja apmēram to Bībeli, kuras dažādi (atšķirīgie) tulkojumu varianti tagad ir pieejami “kristīgajās” zemēs un kurus tagad baznīca “mūsdienīgo”.

Filosofiskās doktrīnas un reliģijas tradīcijas vienmēr tiek turētas slepenībā (atklātas tikai savējiem), bet ar misionārismu nodarbojās tikai blēži un krāpnieki. Tolaik to darīja tirgus laukumos un publiskās netiklības vietās – tur, kur pulcējās tās sabiedrības atkritumi, bet filosofu skolās muļķiem, izstumtajiem un svešiniekiem slēpjamo maskēja ģeometriski – matemātiskās formās vai Dievu dzīves aprakstos.

Tā, piemēram, tagad skolās mācītajā Pītagora teorēmā Pītagors ietērpa doktrīnu par “Svētās trīsvienības” - Radošā Saprāta (“Dieva Tēva”), Radošās Domas (“Dieva Dēla”) un Radošās Enerģijas (“Dieva Svētā Gara”) sintētisko vienību un to proporcionālo nozīmību radošajā darbībā. No Pītagoriešu “Kristus zvaigznes” (pentagrammas), kurā redzama dvēseles cikliskā dzīve, ir nākusi leģenda par Kristus ”otrreizējo atnākšanu”. Pentagrammas labās puses apakšējais stars tiek saukts par “Kristus dzimšanu” un to apzīmē ar spīdošu bāku – “katrs pats to redzēs kā spožu gaismu”, bet apakšējo kreiso staru par “otrreizējo atnākšanu” un apzīmē ar atvērtām durvīm – “klauvējiet un jums tiks atvērts”. Visu ciklisko kustību pentagrammas līnijās par “pasauli”, kura sākas un beidzas atbilstoši apskatāmās stihijas stara virsotnē. Cikla noslēgums ir “pasaules gals” pēc “otrreizējās atnākšanas”.

No pentagrammas nāk liela baznīcas stāstu (“kristīgā” mitoloģija) un bīskapu folkloras daļa. Citi ir ņemti no “Ligzdas” – “Baloža” un “Klints” savijuma – sešstūra zvaigznes un tās daļām. Baznīca, izmantojot sagrozītu Eseju, Mitras kulta, Druīdisko – Pītagora Filosofisko sistēmu tēlu sajaukumu ar jūdaisma un pagrimušo tumsoņu maģijas rituālu elementiem, izveidoja to “kristīgo mācību”, kura ilgu un nemitīgu transformāciju ceļā ir nonākusi pie jums kā Katolisms, Luterānisms, Pareizticība un katolisma atzars – Islāms.

Zeme lidojumā ap Sauli katru dienu atrodas citā Saules enerģētiskā lauka spektra (Zodiaka) joslas starojumā un tā mijiedarbības ar Zemes lauku rada tās dienas savdabīgo enerģētisko stāvokli. Tagad Eiropā tās jau (baznīcas darbības rezultātā) ir pilnībā aizmirstas, bet Cilvēki zināja katras dienas “darbu” – tās dienas īpašo nozīmi – vērtību gada ciklā – to īpatnējo iedarbību, kāda tajā dienā ir Zemes enerģētiskajam laukam. Bija zināms, kas tajā dienā ir jādara un ko tieši tad nedrīkst darīt. Tautai tas tika pasniegts Dievu dzīves notikumu stāstu un ar tiem saistīto reliģisko tradīciju veidā.

Baznīca ņēma stāstos godinātos (atgādinātos) tēlus un viņu darbus, kurus pārnesot uz citām dienām (sagrozot kalendāru), pārtaisīja par saviem “svētajiem”. Pārnesot uz citu dienu, “svētos” atsaistīja no enerģētiskā lauka – Zemes Mātes un tās svētības dienas dzīvē. Tādā veidā no tautas atmiņas dzēsa agrāko dzīves tradīciju jēgu un tur iemitināja savas blēņas. No vienotības atrautais Cilvēks tika nolemts lēnai Garīgai, Dvēseliskai un miesīgai izčākstēšanai māņticībā un izvirtībā, kuru sistemātiski un nenovēršami izplata baznīca.

Katoliskajā pasaulē “Dienas godināšana darbā” pārgāja uz “Svētā godināšanu lūgšanā” un iedibināja savas tradīcijas. Tā, piemēram, Matērija Lucīda (Astrālā matērija) kļuva par “Svēto” Lūciju un “Ziemeļu Svētība” par Svēto Nikolaju, kura kauli glabājoties Itālijā un šogad pat tika atvesti uz Krieviju turienes māņticīgo apjūsmošanai. Šis “Nikolajs” kalpo par Santa Klausa prototipu. Patiesībā runa iet par “Sala Tēvu” – Tēvu “Aukstumam”. “Aukstums” pretēji “Siltumam” – magnētismam ir elektriskā – Gara Gaismas (Radošās domas – “Dieva Dēla”) daļa. Tā kā “Aukstums” ir “Dievs Dēls” – Radošā doma, tad viņa “Tēvs” ir Universālais Saprāts – “Dievs Tēvs”. Sala Tēvs ir Universālais Saprāts.

Tādā kārtā “Sala Tēvs” un viņa “atnākšanas” diena ir diena, kurā ir visspēcīgākā Cilvēka un Kosmiskā Saprāta savienošanās diena – diena, kurā Kosmiskais Saprāts var ienākt Cilvēka Saprātā ar savām Gara dāvanām. Tāpēc tiem, kuri Zin, “viss labais nāk no Ziemeļiem”. Druīdiem to pavada Kosmosa Radošās (apsēklojošās) enerģijas simbols – Brieža tēls.

“Kristību” ceremonijas laikā “kristāmajam” deva “svētā” vārdu, ar to viņu nododot “svētā” aprūpē – aizgādībā. Doma par to, ka “Diena un Cilvēks tajā ir viens vesels” tika aizstāta ar to, ka “tajā dienā kristītais ir tās dienas svētā aprūpē”. Iespējas, pienākumi un atbildība tika aizstāta ar verdzisku žēlastības dāvanu patēriņu. Vēlāk “Svētā daudzināšana” un pielūgšana tika aizstāta ar “kristītā” vārda “atgādināšanu”, no kuras vēlāk tā nolaidās līdz “kristītā” vārda dienas fiziskai baudīšanai ar vīnu un konfektēm. Atejot no “Svētā vārda pieņemšanas” no turienes līdz paņēma tikai dienas baudīšanas daļu.

Ar to vārda dienās sveikto “iecēla” viņam vārda dāvātāja “svētā” kārtā. Tā pagrimstot, ļautiņi ņēmēju un devēju samainīja vietām un pulcējās ap ņēmēju viņa saņemto labumu baudīšanai.


582. No: Rasa      Temats: Paldies, paldies, paldies! ... ?←      2017. gada 20. maijs 16:08:10

Ko tas viss dod, ja tev tiek nojaukti visi pamati zem kājām, pateicoties Paula Stelpa rakstiem? Tas dod pilnīgu atjēgšanos, indīgā ābola kumosa izspļaušanu (varbūt kādam pamatīgu aizrīšanos). Kāpēc jūs skaidrību nesošie esat tik maz? Jūsu vajag vairāk.


Atbildi uz šo jautājumu atradīsiet rakstā par "Cilvēku tautvaldību". Neapsolu to ātri (jāpabeidz iesāktās tēmas) un tieši ar tādu virsrakstu, bet tādu apakšvirsrakstu saglabāšu.

583. No: Lauras      Temats: Saturna augi ... ?←      2017. gada 31. maijs 10:41:24

Aktuāls jautājums, kas rodas zāļu tēju vacējiem katru gadu: kādi augi vācami Saturna gadā? Jau iepriekš - mīļš paldies!


Saturna gadā labāk neko nevākt.

Saturna gadā Zemei un lopiem dod atelpu. Saturna gadā pārtiek no iepriekšējo gadu uzkrājumiem un izvērtē darbības rezultātus.

Saturna gadā aktivizējas ķērpji un graudzāles.


584. No: Tatjana      Temats: vīrieša un sievietes saderība ... ?←      2017. gada 04. jūnijs 19:35:11

Vai pēc auguma parametriem, piemēram, auguma garuma var pateikt vai vīrietis un sieviete būs saderīgi kopā kā pāris, ir lemti viens otram? Vai var būt saderīgs piem. 1.90m garš vīrietis ar 1.60 m garu sievieti? Vai sieviete var būt garāka par vīrieti?


Vīrietis un Sieviete ir Cilvēka psihotipi, no kuriem izriet (kuri nes) pienākumu, tiesību, atbildības veidu un brīvību kopumi – tas viss ko tagad sauc par sociālajām lomām ģimenē, savstarpējās rūpēs (kalpošanai) vienam par otru, kas nāk līdz ar Mīlestības trim formām – Bezcēloņa Mīlestību, Īstenības Mīlestību un Visa Labā Cēloņa (Blago) Mīlestību. Dvēseļu saskaņai der jebkurš nesējs (miesa).

Fiziskā ķermeņa miesīgajiem parametriem nekāda sakara ar Sievietes un Vīrieša saderību nav. Tur, kur tiek aplūkota miesa, tur šie parametri (it sevišķi mūsdienu rietumu perversajā pasaulē) izriet no fiziskajām interesēm. Tur atbilstošais ir tas, kas der šo interešu apmierināšanai. Ja tēviņam mātīte vajadzīga augļu nocelšanai no augstākiem zariem, tad viņam der gara auguma mātīte.


585. No: Tatjana      Temats: Ideāls vīrietis ... ?←      2017. gada 04. jūnijs 22:59:40

Sakarā ar jautājumu- atbildi jūsu mājas lapā ar Nr.551 par vīriešu un sieviešu vienlīdzību, man radās jautājums: kādam tad ir jābūt ideālam vīrietim? Paldies!


Ideāls Vīrietis Sievietei un ideāls vīrietis sievietei.

Ideāls Vīrietis Sievietei ir Bruņinieks. Par Bruņiniekiem lasiet: Анна Комаринец «Энциклопедия короля Артура и рыцарей Круглого Стола». Noskatieties 1981. gada filmu “Ekskaliburs”. Vizuālā uzvedība varētu būt apmēram kā Dunkanam MacLeodam “Kalnietī” vai Šonam O’Konorijam viņa filmās.

Vienkārši sievietei ideāls vīrietis ir tas, kurš saskan ar visām viņas labajām īpašībām tāpat kā ar viņas trūkumiem, ar kuru ir labi būt kopā jaukos brīžos un kurš būs ar šo sievieti viņas problēmās, tāpat kā viņa negribēs aiziet no šī vīrieša tad, kad viņam būs grūtības. Amerikā, no emancipēto “sieviešu” puses, tas esot standartgājiens.


586. No: E.Liepiņa      Temats: Par ko ķermenis mums stāsta? ... ?←      2017. gada 09. jūnijs 15:36:27

Par ko liecina tas, ka sievietei ir izteikti plati pleci, vai tādi runā par nesievišķību? Vai ir kāda grāmata, kuru Jūs varētu ieteikt, kurā var uzzināt par šādu tēmu- ko mūsu ķermenis, sejas panti utt... par mums dziļāk stāsta?


Tas liecina par to, ka šī Monāde, kurai tagad ir Sievietes ietērps nesen (iepriekšējās dzīvēs) bijusi Vīrieša ietērpā. Monāde maina ietērpu ne biežāk kā pēc trim un ne retāk kā pēc septiņiem iemiesojumiem. Tāpēc ir Ārtemīdas, Āfrodīdes un Vēnēras formas. Sievietes gurnu izteiksmību dod “Klints” Skaistuma un Radīšanas principi (Dzīvīgums), bet Vīrieša pleci nāk no viņa “Baloža” – Sakārtotības un Ziedošanās, kas dzīvē ir Bruņnieciskums un taisnīgums. Šīs īpašības Vīrietim dod Sadarbībā balstītas darbaspējas un no tā nākošu dzīves labklājību. Tāda Sieviete ir saticīga, sadarbīga un strādīga. Viņas tuvumā vienmēr būs dzīves labklājība. Viņa darbosies tāpēc, ka zinās sava darba nozīmi.

Cilvēks ir Kosmosa universālo principu analoģiska projekcija vidē, tāpēc sapratne par viņa izskata saturu nāk no universālā zināšanas. Citādi nekādas saprašanas nebūs un nav arī vajadzīga. Tad tā ir postoša. Ja zināšanas nonāk nepareizās (neizglītotās) rokās, tās nes postu. Tāpēc tādu grāmatu nav un nedrīkst būt. Ja tādas “ir”, tad tās ir maldinošas muļķības un meli.

Nekas nav labs vai slikts pats par sevi. Par tādu tas kļūst tikai atbilstošos vai neatbilstošos apstākļos. Par piemēru: Sievietēm patīk vīrieši, kuri rotaļājās ar viņu bērniem. Tikai daudzas aizmirst kanonizējošo (tas, kas nosaka “labumu” vai “sliktumu”) apstākli: tam vīrietim, kurš to drīkst darīt, ir jābūt šī bērna tēvam. Rotaļa ir audzināšana, tāpēc tēvs rotaļājoties bērnu ieved ģimenes attiecībās, bet svešais bērnu “aizved” – nolaupa ģimenei. Ja sieviete priecājās, ka ar viņas bērnu spēlējas vīrietis, kurš nav bērna tēvs (viņas vīrs) tad tā ir lielas nelaimes zīme – Sieviete ir zaudējusi Tikumība, kura viņa notur pareizās attiecībās ar Esošo un dod sapratni, kas un kādos apstākļos ir labi, bet kas un kāpēc ir postoši. Ja tādas sievietes bērnu starpā nav saticības, ja bērni ir patvaļīgi, tad šī sieviete nav pildījusi savus mātes pienākumus un visticamāk meklēs attaisnojumu savai un citu Cilvēku bezatbildībai.

Tieši tāpat “ir” arī visas citas parādības. Vienos apstākļos tās vairo labo, bet citos tās nes postu. Tāpēc nav “zināšanas vispār”. Ir zināšanas “tiem kuri”. Tiem, kuri “Zin”, ir zināšanas saturošās grāmatas, bet tiem, kuri nezin, ir dzīves kārtību uzturoši noteikumi, kuri jāievēro - Tikumība. Tie, kuri domā, ka var tos neievērot, “pavasari nesagaida”. “Sniegiem kūstot” kļūst redzami “nepārziemojušie” atkritumi. Tāpēc nemeklējiet virspusējo – “grāmatu, kurā viss par šo būs pastāstīts”. Nosalsiet.

Es paredzu nākošo “šī seriāla” jautājumu: “Vai es varu precēties ar tādu, kurš/kura izskatās…” Vienos apstākļos tas būs labi, citos tas pats būs postoši. “Apstākļi” te ir Jūsu personība. Vienai personībai vajag uzmundrinājumu, citai bremzēšanu, bet cita jānotur esošajā. Monāde “Zin”, kas katram vajadzīgs, bet tie, kuri grib “izrēķināt”, tie pārkāpj noteikumus un kļūdās. Tāpēc “izdarot izvēli”, “Zinošie” to dara dabiski tuvinoties, bet “rēķinātāji” meklē horoskopos, pie zīlniekiem un grāmatu “pamācībās”, ar ko krietni uzlabo “grāmatu” izdevēju, zīlnieku, un “astrologu” naudas maku stāvokli, bet neglābjami saķēza savu dzīvi. “Izdari brīvu izvēli noteikumu robežās un tu darīsi pareizi” – tāds ir noteikums, aiz kura varētu sekot jautājums: “kādi ir noteikumi?” Tad es atbildētu: “Ir Dabiskā Kārtība, tās normu sistēma, Filosofija, Reliģija, un tradīcija, no kuras izriet noteikumi – Tikumība.” Ievēro Tikumību! Tāds ir nākošais noteikums. Izzini Tikumību! Par to ir jāinteresējas. Tāda ir atbilde.


587. No: Austris      Temats: Bērna vārds... ?←      2017. gada 14. jūnijs 21:38:14

Sveicināti! Jautājums par to, kad bērnam dot vārdu, kā to izvēlēties. Ir dzirdēti gadījumi, ka vecāki pirms bērna piedzimšanas jau izdomā viņam vārdu, bet piedzimstot bērnam, saprot, ka šis vārds nederēs. Kā to var zināt, derēs vai nederēs? Kā cilvēku ietekmē viņa vārds? Vai tam jābūt liktenīgam un vārds ir jāpieņem tāds, kādu devuši vecāki, vai to dzīves laikā drīkst mainīt? Pateicos


Atbildes meklējiet rakstos: - Noslēpumā turamais, Caur ugunu, ūdeni un vara caurulēm

un jautājuma atbildē: - 486.

588. No: Elmārs A.G.      Temats: Oligarhija... ?←      2017. gada 15. augusts 17:17:22

Labdien!
Esmu ieradies pie Jums kā nomaldījies ceļinieks, lūdzot kādu malku svaiga ūdens no Jūsu zināšanu akas. Mani jautājumi ir, teiksim tā – teorētiski, par Valsts iekārtu.
Kā Valsts iekārta mani interesē oligarhija. Mani neinteresē vai tā ir slikta vai laba, jo tas tāpat būs subjektīvs vērtējums, bet interesē pazīmes pēc kurām nekļūdīgi, ja tas vispār ir iespējams, pateikt vai konkrētajā Valstī ir oligarhiska valsts iekārta? Šo jautājumu nav manos spēkos uzdot iegūtās informācijas pirmavotam - politoloģijas lekciju autoram, šī iemesla dēļ (http://www.moscow-tombs.ru/2009/mahnach_vl.htm).
Jautājums nav arī nejaušs, jo nu ir „uzpeldējusi” „oligarhu” lieta, parādījušies apšaubāmas ticamības (profesoru) raksti par nepieciešamību likvidēt oligarhisko valsts iekārtu. (nenorādīšu avotu, jo DP to var interpretēt kā mudinājumu gāzt pastāvošo Valsts iekārtu) Vēl pāris jautājumi saistībā ar oligarhiju:
1) kurš melo par 1918. gadā 18. novembrī radīto Latviju – tie kuri siekalas šķiezdami apgalvo ka tika dibināta demokrātiska republika vai grāfs Kalergi (1903-1987) savā 1925. gadā izdotajā grāmatā “Praktiskais ideālisms", kur raksta par plutokrātisku (faktiskā vara) Valstu (republikām, monarhijām) uzrašanos ar demokrātijas fasādi? (39.lpp grāmatas fotokopijā)
2) vai šobrīd par Latviju runājot var teikt ka Latvijā ir oligarhiska Valsts iekārta, ka ir Latvijas oligarhi – šis ir mans pamatjautājums, jo mans priekšstats par reālo Valsts varu ir stipri primitīvs un ar to (reālo Valsts varu) es saprotu kā Valsts varas (politiskā vara) un Valsts kapitāla (ekonomiskā vara) koncentrāciju vienās rokās. Latvijas kapitāls šobrīd ir ar mīnus zīmi -, miljardos mērāms, un tādēļ runāt ka Latvijā ir oligarhiska vai kāda citāda Valsts iekārta man nešķiet loģiski.
Es neredzu, ka Latvija šobrīd vispār ir Valsts (tai nav savas ekonomiskās varas) un neredzu ka te būtu oligarhiska vai kāda citāda Valsts iekārta, jo vienīgais man pieņemamais notiekošā (dažādo partiju savstarpējā plosīšanās, policijas atklāta un nenosodāma visatļautība, cilvēku bēgšana no Dzimtenes – nu jau bēg nevis tikai lai iedzīvotos, kā tas bija 90-to sākumā) redzējums ir ka Latvija no Valsts ir padarīta par koloniju ar kolonijas saimnieka ieviestu režīmu – plutokrātiju un policejisku kolonijas pārvaldes sistēmu.


Oligarhijas sliktums vai labums ir objektīvs vērtējums, ja to vērtē no Evolucionāro procesu viedokļa. Objektīvi – Oligarhija ir tāda destruktīva valsts iekārta (diktatūra), kurā tiek realizēta savtīgu materiālu interešu vienotas iedzīvotāju grupas vara pār tautu un valsts iedzīvotājiem.

1. Par 1918. gada “Latviju” runājot, neredzu, ar ko atšķiras “demokrātiska” no “ar demokrātijas masku”. Demokrātija ir tāda destruktīva valsts iekārta (diktatūra), kurā tiek realizēta nelielas savtīgu materiālu interešu vienotas iedzīvotāju daļas (demosa) vara pār tautu un valsts iedzīvotāju lielāko daļu (ohlosu). Demokrātija, pretdabisku valsts pārvaldes veidošanas mehānismu (vēlēšanas) dēļ ir sliktākā no sešām iespējamajām valsts iekārtām (diktatūrām). Demokrātija, būdama netikumīga (antisabiedriska) cēlonī, savā darbībā grauj tikumību (sabiedriskumu) un priekšplānā izceļ individuālismu, kas neizbēgami rezultējas lieberālismā un tās anarhiskajā visatļautības diktatūrā.

Arī anarhija ir tāda destruktīva diktatūra, kurā, noliedzot ārējo (rakstīto) un tradicionālo likumu, visa vara ir nodota indivīda iekšējam likumam.

Anarhija ir liberālisma galējā forma.

Liberālisms neizbēgami noved destruktīvā anarhijā – visatļautības patvaļā – netikuma un perversiju diktatūrā.

Starpība starp Oligarhiju un demokrātiju ir tikai materiālo labumu baudītāju grupas lielumā, bet ne idejiskajās vai darbības kvalitātēs. Oligarhi brēc pret tirānu tāpat kā demokrāti pret oligarhiem un tā paša iemesla dēļ – viņi grib piekļūt augstāk esošo silei un kakāt uz galvas no siles atstumtajiem, liekot zemākstāvošajiem pēc tam sili piepildīt. Dēmos ekspluatē Ohlosu, Oligarhi dēmosu, Tirāns visus.

Tur, kur tauta ir novājināta, tur uzrodas demokrāti. Tur, kur spēcīgākie demokrāti vājākos padzen pie malas, tur parādās oligarhi, bet tur, kur kādam no oligarhiem ir pietiekami “lieli zobi”, lai “nokostu” apkārtesošos “silesbrāļus”, tur parādās tirāns. Tas ir tikai stiprākās indes, garākā zobena vai liekāko bataljonu jautājums. Tāpēc 1918. gadā Latviju sagrāba anglosakšu oligarhijas, kura maskējas par “moderno” demokrātiju, ielikteņi – pašmāju demokrāti. Mūsdienu “modernā demokrātija” ir tā pati “klasiskā demokrātija” ar modernizētām ohlosa paverdzināšanas un pārvaldes metodēm un instrumentiem. Piemēram, uzpirkto (korumpēto) ohlosu iesaista pseidovēlēšanās, kuru rezultātā rodas “vairākpartiju koalīcija”. Fiziska manipulācija nomainīta ar intelektuālu, psiholoģisku un ekonomisku manipulāciju.

2. Latvijā nevar būt oligarhiskas valsts iekārtas, jo te nav ne valsts, ne arī valdības. Kopš 1990. gada Latvija ir ASV okupēta un tās radītās ES kolonizēta teritorija, kuru saviem noziedzīgajiem mērķiem izmanto agresīvas NATO struktūras. Šo teritoriju pārvalda okupantu kontrolēta administrācija kolonizatoru izpildmehānisma – Oligarhu realizējumā.

3. Jautājums par varas maiņu vai palikšanu esošajā ir jautājums par Latvijas Suverenitātes atjaunošanu vai okupētas kolonijas stāvokļa turpināšanu.


589. No: Madina      Temats: Maģiska iedarbība... ?←      2017. gada 27. augusts 13:31:12

Labdien! Esmu nonākusi tādā dzīves situācijā, kad man ir pamatotas aizdomas, ka ir cilvēks (vai vairāki), kas, vēlot man ļaunu, iespējams, izmanto kādas "tautas metodes", lai man kaitētu. Piemēram, nepamet sajūta, ka mugurā sirds rajonā ir tā kā iedurts liels nazis. Es saprotu, ka pilnīgi tīram cilvēkam neko sariebt ar kaut kāda vudū palīdzību laikam nav iespējams, un apzinos, ka varu vainot sevi, ka negācijām ir kur pieķerties. Tomēr varbūt varat man kaut kā palīdzēt ar padomu. Ko darīt, lai noņemtu šādu negatīvo enerģiju? Skaitīt lūgšanas, vēlēt labu tiem ļaudīm (šobrīd gan nekādu mīlestību pret tiem nevaru no sevis izspiest), vai ko citu? Vispār - vai cilvēks var kaut ko darīt, ja kāds pret viņu vērš tādas ļaunvēlīgas maģiskas darbības? Un vēl, kā atturēties no kārdinājuma pašam vēlēt visas nelaimes tādiem ļaudīm, ja ir reāls pāridarījums un netaisnības sajūta smacē?


Labas dienas, Madina!


Sākšu ar pēdējo – kā atturēties.

Redzi, ar maģiju, “tautas līdzekļiem” un “senču rituāliem” utt. ir tāpat kā ar “uzkāpšanu Kamieļa mugurā”. Uzkāpšana maksā 5 kapeikas, bet nokāpšana – visu, kas Tev pieder. Sākums vienmēr ir vilinoši interesants un saldi ievelkošs, bet beigas ir pārlaicīgu ciešanu piepildītas. Katra maģiskā darbība nes ciešanu sekas, kuras būs jāsaņem vēl daudzās dzīvēs. Tie, kuri Jums uzbrūk, nav apskaužami – viņu nākotne ir nožēlojama. Palūkojieties uz to, kas notiek Āfrikā. Palūkojieties, kā viņi tur mokās badā, slimībās. Viņi ir kādreizējo maģijā iegrimušo Āfrikas tautu un vēl tagad maģiju piekopjošie pēcteči – to pašu māgu, “zintnieku”, “ekstrasensu” un raganu atkārtotie iemiesojumi, kuri iznes šo tautu netikumu negatīvo karmu. Gejropu (arī Latviju) pārņem tas pats – sākas atmaksas laiks, kuru ievada šurp migrējošie “bēgļi”.

Tas pats jāsaka par “latviešiem” un viņu “ciešanām”. Viņi ir senatnē maģijai un izlaidībai pievērsušos pēcteči, kuri tagad te turpina izpirkt savu iepriekšējo dzīvju sekas un visas viņu “ciešanas” ir tikai “ziedu pumpuriņi”, kam sekos arī īstās “odziņas”. Tagadējie “zintnieki” viens otru apdāvina ar savas kolektīvās nākotnes sēklām.

Nav tā, ka tīrais ir nesasniedzams - visi ir sasniedzami un samaitājami. Smalkais vairāk kā robustais. “Tīrajam netīro ietekmēt grūtāk, kā netīrajam tīro”. Paņemsiet stikla vāzi un uzsitiet pa akmeni. Paņemiet akmeni un sitiet stikla vāzei. Disharmoniskajam vieglāk izjaukt harmoniju, kā harmonijai sakārtot disharmonisko. Tāpēc rupjam ļautiņam vieglāk sabojāt dzīvi smalkam Cilvēkam, kā Cilvēkam uzlabot rupekļa lopisko dzīvi. Tāpēc normālā pasaulē ir aparteīds – šķirta dzīvošana katram savējo lokā ar mehānismiem, kuri smalkākos pasargā no rupjo klātbūtnes. Katru Cilvēku neatkarīgi no viņa tīrības var ietekmēt. Balts krekls smērējas ātrāk. Kas pelēkam ir tāpat vien pelēks, tas baltam ir netīrs.

Mēs dzīvojam ļoti netīrā vidē. Izlietās asinis grauj plašas teritorijas vēl līdz pat 600 gadiem pēc kariem. Maģijas skartie apgabali paliek netīri līdz pat 1000 gadiem. Astrālie atkritumi nav nodzēšami. Apziņas kroplības un fantāzijas saindē astrālo telpu līdz tās “izdedzināšanai”. Cilvēks nevar dzīvot zemāk par 2200 metriem, biezi apdzīvotās pilsētu, lielu ūdeņu un karu skartās teritorijās. Tur, kur tiek kauti lopi, tur ir un būs kari. Patiesībā Cilvēks, ja nenodarbojas ar maģiju, var dzīvot šaurā planētas joslā – subtropos. Ziemeļos un ekvatora apgabalos ir tur esošās “elles” – destruktīvās karmas apgabali. Vidējā joslā dzīvo divkājainie un ļaudis.

Mēs tagad esam divkājaino teritorijā, tuvu jūras līmenim, nebeidzamu karu vietā, kurā mitinās netikļu veidoto laupītāju bandu, burvju un raganu pēcteči. Te milzu skaitā tiek kauti un apēsti netīrākie no lopiem – cūkas, ko šejienieši uzskata par gardāko gaļu. Kurzemē vēl joprojām (Popes apkaimē) ir lielas, Atlantīdas laikā radušās, viņu tehnoloģiju atkritumu izgāztuves. Kurzeme nes ne tikai mūsu, bet arī iepriekšējās rases destruktīvo karmu.


-          Ko Jūs šajā mēslu bedrē labu gaidat!?

-          Uz kādu gaišo nākotni cerat?!


Jūs jūtat pret Sirdi vērsto tāpēc, ka nejūtat visu citu orgānu piesārņojumu! Te nevar būt neskarts un nebojāts Cilvēks! Grūti peldēt sērskābē! Peldot sērskābē, no tās nevar aizsargāties. Tāpēc nav jautājuma par “aizsardzību pret uzbrukumu”.

Vājos te nokauj.

Stipros te stiprina.

Stipros vājie neskar.


Tāpēc ir jautājums:

-          Kā būt stipram?


Cilvēkam ir izvēles iespēja – būt par upuri vai Varoni. Upuris ir vājais, kurš, meklējot aizsardzību, atzīstas vājumā un ar to pašu sev liedz iespēju būt stipram. Upuris iet vājo upuru ceļu. Vājo ceļš ved bezspēcībā. Sevi likt upura lomā ir iet neatgūstamu zaudējumu ceļu.

Varonis iet grūtību pārvarēšanas ceļu un katru uzbrukumu uzņem kā stiprinošu cīņu ar pretspēku. Varonis pārvar uzbrukumus, turpinot iesākto ceļu. Ieslīgšana cīņā ar uzbrucēju ir novēršanās no ceļa un upura pozīcija. Varonis uzvar uzbrucēju nenovēršamā gribā sasniegt izvēlēto mērķi. Varoni ved mērķtiecība. Tieksmes attīstīšana ir Varoņa ceļš. Tad, kad kāds saka: “es to darīšu pārvarot katru šķērsli”, tad tāds veidojas par Varoni. Varonis nav apturams. Varoni var nogalināt, bet tāpēc viņš nepārstāj būt Varonis.

Varonībai piemīt īpašas auriskās bruņas. Šīs bruņas veido tas, ko sauc par “slavu”. Tie ir īpaši smalkā ķermeņa veidojumi, kuros “ieķeras” un Varoņa Gara Ugunī sadeg ļaunie sūtījumi – maģiskie skaudības uzbrukumi, naidīgas domas un emocionālie lādiņi, arī tas ko sauc par “ļauno aci” – līdz instinktīvam automātismam iestrādāts īgnums un naidīgums. Protams, Varonis “pliks vilku midzenī nelien”. Viņš zin sava darba vērtību, tāpēc to sargā. Varonis ir cītīgi mācījies tāpēc zin mijiedarbību mehānismus, to nozīmi un viņam ir darbam nepieciešamās darba un “darba drošības” tehnoloģijas. Tas viss viņam ir darbam nepieciešamo zināšanu un Zinātnes, bet ne māņticības - “Zintniecības” žurnālīšu un bodēs nopērkamo “labo domu” grāmatiņu līmenī. Zināšanas tirgū nepārdod. Visas tās “lūgšanas” un “laba vēlējumi” ir burvju izdomātas muļķības lētticīgo maldināšanai un vājināšanai.

“Slava” pieaug reizē ar Varonību – mērķtiecību, zināšanām, darbaspējām, Skaistumu, Mīlestību un Saitēm ar Monādi – savu Tēvu Debesīs. Tāpēc nemeklējiet kā atriebties vai aizsargāties (to dara vājie – upuri), bet kā būt Varonim. Uzstādiet Sev Augstākos Mērķus, uzņemieties grūtākos ceļus un nesiet lielāko labumu. Ar to, bruņas nemeklējot, Jūs saņemsiet neapturamu spēku un stiprāko aizsardzību.

Slava Varoņiem!


590. No: Lindas Liepājā      Temats: Zvanu skaņas... ?←      2017. gada 01. septembris 12:58:49

Lūdzu pastāstiet kā uz cilvēku un apkārtni, kur tās dzirdamas, iedarbojas baznīcu zvanu un vispār zvanu skaņas? Jautājums radās sakarā ar tikko Liepājā notikušo 1. starptautisko zvanu skaņu festivālu "Nikolskie zvony".


Harmoniski zvanošu zvanu, gongu, bļodu, stabuļu u.c. instrumentu akustiskie viļņi harmonizē akustisko vidi un tajā esošās apziņas. Tāpēc izspiež no tās tur neiederīgās (piem., vīrusi, baktērijas un astrālās būtnes). Tomēr jāņem vērā skaņu raksturs un izcelsme. Zemās frekvences un skaļās skaņas rezonē ar zemākajām apziņām, bet smalkākās un klusākās ar augstākajām. Harmoniska skaņa tiecas iekļauties un, pašas telpas akustisko vidi nenomācot, paaugstināt apkārtējās telpas skanējuma kvalitāti. Tādu efektu dod metāla, koka, ādas un tekstila šķiedru materiālu harmonisks savienojums.

Kas attiecas uz baznīcas zvaniem, tad to skaņa rodas, saduroties metālam ar metālu. Tas rada šim materiālam iespējami lielāko skaļumu. Baznīcas zvani tiecas “pārkliegt” - nomākt apkārtējo akustisko fonu – “nodarbojas ar misionārismu”. Tādas izcelsmes skaņas nes destruktīvas vibrācijas, kas tāpēc ir labs antiseptisks (bet ne vairāk) līdzeklis, tāpat kā alkohols vai hlors. Tādām skaņām ir apdullinošs, apziņu reibinošs raksturs.


591. No: Helēna      Temats: dzeramā soda... ?←      2017. gada 8. septembris 18:26:08

Lūdzu pastāstiet kā pareizi lietot (dzert) dzeramo sodu? Cik bieži, cik daudz un kā? Es mēģināju to dzert izšķīdinātu aukstā ūdenī un manam gremošanas traktam tas nemaz nepatika.. Tad internetā atradu, ka tā obligāti vispirms jādzēš karstā ūdenī un pēc tam jādzer siltu šķīdumu. Varbūt Jūs varētu vairāk pastāstīt par dzeramās sodas lietderību? Pateicos par atbildi jau iepriekš!


Dzeramo sodu katrs dzer sev komfortablā veidā un daudzumā. Var ieņemt sausu, ar ūdeni, var siltu. Labāk ar siltu (no govs) pienu. Var uzsildītu (no veikala) pienu. Labāk ar siltu pienu, medu, giju un baldriāna saknīti.


592. No: Rasa      Temats: Zeme ... ?←      2017. gada 22. septembris 11:17:16

Labdien! Jau mēnesi virs Latvijas dzirdu skaņas. Gan reaktīvo lidmašīnu skaņas, gan tādu kā pērkona dunoņu, kas notiek pēkšņi. Lasu informāciju, ka visā pasaulē aktivizējušies vulkāni, saules vētras (to dēļ ir slikti ar veselību), taifūni, plūdi, debesīs visā pasaulē rādoties kaut kādi neizskaidrojami objekti. Ar visu sevi sajūtu, ka kaut kas nav (nebūs) labi, kaut kāda iekšējā trauksme. Domās visu laiku apskauju Zemi, bet viņa man rādās tāda ļoti, ļoti samocīta. Varbūt ir jausma par to, kas pašlaik notiek ar Zemi?


Atbilde uz šo jautājumu ir raksts - Labi būs.

593. No: Mamma      Temats: Dzelzs trūkums organismā ... ?←      2017. gada 27. oktobris 17:33:35

Sveicinu! Kopš bērnības slimoju ar nelielu anēmiju, bet pēc bērniņu dzimšanas anēmija ir daudz izteiktāka. Ir mēģināts dzert dažādus dabīgos preparātus, no kuriem dzelzs līmenis neceļas, bet tabletes organisms vienkārši nepieņem, kļūst vēl sliktāk, pievienojas dažādas blakusparādības, kā slikta dūša, vemšana un liela smaguma sajūta. Dzelzs nepietiekamība man ikdienā gandrīz netraucē, ja nu vienīgi neaug mati un ir izteikts bālums, reti - nervozitāte.Ģībusi tā dēļ neesmu, bet nododot analīzes ārsti šausminās, kā vispār varu normāli staigāt un vadīt ikdienu. Ir vēlēšanās ēst neēdamas lietas - zemi, ledu, krītu, bet es to aizstāju ar svaigu burkānu, ābolu un bietīti. Zinu, ka ir kaut kas vairāk par to, ko vēlas vai nevēlas organisms tīri fiziski un kā dēļ dzelzs netiek pieņemta, bet noformulēt vēl nespēju.


Labdien!


Paldies par dalīšanos pieredzē. Tā kā sūtījumā neatradu jautājumu, bet konstatāciju, tad, sekojot tradīcijai, neesmu tiesīgs runāt par to, kas netiek taujāts. Jautājums formulējas pats, ja Cilvēks ir nobriedis – grib uzklausīt atbildi. Vis-pār lūkojot, dzelzs uzsūkšanos veicina skābes klātbūtne. Tāpēc purvainas un meža zemes ēšana palielina skābumu, bet krīts to dzēš. Krīts var liecināt par kalcija trūkumu (sievietēm tā gadās), bet kombinācijā ar tieksmi pēc zemes skābuma rāda uz pretēju spēku cīņu apziņā – pašai sev liegumu būt veselai. “Viena” grib ārstēties, bet “otra” grib būt slima.

Skābums (sarkanā krāsa) – uguns – Dienvidi – Sievišķība Lielā Līdzsvara sistēmā (Pienākumi, Līdzekļi (tiesības), Atbildība, Brīvība) atbilst Līdzekļiem. Sievišķība ir pienākumu pildīšanas līdzeklis. Reizēm Cilvēki, lai izvairītos no pienākumu pildīšanas vienā jomā, daudz strādā citā. Reizēm dzīvo ar citu, lai aizmirstu vienu vai domā, ka, atzīstot savu īsto dabu, zaudētu labi veidoto tēlu.

Sievišķība ir Siltums, kura nekad nav par daudz. Vīrieša Ideja var realizēties tikai caur Sievietes Siltumu. Liedzot Siltumu, tiek bremzēta Dievišķās Idejas darbība. Novadot Siltumu citur, Ideju piespiež strādāt neatbilstošā veidā, vietā un mērķim.

Ir daudz sarkanu ogu – zemenes, avenes, ķirši, pīlādži, brūklenes, dzērvenes, jāņogas, vīnogas, bārbeles, mežrozīšu augļi un irbenes. Cidoniju sulu var izmantot etiķa un citrona vietā. Nātru tēja ar cidoniju sulu un nātru – skābeņu zupa garšo ļoti labi.


Labu veiksmi, Mamma!


594. No: L      Temats: Atlaist bijušo... ?←      2017. gada 13. novemberis 15:29:05

Labdien! Iespējams, ka ar šo jautājumu būtu jāiet pie psihoterapeita, bet es tiem neuzticos, tāpēc vēlos lūgt jums palīdzību. Pirms nu jau pieciem mēnešiem pārtraucām attiecības ar civilvīru, ar kuru nodzīvoju kopā divus gadus. Mani nomoka tas, ka nevaru atlaist viņu. Visu laiku ir uzmācīgas domas par viņu, atmiņas, aizvainojumi, sāpes u.t.t. Tuvinieki man saka: "Liec tu viņam mieru, aizmirsti! Domā par kaut ko citu!" Bet man nesanāk pat tad, kad it kā daru kaut ko, lai nedomātu. No pieredzes zinu, ka atlaist vienu man sanāk tikai pieķeroties citam. Vai tā ir kaut kāda atkarība - kā narkomānija? Kā lai atlaiž cilvēku domās, ja nav cita? Man liekas, ka tā uz gadiem iestrēgstu tādā virtuālā dzīvē, kuras īstenībā nav, ķeros pie tā, kas racionāli skatoties, neko labu nenes. Citi daudz vieglāk iet uz priekšu un aizmirst. Es gribu atlaist bijušo, kā to izdarīt?


Šī civilizācija ir slima ar iekšēju, sevi sagraujošu pretrunu – tieksmi dzīvot bezatbildīgā patvaļā – “es gribu darīt ko gribu, bet lai man par to nekādu seku nebūtu”. Ar ēšanas reklāmraidījumiem pārpildīti TV ekrāni un “cīņa ar aptaukošanos”, visādi veicināta, kolektīva savstarpējo attiecību ētikas - Tikumības neievērošana un šausmināšanās par ģimeņu dzīves kroplībām, koloniālā un dabas resursu izlaupīšana pārbagāta – izšķērdīga patēriņa uzturēšanai un “ekoloģisko problēmu risināšana” apvienojumā ar “Cilvēktiesību uzturēšanu”. Sieviešu miesas demonstrēšanas kults (ikdienišķa, ar vietu un laiku neierobežota, nepārtraukta seksuāla uzmācība) ar “Tev nebūs uz mani skatīties un reaģēt”… Tās novītušās daiļavas, kuras mums kino ekrānos rādījušas savu seksualitāti un seksu vispār – to, ka “sieviete ir seksuāli atbrīvots objekts”, tagad atceras, ka kādreiz, kad viņām pašām vēl bija mazāka “seksuālo partneru kolekcija”, vīrieši viņās ir saskatījuši viņu demonstrēto seksuālo objektu un uz to, tādu attiecību videi raksturīgi, reaģējuši…

Šīs civilizācijas dzīves monetarizācijas speciālisti naudiņu iegūst no visa. Vieni - pārdod nederīgu dzīvi veicinošus procesus un tos uzturošus priekšmetus un pēc tam to sačakarētajiem “par ārstēšanu” naudiņu atņem citi - tie, kuri sevi sauc par psihoterapeitiem.

Ja gribi darīt to, ko darīt nevajadzēja, tad tagad makā psihoterapeitam…, kurš tev “iesaiņo” kārtējo ilūziju par ārstēšanos un to, kas ir normāla dzīve. Surogātterapeits iestāsta, ka vienu surogātdzīvi var nomainīt ar citu – arī surogātdzīvi, kura tev kādu laiku patiks labāk, bet pēc tam tu atkal maksāsi par to, lai cits surogātterapeits tev to palīdzētu nomainīt pret nākošo surogātdzīvi. Par visu ir jāmaksā. Par pārkāpumu ar slimību, par noziegumu ar ciešanām, par Ideāliem ar darbu šo Ideālu sasniegšanai, par dzīves tukšību ar deģenerāciju, par slinkumu ar zaudētu dzīvi.

Skolotāji māca: “Esiet uzmanīgi. Esiet uzmanīgi visā. Esiet uzmanīgi Domās un tieksmēs. Domas rada tieksmes. Tieksmes rada darbību. Darbība rada sekas. Domas rada sekas.”

No jautājuma ir redzams, ka Jums ir pieredze cilvēku mainīšanā. Tāpat ir redzams, ka jautātājas dvēselē ir arī “dabisko reakciju saglabājuši apgabali”. Jā, slimā civilizācijā, kuras Veselības organizācijas slimību reģistrā Mīlestība reģistrēta kā psihes slimība, arī dabiska pieķeršanās un tieksme saglabāt un turpināt attiecības var tikt uzskatīta par atkarību – kā narkomānija. Slimā acs visu redz izkropļoti. Slimā civilizācijā puskroplais iet pie kroplā psihoterapeita, lai tas viņam amputētu – nomērdētu vēl palikušo veleso-dzīvo dvēseles daļu.

Apvienojoties, Cilvēkiem veidojas kopīgs emocionālais lauks – sinhronizējas viņu emocionālās vibrācijas – emocionālā dvēsele viļņojas kopīgā (motivētā) viļņojumā. Pēc šķiršanās zūd motivācija, bet viļņojums saglabājas. Emocionālā dvēsele (dzīvnieciskā daba) ir Ūdens stihijas analogs Cilvēkā. Domu – Intelektuālā daba ir Gaisa stihijas analogs. Gaisa plūsma pār Ūdeni rada Ūdens viļņus. Pēc vēja norimšanas Ūdens vēl kādu laiku viļņojas. Ūdens nevar momentāli norimt. Ūdeni ātri sastindzina aukstums. Ūdens ātri pamirst sasalstot. Tas, ko Jūs gribat panākt, ir sasaldēt savu dvēseli. Vai Jūs tiešām gribat būt atsaldēta?

No ciešanām izvairās ar atturēšanos no normu pārkāpumiem. Tāpēc Sievietes nedara to, ko nedrīkst darīt Sievietes un saviem dēliem māca nedarīt to, ko nedrīkst darīt Vīrieši. Tāpēc Sievietes dzīvo tā, kā Sievietēm jādzīvo un Vīrieši tad arī dzīvo tā, kā Vīriešiem jādzīvo. Tad viņi veido normālas ģimenes, kurās dzīvo normālu Cilvēku normālu dzīvi un tādā normālo Cilvēku dzīvē risina savas normālo Cilvēku normālās dzīves problēmas, pārvar normālās dzīves uzdevumu atnestās grūtības un savu Cilvēcisko Vērtību attīstības pārbaudījumus. Arī tajos ir daudz grūtību, atmiņu un asaru, bet tās ir atmiņas, kuras Cilvēks negrib zaudēt. Tieši otrādi – pārdzīvo, ja sāk zust atmiņas par mīļotā Cilvēka balsi, žestiem, pieskārieniem un seju. Tad cenšas saglabāt katru ar viņu saistīto priekšmetu un notikumu. Tad meklē – kā lai nezaudē, kā lai atceras.

Tāpēc risinājums nekad nav beigās.

Risinājums vienmēr ir sākumā.

“Katrs ceļš sākas ar pirmo soli” – lai sasniegtu, ceļš ir jāsāk un jāturpina…, bet tas nozīmē arī to, ka katrā ceļā spertais pirmais solis šo ceļu liks noiet visu līdz tā galam. Tāpēc domā pirms sper pirmo soli – tam būs sekas!


595. No: Daniels      Temats: Sniega cilvēki... ?←      2017. gada 30. novemberis 13:52:16

Kā tur ir ar tiem sniega cilvēkiem jeb jetijiem? Kāds ir viņu dzīves veids un prāta līmenis? Vai viņi ir kaut kas līdzīgs pērtiķiem? Esmu meklējis informāciju internetā, un izskatās, ka daudz par tiem tiek runāts tikai tādā mītiskā līmenī, turklāt jaunākās ziņas vēsta, ka zinātnieki ar DNS izmeklējumiem pierādījuši, ka tās lietas (mati, kauli utt...), kas atrastas un agrāk domātas kā sniega cilvēkam piederošas, patiesībā esot lāču ... Zinātnieki ir ļoti skeptiski noskaņoti par sniega cilvēku eksistenci.


Atbilde uz šo jautājumu ir raksts - P. Stelps, “Sniega cilvēki zinātnē”.

596. No: Austris      Temats: Ādas slimības... ?←      2017. gada 16. decemberis 13:20:04

Labdien! Radiniecei nesen konstatēja diagnozi: neizārstējama, hroniska ādas slimība psoriāze (ekzēma, dermatīts - īsti precīzi nevar pateikt, kas, jo nav zināmi slimības cēloņi). Tagad ir noteikta stingra diēta, laiku pa laikam jāveic dažādas medicīniskas manipulācijas utt. Radiniece jau ir sieviete gados, bet vairākas nedēļas uzturoties stacionārā pārsteidzis, ka tika ievietoti arī daudzi jauni cilvēki ar līdzīgām un vēl trakākām slimības izpausmēm. Bet vienojošais visiem - precīzi slimības iemesli nav zināmi; visu vainu uzveļot stresainam dzīves veidam un alerģijām. Kāds varētu būt iemesls šāda veida slimību uzliesmojumam? Otrs jautājums - vai ir noderīga (šāda vieda saslimšanām un vispār) hirudoterapija jeb ārstēšana ar medicīniskajām dēlēm?


Labdien!

Beidzot varu atbildēt arī uz Jūsu jautājumu!

Psoriāze ir iedzimta slimība – tā ir ģenētiski ieprogrammēta. Iedzimtās slimības ir karmiskās “maksas”. Tas nozīmē, ka slimības bioloģiskie mehānismi ir Jūsu organisma bioķīmijā, bet cēloņi ir Jūsu raksturā. Psoriāze ir sekas tādai rakstura īpašībai, ko tautā sauc par “biezādainību”. “Biezādains” sencis izveido gēnus, kuri veido ķermeni, kurā iemiesojas “biezādaina” Cilvēka dvēsele. Te, lai atbrīvotos no slimības, slimais Cilvēks, mainot raksturu, maina gēnus un šo paaudžu līniju atbrīvo no tādas slimības.

Par dēlēm. Katrai dēlei ir dēles dvēsele, kurā ir visas dēles rakstura īpašības. Dēle ir vampīrs. Ir metafiziska aksioma – “kontaktā bijušās parādības saglabā kontakta pēdas”. Katrs kontakts ir apmaiņu process. Jūsu gadījumā dēle sevī uzņem Jūsu dvēseles dabu, bet Jūs klāt pie sava rakstura saņemat arī dēles dvēseles dabu – vampīrismu.

-          Jums to vajag?


Uz sākumu
Baltu klubs | Sociopsiholoģijas asociācija | Lielās Mātes Sapulce | Lāču kopa