Par mums Raksti Dzeja Galerija Saites Iespējas Venera Pasākumi Jautājumi

Atpakaļ


Lielbritānijas politikas institūts piedāvā 100 000 eiro balvu par plānu iziešanai no ES


LETA | 16. jūlijs 2013 20:40


Lielbritānijas politikas institūts otrdien izsludinājis konkursu ar 100 000 eiro lielu galveno balvu par labāko plānu iziešanai no Eiropas Savienības (ES).


Labēji orientētais Ekonomikas jautājumu institūts (IEA) paziņoja, ka vēlas atrast reālu plānu, ja britu vēlētāji referendumā nobalsos par izstāšanos no ES.


Kā ziņots, Lielbritānijas premjerministrs Deivids Kemerons janvārī pauda apņēmību panākt, lai Apvienotās Karalistes dalības nosacījumi ES tiktu pārskatīti, un līdz 2017.gada beigām sarīkot referendumu par Lielbritānijas turpmāko dalību blokā.


"Tagad, kad mums ir apsolīts referendums par Lielbritāniju un ES 2017.gadā, ir svarīgi, lai pirms šī svarīgā lēmuma notiktu erudītas debates," sacīja bijušais Lielbritānijas finanšu ministrs Naidžels Lovsons, kurš ir viens no konkursa žūrijas locekļiem. "Līdz šim lielākā daļa šo debašu ir radījušas vairāk karstuma nekā gaismas. Ir svarīgi, lai mēs izpētītu politikas struktūru, kas būs nepieciešama, ja Lielbritānija izlems pamest ES."


Konkursā var piedalīties atsevišķas personas, grupas vai institūcijas. Pirmās vietas balva ir 100 000 eiro, otrās un trešās vietas ieguvējiem attiecīgi paredzēti 10 000 un 5000 eiro. Ir arī speciāla balva 5000 eiro apmērā par labāko darbu konkursa dalībniekiem zem 30 gadu vecuma.


Pārpublicēts no http://www.delfi.lv/news/world/other/lielbritanijas-politikas-instituts-piedava-100-000-eiro-balvu-par-planu-iziesanai-no-es.d?id=43488263Baltu klubs | Sociopsiholoģijas asociācija | Lielās Mātes Sapulce | Lāču kopa