Par mums Raksti Dzeja Galerija Saites Iespējas Venera Pasākumi Jautājumi

PĀRJĀJIENA “GANČAUSKAS-LĪGATNE” NOLIKUMS

Stāstiet par šo iespēju arī saviem draugiem!
Pasākuma mērķis un uzdevums –
- popularizēt jāšanas sportu jaunatnes vidū.
Dalībnieki –- aicinām piedalīties visus jāšanas sporta atbalstītājus, entuziastus, zirgaudzētājus un privāto zirgu turētājus, visus, kuriem sagādā prieku izjādes draugu sabiedrībā un kuriem ir iespējams atbraukt un piedalīties pārjājienā uz sava vai īrēta zirga.
Laiks un vieta –
Ierašanās
Cēsu raj. Līgatnes pag. Gančauskas 30.06.2006.g. pēc plkst 16 00, pasākums ilgs līdz 2.07.2006. plkst. 18 00. Zirgus un jātniekus,kā arī pārējos dalībniekus nodrošina ar naktsmītnēm un ēdināšanu (nometnē ar nakts mītnēm var nodrošināt 250 zirgmīļus), tie, kuri grib būt neatkarīgi no maksām var iztikt ar līdzpaņemtajām teltīm un sausiņiem.
Pasākuma programma –
30.06.2006.g. no plkst 16:00 līdz 24:00 ierašanās nometnē un iekārtošanās uz ērtu dzīvošanu, plkst. 21 00 P. Stelpa un I. Magones dzejas vakars "Saules zeltīts kuģis" – dzeju lasa autori.
1.07.2006.g. celšanās pēc katra ieskatiem un paradumiem, bet plkst 11 00 pārjājiena zirgu frizūru skate un skaistuma konkurs ,,Mans zirgs ir pats skaistākais…”, plkst. 11 30 pārjājiena starts no nometnes Gančauskās uz Līgatni pa smilšainiem meža ceļiem, distances kopējais garums 18 km, Līgatne atpūtas vieta un tējas pauze ar līdzpaņemtām uzkodām. Atpūtas vietā iespējams aizbraukt ar automašīnām un arī pārjājiena laikā ir iespējams jātniekiem pamainīties, ja ir tāda vēlēšanās. Pilnīga brīvība uz fotografēšanos un filmēšanos. Nav laika normas ierobežojumi, tieši otrādi, jo ilgāk un pilnvērtīgāk uzturēsieties ceļā, jo būsiet lielāki ieguvēji. Distances maršruts būs iezīmēts dabā. Piedalīties pārjājienā var jāšus uz zirga, braucot pajūgā, vedot zirgu pie pavadas, braucot lēnā garā ar automašīnu vai ejot kājām (vēl kādu variantu grūti iedomāties, bet konsultējoties ar pasākuma organizatoriem varētu arī citādi, piemēram, peldot pa Gauju )
Apbalvošana – 01.07. 2006. Vakarā apbalvos visus pārjājiena dalībnieku zirgus ar rozetēm un jātniekus ar atzinības rakstu un piemiņas balvu.
Papildus pasākumi – Pasākuma laikā Daces Štrausas gleznu izstāde; Paula Stelpa fotoizstāde "Tautas vērtes kopas ”Dzieti” 25 gadu jubilejai un tautas vērtībām”, Lilitas Joņinas zīmējumu izstāde,    uz Jūsu pieprasījumu iespējams noskatīties Armanda Pundura videofilmas "Pārjājiens Allaži-Kaļķugravas avoti. 2004.", „Ziedu mūzika” vēlams dalībniekiem ņem līdzi sava staļļa fotovēsturi, lai varētu izveidot ekspozīciju.
01.07. pasākumā uzaicināti arī suņu mīlētāji un viņi varēs pēc pārjājiena demonstrēt savu mīluļu gudrību, atjautību un veiklību plkst. 18 00. Paraugdemonstrējumus veiks suņu sporta skola "Džipo&Co" no Limbažiem vadītāja Ilga Brokāne.
01.07. plkst. 21 00 Izrāde "Visi radi kopā" (komēdija 2 cēlienos) lugas autors Aivars Banka. Dramatiskais kolektīvs "Mežrozīte" no Dobeles rajona Vītiņu pagasta vadītāja Raisa Adamaite.
02.07. plkst. 11 00 karnevāls ar zirgiem – iespējas visdažādākiem fantāzijas lidojumiem, priekšnesums pēc katra iespējām un gaumes, gan lekšana pār šķēršļiem, gan nelekšana, gan iejāde, gan vienkārši sevis parāde, mūzikas diskus varat ņemt līdzi paši, gan arī kaut ko piemeklēt uz vietas.  Apbalvo visus karnevāla dalībniekus, labākai maskai pārsteiguma balva no Luksemburgas.
Pasākums tiks uzņemts videofilmā, kuru varēs apskatīt un iegādāties pie pasākuma organizatoriem
Ieteikumi – līdzi jāņem labs garstāvoklis, vai jāiegādājas tas uz vietas
Pasākuma organizators – Sabiedriskā organizācija ,,Jātnieku klubs "Sigulda",
Tuvāka informācija un pieteikšanās līdz 20.06.2006.g. pie Mairas Balodes t. 7970095, mob. T. 8347984, vai Evijas Salamores mob. T. 9453752
P.S. Dalības maksa 5 lati pārjājienā un 5 lati karnevālā. Diennakts maksa par 1 vietu 8- vietīgā istabiņā 10 Ls + 3x ēdināšana, iespējams izīrēt 8-vietīgas un 12 -vietīgas mājiņas 6 Ls par vietu, cenā iekļauta arī 3x ēdināšana, ja vēlaties 1.5 latu atlaidi, ņemiet līdzi savu gultas veļu; duša par brīvu; džakuzi un pirts uz pieprasījumu - par maksu. Par zirgu turēšanu un ēdināšanu stallī 5 lati, aplokos un ķēdēs (pašu) par brīvu.

VISI PASĀKUMI SKATĪTĀJIEM UN LĪDZJUTĒJIEM BEZ MAKSAS.
Baltu klubs | Sociopsiholoģijas asociācija | Lielās Mātes Sapulce | Lāču kopa