Par mums Raksti Dzeja Galerija Saites Iespējas Venera Pasākumi Jautājumi

Atpakaļ


Kara “realitātes šovs” Latvijā.


1.      Kad Vangai esot jautāts par Eiropas civilizētās dzīves beigām, viņa esot atbildējusi: “Vēl Sīrija nav nolikta uz ceļiem”.


2.      ASV “sabiedrotie” vajadzīgi viņu izmantošanai savu interešu sasniegšanā (“pamešanai zem riteņiem”).


3.      Gejropai Latvija (Baltija) ir “otrā vai trešā ātruma” piekabe, bez reālas ekonomikas un stratēģiskas aizsardzības vērtības.


4.      Krievija ir pārstrukturējusi savas ekonomiskās, enerģētiskās un loģistikas intereses tā, ka Latvija tajās vairs nekā neietilpst.


5.      Latvija ir nevienu neinteresējoša, nevienam īsti nevajadzīga, ASV tankiem piekrauta teritorija.


6.      ASV un satelītu politika virzīta uz Krievijas ekonomisku, teritoriālu, valstisku un etnisku (genocīdu) iznīcināšanu.


7.      “Skripaļu lieta” organizēta, lai Krievijai ierobežotu operatīvo izlūkošanas informāciju.


8.      Tiek veidots “Krievijas noziedzīgais” tēls – notiek Krievijas dehumanizācija.


9.      Tiek veidots “kasus belli” – kara sākšanas iemesls.


10.  “Kasus belli” no vienas puses ir Sīrijā it kā Asada Krievijas atbalstā pielietotie ķīmiskie ieroči, no otras puses – Krievijas it kā agresīvie tīkojumi Baltijā.


11.  Baltijas “pūdeļu” trijotne tika izsaukta uz Vašingtonu instrukciju saņemšanai, kuras laikā Tramps pateica, ka “drīz visi zinās, kādas ir viņa attiecības ar Putinu”.


12.  Lai sāktu karu, pietiek ar dažu piedzērušu virsnieku uzsāktu nakts pašaudīšanos un atrunu “mums uzbruka”.


13.  Abām pusēm ir nobriedusi nepieciešamība “pierādīt savu nopietnību”. Lai savās teritorijās nekarotu pilnā apmērā, tad izkauties var neitrālā – nevienam nevajadzīgā teritorijā.


14.  Kareivīgajiem latviešiem ir reāla iespēja klātienē vērot realitātes šovu “divu lielvalstu izkaušanās – bombardēšana un raķešu triecieni tepat aiz loga”.


15.  Ir paredzējumus “šogad uzvaras svētkus nesvin 9.maijā. Uzvaras svētkus svin 9.septembrī.”Baltu klubs | Sociopsiholoģijas asociācija | Lielās Mātes Sapulce | Lāču kopa