Par mums Raksti Dzeja Galerija Saites Iespējas Venera Pasākumi Jautājumi

Atpakaļ

.PDF versija izdrukai


Padomājiet!


Par katra (domātspējīgas būtnes) Cilvēka un Sabiedrības dzīves (attīstības) neatņemamām daļām – patstāvīgu domāšanu, vērtēšanu un domu rezultātu izteikšanu, kā arī par tā visa bremzēšanu un tādas brīvības laupīšanu ar fiziskām, administratīvām un psiholoģiskām metodēm un to, kā un cik ātri un brīvi tās var tikt un tiek viena ar otru nomainītas vai vienlaicīgi izmantotas pastāvīgas domāšanas un rīcības brīvības nomākšanai – Cilvēkam piemītošās Gribas Brīvības atņemšanai – Cilvēka padarīšanai par bezgribas dzīvnieku, kā tas šobrīd notiek Covid-19 – mūsdienu fašistiskā apvērsuma laikā.

Dosim piemērus.

Anekdote iz dzīves.

Viena aita stāsta cipai – Cilvēki mūs izmanto, audzē un uztur kūtīs tāpēc, lai vēlāk cirptu mūsu vilnu un mūs pašas nokautu un pārdotu mūsu gaļu, bet no mūsu nedzimušo jēriņu ādām šūtu karakula kažokus*. Cipā aita noskurina ausis un atsaka – beidz te ar savām sazvērestības** teorijām plātīties. Vai gribi, lai viss aitu bars par tevi smejas?


* Ļoti dārgo kosmētisko līdzekļu ražošanai izmanto abortu upuru materiālu – nedzimušo bērnu šūnas.

** Sazvērestības teorija – ASV CIP ieviesta idioma citādi domājošo diskreditēšanai un viņu ietekmes nomākšanai. Tiek plaši pielietota visos pastāvošajai varai neērtajos – tās melīgajā ideoloģijā būvētās sabiedriskās dzīves gadījumos.


Piemērs iz dzīves.

Baltu klubs savu darbību balsta uz dziļu un visaptverošu pagātnes dzīves ziņu. Tolaik vēl kopīgajos pasākumos akadēmiskajiem “vēsturniekiem”, tas, kā vispārzināmais, tika par to daudz stāstīts – arī par ugunskapiem kā piemēru tam un to nozīmi Baltu (un ne tikai) tautu dzīvē. Toreiz viņi un arī N.Jērums to visu izsmējīgi noraidīja kā nezinātniskus un sektantiskus izdomājumus. Tagad, visiem pieejamos resursos – TVnet, Delfos, Latvijas Avīzē, YouTube un tervetesnovads.lv šis pats Normunds Jērums (Tērvetes muzeja vadītājs, LU Latvijas Vēstures institūta Arheoloģijas nodaļas zinātniskais asistents) stāsta, ka “Aizvadītajā nedēļas nogalē mežā pie Tērvetes vēsturnieki izdarījuši vienu no lielākajiem atklājumiem Latvijas arheoloģijas vēsturē - pierādīts, ka senie zemgaļi 12. un 13. gadsimtā savus mirušos pēc nāves sadedzināja

Tas, kas vienmēr bijis zināms visiem saprātīgiem – īstiem – filosofiju apguvušiem vēsturniekiem, tagad ir “liels atklājums” akadēmiskajiem “vispareizākajiem vēsturniekiem”. Tas, kas akadēmiķiem ir sazvērestības teorijas citu mutē, tas viņiem pašiem, viņu stāstos, jau ir lielākie zinātniskie atklājumi.

- Varbūt tāpēc, ka to tagad stāsta viņi paši, bet ne kāds cits?

- Tad Citi ir pajoliņi?

- Tad tie akadēmiķi ir citiem vispārzināmā sev atklājēji?

- Vai varbūt, ka akadēmiķi ir antizinātniski aprobežoti zīdaiņi, kuri atklāj visiem zināmās un pašu sagrozītās pieaugušo pasaules realitātes?


Fakts iz dzīves.

Tramps Āmurikānijā – “brīvās pasaules” centrā, ietviterēja, ka balsošana pa pastu novedīs pie balsošanas rezultātu viltošanas, ko Tvitera sistēmu administratori cenzēja, kā viltus informāciju.

Līdz ar to sava viedokļa izteikšana tagad jau ir viltus informācija. Tātad tagad nevainības prezumpcija (atbildētāja vainas pierādīšanas prasība, kuru Latvijā ir atcēlis ieņēmumu dienests - ieņēmumu dienests ir likvidējis tiesisku valsti), ir aizstāsta ar vainas prezumpciju (atbildētāja sava attaisnojuma pierādījuma vajadzību) un tajā katrs ir vainīgs jau ar savu uzņēmuma dibināšanas – piedzimšanas, domāšanas, vērtēšanas un domu izteikšanas faktu – kas ir senā žīdu “iedzimtā grēka” doktrīna.


Sociopsiholoģijas aksioma.

Termins “sociālā distance” tiek pielietots prognostiskā Covid-19 2011.gadā uzņemtajā filmā “Infekcija” (Contagion) – ar to viens jēdzies aizstāj otru. Termins “sociālā distance” runā par Cilvēka sabiedrisko attiecību ierobežošanu – viena Cilvēka cilvēciskās – dvēseliskās dabas attālināšanu no cita Cilvēka dvēseliskās dabas – par attālināšanos un ieslēgšanos katram savā individuālajā egoistiskajā egocentriskās dvēseles telpā.

Infekcijai un arī Covi-19 nav nekāda sakara ar dvēseles dzīvi – “sociālo distanci” – tā ir fiziskās pasaules parādība, tāpēc tās jomā jālieto tai atbilstoša fiziskās dzīves terminoloģija, kas šajā pilienu infekcijas gadījumā ir fiziskā - 3 metri – infektioloģiskā un epidemioloģiskā distance.


·         Par pamatu minot Covid-19, domāt nespējīgajiem radījumiem tiek iedzītas bailes vienam no otra – ieviesta sociālā distancēšanās – tiek grautas visas sabiedriskās attiecības.


Sabiedriskās attiecības ir tur, kur ir katra cilvēka tieša saskarsme ar katru citu Cilvēku, bet te ar iejūtības masku tiek virzīta katra Cilvēka distancēšanās no katra cita Cilvēka.


·         Mākslīgi un melīgi radītajā Covid-19 ilūzijā cits Cilvēks ir bīstams.

·         Superbagātnieki lieto maldinošu terminoloģiju.

·         Ar tās lietojumu superbagātnieki vairo savu varu.


Vispārīgām ziņām.

Pandēmijas ierosināšanai nav pamata.

Pašlaik “iesnaino” (cov-IDentifivēto – ar govīm identificēto – cow angliski ir govs) skaits esot 6 miljoni, kas ir 0,08% no 7,5 miljardiem planētas iedzīvotājiem un mirstība ir viszemākā no visām iespējamajām infekcijām. Tas ir visabsurdākais ārkārtas situācijas – fašistiskā apvērsuma pamatošanas iemesls.


Un te mums ir jautājums.

Ja iedzīvotāji pakļaujas tik acīmredzami sadomātiem propagandas un smadzeņu skalošanas tehnoloģijās ņemtiem idiotiskiem “valdības” rīkojumiem, vai viņi tos pildīs arī tad, ja

-          “valdība” pieprasīs staigāt ar plikiem dibeniem?

-          Vai viņi uz tādas “valdības” pieprasījuma lēks ārā pa logiem?

-          Vai viņi izdarīs “valdības” pieprasītās pašnāvības?

-          Vai viņi būs “zilie valīši”?

-          Vai, ja viņi - “valdība” to prasīs, jūs kā Buhenvaldē ieslodzītie sev nogriezīsiet kāju vai, ja viņi to prasīs, slepkavosiet savus kaimiņus?

-          Vai viņi – tas ir jūs visi – būsiet tik aitiski stulbi, ka atteiksieties no patstāvīgas domāšanas, kritiskas vērtēšanas un sava “ES” saglabāšanas?


Par brīvību ir jācīnās un izcīnīta tā ir jāsargā. Ja to nerada, tad sāksies paverdzināšana.

Par savu ES ir jācīnās tāpat, kā ir jācīnās par kolektīvo ES – Tautas dzīvību.


·         Katrs eksistē tikai kā sistēmas daļa.

·         Sagraujot sistēmu, iet bojā sistēma un katra tās daļa.

·         Esam visi kopā vai sociālajā distancē visi ejam bojā.


Padomājiet par to.


Pauls

Baltu klubs | Sociopsiholoģijas asociācija | Lielās Mātes Sapulce | Lāču kopa