Par mums Raksti Dzeja Galerija Saites Iespējas Venera Pasākumi Jautājumi

Atpakaļ

.PDF versija izdrukai


Jautājums no www.philos.lv

649.

No: Avanta       Temats: Mežu ugunsgrēki Sibīrijā...

?←      2019. gada 05. augusts 13:46:36

Ļoti satrauc plašie mežu ugunsgrēki Sibīrijā. Krievija tiek vainota nespējā un pat nevēlmē cīnīties ar šo katastrofu. Grūti pateikt cik tur taisnības, bet Krievija atkal nonākusi liela nosodījuma un nomelnošanas krustugunīs. Sirds tiešām sāp par šausmīgajiem apmēriem, kas tiek nopostīti. Kas notiek? Ko tur varētu darīt? Kā, lai viņi ar to cīnās? Varbūt būtu vairāk jālūdz palīdzība citām valstīm? Pat Tramps esot ASV palīdzību Krievijai šajā sakarā piedāvājis...


Par ugunsgrēkiem un ne tikai Sibīrijā.


Jā, jā zinam to Trampa palīdzību…

“Āmurikāņu palīdzība” ir visai īpatnēja parādība. Viņi sagrauj valsti gruvešos, nobendē miljoniem Cilvēku, lai šo valsti un tautu “atbrīvotu no viena neleģitīma diktatora un dotu tām iespēju” dzīvot demokrātiskā diktatūrā. Tā viņi “palīdz” tautām. Ekonomiski un politiski “āmurikāņu palīdzība” izpaužas tajā, ka viņi piedāvājas atrisināt problēmas, kuras paši pirms tam rada. Ar pirkstu uz viņiem rādīt šodien nevaru, bet tā kā tur ir fiksēti ļaunprātīgas dedzināšanas fakti, tad tādu variantu nedrīkst izslēgt. Un ko viņi īsti tur runāja arī nav zināms, tomēr ir interesanti, ka aktīvi dzēšanas darbi ar kara aviācijas resursa iesaistīšanu sākās pēc tādas sarunas. ASV ļoti nodarbina jautājums, kā diskreditēt Putina “autoritatīvo režīmu”. Un lūk – “šī valdība nevar ne savus mežus, ne pilsētas nosargāt – tur deg, bet tur applūst”. ASV vienmēr izmanto reālās problēmas, lai tās pārvērstu par platformu uzbrukumiem “režīmam”.

NATO valstu dezinformācijas sistēmā Krievija, kā kārotākais izlaupīšanas objekts, vienmēr tiks vispusīgi nomelnota. To sauc par difamāciju, marginalizēšanu, dehumanizēšanu un dēmonizēšanu.


-          Ko labu par Krieviju jums pēdējā laikā stāstījuši?

-          Vai var būt tā, ka tur nekā laba nav?


Katru dienu jums tādā vai citādā veidā pastāstīs kaut ko labu par ASV un kaut ko sliktu par Krieviju vai arī noklusēs par slikto ASV un labo Krievijā. Ja nepietiekami aktīvi dzēš, tad “netiek galā”, ja aktīvi darbojas, tad “pārsniedz pieļaujamo spēku” un “izšķērdē citur iedzīvotājiem vajadzīgos budžeta līdzekļus”. Vienmēr tiek pielietoti divkārši un trīskārši standarti, kā jau pie blēžiem tas ir pieņemts, un vienmēr, kā pie laupītājiem un kolonizatoriem ir pieņemts, notiek kaimiņtautu sarīdīšana un sanaidošana.

Pati cīņa ar uguni vai plūdiem sevī ietver divas parādības. Pirmā ir likumdošanas – korupcijas sistēma, kura izriet no kapitālisma sistēmas būtības. Tieši tāpat Latvijā ir radīta korupcijas ķēžu sistēma. Šī korupcijas sistēma ir iebūvēta valsts pārvaldes un ekonomikas funkcionēšanā. Ņemsim piemēram koruptīvā placebo biznesa projektu ar nosaukumu “bioloģiskā lauksaimniecības produkcija”. Placebo tāpēc, ka “pērc un samaksāji domā, ka ēd ko veselīgāku”. Koruptīvā biznesa projektu tāpēc, ka mākslīgi iekļaujot lieku posmu – privātās auditoru – sertifikāciju firmas, ir izveidota klasiska mārketinga – korupcijas shēma “elitārāks ražotājs – sertificētājs – PVD – imidžēts pārdevējs – elitārāks pircējs”. Tādas shēmas strādā visās kapitālistiskajās valstīs visās nozarēs un industrijas. Katra banka, valdība, ministrija, aģentūra, firma, ražotājs un pircējs ir iemontēts tādās neekvivalentās naudas aprites – korupcijas shēmās. PVN klātbūtne ekonomikā ir korumpētas valsts, kā sistēmas, pazīme. Korupcija ir kapitālisma būtība un darbības dzinējs.


·         Kur ir kapitālisms, tur ir korupcija.

·         Bez korupcijas nav kapitālisma.

·         Kapitālisms rada, paplašina un uztur korupciju.

·         Apkarojot korupciju, likvidē kapitālismu.

·         Izskaust korupciju nozīmē ieviest sociālismu.

·         Kapitālisms noposta.

·         Sociālisms dod un sargā Cilvēka cienīgas dzīves un izaugsmes iespējas.


Ar korupciju nevar tikt galā neviena kapitālistiska valsts. Nav noslēpums, ka tur, kur par darbu ekstremālos apstākļos ugunsdzēsējiem maksā lielas piemaksas, dedzināšanā ir pieķerti paši dzēsēji. Kā Krievijā, tā arī Grieķijā meži deg viena un tā paša iemesla dēļ – uguns skartās platības drīkst izcirst. Sibīrijā ciedru audzēs cirtēji aizdedzina koku galotnes un galotņu ugunsgrēka skartos ciedrus vēlāk var izcirst kailcirtēs. Ar mežu ugunsgrēkiem Krievijā jācīnās radikāli mainot likumdošanu, administratīvās pārvaldes un atbildības sistēmu, kā arī mežsaimniecības industrijas darba organizāciju – to, uz ko tām ir jābūt vērstām. Problēma, ir tajā, ka valsts visur pašlikvidējas – savas funkcijas atdod bezatbildīgām, peļņu meklējošam privātām struktūrām un tā saucamajai “pilsoniskajai sabiedrībai” vai noveļ uz pašu iedzīvotāju - “patērētāju” pleciem – uz tiem, kas tās izpildīt nevar.

Otrā ir degšanas un plūdu būtība – to izcelsme, nodarījums un rezultāti. Meži deg. Meži deg vienmēr un visur. Tur, kur vispārēju labumu nodrošinoša likumu sistēma, tur degšana ir mežu atveseļošana. Zemie – zemsedzes ugunsgrēki, kā arī stepju ugunsgrēki atveseļo augu valsti, iznīcina kaitēkļus, puves un pelējumus. Dzīvniekiem atvieglo pārvietošanos un paplašina barības bāzi. Zemsedzes uguns sadedzina kritalas un taigā uzkrājušos kritalu krāvumus, kuri taigu padara necaurejamu kā Cilvēkiem tā arī dzīvniekiem un traucē jauno koku ieaugšanu nokritušo vietās. Tāda uguns izplatās pietiekami lēni, tāpēc dzīvniekus un putnus neapdraud. Dabiskā degšana attīra astrālo atmosfēru. Dabiskais galotņu uguns izplatās tur, kur ir daudz nokaltušu stāvkoku, mežs ir novājināts. Tur izdeg kaitēkļu un slimību perēkļi, atjaunojas koku audzes.

Mežu degšana apdraud Cilvēka saimnieciskos plānus un apdzīvotās vietas, tur kur nav veikti pietiekami ugunsdrošības profilakses pasākumi.


·         Uguns māca un audzina.

·         Uguns mobilizē un disciplinē.

·         Uguns attīra un pārveido.


Plūdi norāda uz apbūvju un infrastruktūras nepiemērotību izvēlētajā dzīves vietā. Norāda uz to, ka Cilvēki dzīvo nepareizās vietās, ka viņu dzīves veids tos ir ievedis konfliktā ar reālo vidi. Videi tāda Cilvēka dzīve ir piesārņojums un Daba no tā atbrīvojas. Daba nebūt nav nesaprātīga un tās veidotās formas nav matērijas kaudzes, kurās darbojas Ņūtona mehāniskā fizika. Daba ir Saprātīgs ar apziņu apveltīts organisms. Pašlaik Daba ir sākusi baltās rases Cilvēku dzīvesveida un tehnoloģiju likvidāciju.

Pie tā lielā mērā ir vainīgi paši Cilvēki. Rasu nomaiņa varētu notikt arī mierīgākā ceļā, bet paši Cilvēki ar savu necenšanos būt Cilvēki Dabu provocē uz radikālu rīcību. Cilvēku apziņas un morāles pagrimums, bezgoda eksistence ir viens no postošākajiem abpusgriezīgajiem apstākļiem – tas vājina Cilvēces izdzīvošanas potenciālu un paver ceļu neapvaldītu stihiju darbībai.

Šodien Cilvēces 5.rase atkārto 4.rases – atlantu kļūdas. Arī viņi ar nekontrolētu smalko elektromagnētisko enerģiju izmantošanu, ģenētisko kodu uzlaušanu un himeru veidošanu ielauzās stihiju pasaulē. Arī viņi veidoja mākslīgās ar mākslīgo apziņu apgādātas būtnes – biorobotus, arī viņi, mainoties Dabas un klimata apstākļiem, ietiepīgi centās turpināt iesākto tajās pašās iesēdētajās dzīves vietās, bet necentās saprast notiekošā mērogus, kā dēļ nepārcēla savas dzīves un tehnoloģiju darba vietas uz jaunajiem apstākļiem piemērotākām. Tas viss noveda pie pilnīga atlantu civilizācijas sabrukuma.

Te daudz ko var pārmest transnacionālo korporāciju inspirētajai un to intereses apkalpojošajai “zaļajai kustībai”. Tā daudz kladzina par daudzveidības un aizsargājamības nozīmību, par pilnīgi aplamu skatījumu uz “siltumnīcas efektu” un Cilvēces lomu tajā, kas novērš Cilvēku uzmanību no patiesās problēmas, problēmas mērogiem un glābšanās iespējām – vispusīgas izglītības un Kultūras līmeņa celšanas, kas daudziem, tagad bojāejai nolemtiem, dotu iespēju dzīvot un veidot jaunu dzīvesveidu jaunos apstākļos, kā arī plūstoši mainīt Dabas attieksmi un savas tehnoloģijas.

Tas, ko vērojam šogad, ir laba demonstrācija tam, ko daudzkārt pastiprinātu, vērosim līdz pat sava mūža galam un lielākā daļa šodien (arī Latvijā) dzīvojošo savu dzīvi beigs šādās “attīrīšanas operācijās”. Klimata izmaiņas parādības ir Zemes vulkāniskās dabas – elektrisko parādību inspirētas un ir tikai ievads - Vulkāniskās darbības sākuma pazīme. Īstās problēmas radīs vulkānisms. Šo Civilizāciju likvidēs Zemes vulkāniskā darbība. Lai jūs nemaldina salīdzinošais mierīgums Latvijā – nebūs tādu vietu un tehnoloģiju, kuras paliks Dabas rokas neattīrītas. Jaunākā paaudze piedzīvos to, ka viņiem būs jācīnās par izdzīvošanu tur, kur nebūs nekā no tās dzīves, kādu viņi redz tagad un kādā cer dzīvot. Tuvāko desmitgažu laikā Cilvēces dzīve tiks izmainīta līdz nepazīšanai. Daba atcels visus Cilvēka lielummānijas inspirētos plānus un vīzijas.

Un pašu izdzīvojošo labā ir jāsaka – jo ātrāk, jo labāk – pašlaik tā sauktā “zinātniskā doma”, strauji samazina Cilvēces izdzīvošanas potenciālu un rada Dabā neiespējamas problēmas – to, no kā Daba Cilvēkus ir sargājusi.PaulsBaltu klubs | Sociopsiholoģijas asociācija | Lielās Mātes Sapulce | Lāču kopa