Par mums Raksti Dzeja Galerija Saites Iespējas Venera Pasākumi Jautājumi

Atpakaļ

.PDF versija izdrukai


Jautājums no www.philos.lv

666.

No: Diāna       Temats: Glutēna un piena nepanesamība...

?←      2020. gada 07. februāris 12:15:44

Labdien! Rakstu Jums sakarā ar tādām mani mulsinošām lietām kā pēdējos gadus tik populārajām runām un rakstiem par glutēna un arī piena nepanesamību. Tiek teikts, ka ir vēlams pilnībā izslēgt no uztura glutēnu saturošus produktus, kā arī no piena esot labi atteikties, jo piemēram govs piens neesot domāts cilvēkam( te domāju pieaugušajam), bet tikai govs mazuļiem- teliņiem... Kaut kā mulsina mani visa šī intensīvā propaganda.. Vai tiešām varētu būt tā, ka glutēns un piens ir tik kaitīgi pilnīgi visiem cilvēkiem? Paldies!


Par veselību un mušām.


Labdien!

Vispirms par propagandu.

Propagandē konkrētu ļaužu grupu interesēs sagatavotu ideoloģiju. Ar propagandu veido attieksmi. Pēc tam attieksme virza propagandai pieejamos (tai skaitā to pieņemošos) ļaudis viņu izvēlē par labu kādam produktam.

Par propagandētājiem.

Propagandētājiem ir viņu intereses un to virzīšanai viņi taisa savus aģitācijas materiālus. Propagandētāji virza savu vai pasūtītāja interesi. Viņi uz citu rēķina risina savas problēmas. Vieni to dara, lai iegūtu tiešu labumu sev. Citi, mainot sabiedrības attieksmi, ieveido sev komfortablu vidi. Katrā no gadījumiem, nomācot upuru gribas brīvību, ir cīņa par resursiem. Pirmajā gadījumā par izgūstamo naudas apjomu (kas ir ierobežots un tāpēc nav pietiekams visiem to izgūt gribētājiem). Otrajā gadījumā to nosaka dzīvesveida atšķirību iespējamības robežas. Tāpēc, kā vieni, tā otri kā mušas sitas pret stiklu, bet Jūs dzirdat šo vienmuļi uzmācīgo mušu džinkstēšanu.

Par derīgumu (kaitīgumu).

Ir veselu Cilvēku (tai skaitā metafiziski izglītotu) redzējums. Ir slimu Cilvēku skatījums. Katrs skatījums izriet no viņu atšķirīgajām vajadzībām. Slimos varam sadalīt īsti slimajos (psihiski vai fiziski) un savtīgajos. Īsti slimie izdīc sev atvieglojumus.. Savtīgie iegūst labumu. Savtīgie ir pārtikas produktu ražotāji, kuri, cīnoties par ierobežoto tirgu – veikalu apmeklētāju ierobežoto vēderu apjomiem – tilpumiem, apkaro citu pārtikas produktu ražotājus. Tie dīc par savu un džinkst pret citu ražoto. Tad ir vēl tādi dīcēji – džinkstētāji, kuri ir nolīgti algotņi un par kādas puses samaksu raksta un runā, taisa tādu statistiku un “zinātni”, kādu apmaksā pasūtītājs. Mušas dzīves jēga ir paēst un kāpuru barības bāzē sadēt oliņas – mušām nerūp viņu saoliņotās vides nākotne. Mušas dzīvo vienai dienai.

Ieteikumi.

Ar mušām nav jāsadzīvo. Ir mušpapīri, avīzes (kam vēl ir), citi mušu sitamie rīki un ir mušu izolācija ārpus savas dzīves telpas. Man nedžinkst. Esmu aizvēris visus “kanālus”, kuros džinkst – radio neklausos principā, soctīklos nemaisos, internetā nevazājos, tur “portālos” nekad neko neskatos. Latvijas TV vispār nav nekā skatāma. Vēroju tikai tos raidījumus, kuros nedžinkst. Nelasu kapitālistu izdoto presi un viņu blēņu žurnālus, kapitālisma apstākļos sataisīto “literatūru”. Es izvairos no mušainām vietām. Džinkstēšana ir zīme par vietas nederīgumu. Kapitālisms ir slimo sabiedriskās attiecības. Kapitālisti un kapitāliskajās attiecībās ievilktie ir slimnieki. No slima neko veselīgu un veselajam derīgu saņemt nevar.

Es lasu saprātīgu Cilvēku rakstītos Zinātniskos, Filosofiskos, daiļliteratūras darbus. Iepazīstos ar augsti profesionālu analītiķu sagatavotajiem materiāliem par sabiedrībā notiekošo. Klausos tikai to, ko neklausās mušainās vietās – tikai pasaules līmeņa labākos muzikālos sacerējumus, skatos tikai labāko gleznotāju un mākslinieku sniegumu. Mana pieredze un Zināšanas manā apziņā ir mušu siets – neielaiž mušas mana prāta un dvēseles dzīves telpās. Es neinteresējos par mušām un neļauju tām iekļūt tur, kur es esmu. Mani interesē viss Īstais, patiesais, vērtīgais un skaistais. Es nedzīvoju klosterī un tomēr esmu ar saprātīgiem un labiem – veseliem Cilvēkiem.

Metafiziķa skatījums.

Graudiem ir Gara daba. Graudu vibrācijas Cilvēka Garu (un dvēseli) vieno ar kosmiskās Hierarhijas – Saprātīgo būtņu Gara dabu. Katram graudaugam ir cita vibrācija un tā dod savu sasaistes iespēju. Mums visvērtīgākie ir mieži – tie saista ar Kalniem un Kalnā Kāpējiem. Pienam ir Govju daba. Katrs Augsts Gars (tie ko saucam par Dieviem), ienākot šajā pasaulē, paklanās Govs dabai – Govs dvēseles vibrāciju pamattonim. Govs ir tīrā Mātišķība – Mātes daba – rūpes par bērniem visplašākajā nozīmē. Rūpes par Gara, prāta, dvēseles un miesas darba augļiem. Šo augļu sargāšana caur Mīlestību.

Piens ir Mātes Mīlestība. To ieņēmušie Mīlestību dod tālāk. To izspļāvušie aug egoismā un savtībā. Mīlestība un Mātes Gara un dvēseles klātbūtne vajadzīga visiem un katrā vecumā, bet slimie to ir izspļāvuši un uz to vedina arī citus. Slimie neredz un nezin neko vairāk un tālāk par kilogramiem, kubikmetriem un ķīmisko savienojumu analīzēm. Slimie ir materiālisti – materiālistiski aklie – sisti ar miesīgo aklumu – intereses trūkumu par utilitāri nepielietojamo. Kapitālistus neinteresē tas, ko nevar iepakot un pārdot tirgū uz letes. Tāpēc kapitālisti pārdod to, kas viņiem ir. Tāpēc viņi tirgū pārdod melus un maldus. Tos var iepakot “zinātniskos” vārdus un radio diktoru tekstos. Tos var iepakot pirkšanu stimulējošās “ziņās”. Tur, kur nav Graudu un Govs dabas, tur meļi un maldi ir pirktākā prece.PaulsBaltu klubs | Sociopsiholoģijas asociācija | Lielās Mātes Sapulce | Lāču kopa