Par mums Raksti Dzeja Galerija Saites Iespējas Venera Pasākumi Jautājumi

Atpakaļ

.PDF versija izdrukai


Jautājums no www.philos.lv

681.

No: Kurzemnieks       Temats: Skaitļi...

?←      2020. gada 12. augusts 12:23:44

Labdien!
Interesē skaitļi un to ietekme. Katrs esam dzimuši noteiktā laikā, dienā, mēnesī un gadā un tas viss izsakāms skaitļos. Līdz šim nav izdevies atrast literatūru, kurā varētu gūt lielāku priekšstatu, kas dotu detalizētāku skaidrojumu un izpratni par to, kā tos pareizi tulkot, analizēt un attiecināt uz ikdienu vai priekšdienām! Jautājums radies no tā, ka ikdienā laikam ejot, ir piefiksēti veiksmīgie un laimīgie datumi, dienas un laiki u.t.t Ir šķirstītas grāmatiņas, kuru nosaukumos minēti vārdi Numeroloģija, skaitļu maģija u.t.t., bet tās diez ko nav uzrunājušas… un tajās pārlasītais atbildes nav sniegušas. Kādas būtu Jūsu domas un ieteikumi, kā pareizi vērtēt un apieties ar cipariem un skaitļiem? Paldies!


Skaitļi un maldi.


Ir trejas savstarpēji nesaistītas lietas – Numeroloģija, “numeroloģija” un tas, ko Jūs saskatat skaitļos – kosmoritmoloģija – Zemes ceļojums caur Saules enerģētisko lauku.

Numeroloģija ir Iesvētīto – Eseju Nazoreju Filosofisko tekstu šifrēšanas metode. Tā darbojas tikai aramiešu un grieķu valodā rakstītajiem tekstiem. Tā atklāj vārdos un vārdu struktūrās slēpto nozīmi. Tai nav nekāda sakara ar kādu citu procesu norisi.


* * *


“Numeroloģija” ir muļķu ķeršana, kurā zīlnieki vai “numeroloģijas” skaidrotāji pelna naudiņu uz lētticīgo maksātāju rēķina. Vieni pelna ar pareģojumu apmaksu, bet otri ar savu grāmatiņu iztirgošanu. “Numeroloģija” tāpat kā “pasaules gala” māņticība ir sastopamas tikai tā sauktajā “kristīgajā pasaulē” tāpēc, ka tajā ir izplatīta Eseju – Nazoreju Filosofijas profanācija. Tajā “numeroloģiju” izplata tirgus būdu zīlnieki, bet eshatoloģiju – “pasaules gala” māņticību tā sauktā “kristus baznīca”. Tās antikultūras telpā ir izplatīta arābu (semītu) decimālā skaitīšanas sistēma. Šī sistēma naudas un preču tirdzniecībā ir vienkāršāka par romiešu aprēķinu sistēmu – tāpēc vēlāk izplatījās “Romas vergturu kultūras” – “kristīgajā pasaulē”. Caur tādu sakritību Eseju Numeroloģijas profanācija kļuva par “numeroloģisko” zīlniecību. Katra Filosofiskā, arī šifrēšanas metode, ir uzbūvēta tā, lai bez Skolotāja vadības meklētāju aizvestu tālāk no patiesības – Mācības īstā satura. To Jūs redzat (vai arī neredzat) “numeroloģijas” grāmatiņās. Tās pērkot, Jūs apmaksājat grāmatiņu rakstītāju un izdevēju komunālos un restorānu rēķinus.


* * *


Nu lūk, ir Zemes Kustība orbītā ar Sauli. Saules enerģētiskais lauks nav homogēns, tāpat kā Visuma telpa nav homogēna. Homogenitātes māņticība un neatbilstošu pētniecības metožu pielietošana ir visu mūsdienu “zinātnisko” maldu pamatā.


·         Viss, visur ir atšķirīgs.


Visa telpa ir sava satura nesēja. Mūsu Visums nes mūsu Saules sistēmu. Mūsu Kosmoss – Harmonijas Skaistums nes mūsu Zemi un Cilvēci – visus notikumus tajā. Zemes kustība caur Saules enerģētisko lauku rada izmaiņas Zemes enerģētiskajos stāvokļos. Tā kā arī katrs Cilvēks, tauta un rase ir savu atšķirīgo enerģētisko parametru nesēji, tad šo enerģētisko saskaņu vai disonanšu rezultāti redzami Cilvēces, Tautu un Cilvēku dzīvēs. Tāpēc ir cikli un Ciklu cikli, atšķirīgi dienu un stundu ritmi, to garums un saturs.

To sevī nes kosmoritmoloģija. Lai apgūtu tās pamatprincipus, ir jāatsakās no mūsdienu romiešu kalendāra nedēļas dienu un stundu redzējuma. Kosmortimoloģija prasa citu attieksmi un citus mērķus. Tagad mūsdienu “zinātnē” pieņemtā laika skaitlīšana un ar to saistītā “debesu mehānika” dod nelielas, tās robežās ieslēgtas, tehniskās iespējas, bet vienlaicīgi slēpj daudz plašāku iespēju esamību un Dzīvībā notiekošā patieso saturu. Tāpēc pāreja uz Kosmoritmoloģiju ir kā aiziešana no šīs pasaulīgās dzīves, tā arī pāreja uz pavisam citu dzīvi un tās saturu, kurš nav savienojams ar šodienas laicīgo, materiālo un sabiedrisko dzīvi.


-          Vai Jūs esat tam gatavs?


Tas prasa zaudēt visu rietumu “civilizācijā” saņemamo.Pauls
Baltu klubs | Sociopsiholoģijas asociācija | Lielās Mātes Sapulce | Lāču kopa