Par mums Raksti Dzeja Galerija Saites Iespējas Venera Pasākumi Jautājumi

Atpakaļ

.PDF versija izdrukai


Jautājums no www.philos.lv

672.

No: Laura       Temats: Čiekuriņš...

?←      2020. gada 01. aprīlis 14:44:58

Labdien, Paul! Mani pēdējā laikā ļoti ieinteresējis kāds orgāniņš cilvēka smadzenēs - čiekurveida dziedzeris jeb epifīze starp smadzeņu puslodēm. Čiekura 2-metrīga skulptūra ir Vatikāna laukumā... Internetā par to šis un tas. Kam ticēt un kam neticēt? Man kaut kā šķiet, ka ČIEKURIŅŠ ir tas KNIFIŅŠ, kur slēpjas (paslēpta?) izzināmā PatiESĪBA.Vācēji un sējēji.


Labdien, labdien, Laura!


Vatikānā ir arī krēsls ar zodiakālajiem simboliem un ginekoloģiskās identifikācijas sēdeklis. Vatikāns, kā 7. sātana krēsls (seši citi ir ASV lielāko pilsētu centrālajās baznīcās) ir uzcelts uz tagad par pagāniskajām dēvēto Kultūru pēdām un izmanto to atstāto mantojumu visās sfērās burtiskā un pārnestā nozīmē. Vatikāna un katolisma kā tāda nav – tā ir priekšteču Kultūru izkropļojumu, izmuldējumu un perversijās piezemētu melu struktūra. Vatikānam nekā sava, izņemot priekšteču inventāra un ideju izkropļojuma nav. To, ko Vatikāns nevar izkropļot un izmelot, to Vatikāns vienkārši noslēpj un saka, ka nekā tāda neesot un par to neviens neko nezinot.


·         Vatikāns melo – tas ir un mēs to zinam!


Kam ticēt, ir vienkārši atbildēt.

Tici tam, ko raksta un māca Skolotāji vēstulēs Sinnetam un Hjūmam Skolotāju iniciētajos vēstījumos H.Rērihas pierakstītajā un krievu valodā Krievijā izdotajā (“Viedas” tulkojums ir Vatikānam līdzvērtīgi murgi) Dzīvajā Ētikā un vēstulēs, N.Rēriha rakstos, gleznās un Krievijā atsevišķu faksimil kopiju izdevumu Blavatskas sacerējumu grāmatām (izņemot “Eksmo”, “Eksmo press” un citu jaunmodīgo izdevniecību samelnojumiem) un pašas H.Rērihas un H.Blavatskas atzīto līdzgaitnieku darbiem. Varat neticēt man tajā, kas atšķiras no manis minēto Skolotāju rakstītā, rakstītā saturā un loģikā.


·         Man varat neticēt, bet Skolotājiem ticiet, kā savai Nākotnei, Dzīvībai un savam vismīļotākajam – tam, kam sevi, kā rokās sevi visu atdodat.

·         Vienīgais, kam sevi bezbailīgi atdot vērts, ir Skolotāji.

·         Sev saglabāt un iegūt gribētais vienmēr ir zaudēts.

·         Skolotāja rokās nodotais Mūžībā saglabāts un krāts.

·         Neiztukšojams ir Vēstneša nestais Skolotāju sūtījumu trauks.

·         Sevi visu Skolotājam atdevušais sevi, Mūžībā gūstot, zaudē.

·         Sevi atdevušie ir sējēji – Skolotāju Sūtījumu trauki.

·         Dzīve – trauka radītais ir trauka zīme.

·         Seko zīmēm.


Meklē rakstos.

Es daudz zinu, bet vai Tev ir Tas, ar ko un kur to pielietot? Nepielietotas Zināšanas ir postošas. Atnāc un tad izspriedīsi, cik un ko.


·         Čiekurs ir 7.čakras simbols.


Katra čakrai atbilst savs iekšējais sekrēcijas dziedzeris, taču nav tāda “knifiņa”, kurš nestu paslēpto, izzināmo patiesību. Visi tādi “knifiņi” ir muļķu makšķerītes. Izzināmais ir Vienotā Realitāte, Dabas Likumu veidotās Dabiskās Kārtības Normu Sistēma un caur to redzamā Īstenība. Izzināšana ir pareizas dzīves un kārdinājumu pretrunu ceļā gūto ciešanu Sapratne. Nav tāda viena dzīves gada ātrā ceļa – ir tikai daudzu dzīvju trupinājuma ceļš.

Ir tāds jēdziens – Gara dalāmība.

Čiekurs izsēj sēklas.

Tu, Laura, domā par guvumu, bet čiekurs ir Sējējs.

Kad būsi Sējējs, tad mums būs par ko un kādēļ runāt, bet tagad ir Tavs, Skolotāju sūtīts pārdomu laiks.PaulsBaltu klubs | Sociopsiholoģijas asociācija | Lielās Mātes Sapulce | Lāču kopa